Canyon LUX vs Trek SuperCaliber, jaký full XC do 100k?

64 nepřečtených
  • ra1zze

    Ahoj,

    chtěl bych si pořídit fulla XC i na občasné závody. Jelikož jsem měl vždy Treky, tak jsem prvně koukal na SuperCaliber, ale teda Canyon vychází cenově a komponenty mnohem lépe :/

    Máte pls někdo zkušenost a můžete případně i doporučit jinou značku, která má stejné/lepší parametry? Nebo Canyon zase vyjde nejlépe? :-D

    Díky moc :-)

    0 0
    • Azmir  

      Canyon téměř vždy vyjde nejlépe. Můžeš kouknout ještě na Decathlon. Pak jsou tu ještě značky jako radon/rose, ale myslím že ani jeden nemá carb. xc fulla.

      0 0
    • Emp14  

      Co tohle:

      https://www.biker-boarder.de/…3059598.html

      Když stáhneš DPH tak jsi na tech 100k a osazení perfektní.

      0 0
      • J1RKA  

        :DDD

        0 0
      • Charlie_R  

        Dobrá sleva, za ty prachy je na Spešlu NX.

        0 0
      • ra1zze  

        To vypadá dobře, mrknu na to. Díky :-)

        0 0
        • Charlie_R  

          Rozhodně by se vyplatilo těch 20k přihodit. To kolo je bez kompromisů.

          2 0
        • JK_Cookie  

          Jen doplnim,ze na kole jsou lepsi zaplety nez se uvadi v ceskem zastoupeni. Maji vnitrni sirku 27mm,naboje 350 označeni XC-S vaha setu by mela byt 1450g.Posilat se jim to nechce,pri platbe kartou ti strhnou i 50ecek za dopravu,ale pak ti je vrati po vyzvednuti. Za ty penize nebylo o cem… :-) Leda si prihodit 20 a mit to na xx1 a kola by pak mely byt na 240 s vahou 1350g,jen ta barva..

          0 0
          • Azmir  

            20? Kde bereš takový kurz? :))) rozdíl je 2000 euro

            0 0
            • JK_Cookie  

              Jasny mas pravdu, rychleji pisu, nez premyslim :-)) cca 48tis rozdil dle kurzu,ted to slo trochu nahoru.

              0 0
          • radekhk  

            Co znamená, že se jim to nechce posílat? Musí se vyzvednout v Německu?

            0 0
            • J1RKA  

              Nee, poslou to na adresu uplne v klidu

              0 0
              • JK_Cookie  

                Me tam volal kolega z prace a rekli mu ze ne, ze to predavaji slozeny, tak jsem si tam dojel, z Prahy to je kousek. Taky jsem se divil, hlavne kdyz ti pri placeni strhli 50ecek za dopravu, ale nejak jsem to nechtel resit a jel tam.

                0 0
                • J1RKA  

                  Prislo to v krabici, zkontrolovany, vsude samolepky, jenom srovnas riditka a jedes

                  0 0
                  • JK_Cookie  

                    Tak nevim, proc me to nechteli poslat. Pokud to jde,tak jedine dobre…

                    0 0
                    • J1RKA  

                      Hele nevim, kupoval jsem 2, je pravda, ze PPLko mi jednu krabici propichlo nekde na prekladisti, tak jsem to neprebral, vpohodo poslali druhy obratem, ale to bylo cca pred mesicem, tak muzou mit s ceskejma prepravkama problem, nevim

                      0 0
                      • ra1zze  

                        Jakože si kupoval rovnou dvě přesně tyhle kola? :-D Jak dlouho tu akci mají?

                        0 0
                        • J1RKA  

                          Od zacatku cervna https://www.bike-forum.cz/…nam-dvojcata

                          0 0
                          • JK_Cookie  

                            Je to tak,uz to bezi minimalne pres mesic. Divim se kolik tech kol maji,jelikoz jich uz museli prodat celkem dost. Asi i nemci maji hloubeji do kapsy,dovozce toho ma plnej sklad a potrebuje se toho zbavit -takhle nejak mi to tvrdili.

