• Teejay

    DT swiss XRC100 race world champion edition , objevila se v bazaru údajně 500km jetá, doporučili byste mi ji na moje kolo? Případně nějaké zkušenosti z provozu (objektivní)? Díky

    0 0
    • boboe  

      Tak ono na jaky jiny, něž na něco jako máš ty…ale určitě si tuhostí proti Foxu pohoršíš…

      0 0
    • TJK  

      pisni uzivateli Dan.45 ten ji ma…

      0 0
    • kubad  

      jestli myslíš ten inzerát na cyklobazaru, tak ten je mě sakramentsky podezřelý, bez fotky bez kontaktního telefonu.

      ale k vidlici, mám odolnějšího bratříčka a celkem v pohodě, takže u téhle kromě menší! tuhosti v pohodě.

      servis jen v Botticu a není nejlevnější, ale podobně jak u Foxe

      0 0
      • Teejay  

        Uvidím, v drém mejlu jsem ho požádal o přesný popis vidlice, její historii, záruka a fotky, tak uvidím, jestli se ještě ozve :)

        0 0
    • Dan.45  

      čau, hey rozhodně bych se té vile nebál, naopak můžu ji jen doporučit, ale s tím lockem jsem už měl problém že občas zůstala tvrdá po uzamknutí a následným lock outu, jinak vidlice je to skvělá, hlavně design se mi neuvěřitelně líbí, nohy jsou sice jen 28,6mm ale v porovnání se Sidem, kterej má 32 se mi zdá tužší, už jen kvůli tomu že jsou karbonové tk se zdvihem 100mm nádherně tlumí nerovnosti, perfektně využívá celý zdvih !

      0 0
      • blisterexist  

        ono tuhost hodně závisí na spoji těch dvou vnějších noh, neboli na podkově,a když jsem žkoušel jen samotné vnější nohy zohnout k sobě, tak se mi zdáli tužší než většina magnesiových

        0 0
    • Reed  

      mám ji na Sparkovi a je super. Vůbec mě nepřijde málo tuhá.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.