• blahafoto

    CO říkáte na toto kolo?

    http://www.btwin.com/…-orange.html

    Přemýšlíme s přítelkyní nad nim…nebo si necháme nějaké postavit…

    Díky.

    0 0
    • Luwa  

      Já ho mám a za ty prachy je fakt bezva. Jen občas člověk poslouchá kecy je von má kolo z obchoďáku atd. Ale na to kašlat.

      0 0
    • novas752  

      Za tu cenu velmi slušné. Rám vyráběj na Taiwanu jako základní rámy všech značek, jámám kolo „z obchoďáku“ (intersport-genesis) 7 let a žádný problém.

      Časem bude možná potřeba sehnat lepší brzdy (pokud jezdíte trochu víc zkopce) a lehčí kola, jinak cajk.

      0 0
    • blahafoto  

      Moc děkuji za reakce…chtěli jsme kolo okolo 10 tisíc… Ale co jsem si tady pročetl tak to nemá cenu…teď otázka jestli nechat postavit nebo koupit… Už jsem kontaktoval i stavitele Scalara co by mi nabídl za tu cenu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak stavitel ti může postavit vyvazenejsi kolo. Kola z obchodu většinou dávají na kolo na altusu přehazovačku o nekolik rad vyssi, slx ci xt, coz je nesmysl. Take zaplety nebývají nejlehčí.

        0 0
    •  

      Mám ho od července.

      Nikdo az na par lidiček tady na fóru neřešil co je to za kolo a odkud.

      Pro me jako turistické kolo občas nějaký sjezd a větší terén absolutně dobrý.

      Nelituji !! Po možnosti slevy cca 16000 Kč.

      Akorát jsem tam dal jiný brzdy XT 8000 a přesmyk XT 781.

      Nemusel jsem spis jsem chtěl a v brzdach fakt lepší !!

      Ti co remcaji tak at ! Bůh ví kdo co doma ma a čím se opravdu chlubí.

      Jedno vim jiste Autor a Merida uz nikdy.

      Nevidím jediný důvod proč by kolo z decahlonu melo byt o tolik horší než z cyklo obchodu když polovina základu všeho je stejně Čína atd.

      0 0
      • Luwa  

        Souhlas

        0 0
      • novas752  

        Co je na Autorech spatnyho? :D Treba takovej Patriot…

        Meridy taky nemusim.

        Polovina zakladu je spis Taiwan… a ta druha taky Taiwan. :D U kola pod cca 25k o ram vubec nejde (teda krome velikosti a lidi s nadvahou nad limit). Jinak na vsech kolech jsou ostatni komponenty od stejnych vyrobcu a zalezi na pomeru cena/vykon.

        0 0
    •  

      Tak sup čekám .

      0 0
    •  

      Na co ? To co nebylo. Uz jsem se těšil jak me zase roznesou za můj příspěvek. Nic víc :-)))

      0 0
    •  

      V podstatě špatného na AUTHORU ??

      Asi nic extra zásadního ale prostě předešlá zkušenost mě fakt nemile poznamenala.

      Možná jsem měl smůlu na né zrovna povedenou sérii kus nebo servis.

      Chtěl jsem něco jiného nic víc.

      Taky bych pochroup kolo třeba za 100000 litrů ale nevěřím že vše by bylo tak super a obešlo se bez sebemenších problémů.

      Nemám zkušenost a asi mít nebudu pro mě zbytečnost !! Možná údiv pár okolních lidí co o kolech něco ví a můj hřejivý pocit že čučí.

      0 0
      • Petr L2  

        Jak už tu někdo napsal, radši jezdi a už neřeš. Překvapený by si byl v rozdílech už u dobře poskládaného kola za 20, kolo za 100 neřeš, nebo ze sebe uděláš ještě větší jelito.

        0 0
    •  

      Jelito jsi tak akorát ty ubohej pražáčku.

      Začnu jak si přejete pánové !

      Neser se do toho do čeho nemusíš nebo já zapoměl Vy z Prahy jste něco jako NADLIDI

      0 0
      • Petr L2  

        Hele a nechtěl si náhodou aby někdo reagoval? Tak jsem zareagoval a myslím, že dost mírně a ty se můžeš obrátit naruby. :-) Co tě člověče trápí ?

        0 0
        • Fidži_CZ  

          Když rád reaguješ, tak mi prosím odpověz, prosím, na otázku, kterou sem ti položil v jiném vlákně. „Když pomineme toho fulla od BTWIN, co ti příjde na těch kolech špatného?“

          0 0
      • novas752  

        Zeptat se a nadávat že někdo odpoví. Poněkud… zvláštní.

        Btw. taky bydlim v té kotlině okolo Vltavy hned po soutoku s Berounkou. :) A nějak nechápu co proti tomu mimopražští furt maj. Já se cítim městem spíš limitován a to bydlim jen na okraji.

        0 0
      • Vilém  

        Trpis samomluvou? Tak se vymluv nekde v koute a neotravuj s tim zde.

        0 0
    • Petr L2  

      Tak pokud by v DF nikdo na nic nereagoval, tak by DF velmi rychle zaniklo, na tom se asi shodneme že?

      No a tady mi přišlo, že by se asi hodilo zareagovat, tam ne, ale pokusím se i tobě vyhovět, snad ti to udělá radost :-)

      Omlouvám se ulítlo mi to trochu vedle, ale ono je asi jasné, kam to patří, že? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.