Co vše je ne/možné za jízdy ?

96 nepřečtených
  • Opice

    Totiž osobně jsem viděla bikera co za jízdy čůral. Asi moc pospíchal..:-D

    Proto se chci zeptat, jelikož sama se zvládnu akorát pít z flašky, co vše je možné zvládnout za jízdy na biku – takže spíše v mírném terénu.

    Na silničkách na silnici toho asi půjde možná i víc.., ikdyž fakt nevím…

    Dá se na kole také jíst, dlouze líbat, střílet, fotit, kouřit, zvracet ? (a nezrakvit se…)

    Přičemž prdět, plivat považuji za normu…:-) (to zmám..)

    Najdou se i zkušení co můžou jezdit bez řízení-jen šlapat a jíst (a ostatní) oběma ?

    Ať mám přehled.., a mohu to také zkoušet, chci se přiučit.

    :-)

    Anketa: Běžně při jízdě...

    30x
    68%
    1x
    2%
    11x
    25%
    2x
    5%
    0 0
    • roud  

      tady nejde hlasovat pro víc možností… za jízdy se dá šahat i na spolujezkyni :o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        souhlas, anketa je moc mala, chtelo by to kontaktovat admina :)) znamej dokonce na nejake ukrajine nebo co to bylo – melo to dost vysokou horni trubku dokazal prolizt za jizdy ramovym trojuhelnikem, ale to mu bylo tak 12:))

        0 0
    • gveck  

      Já mám kolo od května, takže jsem rád že vůbec jedu, ale moje 6leté zlatíčko zvládne celou cestu cosi vyprávět a mele a mele… až mě s toho bolí hlava.

      0 0
      • elbi  

        Zřejmě jede v aerobním pásmu, do kopce zásadně nemluvím .. :)). Ale jinak to znám, občas vyrazím s cácorama a pak jsem rád že náš pes mluvit neumí, sedíme v pergole a stačí nám mlčet. Přesně jak to říká generál ve filmu !Svéráz národního rybolovu".

        0 0
        • Mildhouse  

          Já do kopce taky nemluvim, nemůžu s dechem, ale kamarád je schopnej mluvit furt, i do toho největšího kopce, kde jsou všichni vflusaný, on furt něco kecá. Ale on se i ptá a čeká odpověď! To pak pak nas..e a nejradši bych ho nakopnul, kdybych ho dohnal :-)

          0 0
    • nooski  

      Dá se utrhnout ze stromu jabko a pak ho jíst (oboje pochopitelně za jízdy), spravovat špunt od omotávky tak že do něj bouchnete (pak hrozí nepěkný pád), štelovat při sjezdu z Busteven brzdy, taky štelovat přehazovačku, přejet sám sobě nohu (měl jsem nějaký maras na plášti a říkal jsem si že botou to sundám), sundat a nasadit helma…je toho hodně:) Ovšem na BMXce jsem zkoušel se za jízdy postavit na horní rámovou trubku (štangle prostě) a pustit se řidítek – asi tak 0,5 vteřiny jsem to vydržel:)

      0 0
    • petebike  

      da se toho hodne, clovek ma dve ruce ne ? od jidla, po telefonovani, zapisovani si poznamek az po destikulace rukama… :-D

      0 0
    • hribik A1  

      bikera co za jazdy cural…a mal vystrceneho alebo zastrceneho a cural si do buzioblecku? :D

      0 0
      • roud  

        hmm tohle může zajmat jen tebe xD xD xD

        0 0
      • Opice  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Mildhouse  

        Kamarád když byl v pubertě, tak za jízdy z kopce onanoval. A na konci kopce dokonce dosáhl vrcholu:-) A to si piš, že mal vystrceneho, sprosťák.

        0 0
    • audiac  

      byla docela svanda, kdyz jsem si na biku zapalil, tak sledovat obliceje kolem, kdyz videli „sportovce“=) jak si dava zvaro za jizdy. jen na to, abych si ho ubalil, jsem musel zastavit, to jsem za jizdy nezvladal… ted je tomu konec, pac jsem prestal a navic mam celoprstaky, ktery bych si nerad propalil=) jinak jsme taky hrali za jizdy kamen nuzky papir o to, kdo bude v hospode platit…

      0 0
    • MatyxCZ  

      Nejsem extra šikula a na kole se pořád „učím“, ale co jsem zatím vyzkoušel (bez úrazu) tak:

      • vyndat telefon z batohu a vyřídit hovor, popř. napsat SMS
      • vysmrkat se do kapesníku (ve sjezdu)
      • fotit/filmovat (foťákem v ruce)
      • štelovat odskok na Reconu
      • nandavat řetěz spadlý z nejmenší placky
      • sundat helmu, vysypat vosu, a nandat se zapnutím přezky

      … a par dalsich ptakovin … holt nejsem moc sikovny :((((

      0 0
      • MatyxCZ  

        Jo, to vše v terénu, něco rovina, něco i sjezdy .. na asfaltu, když nejsou chodci/provoz, tak se dají dělat i podstatně horší ptákoviny :o))))

        0 0
      • Jakub92  

        Řek bych že sme na tom asi tak stejně.

