• Paja

    Sraz 16hod. ve Slatine u kostela Slapanice-Pozorice-Nemojany-Racice-Buk

    Anketa: Buk?

    2x
    50%
    2x
    50%
    0 0
    • JSt  

      nekam urcite jedu, ale s vama po silnici urcite ne ;-). cilovou destinaci zatim nechavam otevrenou.

      0 0
    • RomanH  

      Uvidime. Zejtra dobiram antibiotika, tak trosku vaham. Pokud bude rozumne pocasi, tak mozna odpoledne vyjedu, ale na BUK asi ne.

      0 0
    • Polka  

      Uprimnou soustrast…ten te uzene jak malyho kluka :-DD

      Na me je po nemoci este brzo a kosa, navic pro zmenu poboliva koleno :)

      0 0
    • Karaya  

      Ne, sotva chodim…

      0 0
      • Martula  

        Nj, musíš posilovat ty párátka !! chlape! ;)

        0 0
        • Jaroslávek  

          LOL. To si dovolila dost, cérka.-)

          0 0
        • Karaya  

          Teď mám zrovna přesezonní hubnuti, jak vtipně poznamenal kolega :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Čoveče, nám tady něco zbylo po synkovi, když mu bylo 1o, vysoký byl už tenkrát.-))

            0 0
          • Polka  

            Ty bys potreboval spis „Predsezonné kačacie hody“ ;-)

            0 0
            • pepek  

              :-) Spíš celosezonní..

              0 0
            • Karaya  

              Jsem zapomnel dodat, ze se jedna o nedobrovolnou dietu.. Jinak kdybyste mel nekdo ty kacacie hody, tak se klidne ozvete , rad to prijdu zkontrolovat :-)

              0 0
              • pepek  

                To si Tě nedovedu představit po dietě, to už bude Mauthausen.

                0 0
    • Jaroslávek  

      Já teda pijánko jako dycky.

      0 0
      • mastihuba  

        kdy a kudy? bych vyrazil kolem půl třetí z obřan směr bílovice.

        0 0
    • Martula  

      Tak nakonec jsem vyrazila na silnici na trenál na brusle… mám skoro 50 km.. nechtělo se mi domů… :)

      A na bruslích taky mazec… ufff

      Pájo, máš ty fotky bráchy?

      0 0
    • mastihuba  

      a jako jo. Konečně po dlouhé době na kole.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Vzhledem k tomu, jak mě nedávno jistý mladý s. seřval kvůli čemu zakládám nové vlákno a vida současné klimatické podmínky, očekávajíce pesimistické zítřky, oznamuji návštěvu základny dnes cca mezi 17.3o-18.45 v tomto postarším threadu.

      0 0
      • Polka  

        Budu tam…soudruhu ;-)

        0 0
      • mastihuba  

        nejedu, bo mne bolí nohy. Su přeježděnej :)

        0 0
      • Excel  

        A-A-Aprííííl ;-)

        0 0
      • RomanH  

        Pokud jsi ten dnesek nemyslel jako April…

        Posledni predpoved na ctvrtek nevypada az tak pesimisticky, ma byt jen pod mrakem. Kdyz bude slusne, mohli bychom jet na Smelcovnu na uzene. Ja uz jsem dal konecne do kupy nastin dvou variant tras na Praded 08, tak to tam muzeme probrat.

        0 0
        • Polka  

          Pro me uzeny nepripada v uvahu. Ja musim vcil uz shazovat a ne pribirat :-)

          0 0
        • JSt  

          zkus ten nastin hodit i sem ;-). tento ct je u me mrtvej…

          0 0
        • Jaroslávek  

          Som za, tedy pokud se vyplní tvůj optimismus ohledně klimatu. A nic jsem neházej, dycky je něco za něco.-) Ti kteří musí shazovat mohou papat např.dietní suchary, nebo takovej ten polystyren.-) Jinak se veřejně omlouvám Polkovi za to, že musel klepat kosu na severu. Přidávám Páleníkovo po roce a na vrcholu, aneb Kirile. kirile, kdo po tobě ide.

          0 0
        • Paja  

          Nejsem proti, jak to tam u vas vypada s blatem?

          0 0
          • RomanH  

            Blato se v lese najde (v nedeli jsem dal 90 km kombinace silnice/les a spinavej jsem byl), ale neni to tak strasny. Od nedele to vysycha. Akorat nevim, zda pojedu uz rano do prace na kole a s Vami pak na Smelcovnu, nebo tam dojedu rovnou tak na cca 18-tou hodinu. Uvidime vecer.

            0 0
        • rock  

          Jakou máš časovou představu o Šmelcovně ? Spíš co nejdřív odpoledne a návrat do tmy, nebo k večeru a za tmy ? Bych se přidal – v první variantě … byť Praděd se mne netýkal, netýká a týkat nebude :-) …

          0 0
          • RomanH  

            Kolem 18-te tam ? V cca 16 hod na moste pred OBI (pokud teda pojedu na kole rano do prace) ?

            0 0
            • rock  

              Pozdě na mne. No nic, léto je dlouhé, pojedu jindy :-) …

              0 0
            • Excel  

              pokud bude aspoň ucházející počasí tak jedu

              0 0
              • RomanH  

                Rovnou tam, nebo prijedes k tomu OBI ?

                0 0
                • Excel  

                  stejně jak ty, když bude počasí pojedu do hokny na kole, když bude slušně až odpo tak z České rovnou na místo, a když nebude tak nepojedu

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja bohuzel nejen podle pocasi, ale i podle casu. Nejak nestiham, domu jsem se dostal teprve ted. Do prace na kole urcite nejedu, ale zitra odpoledne (pokud nebude prset) na tu Smelcovnu dorazim (pokud tam tedy nekdo pojede).

