• Paja

    Prvnaci dnes vyrazili do skol a mezi nima i ta moje, ***** toto leti…ale na ctvrtecku se nic nemeni ;-)

    0 0
    • Jaroslávek  

      Konečně.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Hlavně ať si drží kluky od těla:-)

      0 0
      • Paja  

        Takovy jako Ty? ;-) hned se mi vybavila ta fotka – Maňas v oblezeni kolegyn :-D

        0 0
      • Paja  

        …vubec se mi nechce verit, ze uz je to pres 6 let, co jsme se motali v desti a teplote kolem 0 po Ochozi a nemohli najit tu spravnou odbocku :-D

        0 0
    • Excel  

      Mám vangínu a su na penicilinu, takže já tak akorát…

      Ovšem ta tvoje věta mi chvíli dala zabrat.

      Takže si to rozebereme:

      Prvnaci dnes vyrazili do skol a mezi nima i ta moje Touto větou si mi oznámil že ti odešla žena a zabils to tím, *****.. dál jsem to nečet, bo jsem se sesypal. ;-)

      0 0
      • Paja  

        Nj, ale kdyz mas deti rodu zenskeho, je ta tvoje jak zena, tak dcera, vime (ale kdyz jsem si to po sobe precetl, napadlo me, ze se najde nejakej Vendelin…:-P)

        0 0
    • mastihuba  

      Tak nevím jestli tam na vas mam do vecera čekat. Projel jsem naučnou. Vomotam se mezi babicama a křtinama a pak už jen same sociální jistoty. Neni nad to vypadnout v 10 z prace. :) vo dovolené :)

      0 0
      • pepek  

        Kdyby ses byl býval neunáhlil, mohl jsi jet s náma pěkné, nové, LV-specific chodníčky

        0 0
    • Paja  

      Tradicne 16.30 Obrany?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Možná budu mít zpoždění, ale nemusíte na mě čekat.-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mám jet hůre?

          0 0
          • Jaroslávek  

            Mně se neptej.

            0 0
          • Paja  

            Cil zatim neznamy…

            0 0
            • mastihuba  

              Asi už nemusim čekat :) stejně domů jezdím sám. :)

              0 0
              • Paja  

                Nemusis, cil byl v Adamove, dnes trasa opet 1*

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Chybělo plácání traséra po zádech. Ale stejně vypadal v Adamově spokojeně až naměkko.-)

                  0 0
                  • Paja  

                    …jsi ho mel poplacat, aspon bys odcinil ty tvoje objizdky ;-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Neplácal a navíc mi sabotoval terénní zkratky té asfaltové návratovky.

                      A udělals chybku, servírka byla zdatná bikerka, dočasně ovšem bez kola (bývalý přítel si prý vzal kolo s sebou)

                      0 0
                      • Polka  

                        Zadnej strom? Zadny chozeni? Zadny noseni? Neni mozne :-) Nas o vikendu cekaji takoveto slajznicky v malych karpatech…

                        0 0
                        • Paja  

                          Byl strom i chozeni, cast puvodniho mysliveckyho trailu je nesjizdna, zbytek je bomba.

                          0 0
                        • obda  

                          Jak říká Paja, místy to bylo nesjízdné bo rozbité, ale ty úseky mezi tím moc pěkné :) Akorát na mne místy už docela těžké.

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Ale to je krááása.

                          0 0
                        • Polka  

                          Toz totok tadyk nemame, ale treba se to s tema novyma singlama spravi. Tohle jsou ovsem prirodni vychozeny/vyjezdeny cesticky, tvrdej hlinenej podklad + misty i korinky, je tam toho spousty, nadherny singliky kolem potucku apod. a jedes jak zpraku, vikend vysledkove na ****, ale pojezdeni naprosto unikajici, chrochtali jsme blahem. Doporucuju soudruzi :-)

                          0 0
                          • Motyll  

                            Tak kvůli 10 km nepojedu do Asie :)

                            Kdy bude podrobnější report? Zdenál byl už včera odpoledne na značkách a ty nikde… Návlekům už je pomalu smutno.

                            0 0
                            • Polka  

                              Dyt je to kousek a stoji to fakt za to! A burcacek byl taky vybornej. Zdenal se ti asi nepochlubil, ze s nama nakonec vubec nejel bo vymekl kvuli desti, ackoliv vubec nechcalo :-D Ja prijel dom v 5 celkem znaven, takze negativ. Mozna ve stredu, bo dela Martin orientak v Hostenicach, toz mas sanci na reparat ;-)

                              0 0
                      • Paja  

                        …tak jste ji zlanarili?

                        0 0
    • hovanec  

      Někdo na trénink dnes? Chtěl bych objet Říčanský okruh, co se pojede v neděli.

