• Mato72

    nemá někdo zkušenosti s brzdami Shimano SLX BR-M665 ??? Plánoju nákup ale nikde jsem nesehnal na ně recenzi. Dík za info Martin

    0 0
    • Azmir  

      Starší model, které nahradil model 666, do těch starých už bych dneska rozhodně nešel a klidně raději koupil nové Deore 596 než starší SLX.

      0 0
    • ClAyD  

      Zkus historii, namluvilo se tu o nich víc než dost.

      0 0
      • ClAyD  

        Jéé sorry, zapletl jsem si číslíčka :D Tyhle starší Shimana nesojí moc za to – jsou strašně houbový. Určitě bych bral m666.

        0 0
    • Mato72  

      oki, poradili a posoudili. Volba padla teda na SLX 675 díky moc

      0 0
      • Salamista  

        a jak si teda spokojenej? taky mi vrtají hlavou… :)

        0 0
        • Josef Šimon  

          Uvažuji taky o výměně brz, jen nevím, zda SLX BR-M675 nebo si těch 6 stovek připlatit a vozit XT BR-M785, myslíte si, že tam poznám nějaký rozdíl nebo budu mít jen lepšíé pocit, když půjdu do XT BR-M785?

          0 0
          • tonik666  

            Ještě jeden rozdíl bych viděl – potvrďte mi to nebo vyvraťe – na XT 785 by měly jít přidělat I-spec řadicí páčky (tj. jedna objímka), na SLX 675/666 ne. Je to pravda?

            Co se týče účinku, mám oboje a oboje brzdí podobně, vliv má spíš velikost kotouče a desky.

            0 0
            • Salamista  

              mám teď na kole BR-M446 a kotouče oba 180mm. nevíš jestli můžu použít ten samej adaptér, nebo musím splašit novej?

              0 0
              • Salamista  

                hernajs, ruka rychlejší než lebka…

                budu totiž přecházet z M446 a asi pudu do SLX BR-M675. kotouče zatím nechám, časem asi jiný.

                0 0
                • Vilém  

                  Pokud nechas stejny kotouce, tak adaptery muzes pouzit puvodni, staci jen vymenit brzdy (paky, hadice, trmeny).

                  0 0
              • tonik666  

                Pokud jsou oboje brzdy na PM, tak nemusíš. A to jsou.

                0 0
    • Markony  

      Ahoj prosím mam tyto brzdy a potřebuji zkrati přední hadici jakou olivku s trn použít ? Tyto nebo jíne SM-BH59, 63 ?

      Diky

      0 0
      • va-bo  

        Nový trn nepotřebuješ, stačí ten starý vytáhnout ze zbytku hadice. Ale nepoškodit. Jde to nahřát zapalovačem. Olivu musíš dát novou – mosaznou Shimano asi :-)

        0 0
      • va-bo  

        Všechny Shimano olivky jsou stejný SM-BH59-JK, SM-BH59, SM-BH62, SM-BH63, SM-BH96

        0 0
    • Markony  

      Super diky .

      0 0
      • va-bo  

        Akorát až tam budeš rvát ten trn, pokus se ho neohnout nebo nepoškodit dosedací plošku. Nemuselo by to těsnit. Převlečnou matici dotáhnout dost, ale nestrhnout závit, je to v hliníku !!!

        0 0
    • Markony  

      Tohle znám , jen mě zajímalo jak je to s olivkami , s tímhle nema zkušenosti.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.