• pomiatko

    nazdarek…nejde niekto niekedy teraz objednavat z www.dealextreme.com/....paypal mi nechce zaregistrovat kartu…potreboval by som nejake led svetlo na bike,spolu tovar asi za 50 dolarov…nejak sa dohodneme…najlepsie keby si bol z SK…dik

    0 0
    • St1c  

      hmm mas nejake skusenosti s objednavanim odtial? ake su ceny za postovne, ako dlho to trva a tak podobne popripade pisni na mail, dufam ze ho mam v profile:D

      0 0
      • ivaneck  

        trva to dlouho :)) tj, asi tak 2 tydny az mesic. A postovne je zdarma.

        0 0
        • St1c  

          akoze uz tri hodiny prezeram ten web… to je proste hrackaren pre velkych:D

          0 0
    • Žigo  

      Nejake svetla som uz odtial bral, tak by som kludne este nieco objednal. Horsie ale je ze som objednaval uz 2.12. a este stale nedoslo.

      0 0
    • Jirik123  

      Maji tam hafo veci, ale je potreba vybirat s rozvahou, neco muzou bejt super veci, neco muzou bejt totalni smejdy. Obcas muzou bejt popisy veci dost nepresny/lzivy. Doporucuju si precist recenze a diskuzi pod vyrobkem, obas se tam clovek neco dozvi.

      Objednavka vetsinou dorazi do 2 – 3 tydnu. Nekdy i o par dni rychleji, nekdy to muze trvat i vyrazne dyl.

      O reklamacich zatim nevim co si mam myslet, v listopadu jsem reklamoval chybejici pouzdro u jedny svitilny a prestoze „ho okamzite pridali k nasledujici zasilce“, tak zasilka prisla a pouzdro nikde…

      Rovnez v listopadu jsem reklamoval jednu nefunkcni LED + jsem koupil jeste jednu a prestoze to uz na webu je oznaceny jako „completed“, tak mi ledky ani po 5 tydnech neprisly..

      Musis ten nakup brat tak trochu jako loterii (s docela slusnou sanci na vyhru), takze muzu poprat jen hodne stesti:-)

      0 0
    • pomiatko  

      Dakujem vsetkym za ochotu,uz som sa dohodol z St1c,prihodi mi to k svojej objednavke…dik moc

      0 0
    • jalabert  

      Dovolim si ozivit…

      Pozeral som sa na ten dealextreme a teda musim vam dat za pravdu. Aj ked momentalne nic nejako surne nepotrebujem, daco by som si tam len tak z rozmaru vybral:) Takze, ked by bol ktosi taky dobrak a isiel by si nieco odtial objednavat (napr. na vianoce:), rak by som sa pridal, ak by to nerobilo problem. Idealne by bolo ak by daky Slovak objednaval, ale kludne moze byt aj z Brna, tam mi to moze sestra osobne vyzdvihnut

      0 0
      • sonyx  

        Tajé bych se přidal. Plánuji kupovat FENIXE a nechci ho brát z cz

        0 0
        • TheIF  

          Já nevím… poštovný mate zadačo, paypal učet taky, zaregistrovaný jej mate určitě dřív než co zabere řešení objednávky přes někoho jiného… tak v čem je problém ?

          Tady máte i posaný jak si ten učet zaregistrovat…  Návod: jak nakupovat na eBay a platit přes PayPal

          0 0
        • toNic  

          Fenixe (L2D) mam u nich objednaneho uz od 11.9. Zatim jim nedosel od jejich dodavatele (mel by jim dorazit 11.10.). Uz 3× posunuli termin. Ostatni veci co jsem objednal s Fenixem jsou uz doma. Cili je mozne, ze jim to bude trvat trocha dyl, nez by jsi cekal.

          Jinak jak tu pisi jini. Proc si to neobjednate sami? Zalozit Paypal ucet je snadne. Aktivni je za par dni. Zaslani je zdarma a mate to pekne az dom. coz je mnohem lepsi nez nekam jezdit a hledat nekoho s kym jste domluveni

          0 0
          • Jirik123  

            obávám se, že už se nedočkáš. výroba L2D Q5 byla ukončena a je nahrazován modelem LD20 Q5. více viz. http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

            0 0
            • toNic  

              Tak treba poslou novy model :-) coz by me nevadilo, vypada dobre

              0 0
              • toNic  

                tak ted nevim, chteji dalsich 15 dolaru na shipment :(

                0 0
                • Jirik123  

                  ?

                  No být tebou, tak to zruším a radší to vezmu z USA, pokud chceš tedy šetřit (např. 4sevens.com). I když jak teďko oslabuje koruna, tak už se to taky skoro nevyplatí…

                  Z DX bych značková světla nebral, většina z nich jsou padělky.

                  0 0
    • Ricci  

      Mam uz na ceste baterku Aurora podla Pepkovej rady na fore, snad to bude trosku svietit :-)

      0 0
      • kafac  

        Ja uz jich mam na ceste dohromady osm ;)

        0 0
        • pepko  

          to je neuveritelne … polovica BF uz ma auroru na ceste :-)))

          0 0
          • SNAIL  

            Tak jsem ji na tvé doporučení koupil taky. Svítí fakt moc pěkně. Můžeš mi popsat, jak jsi rozdělal ten vypínač? Chci tam vyměnit ten odpor a nerad bych to zničil.

            0 0
            • pepko  

              no aspon niekto, kto ju uz naozaj vlastni :-)))

              skus sa popozerat v tejto diskusii, pisal som tam svoje myslienky …

              http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

              vypinac sa da vysrobovat, najlepsie su take male tenke elektrikarske kliestiky, ale mozu posluzit aj noznicky aj pinzeta … nejake fotky su v tej diskusii …

              0 0
              • SNAIL  

                Mrknu se, díky

                0 0
              • MlokCZ  

                Já už ji taky mám doma a dokonc už koncem týdne (nebo nejpozději začátkem příštího) dorazí i ta minule zapomenutá redukce na nabíječku :-)

                0 0
              • kafac  

                Jak tam drzi ten vypinac? To je tam na zavit, takze se to za ty dirky tema klestickama vysroubuje, nebo je to tam nalisovany a musi se to vytahnout?

                0 0
                • SNAIL  

                  Je to na závit. Odšroubuješ ten plast s kontaktem (ideální jsou kleště na ségrovky) a pod ním je další hliníkový kroužek. Ten má v sobě taky 2 dirky o odšroubuješ ho stejným způsobem. To je vše. Jde to snadno.

                  0 0
                  • kafac  

                    A jeste se zeptam, v tom vypinaci je nejaka elektronika nebo jen ten vypinac?

                    A je tam presne tenhle?:

                    http://www.dealextreme.com/….dx/sku.5618

                    0 0
                    • pepko  

                      uz som sem ten link daval … fotky vypinaca som dal do fotonmag diskusie

                       

                      http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

                       
                      0 0
                      • kafac  

                        Na ty fotky jsem koukal, ale nepoznam z nich jestli na tom plosnaku neco jeste je…

                        0 0
                        • pepko  

                          iba vypinac a rezistor

                          0 0
                          • Madrid  

                            Prosímtě, jaké má typové označení ta optika Seconix, kterou jsi na Auroru AK-P7 dával, abys rozšířil kužel? Chtěl bych ji tam zkusit dát taky, originální reflektor má přece jen trochu úzký kužel, pokud chci světlo používat na bajku jako jediný. Diskusi na fotonmagu jsem pročetl, ale konkrétní typ tam nenašel. Díky.

                            0 0
                            • pepko  

                              no obavam sa, ze si necital pozorne …

                              http://forum.fotonmag.cz/index.php?… 

                              http://www.sekonix.com/…s/catalogue/(P7)_P7-CL_spec.pdf

                              kupoval som v official.cz … kup si aj vsetky druhy filtrov … (aj ked ja osobne pouzivam 2 aurory a obe bez filtra :-))

                              alebo mozes kupit tu:

                              http://www.cpfmarketplace.com/…owthread.php?…

                              alebo tu:

                              http://www.acriche.cz/index.php?…

                              0 0
                              • pepko  

                                a este jedna velmi jednoducha moznost je kupit si iba medium alebo wide filter bez optiky, odlomit tie nozicky, obrusit ho na velkost sklicka v aurore a vymenit ho za sklicko … co som skusal, tak to celkom dobre funguje aj s reflektorom …

                                0 0
                                • Madrid  

                                  Díky, zkusím pobastlit. Chápu to dobře, že A. na bajku používáš s touto optikou bez filtru, nebo ses i vrátil k původnímu reflektoru?

                                  0 0
                                  • pepko  

                                    reflektory (vsetky, nielen auroru) nemam rad a pouzivam iba optiky …

                                    0 0
                                    • jerrry  

                                      omlouvam se za asi stupidni dotaz, ale nemam uplne jasno v tech terminech „reflektor“, „optika“, „kolimator“ atd … snazil jsem se, cetl, ale uplne jasno v tom nemam. Takze rad bych poprosil o par slov objasneni.

                                      Predpokladam ze reflektor je takova ta leskla „parabola/miska“, co je ve vetsine svetel a odrazi svetlo dopredu. Optika je totez co kolimator ? A jak to proboha odrazi to svetlo dopredu, kdyz to neni leskly ? Filtry Naw/Med/Wid jsou mi vicemene jasny. DIky

                                      0 0
                                      • Jirik123  

                                        to svetlo se odrazi vevnitr ty optiky (TIR – total internal reflection). optika je sice vcelku obecný název, ale většinou se myslí ve smyslu optika=kolimátor.

                                        princip optik a reflektorů je vidět na obrázcích zde http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

                                        0 0
                              • vysmátej bajker  

                                nedá se koupit někde v praze?případně kdyby někdo obj.tak se můžem podělit o poštovné.

                                0 0
                              • vojta  

                                Vcera mi konecne dosla i Aurora ( cca tyden po te, co mi dorazila nabijecka+spol … ) a vzhledem k tomu, ze si tamani se zpracovanim hlavu moc nedelaji – otvor v reflektoru je znatelne mimo osu, chtel jsem hned nainstalovat optiku. Narazil jsem ale na problem – neb nemohu odsroubovat hlavu, nedokazu posoudit, jak optiku zbrousit, aby sedla co nejlepe. Zatim jsem jen zbrousil packy vystupujici do boku a dal si nejsem jist. Mohl by jsi prosim napsat, jak jsi upravil optiku na sve Aurore ?

                                0 0
                              • assassin  

                                pepko: bral si neco od toho typka co si dal odkaz na to cpfmarket… ?

                                mam tu mensi verzi aurory (cca 35usd z DX) a ma dost studene svetlo, premejslel sem ze bych tam dal tu Dbin ledku co prodava… nemas zkusenost s tim jak by na tom mohla byt ve srovnani s tou origo? asi rovnou vezmu i tu optiku a zkusim ji zmensi aby vlezla do te mensi hlavy…

                                0 0
                                • pepko  

                                  on nema moc teply odtien … odporucam skor DSVNJ z official.cz … inak optiku tam asi nema zmysel davat … ked ju viac obrusis, budes mat svetelne straty … optika ma zmysel iba do mojej sku.12624 alebo napriklad do ultrafire C2 … s tou som sa trochu hral tu, a je tu aj vidiet ten odtien …

                                  http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

                                  (pozri aj dalsie prispevky)

                                   
                                  0 0
                                  • assassin  

                                    dix, jeste sem nejak nepochopil 3cipy sviti hodne jeden malo… ta bin C co tam je origo taky sviti ruzny chipy jinak?za kolik ji maji na tom official.cz?  koukal sem ze jirik tu optiku nekam odrbal asi o 7mm…

                                     
                                    0 0
                                    • pepko  

                                      podla mojich praktickych skusenosti mi to vychadza tak, ze pri vyrobe 4cipovej ledky P7 sa im stava, ze nemaju vsetky 4 cipy rovnaku ucinnost … C bin sa zda, ze ma 2 cipy lepsie, 2 cipy horsie (horsie napriklad Q2 a lepsie napriklad Q5) … D bin mi vychadza na 3lepsie a iba 1 horsi … E bin asi bude mat vsetky 4 rovnake a lepsie …

                                      do akeho bin ledka padne podla mna oznacia a po vyrobe a otestovani …

                                      ale zatial mi to nikto nepotvrdil, je to len moja laicka uvaha …

                                       

                                      ja som optiku tiez obrusoval asi o 6mm do smallsun lampasika … ale urcite to svietilo horsie ako s neobrusenou optikou … takze urob ako myslis, ale ja by som to nerobil a kupil by som si vacsi lampasik …

                                      http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

                                        
                                      0 0
                                      • assassin  

                                        jj to roztrideni ledek podle toho jak se povedly vypada logicky, stejne jako u procesoru .. a vsech ostatnich soucastek…

                                        u te mensi aurory me prekvapil ten bilej odstin, chci brat jeste jednu tak vaham jestli priplatit 11usd za tu „tvoji“ nebo ne… asi na kolo by se hodil sirsi kuzel(otazka je jestli ta drazsi ma vyrazne sirsi) … lepsi odstin ledky bych mohl vyresit i u te levnejsi vymenou ledky za tu D z official jako si to udelal ty…

                                        tady je foto aurora (ta za 35) na low, vs MTE s q5 na high

                                        http://img151.imageshack.us/…p6052ap6.jpg

                                        dost mozna bych dokazal vysoustruzit i vetsi tu hlavu, ze bych si hral s tou optikou…

                                        a jeste porad na naky vetsi blbnuti v lese mam pripravenou tu 35W HID na bastleni, akorat ji mam v zrcadle vymontovanem ze svetla z motorky kde sem ji mel puvodne (mam rezervni svetlo z bouracky) ale to je prizpusobene aby na ceste neoslnovalo, chtelo by to do lesa naky jinaci…

                                        0 0
      • petryk  

        Kterou Auroru jsi bral? A myslíš, že k ní jde použít ten držák, co mají u Fenixe? Ceny jsou opravdu ucházející, možná bych chtěl něco k Vánocům:)

        0 0
    • TheIF  

      Jak je to se clem ? Celníci jdou jen po balíkách z USA a na Čínu kašlou ? Jde mi o balíček v hodnotě 40 $ spíš než o výši cla mi jde o ten měsíc co to bude ještě ležet v Praze…

      0 0
      • MlokCZ  

        Já objednával Auroru s baterkami, nabíječkou, držákem v jedné objednávce, takže to celé bylo nějakých 65$ nebo kolik a neplatil jsem clo ani dph a dorazilo to za 12 dní od objednání až domu. Ale odslali poměrně brzo, myslím, že za 3 dny od objednání (což je na ně poměrně rychlé).