      0 0
    • Motyll  

      Ještěže tam je ta čárka :)

      Jinak jsem na tom stejně, jen s tím detailem, že dokud neopraví Ochoz – jsem časově v hajzlu. Bo cesta do práce přes školu je 1,5 hod a to samé zpět.

      0 0
      • Paja  

        @:-)

        0 0
      • mastihuba  

        Tak treba nebudou s opravama pokračovat směr Lišeň :)

        0 0
        • Motyll  

          Tak příští rok už snad nebudou tak masivní dotace. Na druhou stranu mají řešit Březinu. Ale to je řešitelné.

          0 0
      • pepek  

        To je ideální příležitost prosadit si doma enduro. Synka zavezeš do školy cobydup a ještě budeš mít ten fun.

        0 0
        • Motyll  

          Až bude junior legální spolujezdec, pomaže IDS. Žádný mamataxi.

          0 0
        • Smazaný účet  

          O víkendu tady máš formely a s klasickým zvukem :)

          0 0
          • pepek  

            Jj, konečně nějaké pořádné mašiny, po těch závodech zahradních traktorů, pohárovém zavodě jednoho výrobce a nemelodicky znějících pětistovek, které potřebují mít dvojnásobný objem.

            0 0
          • pepek  

            Tak autíška dobrý, přestože 10 – 11 let starý, tak rychlejší, než ta dnešní v Monze. A navíc ten zvuk, ten zvuk . . .

            0 0
            • les  

              To musel byt super zážitek. Tam by si i Fransoa s tó svó trjnoškó užil.

              0 0
              • pepek  

                To není třeba : 20 aut x 110 dB = 2200 dB

                V lese nad Žebálem zelení napsali, že kvůli tomu hluku tam sameček nenajde samičku :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  Formela da asi vic jak 110, to udělá i nabrousena testarossa. V zebalu se měří 20 let a rekl bych že nejaky masivní překračování ještě nikdo nezjistil. Jak je to se samickama v lese nad zebalem nevim, ale z mnohych fotografií v těsném okolí padoku i na tribunach, bych řekl že jak závodníci tak fandové hlucnych cmoudu samičky přitahují docela dobře. :)

                  0 0
                  • Vilém  

                    Kdyz jsem nejaky cas prebyval na chate v Ochozi, tak jsem byl prekvapenej ze tam nektery zavody byly slyset.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Slyšet neznamená překračování limitu. Ja taky slyším dálnici a nechodim s transparentem, aby ji zavřeli. :) v každým případě je to zajímavý kam až to vitr zanese. Zdá se mi to nepravděpodobny, ale… Mozny je všechno třeba to byly čluny z jedovnic :)

                      0 0
            • Smazaný účet  

              Víkend dobrej, ale pokles teplot o 20°C nám plazům nesvědčí :)

              0 0
    • Polka  

      Dneska jsem si v kolone na Slatinu pustil v aute lakatosa, soudruzi…dopo­rucuji, hned jsem mel dobrou naladu :-)

      Btw. zitra nahore po 20ti letech zavreno!

      0 0
      • mastihuba  

        To neni úplně pravda, ani ze je zavreno, ani že po 20 létech. :)

        0 0
        • Polka  

          Informace z minuleho patku. Tak at si udelaji poradek na medialnim oddeleni :-P

          0 0
          • mastihuba  

            Tak vzhledem k tomu že jde cela familie na svadbu, tak úplně otevřený nebude, ani kuchyně nebude, ani zahradka nebude, protože se žení kuchař a paní kuchařová, ale furt je tam takový to ale… No a když se ženil, tvuj kamarad z mama mia, tak byl taky normální machl. :)

            0 0
            • Polka  

              Vim kdo se zeni. Jeste jedna nepodlozena ci spekulativni informace a na ten tvarozenske burcak se ti vy… :-)

              0 0
              • mastihuba  

                :) u burcaku to cim vyhrožuješ je normální stav, uvažujem o toi toi budkach. :)

                0 0
        • Paja  

          :-D

          0 0
        • obda  

          Vůbec nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí :D

          0 0
        • Polka  

          Vymekli srabi :-) Tak po 25? A nechaji to na Kubu nebo koho? Aby ta hospoda jeste v nedeli vubec stala…

          0 0
      • Jaroslávek  

        Čeho já se ještě nedožiju …

        0 0
    • Motyll  

      Sobota, vemte děti (někteří vnuky) a přijeďte tuto sobotu do Bukovinky. A klidně šiřte dál :)

      0 0
    • mastihuba  

      No nic. Balím a jedu na gample.

      0 0
    • Excel  

      By mě zajímalo, kterej ***** zkoordinoval řešení dopravy u Olympie.

