• .: Elessar :.1

    Ahoj, kámoš si nedávno koupil toto kolo a poměrně záhy v něm začalo hodně lupat a taky mám pocit, že vahadla držící zadní stavbu a tlumič jsou nějak křivě. Toho jsem si všiml normálně v sedu v sedle, kdy z kolmého pohledu z vrchu je jedno vahadlo celé viditelné a druhé je viditelné jen z půlky. Je to normální u toho rámu nebo jak to řešit? vypadá to, že na funkci to nemá velký dopad, ale to lupání je časté a hrozně otravné, kór na kole, které má najeto míň než 200 km. Díky

    0 0
    • georgio  

      Jestli je to hondne divne, vzal bych to na garancku k prodejci…jinak jedno vahadlo je u meho starsiho Trance vykousle pro Presmyk…ale tezko soudit ze slovniho popisu…

      0 0
    • mr.antik  

      myslim že je to věc na klasickou garančku

      0 0
    • jonti  

      Mam anthem a taky v nem casto lupe, kdyz se dostane blato nebo pisek k cepum, kterych tam je hodne.

      0 0
    • Fredos  

      Tlumič leze ven od přesmykače na všech trancech co jsem videl (2008, 2010, 2014)

      0 0
    • scret  

      pokud ma kolo 200km, proc ho neodvezes na garancku?

      Lupanim krupani atd. muze byt zpusobeno asi miliardou veci a casto ty zvuky pochazeji uplne odjinud, odkud si myslis..

      Pokud to vychazi z ramu, staci rozebrat, vycistit a slozit a je klid…

      Ja to delal u Reigna a tranceXe cca jednou za rok…

      0 0
    • jarynp  

      Mám Trance X1 a nejčastěji lupe sedlovka a horní uchycení tlumiče. Obojí se dá vyřešit i na cestě. V trubce sedlovky mám máznuto trochu vazelíny a k očištění stačí obyčejný ubrousek. Čepy jsou na kuličkových ložiscích a tam jsem nikdy nic nevyřešil. I když po 200 km může být některý šroub povolený, jak si to sedlo.

      0 0
    • Roman11  

      Mám Trance X2 2009 a vahadla mám na obou stranách stejná. Lupání nevím, ale mám velmi často problémy s vrzáním. Dlouhodobým zjišťováním problému systémem pokus/omyl jsem přišel na to, že vrzání způsobuje vždy horní čep tlumiče. Stačí vymontovat, vyčistit, namazat vazelínou a je zase na půl sezóny pokoj.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.