Brzdy Shimano XT M8000 nebo Sram Guide RSC (B1)

15 nepřečtených
  • ZdeNECK1

    Ahoj, neřeším cenové ani designové srovnání.

    Vím, že srovnávám 2 vs 4 pístky

    Vím, že dříve byly brzdy avid/sram nesrovnatelné se Shimanem, ale jak je to nyní?

    Zajímá mě rozdíl v účinnosti, dávkovatelnost, spolehlivosti,

    Co doporučujete, má někdo praktické srovnání?

    Dík

    0 0
    • jasater  

      No nevim dost se tady resilo snad uz novy revize maj ty problemy vyreseny…

      vice zde…

      0 0
    • tomxxx  

      Co sem tak cetl a videl, tak novy XT bych radeji nebral. Nektery funguji, nektery pumpuji.

      Momentalne se ted zlevnily paky Saint a s kombinaci se starym XT trmenem je to pekny kombo za cenovku novejch XT na urovni trail XTR.

      0 0
    • DaD  

      Prý velmi dobře brzdí brzdy Sram Level. Osobní zkušenost ale nemám. Na zimáku mám XT M800 a nejsem spokojen s pumpováním. A to jsou brzdy už po reklamaci. Dělají to tedy jen když je zima. V teple to neregistruji. Guidy brzdí velmi dobře, ale i v roce 2016 jsem měl na kole ty, které měli problém s vracením pístku, když se ohřáli třeba na sluníčku.

      Na závodním kole vozím Magury MT4 k plné spokojenosti.

      0 0
      • jonti  

        Mel sis nechat XT na leto a Guide na zimu :)

        Btw podobne problemy s XTR M987 i Guide RS, u toho Guide je to ale jen velmi mirne a nevadi.

        Ted cekam na Level a jsem zvedavy.

        0 0
        • jakmarek  

          Ahoj, k tym Levelom-uz nejaky mesiac mam na zimaku Level TL. Nie som ziaden profik ani extra zjazdar, z kopca teda brzdim dost a zatial nesklamali (77kg a Ashima Aro 160mm kotuce)-davkovanie mi pride jemne a maximalny vykon dostacujuci. Na druhom bajku mam Hope Race X2 a nepride mi, ze by medzi nimi bol nejaky velky rozdiel co sa tyka davkovatelnosti a vykonu.

          0 0
        • DaD  

          Ty by jsi měl být prodavač. Dokázal by jsi zdůvodnit i takovouto píčovinu :D

          Logika věci ale mluví v tvůj prospěch (a neboj, také jsem o tom zauvažoval) Ta nová revize brzd Guide už by to měla mít vychytané a tak to snad bude v pořádku.

          0 0
        • DaD  

          Ty by jsi měl být prodavač. Dokázal by jsi zdůvodnit i takovouto píčovinu :D

          Logika věci ale mluví v tvůj prospěch (a neboj, také jsem o tom zauvažoval) Ta nová revize brzd Guide už by to měla mít vychytané a tak to snad bude v pořádku.

          0 0
    • DaD  

      Prý velmi dobře brzdí brzdy Sram Level. Osobní zkušenost ale nemám. Na zimáku mám XT M800 a nejsem spokojen s pumpováním. A to jsou brzdy už po reklamaci. Dělají to tedy jen když je zima. V teple to neregistruji. Guidy brzdí velmi dobře, ale i v roce 2016 jsem měl na kole ty, které měli problém s vracením pístku, když se ohřáli třeba na sluníčku.

      Na závodním kole vozím Magury MT4 k plné spokojenosti. Takže i když je ve výběru nemáš, mrkni ještě po němcích. Mě sedí z brzd určitě nejlépe. Na tento rok udělali novou řadu brzdových destiček a je to paráda.

      0 0
    • Kamilac  

      Když neřešiš cenu tak kup HOPE.

      0 0
    • X-biker  

      Skoda ze si neuvedl na co to mas a rozpocet. Vem saint a budes mit klid a kotvy :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.