        To ale samozřejmě neznamená, že to tak bude s každým balíkem.

        0 0
        • TheIF  

          Hm hodně lidí tam myslím bralo ty fenixe a to je už dost přes celní limit… ale jak koukám na cenu třeba populární Fenix TK10 tak už se to skoro ani nevyplatí :-(

          0 0
      • kafac  

        Ja ted cekam celkem tri baliky…

        jeden za 99$

        druhej za 155$

        a treti za 200$

        Az to dojde, tak sem pisnu jak to bylo se clem ;)

        0 0
        • kafac  

          Takze prvni varka za 99$ je doma bez Cla

          0 0
        • kafac  

          Takze dalsi dva baliky, jeden za 155$ a druhej za 200$ dorazily taky bez CLA (oba zaraz)

          0 0
        • Pakos  

          Řeknu vám to jednoduše , clo se neplatí pokud si objednáváte věc do 3,500 kč :) takže pokud si kupujete něco za USD např. z dealextreme , tak neplatíte clo u ničeho co nepřesahuje 3,500 kč .

          0 0
          • zdenek  

            Řeknu to přesněji. Je to do 150€, takže přesná částka v Kč závisí na kurzu.

            0 0
            • drtyc  

              tohle uz plati? ja mel za to, ze to teprve zacne platit to zvyseni limitu.

              jinak radsi mam mensi balicky, prave kvuli postacce a manipulaci se nema.

              0 0
              • zdenek  

                Ano, od 1.12.

                S menšími balíčky souhlas. Taky případná ztráta jednoho tak nebolí.

                0 0
          • Radek Broz  

            Mně ho nedali nikdy na nic, vždy jen DPH (nebo vůbec nic).

            0 0
      • Lasky  

        A používáte tohle???

        http://www.dealextreme.com/….dx/sku.1888

        To by pak ten balík neměl vůbec být označený a clo by tím pádem nehrozilo. Já teď objednával, ale to že existuje tahle možnost jsem objevil až po odeslání objednávky :-(

        Tak jsem zvědav jak to dopadne…

        L(.)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Řek bych že jedno jestli je označenej nebo ne. Vždycky na něm musí být celní deklarace. Celník se beztak mrkne hlavně na velikost balíku. A pokud se mu to nepozdává tak tě vyzve k doložení ceny. Nicméně zbytečně si na celnici nepřidělávaj práci, já ještě nikdy nic neplatil, ale jedu po malejch balíčcích. Objednávky se tak lépe kontrolují. Jednou dvakrát jsem měl rozlepenej a zas přelepenej balík, asi to občas zkontrolujou.

          0 0
    • Tomasekk  

      Když jsem hledal recenzi na mobil, který jsem chtěl koupit přes Dealextreme.com,

      narazil jsem na českou kopii Dealextreme.com a to tygriceny.cz . Mají tam nějaký skript,

      který online překládá stránky DX, a dokonce si stahuje do vlastni cache obrázky, aby na

      DX nebyl žádný zpětný odkaz. Na můj telefon tam mají přirážku 3000Kč, oproti ceně DX.

      To jsou ale příživníci.

      0 0
      • zdenek  

        Tak někdo se třeba bojí objednat z HK nebo platit přes PayPal, tak si raději připlatí. :-)

        0 0
        • destr  

          Dobréééé…tu auroru tam maj za cca 1300, to znamená dvojnásobek, no :-D

          0 0
    • sonyx  

      Čau. Chci si něco objednat přes tento shop a nevím jak provést platbu. Účet na paypalu založit není problém ale jak na něj dostat money v dolarech? Na kartě nemám asi povoleny platby.

      Mohl by mi někdo prosím napsat postup? Díky moc

      0 0
      • Radek Broz  

        Paypal si to normálně strhne z karty v CZK, jako bys jí třeba zaplatil v obchodě – není třeba nic nikam předem převádět. Jinak Paypal má nově možnost dát tam peníze převodem, najdi si to a prostuduj – já to takhle ikdy nepoužil, jen mi to nedávno přistálo v mailu.

        0 0
        • sonyx  

          Takže když si něco objednám z dealextreme.com a dám platit přes paypal a budu to mít dobře nastaveny tak se mi to přímo přes kartu strhne z účtu? Čili se provede i převod měny?

          Je to nějak zpoplatněny?

          0 0
          • Jirik123  

            za převod měn se platí tuším 2,5%, jinak nic.

            0 0
            • MlokCZ  

              Ono by mělo jít u Paypalu platbu udělat dvěma způsoby. Jedním, kdy konverzi měny dělá Paypal a tam nebývá nic moc kurz (tedy může to být i kurz střed + 2,5%, prostě relativně bídný kurs, znatelně horší než mám devizy prodej ve svojí bance).

              A pak by měl jít druhý způsob a to ten, že si Paypal strhne z karty přímu tu částku, co chce daný obchod, tedy i v té měně. A v tu chvíli konverze je na straně banky. Tohle je výhodnější, ale mě se nikdy nepodařilo to takhle zaplatit, i přes některé návody, jak na to, co i tady na BF se zmiňovaly (jen odkaz jinam na ty postupy). Mě to ale takhle nikdy nešlo, tu volbu té změny dle toho návodu tam při platbě nemám.

              Dál už jsem to pak neřešil, paypalem platím jen malé částky, takže je mi to fuk. Dražší nákupy v zahraničí platím kvůli tomu přímo kartou (a ještě jsem zatím nekupoval nikde nic dražšího, kde by to šlo pouze paypalem a ne přímo kartou).

              0 0
              • optim  

                Po prihlaseni k Paypalu se da proklikat k „menovy kalkulacce“ (currency convertor). „From“ by mela byt mena na karte, „To“ mena za kterou se nakupovalo (prijde mi to obracene, ale takhle vychazi ten min vyhodny kurz a ten samozrejme plati pri nakupu).

                Co se tyce konverze, tak ja ji tam po registraci take nemel, stacilo ale napsat na Paypal podporu, ze mam kartu v Kc (je to specificky pripad u karet mBank popsany na mForu) a uz si muzu vybirat (u mBank je to ale z blata do louze). Co ja vim, tak ty mas ale jiny ucet, takze tohle fungovat nemusi. Zkusil bych se podivat, jestli nekde neni popsane reseni pro tvuj ucet, nebo napsal na tu podporu, at ti reknou, v cem je problem.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Tak jsem se na to znovu podíval a teď když jsem nasimuloval platbu na email, tak tam volbu „other conversion options“ mám, tedy v tomto případě už to teď změnit šlo.

                  Ještě to tedy musím ověřit, až něco budu skutečně platit, ale předpokládám, že to tam také bude. A když jsem to jednou změnil na konverzi na straně banky, tak i bez nedokončení té platby si to pro příští přihlášení i pamatuje na další platbu.

                  Ale netuším, jestli jsem byl předtím slepej, když jsem to hledal už před nějakým časem nebo došlo k nějaké změně na mém paypal účtu (a tedy předtím že to tam nebylo a teď ano). Je mi jen trochu divné, že bych to přehlédnul, když jsem i předtím věděl, co hledám. Ale možné to samozřejmě je.

                  0 0
                  • obda  

                    Určitě to tam už několik měsíců takhle je. Používám, funguje bez problémů.

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      Obecně (tedy u většiny lidí) to tam takhle je už docela dlouho. Já to právě před nějakým časem řešil a přímo si to našel, že to tam mám změnit, ale na mojem paypal účtu jsem to tam neviděl.

                      Teď už jsem prověřil i při skutečné platbě, že už to je ok.

                      0 0
    • m4rkus  

      Když jsem si něco nahízel do košíku a chci to zpalatit přes paypal (přímo z karty), kterou metodu platby zvolit?

      1metoda Express Checkout nebo 2.metoda Standart PayPal Checkout ? Je v tom nějaký rozdíl?

      Díky

      0 0
      • vladaza  

        mám dojem, že jsem dával standard, expreso bylo ,tuším, jen pro amíky. ale i když dáš nesprávný výběr, tak se ti ukáže hláška

        0 0
        • umimjennatrikolce  

          když jsem nakoupil zboží ( asi 4× ) přes Express budu něco navíc platit?

          Platby proběhli a nikde nebylo, že budu platit nějaké navýšení.

          0 0
      • Spock lone wolf  

        Rozdíl je v tom, jestli se ti checkout přes PayPal zobrazí na jedné stránce (express) nebo na více (standard). Nic víc.

        0 0
    • sonyx  

      Dnes ráno jsem si přidával na paypal VISA kartu. Pak jsem se díval do servisu24 a strhlo mi to 51kč což je snad OK. Za jak dlouho to budu mít na paypalu? Myslel jsem, že když se platí přes kartu jak je to rychly. V servisu24 mi těch 51kč svítí jako doposud nezaúčtovaná operace.

      0 0
      • Fenous  

        Trva to cca 2–3 dny.

        0 0
      • Smazaný účet  

        No, nevim, ale těch 51 je 1 Kč kterou ti nevrátí a 50 Kč který se ti vrátěj poté co zadáš ověřovací 4 místný kód z té operace. Moc nerozumim tomu „kdy to budu mít na paypalu?“

        0 0
        • sonyx  

          Ta 1kč bude asi nějakej poplatek. Jde mi jen o to, kde se ztratí těch 50kč? Měli by se mi usadit na paypalu ne? Myslel jsem ale, že se při kontrolním převodu převedou hned a nebude to trvat ty 3dny. Takže stačí tedy počkat ty cca 3 dny a pak zadat ten kod.

          0 0
          • Smazaný účet  

            čéče já si nejsem jistej, ale mam takovej pocit že se mi to vrátilo zpátky na kartu. že se to nepřevedlo na paypal účet. ale to bych musel zapátrat hluboko v historii internetbankingu. no on se někdo ozve kdo si to pamatuje.

            0 0
          • Smazaný účet  

            jo a ten kód – včera jsem ověřoval novou kartu (mbank) a kód jsem mohl ihned obšlehnout v blokacích ke kartě. záleží jak to banka zaúčtuje, u kb jsem myslím musel čekat.

            0 0
    • Ricci  

      Tak baterka Aurora P7 12W je uz doma, zaslanie trvalo od poslania DX presne 2 tyzdne, svieti to uzasne, v noci otestujem na biku :-)

      0 0
      • kafac  

        Ja uz jsem testoval v Utery – jizda v noci lesem, naprosta bomba – skoro jako ve dne ;)

        0 0
      • Ricci  

        Tak po dnesnom teste mam vycitky svedomia voci protiiducim autam, ja som videl perfektne, oni asi ani nie :-)))

        0 0
    • Ricci  

      Tak dnes som zazil prijemny sok, 2 tyzdne od objednania a tyzden od odoslania z DX ma cakal balik na poste, nadzvukova rychlost :-)

      0 0
      • zdenek  

        Už se povedlo i pod 2 týdny. Taky příjemné překvapení.

        0 0
      • Balvan  

        jak uz jsem psal v jinym vlaknu – 3.11. objednano, 12.11. doma, rychlejsi jak nektery cesky eshopy:)

        0 0
        • xebece  

          tak tak, obednal jsem 10.11. a 19.11. je to doma:)

          0 0
          • jonti  

            Objednane 12.11, uz mam listok z posty.

            0 0
            • zdenek  

              Objednáno 17.11., doručeno 24.11. Takhle rychle mi to nikdy nepřišlo. Radost mi jen zkazilo, že jedna věc ze 3 chybí. Přitom měla být v balíku. Inu loterie…

              0 0
              • pepko  

                tiez sa mi to uz stalo … ale nic sa nejede, treba im napisat, obratom to poslu … v tomto je expert aj napriklad koloshop.cz :-)))))

                0 0
                • zdenek  

                  No chybí mi redukce na zásuvku za 0,99$, takže žádný neštěstí. Večer jsem jim zkoušel napsat, ale skončil jsem na tom, že chtějí 3 fotky (všeho z obálky, přední strany obálky a třetí jsem nepochopil). Nevím, jak z toho něco poznají. Tak si říkám, jestli to má vůbec cenu se dohadovat. Někdo už tu psal, že slíbili poslat chybějící a stejně neposlali.