        0 0
        • MatyxCZ  

          to je dobre, znamena to, ze nejsme blazni a nehazardujeme se zdravim, ze ? :o))))

          0 0
          • Jakub92  

            Určitě je mnoho jiných způsobů jak si zahazardovat s vidinou vyššího „zisku“ (velká rychlost,..)

            0 0
            • MatyxCZ  

              (,.. prudky sklon kameniteho sjezdu, uzky trail s koreny v prudkem srazu nad potokem,…) … jo, to rozhodne, zpusobu je mnoho ;o)))

              0 0
    • Opice  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • MITY  

      Hledá se slečna, která by se mnou zkusila co všechno lze za jízdy provozovat. /do 20let/

      0 0
    • cabbage  

      jak se dá jíst proboha za jízdy? vidlička v levé, nůž v pravé a talíř na mapník? bacha nevylejte si polívku a zákusek nepodáváme… to je kultura stolování:-/

      střílet, nevim, ale mam v plánu vyzkoušet – myslivci a ochranáři se letos přemnožili..

      fotit ano, jen je to mázlý..

      kouřit? netušim, sem nekuřák, ale nemůže to bejt horší než cucat z kejmlu.

      zvracet? občas má oběd tendenci se podívat jestli už budu na kopci, ale ještě to nestihnul.

      spát? neměl sem k tomu daleko…

      0 0
      • Opice  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • hribik A1  

      z vyssie vymenovanych cinnosti je potrebne este tak pomaly sa zacat ucit za jazdy strielat, k tomu ostatnemu si s radostou vyberem kratsiu (do 3 hodin) prestavku, zastavam heslo ze casu je dost aj keby sa malo prist o troch v noci tak je ho dost, takze…a za spanie sa povazuje cela jazda priebezne, kedze stejne vyse cumim do krajiny nez na cestu kadial idem

      0 0
    • Smazaný účet  

      šahání na spolujezdkyni skončilo nepěkným pádem. u dlouhého líbání by asi došlo k tomu samému. zvracení je běžná věc, kyslíkovej dluh je sviň. kouření se tu myslim řešilo, něco v tom smyslu, že proudící vzduch rychleji vyčadí cígáro… střílení určitě jde, v tom seriálu emerickym to dělali. btw jednou jsem za jízdy zkoušel trhat jabka… málem mi to urvalo ruku… jel jsem totiž vlakem. jo, husarským kouskem co jsem kdysi prováděl bylo řazení přesmyku na levé části řidítek pravou rukou, zatímco levá drží pytel s rohlíky přes rameno. ale dopadlo to opět špatně.

      0 0
      • stan.zak  

        :-) jojo, pořád stejná kamna

        0 0
      • jirkas  

        jakej emarickej seriál…stačí se podívat na Slavnosti sněženek:)

        0 0
    • XC-biker1  

      Já si jednou převlíkal dres za jízdy a vytahoval krátký z batohu a dlouhý zase schoval,dále se dají štelovat brzdy za jízdy,štělovat vidla,seřizovat přesmyk jsem taky zkoušel,psat sms,a volat,zpravouvat si pás od tepovky a prohlížení ůdaju na tepáku a tachometru. no ale kamoš dokonce na treninku i zvracel za jizdy,jsme jeli a najednou neco mu vyletelo z pusy,no ještě že jsem nebyl hnedka za ním :D

      0 0
      • Splinter  

        JJ taky.. Oblíkal jsem si bundu… Pěkně z batohu ven, oblíct bundu a zpátky batoh…:)

        0 0
        • Opice  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Smazaný účet  

      každopádně, tobě bych to čůrání nedoporučoval zkoušet… :o)

      0 0
    • šlapatko  

      He he možná by šel i sex na kole.Jen trošku akrobacie.Nějaké to olizování jde.Mám to vyskoušeno:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        jestli tím olizováním myslíš jako to… tak to je už vysoká škola akrobacie, řek bych. :oDD

        0 0
        • šlapatko  

          Myslel jsem jen ůstně.I jiné věci lze dělat.Chlap šlape slečna řídí,tudiž jsou volné ruce a spousta prostoru.radši mlčím nebo budu za prase:)

          0 0
    • Alty  

      Sejmutí helmy s vosou, vytřepání a nasazení i se zapnutím je už běžné, vlastním žlutou helmu. Rozbalování DOBŘE zabalených tyčinek obouruč po 13 letech závodění nestojí za řeč. Nad touto dovedností sem se ale začal zamýšlet v okamžiku kdy kámoš vletěl z cesty do pole se zrakem pořád na mě. V háku sem si zul tretru a šlapaje jednonož cca30km/h jsem z ní vyhrabával kamínky. Pak sem se obul a to už na něj bylo moc.

