Dnešní letní neděle.. 24.2.08

154 nepřečtených
  • sosacek

    Tak jak jste si to mládeži užili?Nám se to vydařilo náramně.. :)

    0 0
    • metr-x  

      Dneska bylo fakt perfektní počasí,jediný problém byl vítr,ale dalo se to,taky jsme skončili v hospodě:-)

      0 0
    • Bajker16  

      Jeden a půl piva s vykloubenou hlavou ? :o). Dneska docela pohodička,v lese sucho a sluníčko v zádech…paráda.

      0 0
    • brantec  

      jo, dnes parada a ani jsem nemusel mit to pivo:-P

      0 0
      • pepek  

        Kde to je? (A to s tím pivem Ti nevěřím)

        0 0
        • Stanley_vy  

          To by mě taky zajímalo. :P

          0 0
        • brantec  

          Hrad v Boskovicich…dnes­ka to slo, 35km, z toho 2km asfalt avg 14,5km/h a tepy asi 155:-) Okolo Boskovic jsou dobry kopecky:)

          0 0
          • Stanley_vy  

            Ale. :) Už je to nějakej rok, co jsem se pohyboval kolmo kolem, ale takhle pěkně jsem na něj neviděl. :(

            0 0
            • brantec  

              Celej ten les nad Boskovicama je paradni, je tam tolik cest, ze ikdyz jsem tam byl uz asi 50×, tak vzdcky trochu kufruju, coz mi ale vubec nevadi a apon nachazim furt novy cesty. Tady ten vyhled je zrovna teda z proflaknute vrstevnicove cyklostezky:-)

              0 0
              • Stanley_vy  

                Dnešní podzimní úterý 7. 10. z té „profláklé verstevnicové cyklostezky“. :)

                 
                0 0
      • Jaroslávek  

        Ty parádo, my ti tam klikáme jak vzteklí a ty se za námi na základnu ani nepodíváš. -)

        0 0
        • brantec  

          To jste hodni a neboj, v pripade vitezstvi to nalezite ocenim;-) Ale dnes jsem musel vyrazit opacny smerem, vazne:-)

          0 0
      • dedasurovec  

        to není možný:-(, všude takové pěkné počasí a u nás v Beskydech je po kolena sněhu:-(

        :-D

        0 0
    • dakon  

      Prostě balzám na duši dneska. . . . . .

      0 0
    • Sinty  

      Prostě nádhera, jel jsem na silničce jen v krátkém dresu a kraťasech, stejně jak v létě. Jeden biker, co jel po městě, měl dokonce zimní bundu s čapáky a návleky na nohy:-)

      0 0
      • dj.1  

        Co si více přát? To počasí super!!!

        0 0
      • Luke  

        ja jsem dneska taky vyrazil na silnici v zimnich hadrech. A byl jsem rad, ze jsem je vzal, protoze ten vitr byl hodne ledovy. Naopak jsem nechapal dva typky v kratasech… Nevim jak u vas, ale tady bylo kolem 13 stupnu, takze pri tom vetru nic moc… Navic ja jezdim strasne rychle :-))

        0 0
        • Maadaf  

          Kdyby jen v kratasech, potkal jsem typky v kratkym rukavu a s bundou omotanou kolem pasu.

          0 0
        • Sinty  

          Na severní straně domu bylo cca 17 °C ve tři hodiny odpoledne a větr byl jen velmi mírný. Každý máme teplotu „nastavenu“ trošku jinak.

          0 0
          • Luke  

            jasne, zalezi na vkusu kazdeho soudruha ze :-) mne posledni dobou vrzou klouby jak nenamazane vrata od stodoly, takze vzdycky radsi vic nez min…

            0 0
      • jan_hrusa  

        Snad jsi nepotkal mě..:-) Dneska jsem vyrazil do Českého ráje a měl jsem návleky, ale spíše z důvodu špíny než z důvodu zimy. Dnešní den by odpovídal tak na duben. Potkal jsem hodně silničářů, ale podle mě převažovali bikeři ( někteří vyrazili jako kdyby bylo –5..:-)) no prostě správní turisti. Každopádně super den…úplně jsem si pročistil hlavu a unavil tělo… dneska na mtb 63km ( asfalt 50/ terén 50) a pěkně jsem se zaprasil…:-). Kolo to sneslo a já taky.....:-)