                  0 0
                  • zichis  

                    ta redukce je vhodná jen pro masochysty co mají rádi elektrošoky. Vidlice flexošňůry se v ní viklá, takže neustále vidím její odhalené kolíky. Osobně se nebojím, že bych si na ně šáhnul, to bych se musel moc snažit, ale děcku s tenkými prsty by se to povést mohlo. Vlastně jsem tu redukci bral úplně zbytečně, ptž flexošňůra je k nabíječce chycená přes stejnej konektor jako má jíná moje nabíječka :) Teďkom se holky o tu šňůrku tahají.

                    0 0
                    • zdenek  

                      Varování před provedením té redukce už jsem tu psal taky. S tím, že u nás by to ČOIka zakázala prodávat. Pokud se to nedostane do rukou dětem, tak o nic nejde.

                      Bohužel mám nabíječku bez konektoru (šňůra napevno). Jednu redukci už mám, ale teď jsem koupil MP3 a nabíječka má opět ploché kolíky.

                      0 0
                      • jIrI___  

                        K té MP3 ti stačí si za pár kaček koupit USB nabíječku do zásuvky (u čongů seženeš ještě levněji), funguje spolehlivě.

                        0 0
                        • zdenek  

                          Je to ještě jednodušší. Pro připojení MP3 k nabíječce se používá stejný kabel jako k připojení k PC. Takže se dá stejným kabelem nabít z USB přímo. Jen chci ošetřit situaci, kdy budu někde bez PC…

                          0 0
                          • jIrI___  

                            To mi je jasné. Já jsem tu USB nabíječku právě hojně využil na dovolené, kde se mi s sebou notebook připomínající pracovní povinnosti fakt nechtělo tahat :-)

                            0 0
              • pepek  

                Já jsem tam měl malý lísteček, co ještě chybí. Za dva dny to přišlo

                0 0
        • destr  

          12. objednáno, 19. doma…pará­da…jinak světlo svítí fakt luxusně.

          0 0
    • kafac  

      Uz jste nekdo neco reklamoval na dealextreme?

      0 0
      • pepko  

        ja uz som viackrat …

        0 0
        • zdenek  

          A výsledek?

          0 0
          • pepko  

            vzdy k mojej spokojnosti …

            0 0
            • djano  

              podobne

              0 0
            • zdenek  

              No, nafotil jsem to, poslal a uvidím…

              Už tady někdo radil neobjednávat víc věcí najednou. Spíš se povede dát do obálky o položku míň než poslat prázdnou obálku. :-)

              0 0
              • zdenek  

                Tak DX loterie pokračuje: V první zásilce chyběla 1 položka (prkotina – redukce na naše zásuvky za 0,99). Po pár mailech a fotkách celkem ochotně slíbili doposlat. Po dvou týdnech opravdu přišla zásilka, ale obsahuje jakýsi náhradní dotykový displej k mobilu za 3,73. Takže jsem si vlastně pomohl. :-) Tak zkusím další kolo vyjednávání…

                Kolik stojí poštovné do HK, kdyby to chtěli poslat zpátky?

                0 0
                • drtyc  

                  Tady zatim spokojenost. Splitnuta zasilka, cekam na tu druhou pulku, ktera je zatim na ceste:

                  http://www.dealextreme.com/…dx/sku.13820

                  Jinak dorazily 3 balicky ze 3 akorat u jednoho „nahradniho“ drzaku na auroru chybi cast plastu co prekryva sroubek, ale funkcnosti to nebrani jen to nevypada tak pekne, ale stejne nepocitam, ze jestli budu menit ty drzaky, ze by mi to chybelo a navic bude nahradni dil na z puvodniho pokud praskne.

                  0 0
                  • zdenek  

                    Ten kousek plastu je prevít. Mně sice přišel, ale už jsem ho ztratil. U druhého držáku jsem mu preventivně domluvil lepidlem.

                    0 0
                • pepko  

                  hehe … dobreeee …

                  myslim, ze to nebudu chciet naspat … a keby aj, tak ti postovne preplatia … mne tiez raz poslali akumulator k fotaku, ale nie ten co som chcel, objednal som pre panasonic, prisiel pre nejake casio … ale o 2 tyzdne som uz mal ten spravny … a tak mam teraz 2 :-)))

                  asi budu od teba pytat foto, ze co ti vlastne poslali …

                  0 0
                  • zdenek  

                    Jen doufám, že se rychle vyjádří, jestli to chtěji vrátit. Jsem totiž hrozně zvědavý, jak to funguje. A nemuselo by to přežít… :-)

                    0 0
                    • djano  

                      Pri tovare nad 20 USD chcu vratit – mne poslali novu polozku hned po tom, ako som im poslal naskenovany podaci listok.

                      0 0
                      • zdenek  

                        Měls pravdu. Displej mám prý jako dárek a redukci pošlou znovu (už 3. pokus).

                        0 0
        • kafac  

          Nemohl bys me prosim te napsat strucnej postup reklamace, jak vytvorit RMA (respektive ktery, chcou tam aji jakysi fotky) a kam to a jak poslat?

          Myslim ze to do budoucna bude zajimat vice lidi…

          0 0
          • vladaza  

            já mám u tohoto šopu nějakej pech neb mi z cca osmi objednávek dvě vůbec nedorazily, jsem olomoučák a mám obavu, že zásilky někdo krade ze zaměstnanců pošty, peníze byly ,samozřejmě, stržený a zásilka označená jako „shiped“. docela mě to mrzí, ale už mám strach něco objednávat. nešlo o velký peníze – dvoje sluchátka a baterky do kmkolopočítadla, ale i tak

            0 0
            • heretik  

              Objednej dopisovou bombu nebo kýbl hoven, aspoň se tomu zloději pomstíš ;-)

              Ale ve standardním katalogu na DX jsem neviděl ani jedno…

              0 0
    • treatt  

      Hm, tak jsem prave zadal objednavku aurory, paypal probehlo, ale moje objednavka nejak neexistuje, objednaci cislo to nenachazi. Zkusil jsem jim napsat request, tak uvidime, co z toho bude :-(

      0 0
      • pepko  

        aj si sa predtym zaregistroval na DX ?

         
        0 0
        • treatt  

          Samozrejme…ale pod mym uctem ta zakazka vubec nefiguruje, jeji cislo to nenachazi..ve FAQ maji, ze se jim maji poslat detaily a oni odpovi za 24–48 hodin :-(

          0 0
          • treatt  

            Oho, tak pozor – moje zadost uz ma pridelenou asistentku Nicole :) a ted je to waiting for processing

            0 0
            • pepko  

              tak potom neviem co si naklikal … vzdy som videl vsetky objednavky pod svojim uctom na DX … odpovedaju vacsinou tak do 48hodin … niekedy sa im podari aj do 24 :-)))

               
              0 0
              • treatt  

                Jupýýýý, tak mi prave prisla order confirmation! Takze jsem to evidentne nenaklikal spatne, jen nejaka chybicka v procesu. Tak jsem zvedavy, jak dlouho to bude putovat. Nadeje si na jezdeni behem vanocnich svatku s plnou svetelnou palbou radsi nedelam…

                0 0
                • drtyc  

                  je to normalka. paypal udelal nejaky upgrade minuly tyden a asi to nejak jeste nezaregistrovali nebo co.

                  objednval jsem vecer v nedeli a slo to expresem bez problemu dve objednavky.

                  treti sla asi po hodine a 20 minutach az jsem si rozmislel co za kraviny do ni nahazu, z expresu me paypal vyhodil s tim, ze to nebude fungovat, ze maji starou verzi. tak jsem to zkusil jeste jednou a nic. tak jsem neklik primo na te strance kde byl ten error, ale znovu z prvni stranky na standard a objednavka nikde, prachy fuc. tak jsem si sel uvarit caj a zanadavat a pak jsem koukl na support a jsou rychli. rano to tam nebylo, ale po obede uz objednavka existovala.

                  0 0
                  • drtyc  

                    myslel… pro hnidopichace.

                    ale kazdopadne je potreba kvuli zmene adresy nezapomet a kontrolovat prubezne. nastesti jednu vec jsem tam mel eta 6 dni na dodani k baleni – po oprave adresy ji pak sehnali dalsi den, takze uz je to na ceste. jen jsem zvedav na ceskou postu.

                     
                    0 0
                • treatt  

                  Hm, tak ted mam sice zaregistrovanou objednavku, ale s datem 12.10.2008

                  Dokonce mi uz pridelili tracking number, ale to zas nejde dat do systemu honkkongske posty, navic ma taky pridelene datum 12.10.2008 a dokonce s 3 hodinovym predstihem, nez byla vubec zalozena objednavka…

                  Tak jsem tedy opravdu zvedavy :-(

                  0 0
                  • Jirik123  

                    jen jestli ten datum nemaji po emericku tzn. 12.10.2008 → 10.12.2008

                    0 0
                    • pepko  

                      :-)))

                      bingoooo

                      0 0
                    • Balvan  

                      presne tak a jeste jsou v HK o kus napred, kdyz jdeme do prace, oni jsou uz davno doma:) proto i ten rozdil v casu, nebo ze by soudruzi cinani vedeli uz do predu co a kde chces neco objednat:)

                      0 0
                      • treatt  

                        No, tohle me prave prekvapilo – ono to totiz bylo tak, ze objednavku prijali v devet rano, ale dali ji k expedici ten samy den uz v sest rano :) jak pisou datumy, to jsem nevedel, tak treba nevim, ze jim jdou hodiny opacnym smerem, nez u nas :-D

                        0 0
                    • treatt  

                      Dobry, neni nad to ze sebe udelat vola :-D

                      0 0
            • in4mator  

              Tak to by mě zajímalo, kde to je uvedené, kdo se se stará o moji objednávku, nějak to nemůžu najít…

              0 0
      • treatt  

        Ho hooo! Tak chlapci se pochlapili! 8. jsem zadal objednavku, vcera, tedy 18.12. mi dorazil balicek s omluvou, ze nemeli drzak na riditka, ten dorazi pozdeji. Ale uz jsem rozsiril rady majitelu Aurory a je to teda pekelny sajn :) Diky za tip!

        0 0
        • m4rkus  

          Já též objednával (pořád ne AURORU) a držák mi dojde také v druhé zásilce.

          0 0
        • SNAIL  

          Pokud bys potřeboval držák hned, mohu ti jeden dát a až ti přijde, tak mi ho vrátíš

          0 0
          • treatt  

            Jsi proste zlaty!!! :-*

            Jeste bych rovnou u Tebe potreboval, jestli bys mi nevybastlil ten low mod, jak jsme se o tom bavili ;) jak jsi na tom s casem?

            0 0
            • heretik  

              Pokud jde o držák, taky mám aktuálně jeden navíc, a doufám, že sis vybral ten obyčejnej a ne ten otočnej (http://www.dealextreme.com/…dx/sku.18889). Ten je totiž úplně na ho*no.

              Jo, a taky bych ocenil low-mod, na jemnou elektroniku nejsem, i když rozebraný jsem to měl – Snail by si z toho moh udělat živnost :) Co, ty na to, Jirko? Chceš obě najednou? Na ceně/odměně se domluvíme.

              0 0
              • SNAIL  

                Že jsi to ty :-)) Tak mi pak zavolej a domluvíme se kdy mi to přivezeš

                0 0
                • heretik  

                  Díky moc, ozvu se příští týden, stavil bych se třeba někdy po cestě z práce.

                  0 0
              • treatt  

                Ne ne, mam ten obyc, Snail mi vypomohl a pujcil. Akorat jsem mu jeste nedotlacil ten, co mi mezitim dorazil :)

                0 0
    • sonyx  

      Včera ráno objednána již 3 zásilka, dnes Packaging. Snad to během příštího týdne dorazí. Pořád to ale není Aurora. 

      0 0
      • TheIF  

        Hm tak můj nakup dopad jako předešlé 2 v UK, zase jen problémy…

        Když ani po 2 dnech má objednávka neexistuje tak bude něco špatně, že ? Mejl s service@paypal.com.hk o platbě došel, potm došel sales@dealextreme.com ve kterem je uvedeno Order Number a Transaction ID a vše vypadalo dobře…

        Platil jsem tím PayPal Expres Checkout což byla asi chyba ? Platíte tím Standart PayPal ?

        No zkusím jim napsat…

        0 0
        • treatt  

          Ja platil radsi pres standard…

          Hele zkus jim urco napsat pres ten jejich kontaktni formular…je to v helpu, je tam primo odkaz na to, ze Ti nezaregistrovali objednavku. Pak pod svym uctem presne uvidis, kdy to nekomu prideli k vyrizeni a co se s tim deje…u me to tak bylo, jak jsem psal o par vyspevku pris ;)

          0 0
        • pepko  

          vzdy platim cez expres … ked ti prisiel mail, tak to bude ok … pockaj este nejaky den a pride ti mail ze order shipped …

          0 0
          • drtyc  

            taky express. standard akorat pokud express prestane fungovat kvuli upgrade paypalu.

            0 0
        • Loner  

          Snad se nedotknu něčí odbornosti, když připomenu, že je m.j. potřeba registrovat svůj účet na DX a že obvykle  n e s t a č í   pouze kliknout na (mrtvý) zeleně psaný  link v jejich mailu.

          0 0
          • Jirik123  

            hlavně je důležité se zaregistrovat se stejným mailem, jako máte paypal:)

            0 0
            • TheIF  

              Proč ? Nemám stejný. Mě všecko funguje až nejspíš na tracking objednávky…

              0 0
            • TheIF  

              Vyřešeno :-)

               

              Tak jsi měl pravdu rakosníci nezvládají 2 rozdílné mejlové adresy (na paypalu a na učtě dealextreme)

              Ve svém učtě sice mám stale h**** ale když si nechám bez přihlášení trackovat zasilku a zadám tam mejl co mám na paypalu tak se dostaví uspěch :-)

              0 0
          • TheIF  

            Tak zaregistrovat jsem to snad zvládnul. ZDE Vyzkoušel jsem to ještě jednou… nebo je k tomu ještě něco zapotřebí ???

            Přišla odpoveď.....

            Dear sir,

            After checking the transaction ID,your order number is 1210WNQK . So please check the details using the order number.

            If there is any question,please feel free to contact us again.

            Thanks a lot.

            Nicole

            Ať se snažím jak se snažím, zkouším to v Opeře, IE 7 tak žádnej tracking se nekoná a v mém učtě žádna objednávka není… 

            0 0
            • zdenek  

              Vypadá to jako v pořádku. Zkus se zalogovat (vpravo) a podivat se na své objednávky. Najdeš tam stav a u odeslaných tracking number. Podle něj už to najdeš na stránkách HK post.

              Pokud vkládách screen printy, je lepší použít formát GIF.

              0 0
            • pepko  

              na tom poslednom obrazku sa logujem v pravej casti, potom kliknem uplne hore na my account … a tam vidim zoznam vsetkych objednavok …

               
              0 0
    • Pakos  

      Já mám takový dotaz pro všechny , myslíte si , že ceny za telefony jako třeba HTC Diamond Touch 105$ je reálný ? Po pátrání mi to přijde jako hloupost ale zase když projedu stránku dealextreme celou tak tam sou dvě strany z celkových čtyř už vyprodané , co se týče mobilů. Ale stále váhám , takže tedy nekoupil jsi někdo z dealextreme telefon nebo něco takového ? …

      0 0
      • drtyc  

        a budes tam mit anglictinu aspon? nebo jenom obrazkovy pismo? jak na tom je s pasmovosti – ktery frekvence pouziva? …

        0 0
      • Ricci  

        Kolega odtial kupoval Dualsim telefon ( kopia Iphone) za nejakych 150 dolacov, slape uplne v pohode,paralelne mu pekne funguju obidve siete,dotykova obrazovka,za tie prachy super,ale nehladaj tam origos telefony,su to len napodobeniny,ale celkom fajn funkcne za tie prachy :-)

        0 0
        • zdenek  

          Taky vím o člověku, co tam koupil 2 mobily a byl spokojený. Možná by se našel i nějaký s češtinou. Kupoval jsem MP3 a ten češtinu umí, ani to na DX neuváděli.

          0 0
      • pepko  

        ono to asi nebude htc touch … to sa iba tak vola …

        0 0
        • Pakos  

          škoda, bylo to dost lákavý :( :D… díky všem .)

          0 0
      • juraj  

        jsme to nedavno resili v uplne jine diskusi. podivej se na ty „iphony“ jak se jmenuji: miphone, ifone, sciphone :)))) i v definicich se uplne lisi. jsou to cinske nonamy, smontovane z modulu. co deklaruji, to budou umet, ale nedavno jeden na diskusi k trekbuddymu zaplakal, ze koupil „super“ telefon a vida, ono to neumelo javu. pravda je, ze v popise to ani nerikalo, ze ji to umi, ale vsimni si toho :) na machrovani, sms, mms a semtam pusteni pisnicky v tramvaji to ale stacit bude.

        0 0
        • jIrI___  

          No já ti nevím – nějaká čínská napodobenina na machrování… :)

          0 0
        • destr  

          No ale jde o to, že 90% dílů v těch napodobeninách je totožnejch s dílama co sou v SE, nokiích a pod.

          0 0
    • krokus  

      Nedaří se mi na tomhle serveru zaregistrovat. Účet je vytvořen, ale nebyl verifikován. Když kliknu na přihlašovací stránce na zelený link, který by měl způsobit zaslání verifikačního mailu, objeví se sice nápis, že mail byl poslán, nic mi ale nepřijde. Podotýkám, že mail zadávám týž, jaký mám uložený na Paypalu.

      Mám si podle vás zboží objednat bez registrace?

      0 0
      • drtyc  

        mozna se ti povede objednat, ale zaplatit se ti dost mozna nepovede? ta registracka je nejspis kvuli tomu, aby jim fungoval express checkout a jejich interni trackovaci system.

        kdyz objednas a zaplatis ne expresem, tak pak mozna jeste budes muset poslat vypis z paypalu na customer service aby vubec zacali objednavku vyrizovat a spojili ji se spravnou platbou?

        0 0
      • ax  

        ja objednaval vse bez registrace (asi 6×), placeno klasicky, ne expres a vse doslo 10–20 dnu. nic jsem jim potvrzovat nemusel

        0 0
        • krokus  

          Asi to udělám stejně, protože tohle je fakt strašný. Chtěl jsem je kontaktovat, zvolil jsem typ formuláře ""DX Account Activation":http://services.dealextreme.com/…Account.aspx„. Co mám ale proboha vyplnit v kolonce "The most recent order number made using your e-mail address that's entered above“, když jsem ještě žádnou objednávku neudělal. Fakt nechápu. Bez toho mě to nepustí dál.

          0 0
      • krokus  

        Tak jsem si objednal a zaplatil Paypalem. Bez registrace. Nevíte, za jak dlouho by měl přijít mail, díky kterému budu moct objednávku potvrdit? Zatím nic nepřišlo. Nějak jsem do toho jejich systému nepronikl…

        0 0
        • pepko  

          ja ti neporadim, registroval som sa uz davno a ziaden problem som s tym nemal … teraz to uz mozno funguje inak … kazdopadne si mozes nieco precitat aj tu, nie si jediny kto bojuje s registraciou na nakupom na DX :-)))

          http://forum.fotonmag.cz/index.php?…

          je tam niekolko diskusii o DX, pripadne sa tam mozes aj spytat …

           
          0 0
    • gamster  

      Nazdar, Potřeboval bych radu ohledně platby před deal-extreme.Paypal mám, vše sem objednal,kklikl na paypal expres check out. Zaplatil částku a zkontroloval adresu(no zaplatil, chtělo to po ěm ěnco potvrdit, tak sem se příhlásil na paypal, tam sem to odsouhasil) a poté mi vyjela stránka jakože mi děkují a mám tam anpsanej nějaký 2 kódy(receip­t,DX order)

      Co je to za čísla?Díky

      0 0
      • Smazaný účet  

        číslo faktury/objednávky?

        0 0
        • gamster  

          A je to pro mě k nečemu, z mé chábé angličtiny sem pochytil žeprý to mám na něco uschovat. Ale ohledně platby to nic není NÉ. Jo a když jsem se tedy přihlásil na ten paypal, potvrdil částku(20 dolarů),a v těch history account už mám že jsem toho a toho dne zaplatil takovou částku, už se o nic enmusím starat a čekat až dojde zásilak(za měsíc) nebo musím ještě něco potrvdti, zaplatit,atd…

          Dík za vysvětlení

          0 0
          • drtyc  

            a nebude to tim, ze na dx nejsi prihlaseny a nakupujes primo z anonymniho kosiku?

            ze by to bylo, abys pak zkusit pohledat tu objednavku na dxku, tak aby ses vubec dostal na tu objednavku a mohl sledovat jeji stav.

            0 0
      • drtyc  

        kde? na dx? hadam, ze nemyslis na paypalu?

        na dx to jde rozkliknout. jedno je trackovaci cislo zasilky, pripadne se ti tam objevi, ze ti zasilku rozporcovali, ale u tech dalsich porci uz nebudes mit trackovaci cislo a druhy je proste faktura soupiska toho co sis objednal.

        0 0
        • gamster  

          Kupoval jsem věci an dealu přes paypal. Vše se potvrdil v paypalu už mám v historii tu platbu,ale an dealu mě vyskočila taková stránka s 2 několika místnýma kódama,a já envím an co jsou. Jestli ej to něco k platbě,nebo něco pro kontrolu.

          0 0
          • mrozu  

            To mi hlava nebere, žes zvládnul registraci na paypalu a zaplacení a nepřeložíš si tohle… každopádně snaha se cení :)

            Když se přihlásíš na DX, měl bys tam mít číslo objednávky (Order#) a odkazy na fakturu (invoice) a na stav expedice (tracking). Po tom, co DX objednávku vyexpeduje (cca 3 dny, pokud je všechno na skladě), dostaneš ještě další číslo pro sledování zásilky na hongkongský poště. Všechny tyhle čísla jsou jen pro tvoji kontrolu, nikdo po tobě už nic chtít nebude.

            0 0
            • gamster  

              Ahá už jsem to sand pochopil, to sou nějaký objednávkový čísla,OK díky. Ale ještě dotaz.Já když jsem nakoupil na DX tak jsem se nikde nepřihalšoval, vše jsem dal do košíku a poté sem se přihlásil na paypal.A DX mě napsala ty 2 objednávkový čísla.A dnes mi dorazilo i ěnjaký číslo(aso na ten hongkong).Ale jaksi se mi ho endaří napsat do honkongské pošty (RA895993875HK to na tu kolonku ěnjaký dlouhý,a když dám OK, tak to napíše že neexistuje

              Jinak, takovej dotaz-Co má za výhodu,když se registruju na DX?

              0 0
              • drtyc  

                mas ucet svazanej s objednavkama a neresi ktery cislo do kteryho policka zapsat a mozna pokud by se nahodou stalo, ze budes potrebovat na neco support z DX a budes resit s nema neco, protoze neuvedes vsechno na zacatku, aby ti mohli pomoct a zacne se to protahovat to mailovani, tak mozna i ten support bude mit lepsi prubeh, ze si dohledaji treba snaz nektery veci nez u anonymnich atd.

                0 0
              • pepko  

                zatial neexistuje, hk post este nespracovali tvoju zasielku a nenahodili ju do systemu … pockaj tak 2 dni a skus to znovu …

                0 0
    • Smazaný účet  

      BTW, fachá vám DX? Posledních pár dnů se tam dostanu víceméně náhodně…

      0 0
    • Feroman  

      zdar, chtel bych se zeptat, jak je to u DX s postovnym. Od jaky casty je to zadarmo? Maji tam napsany postovny zdarma u veci treba za 2 dolary a to se mi nejak nechce verit.

      0 0
    • jIrI___  

      Jedna OT otázka :). Nemáte někdo náhodou zkušenost s touhle ruční minibruskou z DX? Chtěl bych ji darovat na Vánoce a byl bych rád, aby aspoň pár měsíců fungovala :)

      0 0
    • Mig45  

      Jakou z techto by jste vybrali na bike ?

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.19767

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.12624

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.12623

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.15739

      Uprednostnim lepsi osvetleni v terenu /alespon do 50m /

      pred uzkym svazkem s dosahem 100 a vice m.

      Pripadne doporucte neco jineho do 60US.

      diky

      0 0
      • petrbw  

        Tu MTE mám já.Jsem s ní spokojený.Svítí celkem do široka, tak v terénu je to super.Na cestě Ti osvítí skoro oba pruhy a dosvit klopím tak cca 30–35 metrů před sebe.Stačí.Jiné světlo už nevozím.(zatím)

        0 0
      • Ricci  

        Mam 2× 12624, uplna spokojnost

        0 0
      • in4mator  

        Předevčírem jsem objednal sku.19767 plus příslušenství, vybral jsem ji proto, že má o něco širší reflektor než Aurora, takže by se tam měl bez větších úprav vejít i nějaký ten Sekonix a filtr (pokud bude potřeba), aspoň podle některých příspěvků na BF. A podle testů na jednom webu – odkaz na něho je tady někde na BF – svítí fakt dobře. Navíc se mně líbí asi nejvíc ze všech, i když to je nepodstatný parametr… Jenom doufám, že to stihnou doručit do Vánoc, abych to měl jako dárek :-)

        0 0
      • Kiri83  

        sku.19767 má trošku užší kužeľ svetla, používam na cesťáku

        sku.12624 som nevidel

        sku.15739 tiež som nevidel s P7, no toto isté telo mám s jednočipovou Q5-kou, a robí to veľmi veľmi úzky paprsok svetla, je to presne ten typ ktorý dosvieti 100m do diaľky :-)

        sku.12623 by malo Tvojim požiadavkám vyhovovať, u mňa spokojnosť

        P.S. na fotke je ešte so starou P7 ( výkonnostný bin B (570–700 lm), momentálne je v predaji vačšinou bin D (800–900 lm), prípadne C (700–800lm) ).

        0 0
    • choossee  

      Neumíte mi někdo poradit kde mám sehnat češtinu do mobilu MiPhone M88×x?

      0 0
    • N-Dorfin  

      jen mam dotaz ohledne paypalu .. regnul jsem se tam a ucinil platbu na dealextreme (skrz paypal kreditni kartou) .. no a ty penize se mi odectou primo z uctu nebo mi na paypalu nabiha nejake zadluzeni, ktere jednou za cas musim zaplatit ? (treba jako na aukru …) Diky

      0 0
      • Smazaný účet  

        Paypal ti je stahne primo z uctu, cely proces probiha jako platba kartou a paypal tam vystupuje jako duveryhodny prostrednik.

