• rysak

    Ahoj, zvažuju že si koupim tachometr Cateye Strada Wireless RD300, ale docela mě děsí to kolo kterym se přidělává tachometr k řidítkům. Nevíte někdo, jestli se to dá přidělat třeba jen stahovacíma páskama?

    Dík.

    0 0
    • kubad  

      Kolo na utažení vypada blbě, ale funguje v pohodě.

      Páskama to nepřiděláš bez nejakych drastických úprav.

      0 0
    • bluma  

      Pokud dáš tu „matku“ na řidítka směrem dopředu a trčící zbytek zařízneš, tak to při jízdě (a celkově ve většině případů) nebudeš mít na očích.

      0 0
    • roud  

      vizuálně to neni nejhezčí ale funkčně je to super + si můžeš vybrat zda dá tachák na řidítka nebo představec další věc je skvělá funkčnost samotnýho tachometru nikdy jsem neměl problém se ztrátou signálu atd. za mě má 1*

      0 0
      • rysak  

        To jo, ale podle mě je to fakt hnusný :(. Nešel by třeba tachometr nasunout do držáku ze staršího typu?

        0 0
    • tonik666  

      Tohle kolečko funguje perfektně a po odříznutí přečnívajícího zubatého pásku to nikde netrčí. Oceňuji možnost přidělání na představec. Rozhodně to nevypadá hůř než staré plastové objímky a je to výrazně robustnější. Navíc k tomu Cateye má náhradní díly.

      0 0
    • Babec  

      Čau,

      vážně přemýšlím o koupi tohoto tachometru.

      Nikde jsem se ale nedočetl jestli má anlg. nebo digi. signál (anlg. se hodně ruší s ostatníma blbostma okolo).

      Taky, jestli ho někdo máte, nebo jiný bezdrátek Cateye, mohli byste mi sem napsat zkušenosti, jak jste/nejste spokojeni atd.?

      díky

      0 0
      • Babec  

        Nebo mě taky ještě napadl Polar CS100, ale přiznávám, že to spojení 2-in-1 se mi moc nezdá, co na to odborníci? :)

        0 0
      • castro  

        mam, ho. Nerusi se. Ani ve skupine, kde ma Stradu vic lidi:) Nerusi ho ani tepaky, potvrdit to muzu u Sigmy Onyx a Suunta T6

        0 0
      • oldaka  

        mam a naprosta spokojenost. driv jsem vozil VDO a Strada mi vyhovuje daleko vic.

        Doporucuji

        0 0
      • Babec  

        díky, ještě se zeptám, jak je to se snímačem rychlosti, když se třeba projíždí brod, nebo je počasí jak loni (teď) nebo tak, nedostane se tam voda?

        0 0
        • oldaka  

          od te doby co ho mam jsem brod neprojizdel a i pri jizde v bordelu nebo v desti jsem zadnej problem nemel. libi se mi, ze proste jezdim, strada funguje jak ma a nemusim se o nic starat.

          0 0
          • Babec  

            JJ, jde o to, že když se to po závodě dává na umytí, tak borci co to umývají to tou wapkou berou všechno bez ohledu, tak aby třeba neexla, ale snad by to na to mělo být připravený.

            půjdu do něj, díky za info

            0 0
        • kojot  

          tyhle brody to prezilo v pohode :-))

          0 0
          • Babec  

            tak to už nemám strach :D

            Jinak díky všem za odpovědi

            0 0
      • Babec  

        Nebo mě taky napadá ještě jedna věc,

        chtěl bych ho používat na 2 kola (silnice, bike)

        Sigma to má řešené upínáním na gumičku takže přenášení není problém, jak je tady uchycen sensor rychlosti? Computer je sice na 2 obvody kol, ale jak je řešené to přenášení/pře­dělávání z jednoho kola na druhé?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.