Celoodpruzny ram CUBE AMS 120 nebo jiny?

23 nepřečtených
  • Killingman

    Co rikate na tohle?

    http://www.bike-discount.de/…1/wg_id-7327

    Shanim nejaky celoodpuzeny ram vhodny pro prestavbu na ebike na ktery prehazim ze soucasneho HT komponenty (xt)? Tohle se mi za tu cenu nezda tak sileny. Mam 195cm, 130kg ;-D Prosim jen odpovedi k tematů diky.

    0 0
    • MirosPikos  

      Pro tvou velikost ok. Kamarád podobných parametrů na tomhle stavěl kolo. Vypadá to hodně hezky. Za ty peníze, proč ne.

      0 0
    • l.bily  

      Ja mam AMSko cca tretiu sezonu, a mam 192 a tiez do 130 kg, vsetko v poriadku, vid foto v mojom profile. Pred tym som mal haibike a tri krat po sebe po cca 300 km som zlamal v zaruke vzdy novy ram, nakoniec mi vratili peniaze.

      0 0
      • Killingman  

        Takze to takova tragefie jako jsem tu cetl neni (cepy co vrzou a upadavaji apod?) Moc se mi nelibi ta barva, ale za ty prachy to zkousnu asi ;-))

        Jaky tlumic na to? 200×51 jich moc neni :-( Nasel jsem 210×60 a to tam asi dat nepujde…

        0 0
        • krysik  

          Asi pozdě… Ale nic nikde neupadává, nic nikde nevrže. všechno v cajku … :-)

          0 0
    • Jirka24x  

      nebud línej a zhubni :D stejne ti tabaterka prd vydrží s takovou bagaží..

      0 0
      • Vilém  

        Na tebe ty dva mesice urcite cekal.

        0 0
        • Jirka24x  

          tak je to rada pro budouci líne stotřicátníky :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            Když někdo bude chtít zhubnout tak zhubne.

            0 0
            • maajkee  

              Nikdy když někoho ale neznáš, nemůžeš tvrdit, že zhubnout fakt může. Existuje celá řada zdravotních problémů proč to třeba tak lehko nejde. Takže blbost radit někomu na fóru nebuď línej a zhubni.

              0 0
              • Dejv94  

                Ano, lehko to nejde ale neříkej mi, že se na třeba těch 100kg nedostane… Stačí jen chtít, bude to pro něj i pro jeho tělo určitě lepší skrz jakoukoliv nemoc.

                0 0
                • Jirka24x  

                  ze 145kg jsem kamarada dostal jizdou na kole a posilkou na 11Okg při 19O cm za asi pul rok.

                  0 0
              • Jirka24x  

                ano ale to je z praxe vetsinou tak 1% :D zbtytek jsou lenoši co řikaji, že zhubnout nemužou kvuli genum nebo zhubnout proste nechcou, protože jim to nevadi. (dokud nejdou na koupaliště).

                0 0
                • Vilém  

                  A tobe je do nich co?

                  0 0
                  • Jirka24x  

                    nic :) je me to naprosto jedno. Jen nenavidim když nekdo brečí jakej je buřt a nic pro to nedela nebo to svadi na geny a podobny blbosti :) nebo jak jsem rikal kdyz nekdo tvbrdi ze je spokojenej a pak kdyz ma jit nekam mezi lidi bez obleceni tak se stydí za panděro…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Což není tento případ…

                      0 0
                    • Vilém  

                      A on tu snad brecel, jakej je burt? Resi tu snad svou hmotnost?

                      0 0
                    • maajkee  

                      Myslíš, že genetika je blbost? A to že třeba stravovací návyky v dětstvíjsou pro člověka do budoucnosti dost stěžejní a v té době se tvořejí tukové buňky které si človkě s sebou do dospělosti nese nebo nenese?

                      Ano, samozřejmě, člověk vždycky něco může dělat, ale jsou věci který neovlivníš a někdo kdo sportuje a jí méně, může být tlustší než někdo kdo nesportuje a jí víc.

                      Takže absolutně nejde všeobecně říct každýmu, nebuď línej a zhubni prase.

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  To je snad tvoje věc a ne tvoje :D

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.