        0 0
    • hrajem  

      Ahoj,

      nebudu zakladat milionte vlakno DX a budu doufat ze mi nekdo poradi tady :)

      Chci koupit nejake to svetylko a zkusit, jestli me chytne jizda v noci (pokud by chytla a svetlo by nestacilo, tak treba case prikoupit neco na helmu)…

      Svetlo chci na jizdu po terenu – XC az lehci enduro. Ted vubec nevim jestli je na toto vhodne mit sirsi kuzel nebo uzsi, ale rekl bych ze neco mezi, spis sirsi – to si necham poradit od vas zkusenych…

      A ted, ktery model vzit? Neco vicemodoveho, nebo jen dva mody? Bojim se ze videmodu se muze kazit a nevim jestli je vyuziju… Vubec se v tech svetlech na DX neorientuju, tady jsou 3 modely ktere jsem namatkou vybral… Brali byste neco jineho pro moje ucely, nebo neco z toho co jsem zde postnul?

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.12623

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.12325

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.36357

      0 0
      • Balvan  

        Mě tento týden přišlo toto a docela mě překvapilo, malé rozměry,dobrá cena, dostatečně široký kužel, oproti auroře co mám tak má toto světlo i správně fungující pamět modu(pusti se do naposledy pouziteho, aurora do nasledujiciho) a svítí ± stejně jako moje aurora s P7. Díky malým rozměrům by se hodila asi i na přilbu. Jinak na helmu se hodne pouziva toto.

        Jestli chces mody nebo ne se musis rozhodnou sam, ja mam vsechny svetylka vicemodova na zatim zadny problem.

        0 0
        • Loner  

          Prosím jak chodí ta paměť? Když mačkáš opakovaně čudl až k OFF, tak jak pozná, že má při dalším stisku zapnout třeba do MIDu? Nebo je tam další paměťové tlačítko? – nevidím nic.

          Dík

          0 0
          • Balvan  

            To tlacitko ma dve polohy, podobne jako u fotaku, dlouhym stiskem zapnes a namacknutim prepinas mody, takze svetlo jde vypnout z jakehokoli modu, ten ultrafire se zapne zpet do modu ve kterem byl vypnut, aurora se zapne do modu nasledujiciho.

            0 0
        • hrajem  

          To svetlo me docela zaujalo, asi ho vemu… Bude mi stacit jen toto jedno svetlo na kolo pro nejakou solidni jizdu (vim ze ideal to nebude, ale i tak)? Nebo bys radsi vzal nejake 900 lumen svetlo? rozhoduju se mezi

          http://www.dealextreme.com/…dx/sku.12623

          http://www.dealextreme.com/…dx/sku.39359

          K tomu mam v planu krabku dle rady LRRTM1:

          http://www.dealextreme.com/…dx/sku.26339

          Tyto baterky:

          http://www.dealextreme.com/…dx/sku.5790

          Nabijecku:

          http://www.dealextreme.com/…dx/sku.6105

          Jeste by me zajimaly vase zkusenosti s timto drzakem, popripade doporucte nejaky jaky byste vybrali vy k vyse zminovane baterce .) … Popripade rovnou nejaky drzak na helmu, jestli je pri jedne baterce lepsi mit drzak na helme…

          http://www.dealextreme.com/…dx/sku.18889

          0 0
          • t29  

            ten otočný držák NEBRAT! objímka řidítek je strašně křehká, na 50% praskne už při prvním nasazení. Místo něj vem obyčejný držák sku.8274 – ten vydrží všechno.

            Baterky ti schvaluju, používám stejné :) akorát posledně (leden) mi přišly s volným plusovým kontaktem. Krom nich mám taky sku.20392 – rozdíly jsem neměřil, subjektivně vydrží cca stejně.

            K nabíječce budeš potřebovat adaptér na naše zásuvky – sku.3529 – nebo radši nabíječku sku.13820 a adaptér nepotřebuješ.

            Na MTE tady padly rozpačité ohlasy, osobně neznám. Místo něj můžu z vlastní zkušenosti doporučit Auroru sku.15691

            Ta dvacetidolarová Ultrafire mě taky láká, ale počkám až ji někdo vyzkouší :)

            0 0
            • hrajem  

              Ok, diky za radu ohledne objimky… prislusenstvi uz je tedy objednano, ted zbyva ta baterka :)…

              Zatyim to vidim na tu dvacetidolarovku, je podle vas vhodna i na helmu, vubec si nedokazu predstavit jak je ve skutecnosti velka a kdyby svitila nedostatecne, bouchnul bych ji na helmuta a koupil jeste jednu nejakou vykonnejsi…

              0 0
              • jIrI___  

                „… vubec si nedokazu predstavit jak je ve skutecnosti velka…“ Vždyť tam máš hlavní rozměry měřené šuplerou. Třeba si udělej z papíru ruličku ± stejně velkou a hned máš jasnou představu o velikosti

                0 0
          • Balvan  

            Tem udavanym lumenum tolik never, jsou to pouze teoreticka cisla. Jak jsem psal vyse, tak ten Ultrafire za 20$ se podle me dost vyplati, mam srovnani s aurorou P7 a bral bych ten ultrafire. Za cenu aurory by jsi si k tomu mohl koupit treba TR-801(i kdyz je to zase maly cenovy rozdil k dvema ultrafire) na helmu a budes mit dve svetla. Pro zacatek ti asi staci jedno svetlo, dasli dokoupis casem, ja zacinal s jednim a ted mam tri:)Drzak si kup ten obycejny neotocny, pokud chces na helmu tak tento http://www.dealextreme.com/…dx/sku.12000

            0 0
            • hrajem  

              A jak je to podle tebe lepsi, na helmu, nebo riditka? :)

              0 0
              • jIrI___  

                Ještě si ověř, že to máš na helmě kde upnout. Já jsem třeba na svoji (Bell Sweep) nenašel takové místo, aby svítila rozumným směrem a abych to tam tím držákem na suché zipy vůbec upevnil.

                0 0
              • Balvan  

                ja osobne preferuji na riditka, ale nejlip udelas kdyz si koupis oba drzaky a vyzkousis to, je investice navic par desitek kc.

                0 0
              • pelhrimov  

                Na pomalé přesuny po silnici nebo po městě stačí jedno světlo na řídítka. Do lehkého terénu už to chce světlo na řídítka a čelovku, resp. světlo na helmu, aby nevadilo, že svítíš mimo potřebný směr, když kvedláš řídítkama. Když chceš mít jistotu, že dojedeš, tak dvě na řídítka plus čelovku. (neustáloe hrozí totiž hrozí náhlá smrt baterie nebo poškození světla při pádu nebo pořádném drncnutí)

                0 0
        • Loner  

          ano, svítí dost a doširoka, ale bohužel v terénu při běžných otřesech (stačí rychlá vlnitá polňačka s vyjetým vzorkem od traktoru) samovolně přepíná, ne vždy do nejvýhodnějšího režimu.

          0 0
        • vizír  

          Mám ji taky a naprostá spokojenost

          0 0
      • LRRTM1  

        Já mám už nějaký pátek tohle: http://www.dealextreme.com/…dx/sku.16501

        Má dost široký kužel a na MTB ideální. Budeš samozřejmě potřebovat ještě akumulátory a nabíječku. Ale určitě to za to stojí. Rozdíl proti Alkalickým nebo NiMh je obrovský!

        Nabíječku třeba tuhle. Je dobrá a umí jeden nebo dva články:

        http://www.dealextreme.com/…dx/sku.13820

        Accu nejlépe nějaké s elektronikou. Třeba tyhle:

        http://www.dealextreme.com/…dx/sku.5790

        Dej si pozor na Soshine. Jsou poměrně drahý a jsou i výborný. Problém je, že když je dáš do svítilny s čtyřčipovou diodou s odběrem okolo 10W, tak je jejich ochranná elektronika odpojí. Zkrátka nedovolí tak velkej proudovej odběr. Ty TrustFire maj taky ochranu, ale není tak citlivá. Doporučuju si k Accu koupit i tu plastovou krabičku.

        0 0
    • jIrI___  

      Opěta se obracím s prosbou o radu. Sháním nějaké malé kompaktní světlo na jezdění po městě, ať už na AA nebo 18650. Podmínkou je režim blikání nebo strobo a v případě nouze ať se s ním dá jet i po neosvětlené silnici a něco málo vidím. Máte tip na nějaké takové?

      0 0
        • jIrI___  

          Má nějaký blikací režim?

          0 0
          • Martin11  

            Má. A to takový, že by se do toho světla asi neměl dívat epileptik. Bliká to totiž na dost nepříjemné frekvenci, takže tě nikdo nepřehlédne. A jet s tím v noci po silnici bez veřejného osvětlení lze bez problému. Svítí asi 5 x tolik, co Smart 1W a podobná havěť.

            0 0
          • pepino  

            Ale koupit nabíječku.

            0 0
            • jIrI___  

              Doma už mám Auroru, takže nabíječku mám. Právě z toho důvodu mi bylo jedno, jestli to světlo pojede na AA nebo 18650.

              0 0
              • pepino  

                Aha, já mam nabíječku na 10440 (mikrotužka), tak jsem koupil takovýho mrňouse, tak jako nouzovka na helmu jsem zvědav http://www.dealextreme.com/…dx/sku.26988

                0 0
                • jIrI___  

                  Doma mám podobného prďolu od Fenixe . Když vypadne elektřina nebo na noční návraty z lesních dýchánků je to parádní věc. Navíc se zdá, že přežije všechno :). Ta z DX vypadá, že bude svítit ještě podstatně líp, takže jako nouzovka poslouží myslím dobře.

                  0 0
        • MlokCZ  

          Mám tuhle jednomódovou verzi. Používám tohle světlo doma jako baterku (neupravená Aurora je na tohle nevhodná, na max. svití moc a dochází k přílišným odrazům a na low už zase málo).

          Na kolo mi ale přišlo nic moc, protože má příliš úzký kužel.

          0 0
    • Číňan1  

      Zeptej se na českym fóru Deal Extreme Tam se ti někdo ozve.

      0 0
      • Ricci  

        uzasne forum… to ti nestalo za dnesnu registraciu…

        0 0
      • pepek  

        A že jich tam je :-)

        0 0
        • Ricci  

          LOL

          0 0
        • MavasH  

          … a těch příspěvků… kromě admina celý 2 :) Ale zase na druhou stranu tuto „reklamu“ chápu … fórum existuje už skoro 4 měsíce, tak sou asi tvůrci zklamaní tak malým zájmem

          0 0
    • jIrI___  

      Máte někdo zkušenost s tímhle nebo podobným nářadím? Připadá mi to jako celkem rozumná věc do auta na zimu, ale mám strach, aby se to v mrazu nerozpadlo :)

      0 0
      • Flegmatik  

        Tak tady bych se osobně bál kvality. Tloušťka stěny té chromové násady vypadá dost slabě (by se mohlo ohnout při první příležitosti), sekerka bude asi taky jen z plechu… Snad jen lopata na čerstvý lehký prašan by použít šla.

        0 0
        • jIrI___  

          No právě… Čerstvý prašan člověk odháže i rukama. V minulém autě jsme měli něco podobného, o něco většího, ale koupené kdysi jako vyřazené z armády a fungovalo to perfektně. Prokopat se skrz ujezděný sníh na asfalt nebo nabrat zmrzlou posypovou drť z hromady nebyl problém. Jenže jsme to nechtěně prodali spolu s autem :). Teď jsem se díval po různých armyshopech a na podobnou skládací zákopovou lopatku jsem nenarazil.

          0 0
      • Jesterka  

        A co tohle: http://www.youtube.com/watch…

        Je to trošku univerzálnější :-)

        0 0
        • pepko  

          je to super … je to univerzalne … ale skoda, ze to nesvieti …

          0 0
          • Flegmatik  

            To bude verze 2.0 – v rukojeti bude baterka a několik 18650

            0 0
            • pepko  

              no samozrejme pokial namiesto tej lopaty nebude fotovoltaicky panel a nebude tam ledka minimalne vykonna ako P7 so zoom optikou, tak to cele nema zmysel …

              0 0
        • Flegmatik  

          To je úplná MacGajverka! :-)

          0 0
        • pepino  

          A ta muzika je čínská kopie Sedmi statečnejch:)

          0 0
        • pepino  

          Dobrý komentáře, že prej zapomněli na funkci robertka:)

          0 0
        • jIrI___  

          Přesně takhle vypadala ta co jsme měli. Jen měla kompozitové topůrko a chyběly štípačky :). Nemáš nějaký link, kde by se dala koupit?

          0 0
      • pepino  

        Tahle prej je lepší (bez záruky:)) http://www.dealextreme.com/…dx/sku.43490

        0 0
    • J1r1  

      zravim…mel bych jen takovou malou otazecku a nechci zakladat nove ZBYTECNÉ vlakno…objednal jsem z DX , zaplatil , a jde o to jestli uz jsem udelal vse potrebne aby my zasilku dorucily???nemusim nic vyplnovat na te HongKongské poste???tam to funguje jen jako otazky ohledne zasilky????diky moc za radu…

      0 0
      • Smazaný účet  

        V mailu s potvrzenim objednavky te jese nabadaji na zmenu/potvrzeni dodaci adresy. Pokud nic neudelas, tak to poslou na tvou adresu zadanou v profilu. Nezbyva nez dva mesice cekat;)

        0 0
        • J1r1  

          takto diky…dobra i spatna sprava naraz…ale co uz:)za ty prachy

          0 0
        • pepino  

          No je to hezkej bordel – balík z DX mi tam leží od 6.11., balík z ebaye byl po dvou dnech (19.11.) z HK pošty odeslán, Vánoce jedny…:)

          0 0
    • Veeteck  

      WTF, chápete tohle někdo?

      http://www.dealextreme.com/…dx/sku.52245

      0 0
    • in4mator  

      Mě by hlavně zajímalo, kde zrovna je baterka http://www.dealextreme.com/…dx/sku.10709 , kterou jsem si objednal začátkem října a pořád nedorazila. Trvá to nezvykle dlouho… taky marně čekáte na balík z DX? :-/

      0 0
      • Ruprt2  

        objednal jsem začátkem října Auroru s plným příslušenstvím

        a teď v týdnu mi přišel první balík a zbytek se stále toulá.