      Včera jsem se tam autem vydal s Janou za kulturou (na krabí hambáč a do kína) z hokny unavenej jak malej kluk. Cestou jsem vyzvedával burčák u heršpickejch pekáren, tak jsem pak najížděl vod Komárova. Už se smrákalo. Vidím rozdvojení s blikákama, tak si říkám k Tescu je zácpa, tak to mrdnu tím levým na Blavu, to se pak před multiplexem spojí. Spojilo se hovno a já valil na exit Židlochovice. Tam jsem se otočil, a nebyl jsem sám, a valíme všeci zpět. To jsem se ještě držel a pička mi šla z úst jen jednou nebo dvakrát. Před exitem Olympia nějaká cedule oranžová, zamrdaná, že jako na OC rovně, ale to mě nezviklalo, páč jsem skoro místní a nejsem blbej, takže jsem uhnul a najel na kruháč. Tam zas cedule a že jako jen autobus a semafor. Si říkám co to je za pičovinu s tím zákazem, to asi neplatí, stejně nás tu stojí víc. Než blikla zelená tak se k nám přisral policajt s nějakejma gestama, že jako tudy rozhodně ne. To už pičovalo i sedadlo vedle mě a s flaškou otevřenýho burčáku se dralo ven na policajta, že jako kudy se tam máme, *****, dostat. Naštěstí sem ji strhnul za bezpečnostní pás zpátky a ujel. Po chvilce jsem to odstavil na pole. Roztřesenými prsty jsem v mobilu pustil navigacu, že kudy jako co jako co. Chytrý telefon obeznámený se situací mi to nalajnoval do Komárova, u Makra se otočit a ****** se do tý kolony. To už ve mě bouchly saze…no…to ani psát nebudu to byla samá ******, to se nedá psát a ještě dvojhlasně. Resume pojedem do Špalku. Mobil vyblil časově dostupný program „Rytmus – sídliskový sen“. Dopičesrytmuse­majsídliskem! Skončili jsme doma u majora Zemana.

      0 0
      • RomanH  

        :-DDD

        0 0
      • Macik  

        Dobré, skoro jako bych byl v kině. Tak živě se mi to promítlo v hlavě :D

        0 0
      • Polka  

        Taky jsem tam pred tydnem picoval, kdyz jsem to radoby fikane vzal pres Chrlice a most zavrenej, ale otocil jsem to uz u Ikea. Btw. Ikea…„Kvuli jedne picovince, dvouminutove zalezitosti…musis projit celyyy kua obchod“ :-)

        0 0
        • JSt  

          nesmis chodit po te jejich nalajnovane trase. ;-)

          0 0
        • Paja  

          Vzdyt tam maji kazdou chvili zkratku, kterou „preskocis“ pul patra?!

          0 0
          • Polka  

            Sli jsme samozrejme zkratkama, ale i ty stoji prece za prd.

            0 0
            • Paja  

              Nj, tak kdyz chces aby ti v takovym obchodaku nachystali zrovna to, co prave potrebujes hned ke dverim…B-)

              0 0
      • Paja  

        :-D

        0 0
      • mastihuba  

        ***** tesko, ***** ikeu, ***** olympiju… Sezeru guláš a jedu ke krbu.

        0 0
      • obda  

        Tak viditelne chyba nastala tady: „si říkám k Tescu je zácpa, tak to mrdnu tím levým na Blavu, to se pak před multiplexem spoji“ Jako „mistni“ jsi ignoroval tu velkou ceduli o razeni do pruhu behem praci, ktera te informuje o opaku ;) (Ale jo, taky se mi neco takovyho obcas povede.)

        0 0
        • pepek  

          Tak on je z lontu, takový silnice tam nemají. A světla má zatmavený a zašlý. A baba do něho furt hustila: „Kdy už tam budem?“

          0 0
          • Smazaný účet  

            To bude jádro pudla :D

            Kdyby byl v plechovce sám, tak je f klidu a ušetří si zdejší elaborát…

            0 0
        • Excel  

          Já žádnou neviděl, určitě ji někdo sundal nebo mi ji zrovna zakryl kamion nebo jiný sabotér.

          0 0
          • pepek  

            Tak uplně stačí, že sis skromně myslel, že těch 50 lidí ve frontě jsou samí kkoti , který lehce převezeš :-)

            0 0
            • Paja  

              :-D

              0 0
            • Excel  

              Použil jsem přece mozek a zcela logicky si odvodil, že to sou kokoti jedoucí do Ikei a nebo chudáci sjíždějící na Blavu vod Prahy. Ukončení zúžení před exitem na OC Olympia jsem považoval za axiom.

              0 0
              • babicak  

                Jo, udělal jsem to stejně, a ***** až Bučina byla nejbližší sjezd, bez dálniční, takže zpátky do Olympie přes Rajhrad. Celé Brno a okolí je dojebané a viděl bych to pomalu na trestní oznámení za obecní ohrožení.

                0 0
          • Polka  

            My jsme v sobotu cestou do Blavy vlastne meli opacnou situaci, ze jsme sjeli od Slatiny z D1 na exitu Blava, tudiz jsme se dostali do te kolony, ktera trva min. 15min., ale sofer jeste vcas zareagoval, stocil to zpet na D1 na Slatinu, tam pres zkratku kolem Turan a Makra zpet do pruhu na Blavu, mno zabava :-) Vyslo nas to na 10min. a tem chudakum v kolone jsme se vitezoslavne vysmali :-D

            0 0
            • Motyll  

              Bacha akce „Rozjebeme Česko“ pokračuje od soboty uzavřením exitu 201 Slatina.

              0 0
              • mastihuba  

                Je potřeba si pořídit kus louky, tam nainstalovat ovce a kravku a na nejaky exity se úplně ******.

                0 0
                • Motyll  

                  Louku mám. Zeptám se v Rajfce, zda jim bude stačit každý měsíc balík sena.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    S bankou bych si hlavu nelamal. Peníze budou bezcenné jako první. Dluhy ti nikdo nevezme. :)

                    0 0
              • pepek  

                Slatina? To je slabý odvar. Jestli chceš vidět opravdovou dopravní beznaděj, tak zajeď do Blanska standardní cestou :-)

                0 0
                • Paja  

                  Standardni cesta – Obrany – podel reky Bilovice, Adamov, Katerinsky most – Blansko(Horice), kde je problem? :-D

                  0 0
                • Vilém  

                  Ani nemluv. Jezdit na Lesnou pres Adamov me uz zacina pekne srat.

                  0 0
                  • pepek  

                    A přes Olešnou?

                    0 0
                    • Vilém  

                      To mi nic nepomuze, kdyz je zavrenej Vranov a statni stoji rano i vecer.

                      Jo a rec j eo ceste autem, abychom nemysleli kazdy neco jineho:)

                      0 0
                      • pepek  

                        Jo zapomněl jsem na Lipufku. Já jsem jel tam přes Lipůfku a Olešnou a to bylo gut. Nazpátek jsem chtěl přes Blansko, Olomučany, abych se vyhl Lipuvce ale ta fronta durch přes Blansko a pak v protisměru až k odbočce na Olomučany byla b r u t á l n í . Naštěstí jsem se do ní vetřel z nějaké boční uličky, takže jsem stál jen kousek.

                        0 0
                • RomanH  

                  Chci jet autem od Lipuvky pres Blansko na Prostejov. Jak to tam vypada ? Nebude lepsi jet az do Rajce a pak na Protivanov ?

                  0 0
                  • Motyll  

                    Lipuvka – Blansko je OK. Přes Blansko kolony jen ve špičce.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Diky moc. A dal pak na Drahany nic rozkopaneho neni ?

                      0 0
                    • pepek  

                      Ve špičce? Včera v 10 ráno stála kolona přes celý Blansko až k odbočce na Olomučany.

                      0 0
                      • Motyll  

                        To musela být náhoda. Dneska to jede úplně v klidu.

                        BTW Google maps mají tu aktuální dopravu hodně dobře zmáknutou. Jezdím s tím a ukazuje to začátek kolony s přesností pár metrů. Slabinou jsou lokální uzavírky, ale to i TomTom do teď posílá z Brna furt přes Ochoz.

                        0 0
                        • Vilém  

                          Vcera tam udelali castecne asfalt, takze se to tam trochu urychlilo.

                          0 0
                        • bagr84  

                          Zrovna dnes dopoledne tam kolona byla, k odbocce na Jedovnice.

                          Jinak googlemapy pouzivaj data o kolonach a uzavirkach primo z aplikace Waze, kterou myslim loni Google koupil.

                          0 0
                          • Motyll  

                            Používají data všech, co mají zaplá data, povolenou GPS, sedí v autě (algoritmus pohybu) a OS Android :)

                            Není to závislé na instalované aplikaci, takže relevance dat je poměrně přesná.

                            Teď to stojí (od Lipůvky) 100 m před odbočkou na Klepačov. Ale teď už je v Blansku špička.

                            0 0
                  • pepek  

                    Pokud dáš Lipufku, tak pak bych volil jistotu a jel na Olomučany, Rudice . . . . .

                    Bacha v Rozstání: v té „Laguna Seca“ zatáčce je hromada písku a není tam dobře vidět, písek bývá i na vozovce :-)

                    A pod Kojálem byla kukuřica, takže nebylo vidět do té rychlé levé, která se jede 120.

                    0 0
              • pepek  

                . . . . . . . a rozjebali nám Kotlářskou. . . . . .

                Nechápu to, ta byla nedávno spravená, nic jí nechybělo.

                0 0
                • Excel  

                  Zrovna jsem se chtěl optat proč, *****, frézujou Kotlářskou když tam byl novej asfalt snad rok, maximálně dva.

                  0 0
                • JSt  

                  na kole mam pro sebe cely pravy pruh. jestli to nevymysleli ti, jak voni si rikaji… brno na kole. ;-)

                  0 0
      • kotew CZE JIHLAVA  

        Vzhůru Brno:DDD tam máte teda veselo:)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Bagříkovi prodali firmu, a to se holedbali, jak Lobkowicz group zůstane v českých rukou…

      http://ekonomika.idnes.cz/…koakcie.aspx?…

      0 0
    • pepek  

      Kdybyste někdo potkal Žaba-biho a vykládal vám něco o turistických trailech, tak víš co: železnou trubku, furt ji nos při sobě a když to řekne, hned ho jebni po hlavě, hned ho zabi! :-))

      Ale bylo to pěkný :-)

      0 0
    • bagr84  

      Panove, prave jsem se vratil z cest, a musim rict:

      Petzen flow trail – dobry

      Single trail park Jamnica – BOMBA

      0 0
      • Polka  

        Jsem si na tebe dneska pri nahazovani schwalbu na hlinikovy rovaly vzpomnel. Ja tam daval zlutou nt pasku, plast sel dat rukou a drzelo to i bez tmelu, uplne lala, zatim asi nej kombinace pri nahazovani.

        0 0
        • mastihuba  

          Na cem máš rovaly? :)

          0 0
          • Paja  

            asi specialized no.1, ne?

            0 0
            • mastihuba  

              Tak vono dyz kazdej tyden po cestě na zavody dostane v autě masirku, tak se neni cemu divit. :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Pepic? Takhle dopadaj největší odpůrci mainstreamu a zavilí zastánci celopevňáků :D

                Jsem v neděli vymetl dubnový pavučiny z whitePiérra, jako parrráda, ale ty pazvuky co se z toho linou :(

                0 0
        • bagr84  

          Vsak v tomhle je schwalbe dobry – samo se nahodi, samo se vyzuje :)

          0 0
          • RomanH  

            :-D

            0 0
          • Paja  

            To ale neni problem Schwalbe…tak asi Specialized ne no.1 B-)

            0 0
            • bagr84  

              Vsechny schwalbe problemy jsem mel na 26" Treku, rafky bontrager TLR nebo WTB i19 :)

              Specialized No. 1 B-)

              (jedina vyjimka ted ve Slovinsku potvrdila pravidlo, ale to bylo rukama ;))

              0 0
              • Paja  

                Jses holt plastosmolar B-) ja se Schwalbama na Mavicu problem nemam.

                0 0
    • Paja  

      Ctvrtek, nez se to babi leto na vikend vypari…:-(

      0 0
      • Smazaný účet  

        Váš styl domluvy probíhající napůl jinými prameny a po 16:00 je pro mě dost nešťastný :)

        0 0
        • Paja  

          Ty stihas i sraz? Ja myslel, ze ted uz max. dojet do cilove hospody, a ta se posledne vybrala az cestou, stacilo by kolem seste zavolat…

          0 0
      • obda  

        D1 trail :(

        0 0
      • Karaya  

        tentokrát bych mohl, ale musíte dát včas vědět, abych dojel na biku.

        btw. když máš tu dřevostavbu, nezbylo ti tak dvě deci napouštěcího oleje? Dělám doma stůl ze spárovek a musím to něčím napustit…

        0 0
        • Paja  

          Ja jsem barak nicim nenapoustel, na stul i pracovni desku v kuchyni se zene nejvic osvedcil olivovej olej.

          0 0
          • Karaya  

            Fakt to mám normálně napustit olivovým olejem?

            0 0
            • Paja  

              No, mel jsem i Topolej od Osmo, ale prej olivac lepsi…

              0 0
              • Karaya  

                Hmm, tak buď tohle, nebo oliváč.

                Zlí jazykové tvrdí, že oliváč prý nikdy úplně nezaschne a ve vedrech vzlíná zpět. Ale možná to říkaj jen proto, aby prodali předraženej teakovej. Můžeš to dementovat? :-)

                0 0
                • Paja  

                  Nic takovyho si neuvedomuju.