                    0 0
                    • Excel  

                      Něco na mě leze, nedojedu :-/

                      0 0
                      • RomanH  

                        Tak ji pozdravuj :-)

                        No, kdyby jsi si to rozmylel, tak mi ted volal Petr. Pojede tam s Pajou po Prigl trailu, kolem 18-te budou tam, ja tam taky tak nejak dojedu.

                        0 0
                        • Excel  

                          uvidím, esi to rozchodím..rád bych

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Na mě taky, ale která to je nevím.-) To rozchodím. Jsem rád, že účast zástupce poválečné generace berete automaticky.-)

                            0 0
                        • Paja  

                          Tady se clovek dozvi veci…treba kudy pojede:o)))

                          0 0
    • Polka  

      Napisu to sem, at s tim nevotravuju jinde…

      Soudruzi, ja se v tech pravidlech silnicniho provozu uz moc nevyznam, ridicak sem delal…no uz je to nakej patek :-) Nevite nekdo jestli se muze s kolem na silnicu oznacenou touhle znackou http://www.dzpce.cz/…s/ip-15a.png? Prestehovali jsme se s firmou do Medlanek (kua fix) a pokud jedu na silnicce, tak je pro me nejrychlejsi jet…viz. obr

      Jo a esi se moze aj do Husovickyho tunela? Zatim jezdim kolem nej zprava.

      0 0
      • Splinter  

        IMHO

        1. cedula – nesmis
        2. tunel -nesmis
        3. ani tam ani tam bych nejel ani kdyby se mohlo
        0 0
        • Polka  

          Kua ja potrebuju podlozeny fakta a ne naky „IMHO“ :-)) Jeli ste tama vubec nekdy, ze to tak odsuzujete? Rano tak skoro nic nejezdi a silnica kolem Kralovopolske je rozmrdana jaxvina – si prece neznicim jedinou milovanou ziletku!! :-D S tim tunelem sem si to ale myslel.

          0 0
          • mastihuba  

            Silnice pro motorová vozidla má obdobné stavebně technické vybavení jako dálnice. Je určena pro rychlou dopravu a je rovněž přístupná pouze motorovým vozidlům. Silnice pro motorová vozidla je označena dopravní značkou „Silnice pro motorová vozidla“ (IP 15a) a její konec značkou „Konec silnice pro motorová vozidla“ (IP 15b)

            http://www.dalnice.com/…pravidla.htm

            máš motor? :)

            0 0
            • Polka  

              Dik. Tak to me nasrali, kolem Kralovopolske je to na pikacu :-( Motor jako takovej nemam, ale o moc pomalejc nez ty auta tam nejedu, obzvlaste na mestkym okruhu, kde to rano furt stoji.

              0 0
          • JSt  

            je to tak, jak pise splinta. akorat bod 3 bych pozmenil na za strizliva bych tama nejel O:-).

            0 0
      • Excel  

        do husovickýho sa nemože je tam značka s cyklistou v zákazové značce, to druhý nevím, ale nikdy by mě po týhle silnici jet nenapadlo :-)

        0 0
      • Paja  

        Ty ses jeste vetsi kamikadze nez Splinta, kterej jezdi z Husovic do Slapanic po okruhu:-P

        0 0
        • Polka  

          No a to este nevis, ze jezdim uprostred mezi pruhama mezi autama :-))) Teda…uz to vis.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Až pojedu autem kaskadére, budu na to myslet. Za ostatní to slíbit nemohu.-(

            0 0
            • Polka  

              Kaskader mozna, ale nechtene. Kolo ma bejt mimojine prostredek pro co nejrychlejsi ekologicke dojeti do centra mesta. A ne abych trcel v zacpe mezi tema.....vyfukama ;-)

              0 0
    • Splinter  

      Tak odjezd ze Slatiny asi s Pájou ve 4…

      Kdo ještě jede?

      0 0
      • Polka  

        Nejedu, ste moc rychly :-P

        0 0
      • Paja  

        Ve 4 ze Slatiny mi vyhovuje, 4 u OBI bych zase tezko stihal. Stejne tam pojedem za svetla a zpet potme.

        Na cem jedes? Su v praci na biku (silnicka uz jezdi:o)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Startuji 16.4o z Kuřasu.

        0 0
    • mastihuba  

      nejedu. su pozvanej do vinařskýho klubu. Asi chtěj nějakou přednášku :)

      0 0
    • Splinter  

      Tak dobré to včera bylo, trailík suchej, cestou tam super počasí. Uzený jako vždy mňam a na zelenou zpátky domů. Trail v noci nemá chybu.

      Maňas a Maňásek se nám jednou smotali, ale chvilce laborování se třmenem jsme jeli vesele dál..

      Super vyjížďka..

      :)

      P.S.

      Pájo ty žaby ta Reba asi fakt vyžehlí, doma sem umýval žabí stehýnka z vidlice, takže sem přecejenom nějakou přejel, chudera…

      0 0
    •  

      Zdravíme Ječňáka!

      0 0
  • mastihuba

    tak ještě jednou :)

    0 0
  • Polka

    To je Palenikovo? To tam teda pekne vymetli.

    0 0
    • mastihuba  

      to nemuže byt páleníkovo, todle je nějaká rovinka :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nástup hrozivě nevypadá, ale střední fáze je plná listí a ulámaných klacíků, v současnosti bych chtěl viděl někoho „normálního“ kdo to dá.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.