• Smazaný účet

    S podzimním počasím začíná v sobotu nová sezóna TTC.

    Těším se zejména na Bíniče.

    Dále ČT koupila celkem 13 přímých přenosů ze světových pohárů a ze šampionátu v Americe…

    0 0
    • karliner  

      Kdyby radši za ty peníze koupili nějakej fotbal :-)

      0 0
    • Kubiczech  

      Taky se celkem těším. Minulý rok jsem se byl párkrát podívat (Kutná Hora, Kolín) a fakt se mi líbila ta atmosféra, která je celkem odlišná od bajků. Je to pěkné pokoukáníčko v té podzimní přírodě, ale do sedla by mě asi nikdo nedostal. (:

      0 0
      • marco  

        Akorát letos si už čaj s rumem nedáš. Mohl by ses zamotat do mlíka.

        0 0
      • makimaki  

        Nejlepší je v okolí Hlinsko, i ten Kolín je celkem dobrý, K-H se mě moc nelíbila okolím. V Hlinsku to je tuším 13.10. tak se tam podívej – mě se na cyklokrosech líbí taková pohodová atmosféra, za těch 15 let co jezdím se to moc nezměnilo, jen by mohli dávat větší odměny, zrovna Huříková dostala asi 350,– Kč za druhé místo a to je málo. Pořád někde slyším kolik máme mistrů světa ale tohle je ostuda, chtělo by to kromě Toitoi (před těma klobouk dolů, oceňuji jak dlouho do toho dávají peníze – holt dobrej obor) ještě nějakého významného sponzora. Samozřejmě je škoda, že nejezdí tak 2–3× víc lidí, ale je to „malý“ sport.

        0 0
        • Kubiczech  

          V Hlinsku jsem byl, když se tam jelo mistrovství, rok dva zpátky? Krásu bych v těch okruzích a okolí moc nehledal, ale ta atmoška za to stojí. (:

          0 0
          • makimaki  

            Na Hlinsku je dobrý, že nahoře na louce vidíš polovinu trasy, pak seběhnu nad hokejovou halu na prudší úseky. Akorát musí člověk dávat pozor na psí hovna v tom lesoparku, přece jenom jet s tím domů už jsem si vyzkoušel, z boty jsem to nemohl dostat… Ale to jsem odbočil.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Záznam 1. závodu českého poháru z Loštic zde

      0 0
    • JakeF  

      Neví někdo o výrobci, který by měl CX testovačky? Chtěl bych to vyzkoušet a nechce se mi to hned kupovat naslepo…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Co říkáte na umístění Terezky v Toi-Toi Cup v Uničově.

      0 0
    • Lister  

      Není někde rozpis, jak budou vysílat ten svěťák?

      Při vší úctě k závodníkům český pohár je mi docela fuk, ale na svěťák se podívám rád.

      0 0
      • Smazaný účet  

        21.10. SP Tábor

        28.10. SP Plzeň

        http://www.cyklokros.cz/…cz/index.php?…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Připomínám dnes SP Tábor:

          Ženy 13:25 http://www.ceskatelevize.cz/…71291390001/

          Muži 14:50 http://www.ceskatelevize.cz/…71291390003/

          Možná to pojede on-line, později v archivu iVysílání…

          0 0
          • karliner  

            sedláci u Chlumce…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak Bínič dobrý: 21. z 52. při startu z poslední osmé řady.

              V současnosti, kdo netrénuje v Beneluxu, tak na špic nemá…

              0 0
              • JSt  

                podle me je to dost tristni vysledek. zadnej cech v prvni desitce.

                0 0
                • JakeF  

                  Škoda, že nenominovali do reprezentace někoho z BF, viď? :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Jeden tady je, přímo ve válečných barvách na podporu českého výrobce :-)

                    http://www.bike-forum.cz/…touskova.jpg

                    0 0
                  • JSt  

                    co pises je uplne zcestne. ;-)

                    nicmene podle tebe je uspech, aby na domacim svetaku byl prvni zavodnik az jedenacty? za me to je docela fiasko po predchozich letech. borec, ktery si na ceskym poharu vsecky povodi a jeste proklamuje, ze formu ladi az na svetak, se nevleze ani do prvni dvacitky… :-/

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Kdyby se Nys fantasticky nedokázal vrátit po přetrhlým řetězu, tak by dvacátý byl :-) Ale to je pan krosař! Bína měl možnost ho uviset při dotahování, ale neměl na to.