      0 0
      • šlapatko  

        tak to už je mazec:))))

        0 0
        • Alty  

          né, v poho. Skus to

          0 0
          • šlapatko  

            Šlapat jednonož je jednoduché,jen nevím jestli bych se nerozhoupal a nešel přes řidítka.určitě to skusím.První to chce naučit se jezdit jednonož bez řidítek.Časem u toho můžeš přikusovat jablko:)

            0 0
            • Alty  

              A držet si ho nohou zatímco lovíš zvonící mobil v batohu.

              0 0
            • Alty  

              Knowhow tkví v těžkým převodu.

              0 0
      • Biker jak Pes  

        JJ, s tou tretrou letos praktikoval jeden borec letos na TdF. Myslím, že to byl někdo z Lampre, ale nejsem si jistý … ;)) Zajímavý pohled to byl … :D

        0 0
        • Alty  

          Sem ho to učil… Zamlada

          0 0
          • Alty  

            Taky je znám případ kdy si profík ladil snímač tachometru na vidli. Velice ho pak překvapilo že mu chybí dva prsty, ty se motaly v drátech. Profík

            0 0
            • Opice  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
    • Stancek  

      Zvladam se za jizdy prevlikat, cestou z koupani za jizdy sundat mokry plavky a prevlict se do kratasu, nebo vyslict oblic tricko a ulozit do batohu.Zvednout za jizdy ze zeme podsedlovku, pumpu a tak. Rozbalit a sbalit mapu a mrknout kudy. Osahavat a libat slecnu(kdyz to tehda jeste bylo legalni) a vozil jsem je na stangli :-) Parkrat jsem i usnul, ale nedopadlo to dobre. No a samozrejmosti, jako jidlo, piti, rozbalovani jidla, vyklepat hmyz z helmy, vycistit brejle, smrkani a tak…

      0 0
    • cabbage  

      zajímalo by mě co zvládne Olkyc…

      0 0
      • coyot  

        Chuck Norris umi sidekick i na kole.

        0 0
        • jirkacv  

          snad „roundhouse kick to the face“ ne? :D

          0 0
    • Krys  

      Dokážem sa za jazdy celkom slušne zrakviť.

      0 0
    • zdenek  

      Jednou jsem zkusil ve stoupání sundat tričko přes hlavu. Od té doby vím, že to nemám dělat…

      0 0
    • fousac  

      hm… radsi to moc nepokousim…

      jist ci kourit jde v pohode, ale je to imho krajne barbarske…

      takze za jizdy tak maximalne ICQ… to jeste ujde.. ;)

      0 0
    • Misiak  

      tak napriklad vcera pocas jazdy do kopca: povolit srob na brzdovej pake, odsunut paku od radenia, nastelovat radenie, nastavit sklon a poziciu paky a utiahnut paku (imbus)-to bola najvacsia pakaren, kedze nechcela svina drzat poziciu :) este by ma zaujimalo ci by bolo mozne napr. dofukovat kolesa pocas jazdy :o)

      0 0
      • Bonebiker1  

        jeden kamarád, který kolo nemá rád a přesto jsme ho přemluvili na výlet, dokázal za jízdy vypustit zadní kolo, v domnění že to pak otočí a půjde domů, jak to udělal, dodnes nevím.....ale nebylo mu to nic platný, kolo jsme dofoukli a pak s námi ujel 60km, ale ke konci vypadal, že už je mrtvej…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Hmm, čekal, že když otevřu tvůj profil, že tam bude věk max 20 let, ale už podle té fotky … To je borec … :DD

          0 0
          • Misiak  

            s vekom pribudaju skusenosti :D

            0 0
        • hribik A1  

          mno, vypustit za jazdy predne a zadne koleso viem tiez. v pripade ze tak chcem sprasit, pardon spravit, robi sa to opakovanym nabiehanim do kop rozbiteho skla, bordelu, ostrych kamienkov a pod.