        0 0
      • rock  

        Hmm, při 10–12°C ve stínu v letním, to jsi frajer … ale pokud Ti to vyhovuje … já zatím zůstal u dlouhého (jarního/podzim­ního) dresu i čapáků a byl jsem rád, že jsem si pod ně dal návleky na kolena …

        0 0
        • Sinty  

          Bylo cca 17°C ve stínu, takže pohoda. Jednou na podzim, jsem vyjížděl za podobné teploty, stejně oblečený a vracel se při 10°C, nic příjemného.

          0 0
          • rock  

            Beru to tak, že Břeclav je přeci jen nízko a nějaký ten stupínek tam asi bude navíc. Já ještě dneska viděl pasáže se zbytky ledu a jel po zamrzlé kaluži a to nejsou hory, ale pořád jižní Morava :-) …

            0 0
          • kámen úrazu1  

            Kolik že Ti je… jo, 18. Pohoda. Že je pocitově teplo neznamená, že to tak cítí klouby. I když ani na ně encítíš chlad. Byla jsem stejná. naštěstí sjem v tý době nejezdila na kole, ale na koni, takže jsem měla aspoň dlouhý kalhoty. Dvě, tři brzká jara prochozená v krátkým triku („vždyť na dlouhý rukáv je přece strašný vedro“) se po dalších pěti letech projevila počínající artritidou lokte. Užívej si pár posledních bezbolestných let.

            0 0
            • Geralt  

              heh moje řeč…já teď sundám návleky na kolena až při 25 st…však on na to přijde sám, až ho začne bolet loket či koleno :)

              0 0
            • Sinty  

              Jelikož bych se „upekl ve vlastní šťávě“ kdybych se oblékal jak ostatní a né jak se citím, pod 15 °C si už dám návleky, ale při větší námaze (nejezdím turistickým tempem) cítím, jak mi kolena „hoří“ nedostatečným odvodem tepla. Každý máme tu svoji telotu trochu jinou. Máme nadměrné pocení bohužel i v rodině.

              0 0
              • kámen úrazu1  

                To nemá nic společnýho s nadměrným pocením, ani s individuálním vnímání teploty. Klouby si pohybem neprohřeješ, nejsou obaleny svaly. Můžeš ticíckrát mít pocit, že Ti na ně není chlad a přitom ve skutečnosti prochládají. Můžeš mít ticísktár pocit, že e pod návleky moc potíš, přitom teprve pod nimi jsou klouby v pohodě.

                0 0
                • Sinty  

                  My se prostě neshodneme, jaká je tedy podle tebe „ideální teplota“ pro návleky na kolena atd? Jsem mladý, blbý, a proto potřebuji poradit od starších a chytřejších:-)

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    :-) Už jseš velkej kluk, už nemusíš mít narážky na věk jen tak z principu nutnosti rejpat do dospělejch. :-)

                    Jsem chladomil. Pro představu – minulý víkend, kdy bylo pod nulou, foukal vítr, jsem si pro čtyřapůlhodinovu klidnou silniční vyjížďku oblíkla tři trika s dlouhým rukávem, dvě z toho „nezateplená“, jedno teplejší (Sensor Doublaface), navrch tenkou, nezateplenou větrovku. Zima mně nebyla. Nemám ráda vedro, při teplotách nad 25 je mně mnohem hůř než když je 12, 15°C bez deště. Přesto zateplený návleky na kolena nesundávám při teplotách pod dvacet stupňů. A to po zimě, kdy jsem navyklá na nízký teploty, mně kolem +15 není v krátkým (rukávu i kalhotách) zima. Ale už jsem se poučila z let koňařských a návleky si vezmu – ty z rukou přinejhorším shrnu k loktům.

                    0 0
                    • Sinty  

                      Dobré, díky moc, že si se podělila o zkušenosti, kamínku:-) Taky mám raději zimu, než horko. Jezdím spíše krátké trasy, vyšší intenzitou, takže nějaké plazení se 4 hod. nehrozí… Když je teplota bod bodem mrazu, tak mám Moira Mono (krátký růkáv), rolák Jitex, zimni bundu s neprofukem a zateplené čapáky s neoprenovými návleky. Musím se ještě poradit se starými psy (žiletkáři), teď přes zimu s nimi nejezdím.

                      0 0
                    • Medunka  

                      On si na tebe za par let vzpomene a bude si rikal, jake to bylo pako, ale to uz bude pozde

                      0 0
                  • kámen úrazu1  

                    PS: Podle fotky v profilu bys měl být na velmi teplé počasí dokonale adaptovaný a návleky na kolena v +17°C by Tě neměly rozhodit. ;-)

                    0 0
        • pepek  

          Taky tak, dlouhý čapáky, pod to návleky a bunda. Zas moc teplo mně nebylo, místama aji zima.

          0 0
        • Gorgov  

          praha po poledni az tak ke ctvrty hodine minimalne 18 stupnu, to uz by se dalo jet v kratkym, ja mel teda navleky, ale dneska uz sem se ten v kratkym tolik nedivil.

          0 0
      • lidumil  

        No to já taky, před polednem bylo ještě docela chladno.

        0 0
      • Rychlej turista  

        To se dá vysvětlit jen tvým věkem, protože zkušenosti jsou nepřenosné a lidé nepoučitelní.

        0 0
        • Sinty  

          Něco na tom bude, nekteří mí vrestevníci, sotva mají řidičák, řídí mototová vozidla jako prasata (mnoho případů), nebo poslouchám kolik dali škoupků přes víkend v hospodě. Potom ani neví, že jsou ve škole:-) tak snad nejsem na tom tak špatně…

          0 0
          • Sinty  

            Hmm… motorová a škopků…

            0 0
          • Sinty  

            A ještě vrstevníci. Dnes nemám svůj den:-(

            0 0
          • hribik A1  

            najvacsi machri aj tak vypravaju o tom, kolko „skopkov“ dali v krcme, a cestou z nej domov soferovali motorove vozidla ako prasata. tiez mam takeho spoluziaka co sa chvali tym ze cez mesto jazdi 150. neviem, kolko je na tom pravdy, ale mozno „ked to alah (tatko) nevidi…“

            0 0
      • petebike  

        je videt ze jsi mlady a nezkuseny, jak pise „rychlej“ ja vyjel na 5 hodin a v teplym obleceni, – preci jen mam se rad a nechci s cyklistikou koncit tak brzo

        0 0
    • asmodeus  

      Dnes to bylo opravdu super,potkal jsem víc bikerů než kolikrát v létě.....

      0 0
      • cekanka  

        Tak s tímhle jen souhlasím. Dneska se s bikerama roztrhl pytel. Není se čemu divit, když bylo počasí nadruhou.

        0 0
    • Tleskač  

      Bylo krásně…

      0 0
    • Splinter  

      Jak tak koukám tak dneska se všechno rozmazalo nebo převrátilo na bok…

      0 0
    • Maadaf  

      Dnesek byl lahudkovej, clovek se neboji vyrazit dal a pak kouka, co po ceste potka.

      0 0
      • navikin  

        Kolem stejnýho jsem dneska taky jel (ani mu nevadilo, že se vedle ohrady sušily na slunci kožichy jeho parťáků).

        0 0
    • Martin  

      bylo božsky doom-cz.spaces.live­.com/blog/cns

      0 0
    • slavekRM  

      Dneska to bylo prostě super…

      0 0
    • Biker.Inf^  

      Dnes bylo fakt nadherne, vyrazil jsem na jarnich 35km do lesů a nestacil jsem se divit kolik dreva dokazali natahat v zime z lesa. Nekdo se projel traktorem po mé nejoblibenejsi stezce a udelal tam pul metru hluboke koleje ale jinak fakt super pocasi.

      0 0
    • marapara  

      JJ, dneska to byla jarní parádička. Vzal jsem si pro jistotu zateplené čapáky a fleece rolák s neprofuk vestou a docela jsem se zapotil :). Stačily kraťasy, návleky na nohy, nejaké tričko a dres, návleky na ruce a neprofuk vesta. Dneska jsem dal Buchlov, ujel jsem asi 67 km a 760 výškových. Kousek jsem jel lesem (asi 3 km) a kdyby moc přes týden nepršelo, tak půjde už pojezdit po lese. Překvapilo mě, že bylo docela sucho, krom pár míst.

      0 0
    • Mychal  

      Ty jo, dnes to byl asi nejteplejší únorový den, jaký pamtuju. 18stupnů ve stínu, 23 na sluníčku. Skoro jsem litoval návleků na nohou..a byl rád, že jsem si nevzal bundu ale jen druhé triko s dlouhými rukávy. Provoz všude na maximu, místy se nedalo ani projet..navíc to bylo i moje nejdelší zahájení sezony, i když jen 72km..

      0 0
    • kofolka  

      Dneska se šlapalo skvěle. V lese ani moc bikerů nebylo…

      0 0
    • sosacek  

      Tak jsem vám tu fotku teda otočil/dřina/..

      0 0
    • Lusetta  

      Výšlap před sjezdíkem-po zelené z Javorového.Dnes se to vydařilo,dodalo energy před pracovním týdnem.

      0 0
    • mufir  

      Dneska bylo luxusníčko…:-)

      0 0
    • Airbag biker  

      Dneska 45km…parádní počasí

      0 0
    • petebike  

      dneska se najizdelo krasne :-) pres 155km / 5 hrous

      0 0
    • keo  

      Taky jsem dnes vyjel,na únor fakt luxus a v lese ani nefoukalo.

      0 0
    • Stanley_vy  

      Nejen bikeři dnes vyrazili…

      0 0
    • pitos  

      Tento rok rozhodně nejlepší bike akcička,Beskydy se začínají zpřístupňovat,zhru­ba do 750mnm je už bez sněhu. Freeride z Javorového otevřen:)

      Dnešní den jsem už fakt dlouho potřeboval:)

      0 0
    • hribik A1  

      ale tak zas neprehanaj, letny nebol, leda tak jarny. keby sme v lete mali 14 stupnov ako dneska tak nadavame aka je sk**vena zima :-). dneska som bol na valassku (vizovice, provodov), vcera na fackovskom sedle, tam na jednej horskej taktiezceste medzi gaplom a tuzinou bola vo vyske 600–700 metrov este niekolko centimetrov hruba vrstva ladu…dneska by tam uz mozno nebol

      0 0
    • šlapatko  

      To se všicni máte.Před chvílí jsem dorazyl s práce.Vyjedu zítra ráno:-)

      0 0
    • Lance  

      jeste je unor, cekam na duben

      0 0
      • Rychlej turista  

        Proč? Že bude zima a pršet nebo sněžit?

        0 0
        • Lance  

          protoze jsem tu nekde psal, ze v desti, snehu, vetru, rijnu,listopa­du,prosincu,led­nu,unoru a breznu nejezdim no a je unor, takze kdybych vyjel, znamena to, ze jsem lhal a ja lhat nechci

          0 0
    • Hell_A  

      No nejen neděle, ale i sobota se vydařila.. Bylo krásně, i když je fakt, že včera jsme si s tátou užili svoje.. Vyjeli jsme si do vojenského prostoru tady u nás v Hlubočkách – Libavá.. Sem tam to bylo docela hustý, po dvou hodinách jízdy mě chytl hlaďák a měla jsem docela krizi, pak jsme se asi na hodinu ztratili, tudíž z 30km bylo 50, hehe.. A výlet tak na 4 a 1/2 hodiny.. Ale musím říct: „Děkuji tatíííííííííííí, byla to skvělá vyjížďka!“:-)

      0 0
    • PepikW  

      SUPER!!! Teda úplně letní ještě ne, podél Labe na slunci bylo teplo (a taky buslaři, pěšáci a německý cyklodůchodci), ale pak ve skalách nahoře fičelo a dole v soutěskách jsem byl rád, že mám bundu a čepičku :))) A kousek od civilizace bylo skoro liduprázdno. V sobotu bylo ještě chladněji, ale taky parádně. Fotky : pepikw.rajce.id­nes.cz/Labak_a_Sas­ky_NP/

      0 0
    • vlkouš  

      Ač jsem měl v plánu bika v sobotu a silničku v neděli, přepadla mně po zimě zákeřně jarní rýma a chrchlem. Holt zima je u mně na ježdění v pohodě, to všechny ty bacily a virusy jsou holt asi zmrzlý. Tak jsem celý víkend koukal za oknem a tiše záviděl. Snad vyjde příští víkend. V.