                      Uvidíme, odkud bude Bínič startovat v Plzni…

                      O Šimůnkovi vůbec nemluvím, to je tak přeceňovanej borec …

                      0 0
                    • Blade  

                      :-))

                      0 0
                    • JakeF  

                      Podívej se, jaký tam jsou časový ztráty, první dvacítka ve 2 minutách. Pokud startoval odzadu, tak mi to rozhodně nepřijde neúspěch, tím předjížděním prostě čas ztratíš a při tak srovnaných časech se navíc předjíždí hodně těžko. Ale je mi jasný, že pro teoretiky z BF je ztráta 54 vteřin na vítěze na vykopnutí z repre a že by věděli, jak předjet 50 lidí podobný výkonnosti, pak by ve sjezdu snížili teleskopickou sedlovku a dojeli si s náskokem pro vítězství :).

                      0 0
                      • JSt  

                        jestlis videl ten zavod, taks urcite zaznamenal svena, coz trosku ty tve „omluvy“ rozmeta. ;-)

                        a nepodsouvej mne furt neco, co jsem nenapsal a dokonce si to ani nemyslim. ;-)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Novinky z mtbs.cz:

                        Bínič byl „sestřelen“ (pád) z patnáctého místa němcem…

                        Dlask do závodu nastoupil v černém dresu s vyobrazením krabičky pomazánkového másla a nápisem „vzpomínáme“ na protest, že Brusel (Evropská unie) zakázal Madetě, která je hlavním partnerem jeho týmu, používat tuto značku s třicetiletou tradicí. Rozhodčí jej sice na start pustili, ale ve druhém kole jej ze závodu stáhli a diskvalifikovali…

                        0 0
                        • Kubiczech  

                          To je dobrá story s tím pomazánkovým máslem. Chápu skákat podle toho, jak si mlíkař z Madety pískne, sponzoring je sponzoring, ale tohle je už trošku moc…

                          0 0
                      • Tina  

                        +1

                        0 0
                      • karliner  

                        Ještěže to, že když někdo jede od startu zezadu a že předjíždění při těch srovnaných časech není žádná legrace, ztrácíš při tom čas a jde to těžko, nikdo neřekl Nysovi ty experte :-)))

                        0 0
                        • JakeF  

                          Nojo, kluci… Prostě jste největší experti, že člověka kotví někdo pomalejší, se na čase nepodepíše. Omlouvám se za chybu a přidávám se k vaší petici, že při ztrátě 2 minut na vítěze po startu odzadu by měl skončit se sportovní kariérou, ideálně skokem z Nuseláku. Oni vlastně ty pozice se takhle udělujou schválně, aby to bylo férový, proto například Kulhec je vždycky v první lajně, aby měl nevýhodu a někdo ze zadní lajny měl taky šanci zajet dobrej výsledek.

                          0 0
    • šimlos  

      Má to takovou komorní podzimní atmosféru,rád se ty závody jezdím podívat.Loni se mi nejvíc líbilo v Jabkenicích,tam to nemá chybu.

      0 0
      • Pedro RB  

        Přesně -a i všechny ostatní Jabkenický cyklo akce jsou super!

        0 0
    • Kubiczech  

      Trocha fotek z dnešního dílu ToiToi Cupu v Kutné Hoře. Zde

      0 0
      • Smazaný účet  

        To maskuješ dle barev, nebo jaký používáš filtry?

        Mlýny se poved, líbí se mi ty nádechy zelené v trávě…

        0 0
        • Kubiczech  

          Je to metoda pokus omyl, takže ti to zpětně nepopíšu. Neumím moc fotit a upravovat už vůbec ne, takže to vždycky pomačkám jako když Homer zažehnává jadernou krizi tak, aby se mi to líbilo. (:

          0 0
    • robb  

      Tak kdo byl dneska v Plzni? Nakonec bylo krásný počasí

      0 0
      • skorpion  

        Dneska nie, ale vcerajsi Skoda Cross stal za to! Podla foto zo startu odhadujem, ze nas tam bolo tak 30–40 z bezmala stovky dopredu prihlasenych :)

        0 0
        • ¨MZ  

          Já byl taky přihlášenej a vzdal jsem to. Autem na letních gumách jsem se tam nechtěl klouzat, pak zasvinit kolo a hadry a všechno to čistit, to už není pro mně, asi stárnu :-) Taky už jsem to jel asi třikrát, tak jsem letos vynechal.