                  Kazdopadne ten teakovej olej barvi na tmavehnedo, na to bacha (pokud to neni zamer, ale predpokladam, ze ne, kdyz uvazujes i o olivovym) – pouziva se vetsinou na zahradni nabytek a asi nebude urceny primo na styk s potravinama, oleje na kuchynsky desky (nebo treba na detskej nabytek a hracky) maji obvykle certifikat (nekdo kraji treba primo na desce) ale to uz je kazdyho vec, jestli to resi nebo ne, zaklad toho teakovyho oleje bude jako u vetsiny lneny olej.

                  Jestli ti ten teakovej olej pripada predrazenej, tak se ani nedivej, co stoji drahej olej;-) (neda se to ale brat jen podle ceny za litr, ne vsechny oleje maji stejnou vydatnost).

                  0 0
            • mastihuba  

              Ja tim natiral dubový bečky. :)

              0 0
        • Paja  

          Jinak pocitej s 16.30 v Obranech.

          0 0
        • Excel  

          Pokud je to jídelní stůl je nejlepší půlročně jetej fritovací olej.

          Stůl získá tu správnou patinu a vůní zve k hodování.

          0 0
        • pepek  

          Hlavně si tentokrát vezmi teplé oděvní doplňky a nejméně dvě funkční světla.

          Funkční náhradní duši snad už máš :-)

          0 0
          • mastihuba  

            Nechceš nejak rozvest turisticky traily a železnou trubku na chudaka Babkuji, na kteryho jsi měl evidentně pifku?

            0 0
          • Paja  

            Lumenove delo convoy vcera dorazilo, takze jsem ready and armed a pri trose stesti bych to dnes mozna mohl dat i na 16…

            0 0
            • Paja  

              Tak ne…16.30.

              0 0
              • pepek  

                Dnes to bylo opravdu na 1*. Vůdce to měl připravený, (skoro) žádný bloudění, fakt dost dobrý.

                0 0
                • Paja  

                  Jawohl, mein fuhrer ;-) gut getan.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já si teda moc nepojezdil, a co vás furt táhne do pizzerie, kde večer nemají „normální“ jídla, taky nechápu ;)

                    Ale regálovka 10° byla gut.

                    0 0
    • Karaya  

      to řazení furt blbne

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já vím, že to sdělení nebylo pro mne, ale upřímně pro koho vlastně ?

        0 0
        • Paja  

          Treba pro Tebe, prej uz s Pepou normalne na Holydnou jezdis..........se chlubil ;-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Pravda, něco jsem nedávno pochodil …-)

            0 0
          • scoty  

            Jestli oni nám tam soudruzi tak trochu nekutají…:)

            0 0
            • pepek  

              To tam vyšlapali zajíci.

              0 0
            • JSt  

              ta cedula tam je nadbytecna. ;-)

              0 0
            • novcze  

              nějaké teréní úpravy jsem viděl blízko žluté turistické na Kuřimské hoře, tam to je celkem v pohodě, ale proč drbat něco na Holedné v centru Brna a ***** správce obory

              0 0
    • pepek  

      Teď tu projelo pomalu asi 300 eko-kokotov na kole, vezli aji hlučnou muziku. A policie místo toho, aby jim rozdala pokuty, tak ještě zastavovala provoz v příčném směru. To je peklo, totok.

      0 0
      • novcze  

        na Slovaňáku je teď nějaká akce a dva orgány tam stáli u značky zákaz vjezdu a nechtěli mě nechat projet, tak jsem to objel.

        0 0
    • katuli  

      ahoj, co nějaká vyjižďka tento týden? :)

      0 0
    • Jaroslávek  

      St nebo Čt ?

      0 0
      • Paja  

        Spis ctvrtek, ale nejak lehce, do patku mam ATB, bo jsem si vcera nechal vykuchat posledni osmicku, takze ted mam pulku huby jak Trautenberk :-D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Lehce, s tím se nedá nesouhlasit.

          0 0
        • Jaroslávek  

          P.S. I s pitím myslím lehce.-)

          0 0
        • Polka  

          Ty se s tema atb moc neseres :-)

          0 0
          • Paja  

            Nerikali, ze bych taky mel lezet doma v posteli.

            0 0
            • Polka  

              Jsem mel na mysli, ze je uzivas celkem casto. Dycky jednou za 1/2 roku se tady doctu, ze paja atb :-)

              0 0
              • Paja  

                Chirurgicka extrakce v hube je takova mala operace (na jare jsem si taky nechaval vyrvat 8, obe spodni jsem nemel vyrostly, tak to jinak neslo)…jinak ATB neberu, kdyz to neni nevyhnutelne nutny.

                0 0
              • Excel  

                Taky jsem si všiml. Pravda je však prostá.

                Každej půlrok natírá baryš proti cedrožroutovi severnímu vyjetým olejem a maskuje to za ATB.

