• Staifus

    Dnes startuje Cape Epuc 2017..sledujete to někdo? Vysilá se to někde v TV? Kolik čechů tam je? Vůbec jsem to neznal, vypadá to masakrálně.

    Díky všem za info.

    0 0
    • novas752  

      Sleduju livestream.

      http://mtbs.cz/…kovka-zavody#…

      Jede se úvodní časovka týmů, 26km.

      0 0
    • plzakj  

      Live stream https://www.cape-epic.com

      0 0
    • Staifus  

      Diky.. jdu na to.

      0 0
    • jsflyin  

      Díky. Bude to takhle vysílané každý den?

      0 0
    • motacek  

      Já tam znám jen Kristiana Hynka z týmu Canyon. Jinak se to vysílá po asi 30ti minutových shotech na Sport5

      0 0
      • Petr L2  

        Kulhavýho možná taky znáš ne?

        0 0
      • mrofmoha  

        No Kristian zrovna moc nejezdi za tym Canyon… snad se mu povede v dalsich etapach lepe, i kdyz ja osobne fandim o neco vice Jardovi.. sorry Kristiane :)

        0 0
    • snas89  

      Co to koupil Iron Man, tak to trochu ekonomicky začali vyklešťovat.

      Ale jinak je fain, že bude live stream na jejich stránkách.

      Přál bych to Jardovi, ale myslím, že to vyhraje Nino.

      0 0
      • tomxxx  

        Nino neni a nikdy nebyl na maratony tak dobrej. Navíc je to spíš souboj Stirnemann vs Saucer než Nino vs Jarda, když jde o tyhle dvě skupinky.

        0 0
        • mrofmoha  

          taky myslim, ze Nino nakonec na celkove prvenstvi asi nedosahne.. i kdyz kdo vi.. nicmene bych Sausera pred Jardu zas tak nestavil.. ty dva epicy co spolu jeli, to tahnul spis Jarda, vicemene prizpusoboval tempo Sauserovi..

          Ja myslim, ze je moc tezky tipovat pri tak dlouhem zavodu.. kdyz se podivas na nekolik poslednich rocniku, rozdil mezi vitezem a druhym je 10min +/- neco malo… to je na 7-dmi denni zavod dost malo.. staci 2× pichnout a mas 10min pryc..

          0 0
          • Chlebovnik  

            Sedm-dmi denní? To jsem ještě neviděl. =)

            0 0
            • mrofmoha  

              a jo ***** :) no jo, jdu si k dceri pro slabikar ;) omlouvam se :)

              0 0
          • orm  

            Nechci vykladat cizi text, ale prijde mne, ze to bylo mysleno naopak a to tak, ze Jarda s Ninem jsou jinde nez jejich partaci, takze vysledek na nich nestoji, ale stoji na tom, jak se s tim porvou partaci, tj. je to souboj mezi nima.

            0 0
            • mrofmoha  

              pravda, pokud to tak bylo mysleno (jako, ze asi ano) tak pak naprosty souhlas.. ja to nepochopil :)

              0 0
              • tomxxx  

                Jo jo, bylo to tak mysleno. Jarda to vzdy dost odtaha a bere to jako dobrou pripravu, v tomhle ohledu je cape epic dobre nacasovanej.

                0 0
        • snas89  

          Jestli si Nino řekl, že mu chybí ještě Cape Epic a bere to jako „vrchol“ týhle sezóny, tak bych se vůbec nebál ho tipovat na vítěze.

          0 0
          • mrofmoha  

            tak jako vrchol to asi nebere.. ale pomalu zacinam verit tomu, ze si rekl, ze zahakne ty dalsi 3 netahla ze scottu a dotahne je do cile jako prvni…

            0 0
      • snas89  

        Ha, já vám to říkal:)

        pozitivum je, že jarda jel suprově a je v pohodě.

