Co říkáte na nové modely Cube Stereo 2015

15 nepřečtených
  • qub1n

    Co říkáte na nové modely Cube Stereo…2015? Za 42/49/55tis a mají fulla trochuXT/XT se slušnou vidlicí a tlumičem. Přijde mi to proti konkurenci slušná nabídka. Co na to říkáte?

    Například zde se mi podařilo dát do jediného odkazu všechny tři

    http://www.bike-life.cz/items.dhtml…

    Stojí vůbec to nejdraží za příplatek 6tis? Váží stejně, je tam jiná vidlice…

    Anketa: Ano, za tu cenu jsou to slušně vybavená kola.

    3x
    33%
    0 0
    • rexi  

      Kdysi jsem si koupil Scott reflex fx 25. Parkrat jsem se na tom projel a od te doby lezi v garáži. Mě full nepřirost k srdci, ale kdyby ho někdo chtěl tak by to nestalo ani třetinu toho co stojí tyhle taktéž 14kg stroje.

      0 0
    • Concorde  

      Jakmile zmenili umisteni tlumice (asi kvuli vetsim kolum), ztratil jsem o sterea zajem…

      0 0
    • jakub  

      hodně vážně uvažuju o tom nejlevnějším ale nemá pevnou osu na vidli z čehož mám u devětadvacítek trošku respect…

      0 0
      • Ice-goofy  

        A To z jakého důvodu? díky za info

        0 0
        • jakub  

          hmm tuhost??? u devětadvacítek je asi ta tuhost trošku už znát, hlavně když si pořizuješ takové kolo se kterým asi nechceš jen lítat po šotolinových cestách… ale zase jak říkám, nevím co si tom myslet, protože já jsem jezdil v životě jak pevné osy, tak RU a nikdy jsem necítil rozdíl… jasne kola se každá chovala jinak, ale necítil jsem, že by byl nějaký problém v pevnosti, takže prostě. ještě nevím no…

          0 0
          • Ice-goofy  

            Já nemám pevnou osu a i mam nejake to kilo a nepociťuji nějak velký rozdíl od kol co mají, když si od nich půjčím…

            0 0
            • antuch  

              mám 85kg, rebu 29 na RU a moje nová vidle rozhodně bude mít 15mm osu…a neřekl bych, že jezdím nějaké prasárny, dokonce i 160 kotouč vozím, abych jí nemával. A stejně bych řekl, že mi krasně vlaje

              0 0
    • madcat  

      Mně se ty kola vzhledem docela líbí, vůbec nic bych proti nim neměl, i ceny jsou přijatelný, a klidně bych se spokojil s tou nejlevnější specifikací, ale odrazuje mě hmotnost – ta mně přijde už trochu přes limit. Kdyby kilo ubrali, je to hned zajímavější.

      Kde se ten rozdíl v hmotnosti bere, když podobnýho ražení Nerve 29" je o to kilo cca lehčí, to nevím…

      0 0
      • qub1n  

        Je to papírově opravdu o kilo lehčí, přitom Cube ma vic veci XT. Ze by byl takovy rozdil v tom ramu? Ale zase ke Canyonu se musi pripocitat postovny a balny…

        0 0
        • sumec73  

          Dnes jsem se tam byl podívat osobně a to nejlevnější nevypadá za ty peníze vůbec zle, měli sice na prodejně velikost 16, takže jsem na to sedl, ale při mých 175 cm to nebylo ideální, ale vypadalo to designově parádně. Zkoušel jsem tam projet i hardtaily – mají tam z 2015 celkem dobrej výběr a hlavně http://www.bike-life.cz/…9–2015/d2870 , to mně přišlo jako super kolo.Pořád zvažuju, jestli celopéro nebo pevňáka, ale tohle asi vyhraje.

          0 0
    • jakub  

      ahojte tak (abych to nezakřikl) si nejspíš v příštím týdnu dojdu koupit nové kolo CUBE STEREO 29er 120, to základní za cca 40, už ho má někdo doma??? nějaké zkušenosti???? dě­kuji

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.