      0 0
      • xentar  

        nejseš v tom sám, já taky pozoroval desítky cyklistů z okna

        0 0
      • Lenka.05  

        Upřímnou soustrast:-( Já jsem takhle nemocná už tejden a nemůžu se toho zbavit:-(((( Kolo smutní ve verandě.

        0 0
        • tomana  

          To ja včera kufroval kolem bohumína. Chtěl jsem se dostat domů přes polsko ale nějak jsem nenašel žádný most přes pohraniční Olzu :(

          0 0
    • dancing dog  

      začaly tu jarňáky, většina odjela, táhne nás to tu pár, v sobotu jsem se v kolbence 24 hod. nezastavil, neuvěřitelnej kotel, spěch, stres,hnus…ne vše úsilí bylo žel úspěšné, bohužel :-((..v neděli pak skoro do večera spánek, byl jsem rád za procházku s psíkem a milou…takže pro někoho víkend snů, pro mě skoro totálně na h…o!! a dneska zase 24hod… a smutnej, smutnej, kdo jste lítostivý a slabší nátury,reději na to ani neklikejte!!Varoval jsem Vás..jen abyste věděli, že život není jen vyjíždka v krásném slunečném dni a že tu nejsme na furt…

      0 0
      • prodi  

        znám taky, naštěstí jsem zvlád víkend i bez tohodle

        0 0
        • defenger  

          Tož víkend se vydařil: Jako připrava na leto, jsem řešil 4(slovy čtyři) defekty. Tedy moje byly jen dva, další jsem gentlemansky řešil u kamarádky. A u páteho defektu (náhodného pocestného) jsem jen zapůjčil pumpičku. Na lesnch silničkách bylo narváno, ale stačilo uhnout kousek do lesa a člověk byl náhle sám… Jinak zdravím Sinty-ho, taky břeclavaka: Ale podle fotky bych Tě nepoznal :-)

          0 0
        • defenger  

          Tož víkend se vydařil: Jako připrava na leto, jsem řešil 4(slovy čtyři) defekty. Tedy moje byly jen dva, další jsem gentlemansky řešil u kamarádky. A u páteho defektu (náhodného pocestného) jsem jen zapůjčil pumpičku. Na lesnch silničkách bylo narváno, ale stačilo uhnout kousek do lesa a člověk byl náhle sám… Jinak zdravím Sinty-ho, taky břeclavaka: Ale podle fotky bych Tě nepoznal :-)

          0 0
          • Sinty  

            Zdravím kolego, my jsme se tuším ještě nepotkali, fotku v profilu se pokusím změnit, ale až v létě.

            0 0
    • Hell_A  

      Dneska už ale není neděle, hehe:-D

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak to oživím.

      Dneska to bylo parádní… Sice docela mráz, že mi hned zamrzla voda v bidonu a rozlámala se plastová zástěrka na blatníku, ale budiž. Fakt bylo super… ;)

      0 0
    • Ricci  

      Dnes to bolo super,caj bol v termoske aj po 3 hodinkach jazdenia teplucky :-)

      0 0
    • Ricci  

      A uz to vonku zase krasne sype…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Dneska bylo krááááááááááá­ááásně… :)

      Tak co, kolik z vás vyrazilo a kolik zůstalo doma válet šunky. :)

      0 0
      • Wojtek  

        já válel šunky,sem nemocný:-(

        0 0
      • raceman  

        si piš, sice kapánek méně než ty, ale i tak jsem zpokojený :-)

        0 0
        • raceman  

          ou :-) kdy se to naučím číst před odesláním :-/

          *spokojený

          0 0
      • hribik A1  

        bojnice, 150 km. na spiatocnej ceste som prechadzal horskou cestou kde bolo pol metra snehu…teda okolo nej, na nej nic

        0 0
      • Stancek  

        jj, vcera bylo mooooc pekne, v 734m sice jeste snih, ale jaro je myslim definitinve tady.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.