          Dnešek jsem si ale ujít nenechal a zajel se podívat. Hlavně ženský to měly hodně těžký.

          0 0
          • skorpion  

            no zvysok soboty som pral :) Teren dnes nevyzeral byt az tak mazlavy, zato bol viac rozjazdeny.

            0 0
      • šimlos  

        Jo,bylo nakonec hezky,skvělý závody,ovšem terén pěkně těžký – rozježděná blátivá trať dala pěkně zabrat.

        0 0
      • Bull77  

        Já jsem byl. Tím hezkým počasím myslíš co? :-) Zdálo se mi to a nebo odpoledne na chlapy ještě přituhlo?

        0 0
        • robb  

          no že nakonec svítilo sluníčko:-)

          0 0
          • Bull77  

            Já si šel pak stoupnout nahoru k tomu sjezdíku před cílem a úplně na konec na cílovou rovinku a tam byla pekelná zima. Ale máš pravdu, že ke konci to dole na louce docela svítilo.

            0 0
      • jakub_kencl  

        Kdo by měl zájem a chuť, tak nějaké fotky z Plzně jsem hodil na své stránky http://www.fotokencl.com/

        0 0
    • karliner  

      sedláci u Chlumce II…

      0 0
      • Bystrous  

        v Plzeňském podání " u Chlumu"

        0 0
        • Smazaný účet  

          A jak byste si to představovali za současnýho stavu?

          Kecům, že Šimon zastoupí Štybyho se lze jen usmát.

          A Bínič jako nejlepší čech bez zahr. angažmá, ta 20. tomu odpovídá.

          Příští závod na písku, to je úplně zabitý, tam snad Belgičani do první desítky nepustí nikoho…

          0 0
          • Pijer  

            Dneska potěšil Dlasky, bahno a hodně běhání mu sedělo.

            0 0
            • karliner  

              To jako myšleno vážně?

              0 0
              • Pijer  

                Vážně, třetí z našich, čtvrt minuty za Bíničem který doma zatím suveréně kraluje, co se ti na tom nezdá?

                0 0
                • karliner  

                  Z tohoto pohledu jo, ale celkové pořadí + odstup na domácí trati, to žádný zázrak není.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Pohled na CX ze strany mechanika, v blatě 2× výměna stroje na jedno kolo…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Připomínám dnešní SP v Roubaix na ČT sport:

      Ženy 13:25 http://www.ceskatelevize.cz/…71294200005/

      Elita 14:50 http://www.ceskatelevize.cz/…71294200006/

      0 0
    • Smazaný účet  

      Sem netušil, že Šimon loni testoval vidlu

      :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Stream Soudal Cyclocross Leuven teď a tady

      0 0
    • robb  

      Tak dnes v Zolderu Štybar třetí a Šimůnek čtvrtej:-)…Nys to tam v tom sjezdu pěkně pouštěl

      0 0
    • šimlos  

      Jo,dneska paráda,rychlý,sv­ižný,oběma se to povedlo.

      0 0
    • Neunzikger  

      Dneska opravdu parádní. Hezká trať, holkám i sluníčko svítilo.

      0 0
    • Darkson  

      Sven Nys dnes 2× v akci:-)

      http://www.youtube.com/watch…

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • Tina  

      Dnes prvé pódiové umiestnenie diskových bàzd vo svetovom pohári CX – prekvapivo Marco Aurelio Fontana na Cannondale SuperX – 3. miesto.

      0 0
      • orm  

        Je to jen proto, ze tomu co jel na druhem miste spadl retezec nebo tak neco kousek pred cilem.

        ps: Mylis ze by Fontana dojel jinak kdyby mel klasicke brzdy, ze je potreba to zduraznovat?

        0 0
        • Darkson  

          co tě žere?