                            0 0
                            • radekhk  

                              Vtipný je, že stejný model má v ČR doporučenou maloobchodní cenu po slevě 224 tis. Kč. Jsme sice menší trh, ale aby byl rozdíl 100 tis. Kč?

                              2 0
                              • J1RKA  

                                Hamty :D

                                0 0
                              • ra1zze  

                                Je to síla no…přímo na webu cannondale je cena 275 tisíc :-D A to si vem, že to za to někdo koupí a pak to najde o 150 tisíc levněji. Jinak já jsem také dnes objednal – pokud chci fakturu bez DPH, tak mi to musí poslat kurýrem a nelze tam zajet, ale komunikace na jedničku :-)

                                0 0
                                • radekhk  

                                  Faktura bez DPH je jediný způsob, jak dosáhnout zaslání kurýrem, nebo to pošlou i normálně? A pokud je zaslání podmíněno fakturou bez DPH, můžu o ni požádat jako nepodnikající fyzická osoba a pak to v ČR dodanit? Díky za zkušenost. Nikdy jsem nepodnikal, proto DPH zrovna není moje silná stránka.

                                  Jinak gratulace k novému kolu, dobrá koupě. Taky mě láká.

                                  0 0
                                  • J1RKA  

                                    Neni to podminene DPH, kuryrem tito poslou kdyz zaplatis 50 ecek

                                    0 0
                                  • ra1zze  

                                    Ty to normalne koupis a zaplatis s dani :) odecist mohou jen firmy, platci dph s tim, ze si oduvodnis, ze to potrebujes k provozovani tvoji cinnosti :) takze tebe se to netyka.

                                    Normalne koupis, nebo vyzvednes a zaplatis 120tisic. V ramci eu se nic dalsiho nedani :) jak kdybys to koupil v CR

                                    2 0
                                    • Esi  

                                      jak moc finančáky řeší to odůvodnění, jde mi o to jestli zkousnou kolo za kilo když to mám z místa bydliště do místa podnikání 10km :-)

                                      0 0
                                      • Gwaihir  

                                        Cesta z místa bydliště do místa podnikání není náklad na dosažení a udržení zisku. Musíš jezdit za zákazníky.

                                        0 0
                                        • Esi  

                                          Tak ze stačí imaginární zákazník přes kopec a je to v pohodě :-)

                                          0 0
                                          • PatRyck  

                                            Jo a pak si dát pár fotek z výletů na stroji na FB nebo Instáč nebo být se strojem vyfocen na nějakém závodě a je vymalováno!

                                            0 0
                                      • ra1zze  

                                        Ja mel z financaku zatim jen otazku k cemu potrebuji tri auta a ne proc mam dve kola ????????????, tak asi to moc neresi

                                        0 0
                          • JK_Cookie  

                            Je to tak,uz to bezi minimalne pres mesic. Divim se kolik tech kol maji,jelikoz jich uz museli prodat celkem dost za ty prachy. Asi i nemci maji hloubeji do kapsy,dovozce toho ma plnej sklad a potrebuje se toho zbavit -takhle nejak mi to tvrdili.

                            0 0
            • JK_Cookie  

              Techto kol je u nas uz celkem dost,nekdo bral i vic najednou:-) Vsichni si proto dojeli co vim,ja teda taky. Chteli to predat vzdy slozeny, aby jsi si to prohlidnul a prekontroloval, reknou ti co a jak dotahovat, nastavi ti tlaky na vahu pokud tedy chces atd. Ted to tam prodavaji jak housky, co jsem tam byl, tak tam byla nachystana cela rada k predani. Muzes tam zkusit zavolat,jestli to poslou.

              0 0
              • halfbikert  

                Objednal jsem se zasláním a normálně mě to pustilo. Kdyztak zajedu…

                0 0
                • radekhk  

                  Dej pak prosím vědět, zda poslali, nebo trvali na osobním vyzvednutí. Díky.

                  0 0
          • Emp14  

            Reálná váha setu je 1420g, váženo. Ale jinak přesně jak píšeš. Šířka 27, označení XC27.

            0 0
      • Bumblebeee  

        Se tady objevují čím dál lepší kaufy :-)

        I Canyon, třeba s Exceedem SLX za 86k…

        https://www.canyon.com/…lx/3438.html?…

        2 0
      • Tyviskdo  

        Ahoj, jakou jste brali velikost? Přímo u prodejce mě to dle výšky 186 cm a dalších parametrů dává L, ale na stránkách cannondale pro tuto výšku uvádí XL. To XL se mi zdá moc…

        0 0
        • halfbikert  

          Na 182 Elko. Mám teď scalpela 3, tak to mam vyzkoušené.

          0 0
        • McDog  

          no, asi bych být tebou do toho Xl šel, já mám Lko při 176cm a 82cm inseam

          0 0
      • Tyviskdo  

        Ahoj, jakou jste brali velikost? Přímo u prodejce mě to dle výšky 186 cm a dalších parametrů dává L, ale na stránkách cannondale pro tuto výšku uvádí XL. To XL se mi zdá moc…

        0 0
    • ra1zze  

      Asi si pro něj zajedu no…a co DPH? Odepisovali jste si ho někdo?

      0 0
    • vn25  

      Přijde mi že kol už je dostatek a dají se sehnat kola s velkou slevou, ale tohle je teda gól jako prase. Sleva 150 litrů to snad není možný

      1 0
      • J1RKA  

        Tak nesmis to porovnavat s ceskejma cenama

        0 0
        • halfbikert  

          Nemyslím si, že by při slevě 44% na tom kole ještě něco extra vydělali. Jestli to spíš jen neprehnali s objednávkou…

          0 0
          • ra1zze  

            Neverim, ze maji na kole 44% to bych teda cumel. Bych rekl, ze na takovem kole budou mit 15–20% a budou radi. Treba 50% by mohl mit vyrobce…mozna ???? je to divny no

            0 0
          • MatS  

            Je mozne ze jsou preskladneni. K tomu uvery u banky a pak nemas problem prodat i pod nakup, abys nahnal cash.

            0 0
            • halfbikert  

              To si myslím, že bude tento případ

              0 0
              • J1RKA  

                tipuju, zeto vyprodavaji ze skaldu cannondejlu < nicmene pokud napocitas komponenty > tam mi rekni, cj natom kole tak drahy

                0 0
                • Bumblebeee  

                  Nejvíc si budou logicky cenit rámové sady a leftyny.

                  Koukni, za kolik se obecně prodávají celokarbon rámové sady fullů… Ted někdo nabízí na cyklobazaru Sworks ramovku Epicu za 160k…

                  0 0
                  • J1RKA  

                    nj samolepky jsou drahy :DDD

                    0 0
                  • Esi  

                    Tak ona ta karbonová lefty ocho stojí skoro 40 000, ono se to napočítá :-)

                    0 0
                • halfbikert  

                  Je to mozne, ale asi by se ozvali ostatní prodejci, že jim tak podkopavaji ceny. Kdybych byl prodejce cannondalu, budu pěkně ********.

                  To je jak s dt swiss, na ty ceny, za které to má bike discount se Češi nemůžou nikdy dostat. Pak neprodávají a ještě jsou označování za nenazrance..

                  0 0
    • Petrs99  

      Dneska jsem taky objednával, tak pak dám vědět, kdy a co přišlo. Platba přes PayPal..

      3 0
    • Honzik181  

      Ahoj, nevíte kde by se dal v Německu dobře koupit TREK? Díky

      0 0
      • snas89  

        Nevim kde v Nemecku. Ale v cr se da dobre koupit napr. ve Ski Bike centrum v radotine:)

        0 0
    • ra1zze  

      Kdo vám to kolo privezl? Ten jejich tracking absolutne nefunguje…:-D

      0 0
      • J1RKA  

        PPLko

        1 0
        • ra1zze  

          Dík a šlo ti trackovat doručení? Přišel mi minulý týden, že kolo odeslali, přes nějaký Unitrans, ale to číslo zásilky nikde nejde a nic to nenachází…

          0 0
          • J1RKA  

            Prislo, ale mam jiny moznosti sledovani, daji ti vedet v den doruceni. Hlavne poradne zkontroluj krabici, mi ty umelci jednu propichli vidlema na prekladisti

            1 0
          • Petrs99  

            Taky mi napsali unitrans – dá se to sledovat přes DHL tracking.. aspoň to moje.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.