        Letos aspoň Ninovi zavaří snad,

        0 0
    • Frýbik  

      Hynek s Lakatou nic moc ztráta už 5 min. :-/

      0 0
    • okam_z_brna  

      Na celkový pořadí tipuju 1) Platt a Huber (konzistentní výkony v posledních letech), 2) Kulhavý a Sauser (Kulhec je na tom skvěle, ale kdo ví, jak moc je připravenej Sauser, věk prostě nezastavíš a dobrej výsledek z jednorázovky, kde porazil aji Kristuse není záruka formy na 7 dní), 3) asi někdo z Trek Selle San Marco, 5) když dobře budou Kristus a Lakata (Alban zatím nic nepředvedl a v Andalucii jezdil na 30. fleku skoro všechny etapy a to je pro závodníka jako on určitě špatný. Takže úspěch stojí, spíš padá, hlavně na Lakatovi). Nino určitě nevyhraje, maximálně nějakou etapu, ale i to moc nevidím. Zbytek bude plus mínus stejní lidi jako vloni, ta desítka je víceméně pořád stejná. Každopádně byl bych rád, kdyby mi moje předpověď nevyšla a Kulhavý vyhrál a Kristus by dal bednu.

      0 0
    • mrofmoha  

      tak Jarda pichnul.. ztratili cca 5min. Fumic jim ujel a Nino je dojel..

      0 0
    • Staifus  

      takový „smolný“ sestřih … https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Čipera  

      Jsem asi slepej, ale nikde nemůžu na stránkách cape epicu najít rozpis etap co se týče datumu. Maj tam vždy čas profil tratě ale nikde datum.

      0 0
      • Maran1  

        tak logicky, den = 1 etapa ne? Pokud se pletu, tak sorry.

        0 0
      • Kire  

        Jede se to denně od něděle do neděle, od prologu přes etapy až ke grand finále.

        0 0
        • Čipera  

          Aha to jsem nevěděl, ale myslel jsem si že to tak bude díky

          0 0
    • Staifus  

      Tak dneska paráda… Nejvíc se těšim asi na 6 kolo

      0 0
      • jannk  

        jen Kristian to na bednu uz asi neda …

        0 0
      • mrofmoha  

        jj sesta etapa bude pekna, jen skoda, ze tam to stoupani neni na konci etapy.. takhle si myslim, ze tam bude Jarda/Susi prvni nahore, ale pak je asi dojedou.. no uvidime :) snad uz ty etapy nebudou zkracovat kvuli vedru jako dnes..

        0 0
    • TheJD  

      Ty starty v 7:00 jsou asi mistniho casu-naseho casu to je 6:00. Je to tak?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak aspon vime na co jsou dobre elektrokola :D „Jaro jel jako šílený, na rovině jsme jeli neustále 47 – 50 km/hod,“ prozradil nám Stefan Sahm, který natáčí závodníky z elektrokola…

      0 0
      • mrofmoha  

        :))) uviset Jaru na elektrokole je porad dost obdivuhodnej vykon :)

        0 0
      • plzakj  

        Jezdi skvele. Pral bych mu jit na silnici. Tady uz se nema kam posouvat.

        0 0
        • marco  

          V 32 letech co by tam dělal. Od Londýna 2012 zájem byl ale nechtěl jezdit za almužnu a hlavně byl Olympijský vítěz a fin. příspěvek od velkého S aby zůstal u MTB byl velkou motivací.

          0 0
    • Lago di Garda  

      Jsem slepej, nebo není možnost si při sledování přenosu zvolit kvalitu rozlišení?

      0 0
    • straky  

      Z těh pár záběrů co jsem viděl, mám pocit, že Nino Schurter by klidně všem ujel, ale pořád se otáčel a hledal svého kolegu. Předvídám, že letos zase vyhraje SP a možná MS.

      0 0
      • mrofmoha  

        no vetsinou visel za Jardou, vcera taky.. je to presne jak tu psal Tomxxx.. je to souboj Stirnemann vs. Sauser..

        kdyby se to nejelo ve dvojicich, bylo by to fakt zajimavy, tam by byl Nino mnohem nebezpecnejsi.. doufam, ze Jara i Nino pojedou MS v maratonu :) ..kdyz to vypada, ze jsou asi nejlepsi maratonci.. :D

        0 0
    • Staifus  

      Tak dneska opět 1.

      Switzerland 3–1 Christoph Sauser

      Czech Republic 3–2 Jaroslav Kulhavy

      3:03.46,0

      Investec-Songo-Specialized

      0 0
      • snas89  

        Jo, vypadá to, že Jarda je ve velký pohodě.Nino zrona tak

        Letošní okruh by mohl být zajímavej:)

        0 0
      • Frýbik  

        Už ztrácí jen 00:01:20 na Fumiče

        0 0
        • marco  

          Pokud se bude Fumič držet tak jako doposud bude to mít Jarda to vítězství na knop.

          0 0
          • jonti  

            Spis bych jako konkurenci videl Schurtera a StirRnemana.

            Jen mam strach, ze rozhodne mechanicka zavada, kde nekdo ztrati 15 minut.

            0 0
            • mrofmoha  

              ja se priznam, ze jsem Ninovi moc neveril nez to zaclo.. ale jede neskutecne..

              skoda toho flatu u Jardy/Susiho.. mohlo to byt zajimavejsi :(

              0 0
    • Frýbik  

      Nevíte zda je Lakata bez formy a kazí to Hynkovi,nebo oba ?

      0 0
      • orm  

        Podle rozhovoru na mtbs s Hynkem, tak je bez formy Lakata. Nenadelas nic, je to tymova soutez :-).

        0 0
        • okam_z_brna  

          Lakata je marnej. V Andalusii jezdil kolem 30. fleku, což je dost tragický.Hynek je v pohodě

          0 0
    • Čipera  

      Taky vám ten jejich stream furt tak padá?

      0 0
      • Čipera  

        Popř. dá se sledovat ještě někde jinde?

        0 0
      • Polka  

        Furt ne, zatim jen jednou. Kluci si zapichali, ale uz jsou v sedlech, tak Jarda urcite zase rozjede masinu :-)

        0 0
        • Čipera  

          Aha tak to bude problém asi na mém přijímači. Mě to spadne asi každých 5 minut, takže z toho mám h…o.

          0 0
          • snas89  

            zkus update flash player

            0 0
            • Čipera  

              Myslím si že to bude připojením. Je to dost nestabilní musím sehnat lepší router.

              0 0
          • Petr L2  

            No myslím, že to mají hoši nějaké rozhašení, po první etapě jim to večer lehlo, včera měli také drobné výpadky

            0 0
    • snas89  

      Tak já nevím..nekoukám na špatnej stream?:)

      Posouchat tyhle „trouby“ s tím, že helikoptéra je už slyšet a budou tu co nevidět mi nepřijde tak zaživný jako přímo dění na trati…:)

      0 0
      • mrofmoha  

        presne, 90% prenosu je tam zaber na ty dve teploty..

        0 0
      • Čipera  

        Maj celkově ten stream a vše okolo dost odfláknutej. Hodila by se nějaká grafika s nějakejma časama pořadím kde je kdo na trati atd..... A pro mě jako málo znalého angličtiny mám z toho velký kulový.

        0 0
        • Kire  

          Dnes mi to přišlo, že mají techn. problémy. Live tracking s mapou a pozicemi tam přeci na webu je.

          0 0
          • mrofmoha  

            jo live tracking tam je a taky je pekne k prdu.. kdyz si tam das zobrazit „top 25 men“ tak jich tam pulka neni a tomu co tam je se neda verit..

            0 0
            • Čipera  

              Měla by se toho chopit nějaká větší televize.

              0 0
              • Kire  

                No, já nevím, ale ani z TdF to není pořád jen záběr na jezdce a do toho si promítni, že my chceme vidět, kde jsou naši, Němci své atd.

                Tady máš záběry z helikoptér, elektrokol, fotky, textové updaty atd., to je na maratony velmi slušné technické zázemí. To není jak postavit pět stacionárních kamer na okruh a ve studiu je střídat.

                0 0
                • Čipera  

                  Jo chápu, že takový závod se špatně zaznamenává a co se týče obrazu nemám problém. Trošku mi vadí, že tam nemaj aspoň nějaký základní údaje jako kde jsou na trati, nějakej čas, odstup, atd… live traking, kterej tam maj je asi tak jakoby tam nebyl.

                  0 0
            • Kire  

              Zkoušel jsem to ve dvou etapách při pěti týmech a vždy jsem viděl čtyři, aspoň to. V práci mám stream bez zvuku, pod ním čtu textové aktuality, to mi na aspoň základní orientaci stačí. Ale 100% přehled o dění na trati človek nemá, to asi ani u takového typu závodu, pokud nejedou první týmy furt spolu, nejde.

              0 0
              • mrofmoha  

                jojo, nejvetsi smysl ma cist ty aktuality.. a pak se podivat na poslednich 5 minut na finish..

                0 0
        • Petr L2  

          Oni to mají celé takové rozkolísané, podívej se na tu fotku, co jsem dával na začátku, v titulku Sauser/Kulhavý, na záběru páreček žlutých bikerů .......

          0 0
      • futurama  

        Tak aspoň nejsem sám, kdo je nemůže poslouchat. Ten starší nadšeně komentuje snad každej prd. V práci se to jako podtext nedá vůbec poslouchat, zlatej Eurosport.

        0 0
    • Frýbik  

      Zy streamy jsem už vzdal. Koukám jen na sestřihy na Sport 5.

      0 0
    • snas89  

      Co se stalo dneska?

      Koukám, že Jarda zase něco nabral…

      0 0
      • Kire  

        Defekt, dávali dva knoty, ucházelo to pak ale ještě někde, tak dávali buď knot nebo už duši.

        0 0
      • Polka  

        Asi jim dali plaste limited edition by Sagan. Ale v tech dalsich etapach se to muze klidne cely prekopat.

        0 0
        • Kire  

          Jarda se vyjádřil, že Sauser furt tlačí co nejlehčí pláště, snad se poučí. Už je to stálo ve dvou etapách čas a síly. Ale je to s těmi defekty samozřejmě i o náhodě a štěstí.

          Mj. Scott a Cannodale ještě defekt neměli, nebo se pletu?

          0 0
    • mrofmoha  

      hmm tak Nino dostal 3 batohy, aby zavod byl zajimavej.. a zda se, ze mu to nevadi..

      zda se, ze letos mu muze konkurovat jenom Jara..

      0 0
      • Kire  

        Ale stáhli to dneska kluci hezky. Bude to ještě napínavý.

        0 0
    • saxanajam  

      No, stáhli, resp. přeskočili Fumice s Avancinim a to hlavně díky tomu, že se Canondálové trápily s defektama a nabrali 9 minut ztrátu. Na Šutráka se Stirnemannem naopak dnes ztratili „dalších“ 17 vteřin. Na iDnesu píšou, že měl Sauser problémy, bez nějakého bližšího komentáře. Pochopil jsem to tak, že se trápil výkonnostně, než že by to byly nějaké technické potíže, tak snad dobře zregeneruje a ještě Scotťáky potrápí.

      0 0
      • kemo  

        V komentářích psali že výkonostně. Pak se nějak sebral a Kulhavý ho dotáhnul do cíle.

        Na stupních vítězů ale bylo vidět, jak je Jarda otrávený :)

        0 0
        • Polka  

          Ale zaroven pak rikal, ze mohli vic utocit, ze mel jet prvni na trailech, ze je dobre zna a byli by pry rychlejsi…coz je otazka. Kazdopadne k Jardovi hovori za vse: „He looked like he’d been for a 10 minute walk with his dogs when crossing the line“ :-D Zitra to bude mazec.

          0 0
    • plzakj  

      Tvl Zpežlezd uz zase defekti?

      0 0
      • Polka  

        Žialbohu.