                Osmičky už mu došly tak jsem zvědavej s čím přijde na jaře. ;-P

                0 0
      • Smazaný účet  

        So? Ne? Po? :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Neboj, Romča to vbrzku vyvěsí.

          0 0
          • RomanH  

            Tak tak, az v rijnu ;-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Čekám 1/2 roku, už na Vás kašlu, jezdím se sósedem :)

            0 0
            • Polka  

              Na elektrokolech.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Na pEpicovi ;)

                0 0
                • Motyll  

                  Nevím, dost tam blbne autopilot.

                  0 0
                  • pepek  

                    Povídej. . . . .

                    Panují totiž např. nejasnosti, na čem to Polek vlastně aktuálně jezdí.

                    0 0
                    • Motyll  

                      Mondeo TDCi

                      0 0
                    • Polka  

                      No na kole momentalne velice malo, zacala totiz ta zpi*ena skola. Takze jsem si udelal radost, ale tak nejak jsem si to zatim teda moc neuzil :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        V čem je lepší RaR oproti FT? :)

                        0 0
                        • Paja  

                          Kdybys to napsal opacne, tak je odpoved jasna :-D

                          0 0
                        • Polka  

                          FT byly sjety slupky, navic na dusach, na RaR a RoR jsem zvyklej.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Takže nový to není, s fotem se uráčíš kdy? :)

                            0 0
                            • Polka  

                              Fakt nekradu :-) Foto nevim, budou tam asi do vanoc jeste nejaky zmeny. Jinak je to vlastne toto no.

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Hmmm, asi taky nějaký životní jubileum.-)

                                0 0
                              • bagr84  

                                Tak to cumim, z celopevnaka na houpacku :)

                                0 0
                                • Polka  

                                  Tezce si zvykam, takovej prechod nikomu nedoporucuju :-)

                                  0 0
                              • pepek  

                                to bylo furt řečí, jak se s pevnou dobře jezdí – a najednou Jardovo kolo :-)

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Tak to byla jen otazka času kdy se škatulata začnou hybat. :)

                                  0 0
                                • Polka  

                                  Tohle neni Jardovo, protoze to do kopca vubec nejede!!! :-) To by clovek neveril co udela 1,5kg navic, z dnesniho orientaku jsu sedrenej jak pes. Ale dolu, dolu to jede pekne.

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    Tak šup šup, odlehčit :)

                                    0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Měl jsem ze začátku stejný pocity a to nemám lock ani brain :)

                                    0 0
                                  • Motyll  

                                    A teď si zkus představit HT za cenu toho fullu… 8 kg a jelo by jak z praku. Na druhou stranu mojí optikou je full na turistiku jednoznačné plus.

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      tě nebude mít rád, dal za to ranec, vůbec to nejede a eště toto mu říkej :-)

                                      0 0
                                      • Motyll  

                                        To, že to nejde, je subjektivní. Nejede to možná tolik na asfaltu do kopce. V každém jiném terénu vidím (za sebe) plus.

                                        0 0
                                    • Polka  

                                      8kg za tu cenu? Sam vis, ze je to unreal, to bys musel hodne pridat. Bob je tak na 10 mam dojem.

                                      0 0
                                  • RomanH  

                                    To se Ti zda. Rozdil mezi mym RB a M96 je cca 1kg, a rano 35 km po asfaltu mam uplne stejnej cas, no a na delsich strekach pak nejsem tak rozbitej. Do prudkych technickych vyjezdu se mi ale lepe jezdilo na tom RB.

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Nj, ale to je proto, ze Merida JEDE (zeptej se Exika) :-D

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Pockej pockej, RB jede jako silnicka, psali to tu na foru :-)

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          To prej ale plati pro full od RB, takze vlastne nevim, jestli ten prestup byla dobra volba :-P

                                          0 0
                                    • Polka  

                                      Fakt nezda, nejezdim tyden, vcera v terenu a ve vyjezdech to bylo hodne poznat a zrychleni dooost pomalejsi, aspon pocitove. No on je problem v tom prechodu z 10 ke 12kg, kdybych nemel to celoHT no. Dolekopcom to ale i diky vyssi hlave jede paradne i ze strmejch padaku a kupodivu pres vetsi rozvor je to docela tocivy.

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Nesmis porovnavat jen zrychleni, ale celou delku trasy. Ale jo, beru, ze XCO je neco jineho, nez ta nase turistika.

                                        0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Pevňáka poslals do světa ? Pakliže ne, tak fofruj orienťák na něm přece.

                                        0 0
                                        • Polka  

                                          Neposlal, to je srdcovka. Na orientak budu podle typu terenu brat prave fulla, v bordelu a na korenech to urychluje fest.