          0 0
          • orm  

            Nic me nezere. Nevim co by me melo zrat? Napsal jsem snad nejakou nepravdu?

            0 0
            • Darkson  

              podle raeakce n Tinu výše to vypadá, že Fontanovo 3.místo s kotoučema:-)

              0 0
              • orm  

                Dobre, priznam vam se, trosku rypnuti do korelace mezi kotocovyma brzdama a Fontanovym tretim mistem tam bylo :-).

                0 0
                • Darkson  

                  :-)

                  mě nepřišlo, že by Tina přisuzovala italův úspěch brzdám, jen konstatovala fakt, nic víc.

                  0 0
        • Smazaný účet  

          V momentě kdy nějaký sponzor (třeba Ridley) „nařídí“ nějakýmu belgickýmu týmu disky, je to konec cantíků…

          0 0
      • makimaki  

        Tohle byl podzimní cyklokros typu Tábor nebo Plzeň spíše kritérium v terénu, kdyby se jelo na terénech jako o Vánocích v Belgii Fontana by asi brzdy vyzkoušel tak kolem 30-tého místa a nikdo by o tom nevěděl ani Ň, tady se mu to povedlo – počasí, trať, italské prostředí i forma v pravou chvíli. Škoda že nejezdí Kulhajda, pořád laboroval se silnicí měl zkusit CC, vždyž ho jezdí (jezdil) dobře …

        Co se týká televizního přenosu, tak to bylo špatný nejen proti Belgii, ale i oproti závodům, které točí ČT.

        0 0
      • Kubiczech  

        Fontana na téhle trati zase takovým překvapením nebyl, ale bavil mě hodně a celkem zpestřil závod. Klaas Vantornout by po dnešku mohl přispět něčím konstruktivním do Zlatčina vlákna o vztahu ke kolu. (:

        0 0
      • Smazaný účet  

        A vůbec, nemělo by tě spíš zajímat umístění Glajzy? ;-)

        0 0
        • Tina  

          zaujíma, ale je ešte veľmi mladý na nejaké umiestnenie. Poznám sa s jeho otcom a ďalším Glajzovcami osobne. V minulosti som nejaký čas žila v Poprade a „pár“ tréningov som s „glajzovcami“ absolvovala :)

          0 0
      • maajkee  

        Jo jo, koukám, snad vydrží tempo! Oj, teď si ustlal trochu :)

        0 0
      • lusk  

        Dobre on!

        0 0
      • Tina  

        Wow!

        0 0
      • JakeF  

        Slušná práce :). Musela to být sranda na tomhle povrchu, lehce nechápu na těch jejich gumách :D.

        0 0
      • Kubiczech  

        Mno ty vole, já se flákám venku na kole a ono v telce tohle.

        0 0
      • metr-x  

        Některé ty sjezdy bych nedal ani na MTB, jsou to borci..

        0 0
      • maajkee  

        No tu hymnu mohli nechat dohrát teda :/

        0 0
      • orm  

        Bína a Šimůnek dneska palec nahoru. Bína za vítězství a Šimůnek za tu, skoro týmovou, pomoc. Škoda, že Šimůnek udělal tolik chyb v posledním kole, mohlo to být ještě lepší.

        0 0
    • Galibier  

      Bína super, skvělý závod, ukázali Belgii jak se jezdí v zimě! Šimůnek taky paráda, jak dával ten jeden sjezd a komentář Tomáš Jílka, že je to " na zlatou pardubickou přilbu " byl rozhodně na místě! Klobouk dolů :-) Bínovi jsem to fakt přál, velká radost po návratu…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nový pořad ČT Žijme sportem

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Škola jízdy na válcích v podání Svena Nyse. :)

      0 0
    • oberleutnant Weiss  

      Superprestige vyvrcholí v Middelkerke v sobotu 16. února.

      Na start by se měli postavit i Radomír Šimůnek, Martin Zlámalík, Martin Bína a Lubomír Petruš.

      Závod mužů elite začíná v 16:00 – přímý přenos na Vier.be

      0 0
    • robb  

      Boonenovo závod v cyklokrosu:

      http://www.youtube.com/watch…

      vyhrál nějakej Štybar :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.