        (objednával jsem jen jeden balík, rozdělili mi to sami.)

        0 0
        • in4mator  

          Tak to se mi ještě nestalo, že by mi rozdělili objednávku, objednával jsem už 4×, ale je pravda, že 2× to byly stejné položky… Minule došel balík zhruba za 14 dní, možná 15 nebo 16, to jsem celkem čuměl a možná proto se mi to zdá teď moc dlouho.

          0 0
          • Ruprt2  

            no byl tam lísteček s obrázkem gejši a zezadu popsané něco ve smyslu, že zboží co jsem chtěl nebylo a tak mi ho pošlou později, a že se nemám obávat, že už je pravděpodbně někde na cestě, takže nemám nic podnikat a vyčkávat a pak je tam zboží co chybí dvojtečka a nálepka se dvouma SKU

            lísteček je evidentně předtisk, kterých musí mít štosy jenom tam dolepí co konkrétně chybí.

            A co se rozdělení týče, tak to dostalo dvě čísla balíku a jeden odešel někdy začátkem listopadu a pak se to změnilo, že to odešlo 27ho listopadu. Byl jsem z toho rozladěný, že v tom mají bordel, ale teď vidím, že evidentně šlo o první a druhý balíček.

            0 0
        • Smazaný účet  

          Tak mam pocit, ze jak ti to dojde po novem roce, tak ti to jeste na celnici prebali a poslou na dobirku:(

          0 0
          • Ruprt2  

            tak teda dík ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nemas teda vubec zac…hele klid..taky cekam na baliky…:( Rikal jsme si, ze bychobjednal par veci „do zasoby“ ale do noveho roku to neprijde, tka se placeni DPH nevyhnu…inu neni kam spechat.

              0 0
              • pepko  

                clovece myslim, ze je tu sanca, ze to pride do vianoc … zopar ludi napisalo v poslednych par dnoch, ze im zase prisla zasielka za rekordne kratku dobu …

                0 0
              • veteran  

                Od Nového roku má být nějaká změna v celních předpisech?

                0 0
                • jIrI___  

                  Na objednávky z Číny nebo USA (státy mimo EU) se bude od roku 2011 doplácet DPH už u zboží v hodnotě nad 22 € (v současnosti je limit 150 €). Těch 150 € bude platit jen pro počítání cla.

                  0 0
                  • dedík  

                    jestli jsem to dobře zaslechl tak by to mělo platit až od března. Ale slyšel jsem to letecky ve zprávách .

                    0 0
        • padlos  

          Me zas ted prisel balik kterej byl odeslanej jako druhej ze tri, ten prvni poslali o tyden driv ale zatim nedorazil. Doufam ze dorazi.

          0 0
          • royal  

            Loni to bylo neco podobny – prislo mi ze to na HK post nebo na celnici na Ruzyni hazeli na jednu hromadu a az meli trosku casu tak to brali zase zezhora – takze opravdu to dorazelo v opacnym poradi nez jsem objednaval ;-)

            0 0
            • padlos  

              tak me se to i hodilo jen jsem mel ted obavy aby ten prvni vubec dorazil

              0 0
              • padlos  

                Tak dneska mi dorazila i v poradi treti zasilka, ale prvni porad nikde :-(

                0 0
                • pepko  

                  v tom stratenom kontajneri mam asi aj ja zarvanu jednu zasielku :-(((

                  0 0
                • jIrI___  

                  Kdy jsi tu první zásilku objednával?

                  0 0
                  • padlos  

                    11/1/2010 110­1LW01 1101LW01 Shipped via Tracked Air Mail RT073118270HK

                    10/26/2010 10­269M56 10269M56 Shipped via Tracked Air Mail RT072638469HK

                    10/19/2010 101918UR 101918UR Shipped via Tracked Air Mail RT071796605HK

                    tu 10/19/2010 nemam ty nad tim uz ano

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Já objednával 14.10. a zatím taky nic. Mají na to ještě 2 týdny… :)

                      0 0
                      • zdenek  

                        Objednáno 10.11.

                        Doručeno 8.12.

                        0 0
                        • pepko  

                          jo jo … stratil sa im oktobrovy kontajner … ostatne chodia v rozumnej dobe …

                          0 0
                        • shurty  

                          Objednáno 25.11. doručeno dneska 20.12.

                          Jinak sledovat to jde taky tady:

                          http://intmail.183.com.cn/…atusQuery.do?…

                          Jen jsem zapomněl objednat adapter k nabíječce…asi bude nejjednodušší tu jejich zástrčku uříznout a přidělat evropskou…???

                          0 0
                          • gargamel  

                            jo tak jsem to taky řešil

                            0 0
                            • shurty  

                              Jen ještě jeden dotaz? řešil jsi kam připojit fázi? protože ten druhý konec kablíku do nabíječky otočit nejde

                              0 0
                              • shurty  

                                Zástrčku jsem vyměnil, ale ví někdo kdy jsou baterky nabité? když svítí zelená? a červená signalizuje nabíjení?

                                0 0
                                • baron  

                                  Přesně tak, zelená = akumulátory nabité, červená = nabíjí.

                                  0 0
                      • jIrI___  

                        Tak dneska mi balíček přišel, jenže ze šesti věci v něm byly jen dvě :-((. Přitom při objednání bylo u všech psané, že jsou skladem.

                        0 0
                        • Ruprt2  

                          měl jsem to taky tak. Byl tam i lísteček s gejšou?

                          0 0
                          • jIrI___  

                            jj, lísteček s gejšou a z druhé strany omluva a vypsané čísla položek, které chybí.

                            0 0
                            • Ruprt2  

                              já na tom byl stejně. Čekal jsem jednu zásilku všechno skladem přišli dvě týden po sobě. V první bla Gejša :-)

                              0 0
                        • pepko  

                          a ty si nesledujes stav objednavok na ich web stranke ?

                          ved tam jasne pisu co ti posielaju, v ktorom balicku …

                          0 0
                          • Ruprt2  

                            Pepko prosímtě, doma jsem nechal auroru svíti na high asi 30–40min. pak šla dcera kolem „jé co to je“, začala kňučet dojdu k ní a říká mi tati pozor pálí to.

                            Chytnu ji a je horká, tak že ji můžu sice vzít ale dlouho ji v ruce neudržím a musím si ji přehodit jako horkou bramboru.

                            Je všude horká zhruba stejně.

                            Je to normální?

                            PS: je mi jasné, že venku se ochlazuje úplně jinak.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jo, hreje jaxvina a navic vysoka teplote vubec neprospiva ledce. Na kole bude chlazena dostatecne.

                              0 0
                              • pepko  

                                ledka je 10W a 10W tepla je uz teda dost … najma ked okolita teplota je 25C … na bicykli sa ofukuje prudiacim vzduchom, takze to potom funguje ako ventilator … auroru na high by som si nedovolil nechat pustenu len tak na stole dlhsie ako 15minut …

                                0 0
                          • jIrI___  

                            No když se podívám na stav objednávky, tak je tam u všeho napsané Shipped a není to nijak rozdělené na to, co poslali v jednom balíčku a co v druhém.

                            0 0
                            • Ruprt2  

                              Měl jsem to stejně. IMHO je to proto, že my jsme chtěli a čekali jeden balíček.

                              Pepko asi mluví o tom, když si to sám rozdělí na několik.

                              0 0
                              • pepko  

                                rozkliknite si objednavku a pozrite sa po polozkach … samozrejme to treba sledovat priebezne … ak tam uz teraz mas vsade napisan shipped, tak to znamena, ze uz teraz mas vsetko odoslane …

                                ja tam pri svojich rozdelenych objednavkach vidim, ze to bolo poslane vo viacerych balickoch v casti shipment records …

                                0 0
                      • padlos  

                        Tak ta první mi pořád nedorazila. Jak jsi na tom ty?

                        0 0
                        • jIrI___  

                          Máš to napsáno o trochu výš :). Počítám s tím, že ty chybějící věci dorazí až někdy v průběhu jara :-D

                          0 0
                          • Bystrous  

                            Mě už naštěstí dorazil :). 8.12 poslední záznam v Guangzhou, 18.12 se objevil v Praze a v pondělí byl u mě.

                            0 0
      • pepko  

        ja mam vlastne podobny problem … zasielka zo zaciatku oktobra (zvysok po rozdeleni objednavky) mi este neprisiel … ale poslane z DX to bolo uz zaciatkom novembra … po tomto som robil este 2 objednavky na DX a tie uz mam doma … dokonca objednavka z kaidomain.com mi prisla za asi 15dni …

        vyzera to, ze cinania uz prijali nejakych brigadnikov … ale posta z oktobra sa este mota niekde po svete … snad to dorazi …

        0 0
        • in4mator  

          No já bych chtěl vědět (nebo spíš vidět vyznačené na mapě světa), kudy takový balíček z DX běžně putuje. Vůbec bych se nedivil, kdyby letěl z HK do Číny, pak do Ruska, pak někam do Afriky, z té dejme tomu do Německa a pak teprve do ČR/SR. Nebo jak vlastně funguje doprava zdarma? :) Pochopil bych to možná u drahých položek, ale ne u hovadinek za pár babek…

          0 0
          • pepko  

            ano, chodi to tusim cez rusko …

            0 0
            • Ricci  

              Kazdopadne vzdy doteraz trvalo 3–4 dni,ked to uz odletelo z HK a bolo to v Bratislave…

              0 0
              • pepko  

                vzdy nie … 3–4dni to trva ked to ide priamo … inak to trva 8–10 dni …

                0 0
          • pepino  

            No já čuměl, když jsem objednal brejle ze zennioptical (poštovný 10 usd)-ve středu šel balík ze Šangaje, ve čtvrtek byl v Paříži a v pátek v 10 ráno zvonil Fedexák, kam se hrabe Česká pošta :)

            0 0
            • hrajem  

              Jak jsou na tom bryle z one stranky s kvalitou? Jde to, nebo jsou to plastove smejdy na ktere se nevyplati kupovat cocky?

              0 0
              • pepino  

                Mají asi 3000 druhů, včetně titanových a bezrámečkových, já koupil umělohmotný za 19usd a normální zeslab. skla s antireflexem a slunečním klipem, naprosto v poho, cena asi 730kč komplet.

                0 0
                • Santus  

                  Tak to bylo moc dobrý info, dík. Objednal jsem tam poprvé něco levnýho jen na zkoušku a dobrý, doprava 10dnů.

                  Při druhé várce jsem vzal už toho víc a kvalitnější věci, doprava 7dnů od objednání.Neu­věřitelný.

                  0 0
              • pepino  

                Konkretně tyhle http://www.zennioptical.com/…m-frame.html

                0 0
                • hrajem  

                  Muzes mi prosimte rict co znamena „PD-Pupillary Distance“

                  0 0
                  • pepino  

                    Vzdálenost pupalek, teda zorniček. V ceně obrouček jsou pak první dvě nabídky, normal nebo zeslabovaný skla + 10usd poštovný. pak je tam hafo dalších možností, bifokál, plastový, antireflex, zabarvený, zabarvovací plastový nebo skleněný atd.

                    0 0
                    • hrajem  

                      A k cemu je tato hodnota uzitecna (ta vzdalenost), ovlivnuje nejak videni, nebo je to jen o tom jak daleko budou bryle od oci? :)

                      Jinak, s touto strankou jsi me potesil uplne nejvic, dik moc :), zrovna jsem planoval koupit bryle a toto je zarucene nejlevnejsi cesta :) … A jeste dalsi plus co jsem tam objevil – prodavaji dioptricke slunecni / lyzarske bryle, to me oprostuje od nutnosti kupovat cocky :)

                      0 0
                        • v POHODÌ klokan  

                          Myslíš vzdálenost rosniček? Tu ovlivňuje počasí, ne?

                          :-)

                          0 0
                          • MavasH  

                            jj, čím hnusněji, tím sou na sebe rosničky víc nalepený, aby jim nebyla zima…teda když zrovna o počasí nehlásí v TV :D

                            0 0
                      • pepino  

                        To je asi nejdůležitější (kromě dioptrií), nejsem optik, ale podle toho zabrousí a vsadí skla, abys měl (počítám), střed skla před středem oka. Změří ti to i u optika a asi i doktora.

                        Já když to před pul rokem objevil, tak jsem si řikal dioptr. brýle na dálku, to už je moc, ale přečetl jsem debaty a všichni chválili, brýle mam od léta a v poho.

                        0 0
                        • hrajem  

                          Takze kdyz pudu na prohlidku a dostanu tam takovy ten papir s dioptriema, cylindrem a uhlem, bude na tom i ta vzdalenost, nebo ji meri az u optika a u doktora si ji musim vyptat? :)

                          Asi pudu na prohlidku, nevim jestli by byl optik rad ze jsem si k nemu jen prisel zmerit oci …

                          0 0
                          • pepino  

                            To nevim, ale u optika se to platí. Já si ji změřil sám před zrcadlem, ale nebudu tě navádět, aby sis nezkazil oči:)

                            0 0
                            • pepek  

                              No možná je to lepší udělat sám. Jak to měříš?. Mně to měřil doktor a z těch brýlí se mi za chvilku kroutí oči. Zato brýle z Makra za : 34,– jsou OK.

