• NeumimTo

    Zdar bikeři,

    máte někdo zkušenost se sklíčkama na brýlích FORCE, které jsou označována jako „laserové“? Viz. obrázek.

    1. Jakou mají barvu? (z venku)
    2. Jak moc ztmavují?
    3. Jde z venku vidět na oči (prosvítají)?

    Za rady díky moc!

    0 0
    • Japhy  

      Nevím kolik ty Force brejle stojí, mám tyhle z Ebay a za 18$ naprostá spokojenost. Polarizační sklo skutečně polarizuje, pak je tam kouřový, šedý, čirý a tohle duhový. to duhový vozím nejradši, z 5 metrů to vypadá jak óčka :-). Zvenku maj barvu cca jak na fotce, ztmavují přiměřeně, tak napůl mezi tmavým a čirým sklem. Neprosvítají, můžeš koukat na kozenky a prdýlky dle libosti ;-)

      http://www.ebay.com/…291197804106

      0 0
      • tomekusti  

        Tak to si mu vážně pomohl :-)

        0 0
      • Hrabex1  

        Dalsi cyklista co se nestydi chlastat pivo na kole a jeste se s tim vyfoti.

        1 0
        • Mig_all  

          mysliš ze prave při tomto focení sedí na kole a jede po nejake komunikaci? :-D

          0 0
          • Hrabex1  

            jasne, prokazatelny to neni, ale vsem je nam jasny, ze pak jeste jel. Je to nemravny.

            0 0
            • Mig_all  

              Tak to je jasné tak max. tobě.

              0 0
              • Japhy  

                Jel, celých 13 minut. Motal jsem se od pangejtu k pangejtu a stydím se tak že si dnes po obědě nedám doutník.

                S těma brejlema jsem chtěl jen přidat další možnost, protože Force stejně není nic jinýho než obrandovaná čína.

                0 0
                • nitraq  

                  Edit: Chtěl jsem napsat, že ta obrandovaná Čína si aspoň nehraje na óčka, ale kouknul jsem na obrázek a vypadaj taky dost óčkovitě.

                  0 0
            • Fidži_CZ  

              Neříkají ti Mirek Dušín? :D

              0 0
        • pepino  

          Palec nahoru za nick.

          0 0
      • NeumimTo  

        Mám dotaz k těm duhovým sklíčkům: Do jakého tónu barvy mění světlo? Je jasné, že červené sklíčka barví do červena, ale ty duhové? A za jak dlouho ti to z Ebaye poslali? Docela se mi zalíbily, protože jsou skoro stejné jako ty FORCE a mají v balení mnohem více příslušenství.

        0 0
        • Japhy  

          Zkoušel jsem odborně zamžourat proti bílé fasádě a zbarvují lehce do modra, úplně u krajů to přechází do červené. Ale to už musím fest zašilhat.

          S kolegou jsme je objednávali ve stejný moment, jemu přišly za týden, mně o dva týdny později, asi nějaký pomalejší kontejner. K té výbavě – obal slušnej, skla jsem zatim zkusil 2 (čekám na mlhu :-) ), zbytek jsem zkusil jestli pasuje a zatim to leží v krabičce.

          Uvidíš, ty Force bys měl asi do pár dní a přehazování skel nemusí každého bavit.

          0 0
    • Lord_de_Wolf  

      Mám brýle Force Ride – „přikůpil“ jsem i červená laser skla – http://www.kupkolo.cz/…aser_z92276/

      Nejsou tolik tmavé jako ty „tmavé“. Hodí se i do polojasna. Ovšem když je zataženo a vjedeš do lesa, tak už se to moc nedá. Pak přehazuji na ty hnědá/červená.

      Za mě jinak spokojenost.

      Doufám, že jsem pomohl.

      0 0
    • Manchos  

      Zdar, Force Ride jsem koupil jako druhá „skla“. Ty vsazené červené jsou na mě tmavé až moc, takže je vozím jen pokud je zcela jasno a neplánuju žádné přejezdy skrz lesní cesty, protože pak v nich moc vidět není :-) Ještě byly přibaleny hnědé-nelaser, ty jsem nezkoušel a čiré netřeba popisovat :)

      Vypadají dobře, ale toho ztmavení bych ubral.

      0 0
    • michalikova  

      Prosím neválí se někomu doma náhradní díly z Force Ride pro?

      Sháním čirá skla a prodej už byl ukončen.

      Díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.