        0 0
      • mrofmoha  

        no moc reklamu si na plaste neudelali..

        0 0
        • biker jura  

          tak Sauser je s tím gramařením trochu uchylnej… jak na MS v maratonu, který teda vyhrál, vezl duši co měla 40gr a stala kolem 3tis kč a on ji pod podlením kopcem se vším ostatním zahodil, aby byl co nejlephčí, tak to už bylo moc :D

          0 0
          • Ricci  

            este sa mohol ******,usetril by viac :-D

            0 0
            • Kire  

              Dnešní vyjádření Jardy, že podle něj byl výběr gum na hovno, hovoří za vše.

              0 0
              • mrofmoha  

                no to uz rikal pred celym zavodem… ze by volil odolnejsi gumy..

                tezko rict jak by to vypadalo kdyby jeli odolnejsi gumy..

                0 0
                • Tencovozikmin  

                  A kdo o tom rozhoduje?

                  0 0
                • Polka  

                  No byli by první :-)

                  0 0
                  • mrofmoha  

                    asi ano :) at je to jak je to, dobra zprava je, ze Jara je letos ve forme ;) kdyby se nejelo ve dvojicich, bylo by to mezi nim a Ninem

                    0 0
                    • Polka  

                      Už mně přijde, že je všude „PřeNinováno“, takže doufám, že mu to Jarda někde naruší.

                      0 0
          • okam_z_brna  

            Nevím co ti přijde zvláštního na tom zahodit duši a věci dohromady za 5 tisíc, kor když vyhraješ titul. To že eliťák jede s defektem kola přes rockgarden a prakticky to kolo za mnoho tisíc zničí, to ti divný nepřijde.

            Jinak sauser je magor no. Dokonce jel nějakej marathon se silničníma botama a pedálama. To už mi přijde jako pořádnej extrém

            0 0
            • biker jura  

              příjde mi to víc zvláštní, než to co píšeš s těma silničníma tretrama… odházel to vše pod kopcem a po kopci tam bylo tenkrát ještě skoro 10km techniky dolů, co kdyby píchl jen, tak nějak lehce a stačilo by použít bombičku, kterou vyhodil a kvuli tomu pak o ten titul přišel? Navíc když bylo evidentní, že na ten kopec vyjede první i kdyby vezl pul kila navíc…

              0 0
              • Petr L2  

                No myslím, že vzhledem k tomu, kolik toho dokázal asi to úplně blbě nedělá ne? Kdo z vás ví, co všechno ještě měl po kapsách, když to zahazoval atd atd.

                0 0
              • snas89  

                zase na druhou stranu nevíš, jak moc citlivý na zátěžmůže být.

                Např. Djokovic pozná v raketě 2gr.

                0 0
          • plzakj  

            Tak na CE evidentne neco zapomnel vyhodit, protoze funel jak cunik.

            0 0
    • Frýbik  

      Co ten Cannondale. Tak to měli slušně rozjetý :-/

      0 0
      • mrofmoha  

        ja mam pocit, ze v tom streamu jsem je videl dojet kdyz sli prvni tri tymy na podium..

        nicmene karty uz jsou rozdany asi jasne ..:/

        0 0
    • Frankq  

      Jde vám přenos mě zatím ne ?

      0 0
      • mrofmoha  

        me to jede… ale zatim je to samej asfalt, dneska snad nepichnou :)

        0 0
        • Petr L2  

          Přenos na začátku zlobil, ale pak se to rozjelo, žádné drama se nekonalo :-)

          Nejfrekventova­nějším výrazem komentátorů Cape Epic bylo asi „yellow Jersey“ už jsem z toho měl dnes pomalu vyrážku :-)

          0 0
        • Frankq  

          Kolem desátý už to šlo :) v přenosu už moc akce a zvlnění nebylo to je škoda.

          0 0
      • Tencovozikmin  

        sport5 jede

        0 0
    • fliicek  

      Tak reportáž na sport 5 neni i přestože je v programu. Škoda

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.