                              0 0
                              • pepino  

                                Je to prej u většiny lidí cca 62mm, stoup jsem blízko před zrcadlo a udělal tečky fixem, radši jsem to zkusil asi pětkrát a je to v poho, ale měl jsem obavy.

                                0 0
                      • pepino  

                        Jinak tam máš všechny rozměry obrouček, tak to porovnej se svýma, aby seděly.

                        0 0
          • Balvan  

            podle me to jde primo k nam, nejdyl vzdycky trva nez to odejde z HK posty asi to ceka na volnou kapacitu v letadle(mozna to maj prave nejak levnejsi aby vyuzili kapacitu). Kdyz to odejde z HK posty tak je to za 2–3 dny doma a to i s celnici a nasi postou.

            0 0
            • pepino  

              Jo, ale nesmí být vánoce :( Již týden čekám a můj vyvolený (balíček) nikde

              0 0
        • Flegmatik  

          Na DX už se snad ani nevyplatí kupovat, pokud to chce člověk mít brzo doma. Když objednávám z jiného shopu, např. buyincoins.com, tak jsem to měl během 14 dní doma (teď nedávno). Ale samozřejmě mají méně sortimentu. DX je mi připadá děsně zaneprázdněný a někdy ty ceny jsou i vyšší, než jinde.

          0 0
          • pepino  

            Souhlas, na ebayi se dá většina (odhadem) věcí sehnat levnějc i s poštou.

            0 0
            • pepko  

              nesuhlasim … vacsina cinanov na ebay ma vlastny shop a tam ponuka ceny lacnejsie ako na ebay … zjavne musia na ebay platit nejake poplatky a tak si cenu navysia …

              0 0
              • pepino  

                Levnějc než na DX. Z Alliexpres jsem chtěl koupit hodinky a byl jsem rád, že jsem dostal zpátky prachy, takže já radši ebay a DX.

                Jinak ano, přišly mi nabídky od prodejců z ebaye, od kterých jsem něco koupil, abych se radši obracel přímo na ně, že to bude levnější.

                0 0
      • jara111  

        Asi tě naseru ale objednával jsem 11.11 a minulý týden mě došel první balík a dneska druhý. Vše vypadá OK a hlavně bez cla.

        0 0
    • rob133  

      Kámoš mi hodil link na oukleje-livestrong …myslíte, že by to mohli poslat jak je to na fotkách, protože i tenhle model co je na fotce tak zprasili soudruzi z čínské lidové republiky :D protože nápis livestrong dali do vnitřní strany a na origoších je zvnějšku…co vy na to ? :D

      0 0
      • pepino  

        Což mě opět napadá, že to musí dělat schválně.

        0 0
      • jIrI___  

        http://www.ioffer.com/…ey-178416877 tady máš nápis z venku, ale zas nemají tu správnou barvu :)

        0 0
      • JakeF  

        Další jde ze sebe dělat blbečka ve fejkovejch ouklejích… Podle těch fotek mi přijde, že maj nějak divně tvarovanou tu nosní část, to že vypadá divně i celej zbytek, by se ještě dalo přisoudit blbý kvalitě fotky…

        0 0
        • rob133  

          já si je kupovat určitě nebudu mám oblíbený uvexy-super mi sedí…ale poprvé jsem na to čuměl, tak jsem to semka hodil…

          0 0
          • JakeF  

            Tak kámoš, klidně mu to můžeš vyřídit ;). Buď na to člověk má anebo nemá, podporovat kopírování mi přijde ubohý, u hadrů to aspoň nemá takovej vliv, holt to člověk vyhodí za měsíc a ne za rok, ale ty brejle přecijen musí splňovat ochrannou funkci. A lidi, co Oakley znaj, si o něm pomyslí svoje… Ale každý svého štěstí strůjcem.

            0 0
            • rob133  

              chápu…mimochodem na to taky narazil, když prohlížel historii v cyklodiskuzi :D jinak dotaz jestli je vlastníš, tak je tam nějakej rozdíl mezi uvexama ± cenově okolo 1000 až 2000 CZK, protože se mi to zdá u oakleyí přepálený jelikož to nosí každej druhej v TV a pár se najde i tady v ČR, co jsem viděl…

              0 0
              • JakeF  

                Výbornej dotaz :). Mám Shimana asi za 1500 a Oakley tušim za 7500 ČR maloobchodní cena. Ten rozdíl tam je opravdu velkej, ty brejle se na hlavě ani nehnou, skla vydrží víc, různá ta voděodpudivost apod. docela funguje a navíc jsou fotochromický… Když jsem si do bahnitýho závodu vzal zase ty Shimana, tak jsem se strašně divil, jak jsou lehký, ohebný a že mi daleko hůř drží na hlavě. Jestli ti to za ten cenovej rozdíl stojí, to už je otázka na každýho. SLX taky poslouží dobře a XTR není 3* lepší, přesto je spousta lidí, co si za to XTR s radostí připlatí, tady je to podobný.

                0 0
                • rob133  

                  By chtělo vyzkoušet, daj se jawbony vyzkoušet v kamenný prodejně?Viděl jsem totiž oakleye na bike brnu-v uzamčené vytríně…Jinak tady bych těm hajzlům v kamenejch obchodech už nedal nai vyndru-poslední zkušenost:ve speciálce na craft jsem si kupoval kombinézu na běžky(kalhoty) zlevněný z 1900 na 1300..a na netu u distributora v čr za 750-chápu, že potřebujou vydělat na nájem a na sebe, ale to je už moc a kdybych náhodou chtěl oakleye, tak si je objednám ke strejdovi do německa z německýho servru…nedaj se náhodou objednat z ameriky? za 20% ceny…?

                  0 0
                  • jIrI___  

                    V Brně má óčka XCR, V Ostravě jsem je taky v nějakém sportu viděl. U Jawbone cena přes 5k. V podstatě si myslím, že je najdeš v každém větším městě, protože poslední dobou se mi zdá, že jsou óčka děsně v módě nejen mezi sportovci.

                    0 0
                  • JakeF  

                    Teď přeháníš… Základní Jawbony v kanadě (USA stránky se mi nenačítaj) za 250 dolarů, tj cca 4750Kč, v Anglii za 180 liber, tj cca 5200Kč, u nás ofiko 5280 v kamennym shopu. Takže nevim, kde bereš těch 20%. Jasný, daj se sehnat za levnějš, když najdeš obchodníka, co si dává nižší marži, nemusí platit kamennej obchod apod. Nicméně pod 70% ceny se dostaneš jen stěží. A navíc v ČR máš oproti zmiňovanejm zemím 2 roky záruku proti 1 roku tam.

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Oakley a záruka jen jeden rok? :-O U takové firmy bych čekal, že dají nějakou nadstandardní dobu záruky, aspoň 3 nebo 5 let…

                      0 0
                      • JakeF  

                        Možný to je, ale nevim o tom, kdyby jo, tak se asi pochlubí… Ale vim, že je rozdali horníkům v Chile, když je vytahali na povrch, aby se jim nepoškodil zrak z toho přímýho slunce :).

                        0 0
                    • rob133  

                      Když to budeš kupovat v nějakým kamenným typu Svorada, tak těch 6000 možná dáš..sice neznám cenu u svorady, ale myslím, že to bude mít trochu přepálený, tak dobře není to 20% :D

                      0 0
                      • JakeF  

                        Ofiko zastoupení 5280Kč. Nechápu, co řešíš. Za kolik to má Svorada fakt netušim. Když si klikneš na „prodejci“, tak něco blízko domova určitě najdeš a oni ti to už rádi objednaj… Navíc pošta taky funguje a můžeš si to nechat poslat rovnou z Oakleylabu.

                        0 0
                        • rob133  

                          z oakleylabu jsem tady na B-F četl, že neposílaj…

                          0 0
                          • JakeF  

                            Neposlal jsem ti právě čirou náhodou odkaz na jejich eshop? :)

                            0 0
                            • rob133  

                              myslel jsem, že oakleylab myslíš v americe…tak to sorry..

                              0 0
    • Bysto  

      vcera mi konecne po vyse mesiace dosla moja prva aurora SpiderFire SSC P7. Ihneď po odbalení som bol v úžase z kvality spracovania, lampa vyzera pevne a kvalitne . Zavity boli namazane, tesniace krúžky boli na mieste, zo 4 aku 4 svietia, čo dodať. Proste radosť :) . A po zapnutí ma prekvapilo, jak to teda sakra svieti, vedel som, ze to dokaze spravit z noci den, ale je sranda ako taka malicka baterecka moze svietit. Inac ako sa maju najlepsie nabijat nove aku???

      0 0
      • pepko  

        hehe … pacia sa mi taketo prispevky … co si myslis o low rezime ? ako silno podla teba svieti ? da sa jazdit aj na low ?

        inak liion akumulatory je najlepsie udrzovat v stale nabitom stave … radsej castejsie nabit ako ich nechat uplne vybit … a podla moznosti ich po nabiti hned vyber z nabijacky, radsej nenabijaj cez noc …

        0 0
        • fireball  

          Do kopca, po zpevněné cestě a po městě rozumnou rychlostí jo, ale s 2,4 ohmovým odporem je to lepší. Menší odpor jsem zkoušel taky, ale toto mi připadá jako rozumný kompromis. A při vyšší rychlosti naplno.

          0 0
        • in4mator  

          Já mám spidera http://www.dealextreme.com/…dx/sku.19767 a zatím mně ty dva módy jak svítí vyhovují. Chtěl jsem tam sice hodit nějaký ten sekonix rozšiřující kužel světla, ale zatím to neřeším. Jak píše fireball, low režim do města, na silnici a do kopců stačí a v terénu zase bohatě stačí high režim. Ten kužel světla na high je v terénu taky v pohodě, člověk vidí i do stran dobře. Nevím, jestli má cenu tam dát třeba nějaký ten filtr pro rozšíření kužele světla, o kolik % nebo m se tak může rozšířit?

          0 0
          • pepko  

            mozes si prestudovat toto

            http://mmm.ic.cz/…8s_small.jpg

            mas tam odfotenu auroru s reflektorom, s kolimatorom bez filtru, aj s narrow (uzkym) filtrom, aj wide (sirokym) filtrom …

            mas tak zabery v high aj low rezime (ale s upravenym odporom na 2ohm) …

            0 0
            • in4mator  

              Díky za obrázek, zajímavé srovnání. Už jsem se sice několikrát díval na různá porovnání na fotonmag fóru, ale nějak mě to nepřesvědčilo. Ale vidím, že kolimátor s wide filtrem by stál za vyzkoušení. A (možná blbý dotaz) wide filtr bez kolimátoru by nešel použít? Jinak mně se i právě dost líbí, že u neupravované SSC P7 baterky má člověk pořád pocit, že jede ve tmě, ale přitom krásně vidí na cestu. Obrysy objektů tak nějak vystupují ze tmy a je to zajímavé, kdežto podle fotky s kolimátorem a wide filtrem už to tak nějak splývá, ale zas jsou osvětlené i blízké okraje – no všechno má své + a -. No a úplně brutální je předposlední obrázek s MXDL, na to už nemají ani dálkové světla u auta :)

              0 0
              • pepko  
                1. tie fotky su fotene s dlhsim casom ako by sa malo, takze sa zda, ze to

                brutalne svieti … v reale je to vsak slabsie, na auto to nema …

                1. reflektor aj kolimator svietia podobne, ziadne rozdielne vystupovanie

                objektov z tmy sa nekona … wide filter je fajn, svieti viac do sirky, ale

                samozrejme nie do dialky … kolimator je o tom, ze ma rovnomerne osvetlenie

                v celom svetelnom kuzeli a nema tak prepaleny stred ako z reflektoru …

                1. reflektor dost oslnuje protiiducich, prilis vela ostreho svetla z ledky

                pusta hore priamo do oci …

                1. dve aurory, jedna s kolimatorom bez filtru, alebo s narrow filtrom

                a druha s wide filtrom robia najlepsie osvetlenie ake sa da kupit na bike za rozumne

                peniaze … auroru s narrow filtrom mozes pouzit ako dialkove a v pripade

                potreby vypnut, ked ide niekto oproti … auroru s wide filtrom je potrebne

                viac sklonit k zemi, aby dobre osvetlovala priestor pred bikom a tym padom uz

                neposobi tak neprijemne na protiiducich a moze svietit stale …

                1. reflektor len s wide filtrom by mozno nieco urobil, ale ci to bude mat ten

                spravny efekt to neviem

                1. sekonix uz zacal predavat aj ovalne optiky … nemal som ju sice v ruke,

                ale na bike by to bolo mozno lepsie ako wide filter …

                0 0
                • zdenek  

                  Můžu potvrdit, že dobrá kombinace je wide na jedné a reflektor jako dálkové světlo na druhé auroře. Rozdíl mezi narrow a reflektorem není velký.

                  Oválný filtr jsem testoval minulou zimu a neosvědčil se. Vadilo mi, že vidím málo do dálky. Subjektivně horší než s wide.

                  Ještě by bylo dobré nějak zaclonit světlo směrem nahoru. Ten kšilt, co tady někdo uváděl, se mi moc nelíbil. Ale zaclonění části sklíčka alobalem zase moc nefungovalo.