          0 0
    • tchurillo  

      za svoj najvacsi vykon povazujem vymenu skiel v okuliaroch pri jazde dokopca v serpentinach – vytiahnut tmave z okuliarov, dat do batohu, z batohu vytiahnut oranzove, zapasovat do okuliarov. :)

      0 0
      • sokrates  

        Základ je jízda bez ruk na volnoběh,pak přidat šlapání a zatáčení-bez ruk:)Pak už to všechno jde snadno:) 1.Asi nejhorší bylo oblečení si mikiny z baťohu na zádech a přitom ještě udržovat rychlost cca 25kmh. 2.Jednou rukou držim nákup na řidítkách a druhou do kříže řadim. 3.Pamtujete na ten seriál poldů na kolech(někdo ho tady zmiňoval)? Rozjet se,břichem(pod­břiškem) se opřít o řidítka a pak ještě ruce natáhnout před sebe a imitovat střílení:) Co si určitě vyzkoušejte: Chytnout řidítka rukama do kříže…udržovat směr…a pak zkusit zatočit…to už je opravdu hardcore..:)) Pak jsem ještě zkušel na svém mtb freestyle triky:) 1.Levá ruka na řidítkách,pravá noha na levém šlapadle,pravá ruka na sedle(takže půlku těla máte úplně mimo bike) a přitom ještě naklonit kolo tak aby svíralo se zemí cca 45°. 2.Ruce podobně jako v bodě 1., levá noha na levém šroubu předního kola(na ose kola)-nemám rychloupínáky,pravá noha na levém šroubu zadního kola. Prostě mě baví zkoušet co všechno já a mé kolo dokážem :))

        0 0
    • oumik  

      No já jel z v podvečer z knajpy, v jedné ruce sem držel kamošův svatební manuál, v druhé telefon, v žaludku tři plzně a na kole žádné světlo… všechno v poho, až do chvile, než za rožkem vylezl policajt s plácačkou a povídá „Pane zastavte!“, Já nato že jsem nic neudělal a on že mám okamžitě zastavit… ani nevím, jak sem to všecko nastrkal do kapes , ale následující spurt s policejními majáky za zády už sem radši absolvoval s oběma rukama na řídtkách. P.S.: V dědině se na kolo ani auto nechytá :)

      0 0
      • Misiak  

        policajna honicka? :D

        0 0
        • oumik  

          JJ proste se mi nechtelo poslouchat ty vycitky co mam a nemam na kole a ze jezdim bez drzacky a ne tak jeste, kdybych foukal, to by asi na domluve nenechali, to by asi bylo mastne. Tak sem jim radsi ujel… Nez se nasadlili do te jejich fildy, tak uz sem byl blizko odbočky do poli a tam sem to zalomil do radku vinohradu a to uz sanci nemeli. Reknu vam, ale ze to byl dost dobry adrenalin :D

          0 0
          • Misiak  

            nemal by si tolko pozerat akcne filmy :D

            0 0
            • oumik  

              Akcni filmy jdou mimo me, ja vyrost na foglarovkach :p

              0 0
              • MatyxCZ  

                no ale vzal sis priklad spis z Maznaka, nez z Dusina, co ? ;o))))

                0 0
    • Mathaus  

      Moceni je smaozrejmost, vykonani velke potreby jsem jednou videl pri dlouhem zavode a nebyl cas stavet(ja to nebyl). Udrzba koal je mozna za jizdy snad krome vymeny kol pri defektu. Jidlo, piti, psani sms, prevlikani se… V podstate vse je mozne. menit kola za jizdy s kamosem(to chce trosku cviku).

      0 0
      • madcat  

        ****** se za jízdy??? no jako neříkám, že to nejde, ale… :-D

        0 0
      • XC-biker1  

        hehe,kdyby mel srajdu tak diky mno :D

        0 0
        • xetron  

          na zadni plášť a hezky zpátky na záda…xD

          0 0
      • RB_Rider  

        :-)

        0 0
      • Krys  

        Udrzba KOAL je mozna za jizdy … :)))

        0 0
    • MaPa  
      • tankování vedlejedoucího z camelu
      • odřazování nohou bez držení řidítek
      • zarážení zátky omotávky u beranů bez držení řidítek (au)
      • řazení cizímu bikerovi
      • brždění cizímu bikerovi
      • v neposlední řadě většina mých pádů na kole
      0 0
    • fil  

      já trouba jsem se před rokem pokoušel za jízdy jíst, psát SMS a do toho přeřadit přes ruku na těžší ((pravda pospíchal jsem, (cesta byla široko daleko prázdná, nikoho jsem neohrožoval) + strašnej hlaďák a musel jsem okamžitě odpovědět na SMS))… Výsledek bylo jelito na stehně – už to nedělám :O)

      0 0
      • Lin  

        tak snad to stalo za to:-)

        0 0
        • fil  

          jak se to vezme – kobliha byla vyborna/jeste tepla. Domu jsem to stejne nestih a zemska pritazlivost byla mrska pozorna a stahla me, hned jak se mi protocily riditka :O)
          takze to „stalo/spadlo za to“ :O)

          0 0
          • Lin  

            ja myslela tu smsku, ze to tak spechalo:)

            0 0
          • elbi  

            doufám že ten pád kobliha přežila 8-O

            0 0
    • Mildhouse  

      Kamarád si za jízdy sundaval triko.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce