• Amigos

    Ahoj,chci se zeptat na názor na Cube Stereo 160/160 karbon v odkazu. Umysl je vzít ho párkrát na závody endura a proložit to AM vyjíždkou. Spíš konkretní připomínky, rada „Mě se nelíbí kup si Reigna“ nemá moc vypovídající hodnotu :) Díky předem

    http://www.mtbiker.sk/…14-velm.html

    0 0
    • jakub  

      mám stereo v hlíně a je to pecka… baví mě to, mám teda jen ten zdvih 120 ale příjde mi že je to kolo bezedný, hodně citlivý, geo univerzální, ani dlouhá, ani krátká, to kolo jsem si vysníl na první pohled vypadá divně, ale nakonec se mi hrozně líbi a jsem rád, že ho mám

      0 0
    • ememem1  

      byt tebou si skusim zistit kto je predavajuci a preco kazdu chvilu predava takmer novy bike za polovicnu cenu, niekedy aj dva za den.

      0 0
      • jeniiiik  

        Něco o něm víš? Když tak na mail…málem jsem od něj jedno kolo bral.

        0 0
        • Vilém  

          Zrejme pouzil google a jeho nabidky se mu nezdaji.

          0 0
        • ememem1  

          neviem nic, len som klikol na ten link vyssie, videl co videl a bol by som opatrny. minimalne hodnoverne doklady o kupe by som vidiet chcel.

          0 0
          • Azmir  

            Na 90% žádné nikdy neuvidí.

            0 0
            • Vilém  

              Kde beres tu jistotu? Nevim, ale kdyz se podivam na jeho profil a historii, tak mi to neprijde jako smyslena postava.

              0 0
              • Azmir  

                Jednou jsem od podobného prodejce nakupoval a v té době kdy jsem něco scháněl bylo takových dost, co prodávali relativně levně nové nebo zánovní věci, kdykoliv jsem se zeptal na doklady, tak mi nějak výmluvně at už z jakýchkoliv důvodů bylo sděleno že nejsou. Proto jsem napsal že na 90% se jich nedočká, kdyby jo, proto tam je těch 10% :)

                0 0
    • Amigos  

      Jo cena je víc než příznivá. Zajímalo mě jestli je to kolo, do kterého jít nebo je důvod se mu vyhnout. Pořešit to s prodávajícím s doklady a doložením koupě je věc druhá.

      0 0
    • logoman  

      V testech dopada dobre. Urcite to bude jizdne velmi dobre.

      0 0
      • Amigos  

        Skončil na druhém místě jako trailbike roku 2014 v nejakem testu 29-ti bajku. Moc jich asi u nas nejezdí tak těžko asi nějaka osobní zkušenost.

        0 0
        • jakub  

          hele, myslím, že toto kolo jezdí Užďa (redaktor časopisu cykloservis) jinak Jiří Uždil, tak si někde najdi kontakt na něho a můžeš se poptat, já jak jsem psal výše, mám verzi na 120ti a pecka

          0 0
    • Anub1ss  

      Doporučuji přečíst, to mluví za vše…

      http://jankraus.mtbiker.sk/komentare

      0 0
      • jeniiiik  

        Co si tím chtěl říct?

        0 0
        • scret  

          taky je mi zahadou:)

          0 0
          • Anub1ss  

            eh pro vás 2 co je na tom k nepochopení? lze s toho dost vyčíst o prodávajícím uživateli…

            0 0
            • Vilém  

              Tak proc to, nam natvrdlejsim, nevysvetlis?

              Kdyz jsem si prosel jeho komentare k nabizenym kolum a ke svym inzeratum, tak mi to teda nenapovedelo nic. Teda krom toho, co jsem psal vyse, ze mi to prijde jako normalni realna osoba a ne kseftman s kradenejma kolama, jak tu nekdo naznacuje.

              0 0
            • jeniiiik  

              No, měl více kol a co? A někoho upozornil na poškrábané svoje bývalé kolo…co to jako vypovídá?

              0 0
            • scret  

              prosim Anubisi, vysvetli to nam smrtelnikum, diky:)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.