                  0 0
        • Bysto  

          low rezim je onicom, to staci len horekopcom, alebo pomaly po rovine, pripadne, ked mam baterku v ruke, tak si len zasvietit pod nohy. Ale na high rezime nie som vobec limitovany, uz som letel asi 40 km/h dolekopcom a parada. Len by to chcelo este jednu aurorku, na jar asi doobjednam :)

          0 0
    • zdenek  

      Měl jsem vyhlédnutý mobil, ale úplně zmizel ze stránek (i stánky s jinou barevnou variantou). Vyprodané zboží ze stránek obvykle nestahují, ale označí ho sold out.

      Netuší někdo, co to může znamenat?

      0 0
      • Ricci  

        Zeby to znamenalo to,ze ho uz nezozenies? :-)

        Predpokladam,ze ked ukoncili jeho vyrobu,tak ho vymazali zo stranok,u Sold Out je este sanca,ze to casom dostanu na sklad…

        0 0
      • pepino  

        No já objednal brejle,jen jak se tam objevily, balíček už mně poslali, ale zboží už tam taky není, jsem zvědav, co přijde:) Horší je, že dvě známý si před měsícem a půl objednaly keramický nože na Vánoce a doteď to nepříšlo, mě zabijou a já pak pojedu vyhodit do vzduch DX.

        0 0
        • Balvan  

          ja je objednaval 1.11. a prisly mi az ted v pondeli

          0 0
        • Ricci  

          No jo,darceky na Vianoce si treba objednavat 3 mesiace vopred :-)

          0 0
    • vasek80  

      Už od 16.11.2011 mi u jedné objednávky za 25 USD svítí status Backorder. Co s tím?

      0 0
      • Martin  

        že zboží nemají skladem a je objednané od dodavatele

        0 0
        • vasek80  

          Díky, kdysi mi neposlaly flashku a nějaké věco za cca 20 USD, tehdá jsem nad tím mávnul rukou, od té doby asi 20 objednávak OK. Anglicky moc nevládnu a na tu svítilnu se aktuálně těším. Snad dorazí:-)

          0 0
      • jURis_1  

        Čekat, čekat a čekat. Mají tam docela dost práce a nestíhají. Po několika mailových průpravách jsem si urgoval zboží, celkem 3 objednávky v hodnotách 20, 17 a 25 USD. Z toho dvě jsem musel z důvodu minimálně měsíčního znovu čekání zrušit a poslali mi zpět peníze a jedna byl po měsíčním partial shipment se změnila po dalších 2 měsících na Shipping confirmed..

        Prostě velká poptávka amalá nabídka, nestíhají doplňovat sklady.

        0 0
      • vasek80  

        Dnes odesláno… Celkem jim to trvalo od 16.11.2011 vy­robit :-)

        0 0
    • MUSA  

      15.12. objednáno baterie 18650 2ks, nabíječka a držák na auroru a 3.1. doma (baterie plně nabité)

      15.12. objednáno aurora a 4.1. doma (vypadá dobře)

      19.12. objednáno aurora, baterie a držák, tak snad příští týden

      0 0
      • Martin  

        já mám jednu objednávku z půlky listopadu kterou teprve po urgenci poslali. a jednu ze začátku prosince a na tu ještě nešáhli. halt vánoce

        0 0
        • MUSA  

          peníze mě z účtu byly odečteny 21.12. , tak jsem to čekal koncem ledna a vono už teď, asi jsem objednával skladovku.

          0 0
          • Martin  

            to jejich „skladem“ je občas jak na kupkole – zavádějící

            0 0
            • pavelr  

              To je bohužel pravda. Ale nakonec jsem se u DX vždycky dočkal.

              0 0
        • nooski  

          Mi to v půlce listopadu poslali, ale zatím furt nic :-) Holt jsem ještě nevládl trikem s nulama a HK poštou.

          0 0
          • Martin  

            muhehe. mi urgovanou objednávku, kterou jsem si opatřil nulama a požadavkem na HKpost, stejně poslali čínskou poštou :(

            0 0
          • pepko  

            15.12. som objednal vianocne osvetlenie, odislo cinskou postou a 2.1. bolo v bratislave … taky maly zazrak …

            0 0
        • xshreck  

          taťka přes vánoce objednal pár žárovek. došly do 14 dnů. já posílal reklamaci, protože mi došla poškozená zásilka. Posílali mi teda chybějící věci – a nedošlo to. A to bylo měsíc před taťkovou zásilkou :)

          0 0
      • MUSA  

        tak teď jsem bral ze schránky výzvu na vyzvednutí balíku z číny, objednáno 19.12., to sou rychlíci.

        0 0
    • Bender382  

      Ani za nic nemůžu najít, jak měl fungovat ten trik, aby to poslali HK post. Mohl by mi to někdy prosím napsat? Je to v současné době k něčemu?

      0 0
      • pepko  

        pochybujem ze to ma zmysel … je to len vec nahody, ze do ktoreho kontajnera to daju …

        0 0
    • Martin  

      co říkáte na nový web dx.com?

      byl jsem trochu zmatený, když se mi poslední objednávky neukázaly na starém dealextreme…

      a mám pocit, že customer support asi přestal plnit požadavky na změnu přepravce – u posledních objednávek mi na to nikdo nereagoval a jedna objednávka už je částečně vykrytá

      0 0
      • Smazaný účet  

        teď budou další měsíc rozdejchávat týdenní pauzu z novýho roku.

        0 0
        • Martin  

          jak praví zlí jazykové – asiati jsou sice v práci 24/7, ale efektivita práce je u nich dost mizerná :D

          jinak se mi ten nový web dost líbí

          0 0
      • pavelr  

        Cena je na DX i dealextreme stejná, ale na DX je „původní“ cena vyšší a je tam sleva. Nekupte to.

        0 0
      • oddie  

        Nic, ještě jsem jej neviděl, stejně už většinu věcí kupuju jinde. Dealextreme mi ještě aspoň dva balíčky dluží, někdy z října či listopadu.

        0 0
    • Krutor  

      Aktuální zkušenost s DX: dvě objednávky (oboje do 22 EUR v přepočtu)- klasika = světlo, držák, baterie, nabíječka

      • objednáno 22.1.
      • po 3 dnech zjištěno, že slaví jejich nový rok až do 29.1.
      • potvrzen shipment 3.2.
      • došlo 13.2.

      A šlo Chinese Post

      Za mě slušný

      0 0
      • MirosPikos  

        Mam to chápat tak, že to stálo víc a oni to napsali klasicky tak, aby se to vešlo do 22 Eček?

        0 0
        • Krutor  

          Ne, udělal jsem dvě objednávky, abych se tam vešel. První byla v přepočtu 18 EUR, druhá bylo jen světlo za 27 USD plusmínus (nemám to teď u sebe) a tím celním přepočtem nějakých 21,7 EUR :-). Co bude na faktuře uvidím dnes, jdu si pro to na poštu

          0 0
          • MirosPikos  

            OK, dík za vysvětlení. Mam v merku světlo za 40 dolarů, takže tam to asi neklapne :) Dej pak kdyžtak vědět, co napsali na „fakturu“.

            0 0
            • nooski  

              Včera mi došel dres za 34 doláčů a na obálce ti vyčůranci napsali necelých 11. Jinak jsem taky prosil o HK post, odpověděli že jo a stejně to poslali přes čajnu.

              0 0
            • Vilém  

              Na krabici z DX uvadeji uplne jinou cenu:) Zrovna vcera mi doslo nejake radio z Ciny, koupene na ebay. Kupni cena byla cca 75$ na baliku uvedeno 20$, proslo bez cla a zdrzeni, presne za 14 dni to bylo doma.

              0 0
            • Krutor  

              Takže objednáno světlo za 27 USD, zásilce uvedená cena 18,3 USD. Jak píšou i jiní, uvádí nižší ceny, asi vědí, o co jde:-)

              0 0
      • Smazaný účet  

        Tichá závist. Poslední balíček skončil někde v moři, DX na stížnost 14 dnů neodpovídá. Tak jsem objednal znova, nyní jsem si připlatil tracking a zažádal o HK Post, dokonce dostal sku –01234 a nakonec skončil zase u čínský pošty. Prostě pracovitej národ. Chtěl jsem klukovi koupit autíčko na ovládání, ale nevim nevim, asi se na mě v DX lottery nalípla smůla. Zkusim večer esli nebude aspoň štěstí v lásce. ;-)

        0 0
        • MirosPikos  

          Vsaď na jistotu ;) Levá nebo pravá ruka…

          0 0
        • oddie  

          Na Dinodirectu to autíčko neměli? Že by sice bylo levnější, zato by přišlo o to dřív :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            maj kapku jiný a o něco dražší, no… chtěl jsem takový to maličký co se schová i s vysílačem do „plechovky“, cca 9 USD. autíčka na ovládání jsou spotřebák… :o)

            0 0
      • pI3rre  

        =O u mě objednávka 6.ledna a balík pořád v nedohlednu..

        0 0
        • nooski  

          No vidíš a moje ze 14. října taky nic :-) Prý ji nemají skladem, ale statust shipped má od 17. 10. **** s nima, dali mi to jako nějaký převoditelný kredit.

          0 0
        • vlastick  

          Já mám shippment 19.12.11 a balíček pořád nikde… :(

          0 0
          • zdenek  

            Tak to jsem na tom úplně stejně. Zatím nikdy netrvalo dodání tak dlouho. Už tomu moc nevěřím.

            0 0
            • vlastick  

              přesně tak…tohle byla moje první objednávka a asi poslední. Hodně to lidi chválí, ale nějak jsem ztratil důvěru :)

              0 0
              • zdenek  

                Vzhledem k tomu, že mi ve stejné době nedošel také jeden balíček z eBay z Anglie, tak mám spíše podezření, že někdo na poště sháněl na poslední chvíli dárky. :-(

                0 0
    • Georrge  

      tak sem taky něco hodím. Balík objednán 21.11.2011, přišel minulý týden :) Po prvním měsíci jsem měl sto chutí to objednat znova, pak mi začátkem ledna ale přišel mejl, že moje objednávka byla zkompetována a odeslána… asi jsem objednal něco co neměli skladem, přitom v popisu bylo skladem vše.

      No a aby toho nebylo málo, tak do toho ještě zasáhli celníci. S těma se to taky protáhlo na dva týdny, páč ti čuráci ani neumí pořádně napsat co vlastně všechno chcou, tak jsem lítal po poště jak ***** abych zjistil, že si to vyplní sami na celnici… no ale už to mám konečně doma a mohl jsem dodělat světlo na kolo :) si ho sice teď v těch mrazech a s nemocí moc neužiju, ale aspoň ho můžu nafotit a pochlubit se :)

      0 0
      • MirosPikos  

        co si objednával, že ti to paraziti takhle zkomplikovali?

        0 0
        • Georrge  

          nabíječku, pár držáků na 18650 a vypínače, ty jsem potřeboval nejvíc. Celková cena pod pět stovek, a po celním vyřízení po mě chtěli doplatek 331Kč…

          0 0
          • Krutor  

            Při jejich přepočtech by ses měl do 22 EUR vejít s cenou něco přes 27 USD …

            0 0
          • Smazaný účet  

            Vypinace sis mel koupit v nejakym rozumnym kramu a mel bys po starostech. Bacha na to, ze klicky na 18650 aku maji jenom dratkove „pruzinky“ a tak moc veliky proud nesvedou…

            0 0
    • oddie  

      Jen perlička, při rekapitulaci objednávek všude možně jsem zjistil, že na DX mi visí nějaká drobnost už od 14.11 ve stavu Backorder, tak jsem jim předevčírem poslal dotaz, v čem že je problém, odpověď sice nepřišla, ale dneska přišlo, že prý odesláno…

      0 0
    • PeSi  

      asi nemate zkusenosti s kvalitou matrose?:)

      http://www.dealextreme.com/…ze-43–110404

      0 0
    • zdenek  

      Mám na cestě 2 balíky. Odeslány +/- 2 dny od sebe.

      U jednoho můžu sledovat zásilku na stánkách Čes. pošty. U druhého je hláška: „Pro tento druh zásilek Česká pošta informace nezobrazuje.“

      Přitom obě čísla zásilky mají stejný formát. Nechápu…

      0 0
      • pepko  

        a co pise cinska posta ?

        pockaj este 2 dni a vyskusaj znovu …

        0 0
        • zdenek  

          Oba opustili čínskou poštu (3.4. a 6.4.).

          Chápal bych hlášku, že ho ČP „nemá v evidenci“, ale že „pro tento druh nezobrazuje“?

          0 0
          • Jery01  

            Zeptám se, jak se to vyřešilo :) po takový době už by mohla být odpověď s výsledkem :) Díky

            0 0
    • MavasH  

      15.2. objednány 3 věci (1 objednávka). Každá věc šla zvlášť, první šla 23.2. a byla trakovatelná i u nás. Druhá věc odeslána 19.3. úplně bez trakovacího čísla, třetí věc byla vyexpedována toto pondělí. Trakovací člslo má, tak su zvědavej, jestli to zase bude fungovat aj v čr.

      Každopádně expedice trvala téměř závratný 2 měsíce…

      0 0
    • vili  

      Nemáte prosím někdo tip na nějaké spolehlivé LED světla pro zabudování do sádrošového podhledu (bodovky)? Ať už na dealerextreme nebo v čr. Budu jich brát asi 20,– a elektrikář mi zatím nic nenabídl. Do koupelny bych chtěl dát i s nějakým vyšším krytím. Jakou ideálně teplotu světla? Díky za pomoc…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.