                                          P.S. Jo a na tebe prej ceka modrasek Spesl od Jury, tak hybaj do nej ;-)

                                          0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Všichni se o mě perou, zatím mám v pácu kostku.

                                            0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            P.S. Modráska jsem u spešlu nenašel, nahoď.-)

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Hlinikovej Camber 2015, myslim, ze je to tohle – stribrnej s prvky modre. Pravda, te modre tam na tebe bude asi malo, ale zase Jura ti urco udela peknou cenu ;-)

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                …prej modrasek :-D

                                                0 0
                                              • Motyll  

                                                Bych si pohnul, myslím, že půjde do světa v horizontu 14 dnů. Bo další je už na cestě.

                                                A cena je víc než příjemná.

                                                0 0
                                                • Polka  

                                                  To vysvetluj Maňasovi :-P

                                                  0 0
                                                • pepek  

                                                  termín je stanoven přesně na příští rok, to se nedá nic dělat

                                                  0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Přesně tak. a to je rok kolik ? No jasně, 2016.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    To uz bude zbytecne drazsi, rozmysli to dobre, Arnoste!

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    já nic nekupuju, Arnošte

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    To bylo na Jaroslavka, Arnoste! Bojujes tady za „zpet“ a sipky a neumis je kua ani poradne pouzivat :-P

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Prisámmačku, že šipka byla předtím na mně.

                                                    Radši si vzpomeň, kde jsi kdysi šel skoro na hubu někde nad tou Muchovou boudou, dnes jsme na to mysleli a nenašli

                                                    http://mapy.cz/turisticka?…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Na hubu resp. do stromu jsem sel kdysi nekde nad borovicema, ale to bylo takovy esicko kolem sutru. K muchovce vede po hrebinku a sutrech tohle a tam jsem to vzdycky dal, tam to mam rad. A placaty sutry jsou tady. Nevim co z toho jste jeli vcera.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Aha, jeli jsme 2 a 3, jedničku znám, ale zkoušet to nebudu :-)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Spokojil jsem se s 8o % trailování, za což děkuji. Svařák zadara sice nedostávám každý den, ale pizzerie Ochoz trága zatím tedy.-)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    P.S. Zde máš odpověd, že jsem se Buku nedomáhal. V podstatě, když všechny tvoje „light návrhy“ vynechám, ve spokojenosti se tím směrem doštrachám.-)

                                                    0 0
                              • Motyll  

                                Ehmm, implikačně kdo si koupí nové S tak automaticky ...... :)

                                0 0
        • obda  

          Otcové od rodin moc o víkendech a státních svátcích nejezdí, no :)

          0 0
          • Motyll  

            Ale chtěli by… Sakra chtěli. ;-)

            0 0
          • pepek  

            já s tím např. žádný vážný problém nemám

            0 0
            • Paja  

              Dedecci se uz mezi otce v tomto ohledu nepocitaji…

              0 0
              • RomanH  

                Tak to bylo prisny :-)

                0 0
                • Paja  

                  Proc prisny, pokud se dedecci nenechaji od svych deti zotrocovat, tak ty vnoucata maji na hrani a jenom kdyz chteji…

                  0 0
              • pepek  

                Tě nevezmu ve Čt do těch Hořic :-)

                0 0
                • Paja  

                  Horice nejsou light verze.

                  0 0
                  • pepek  

                    Dobrá tedy – vymyslel jsem light variantu speciálně pro tvůj zub: na klajdu, žlutá, zelená-odbočka na "placatý kameny k Muchově boudě, Horákovský hrad, trailík nad vodou, st. Líšeň, žid. hřbitov, dolů po žluté, skála, Much. bouda. . .. . . . dál nevím, třeba Ochoz. ( hospoda v zatáčce?)

                    http://mapy.cz/s/lwjE

                    0 0
                • babicak  

                  Technický dotaz : mám svítilnu UltraFire WF 501B a zrazu mi přestala svítit, respektive svítí velice málo, jako by byl akumulátor vybitý. Je nějaká fligna, co s tím, jak to vyčistit, nebo se musí koupit nový drop in XM L2? Ve spinači to není.

                  0 0
                  • pepek  

                    Nastříkat odmaštovač na hadru a vyčistit závity, utáhnout matici s dírkama ve víčku

                    0 0
                    • babicak  

                      Rozborka zborka udělána, odmašťovač brzd použit a pořád to svítí jako bludička.

                      0 0
                      • Karaya  

                        nebyl si s tím někde kempovat? Já měl 14 dní ve stanu 7 let starou Auroru, doteď bez poruch a TRko, a oboje jsou teď bludičkoidní jak píšeš.

                        0 0
                      • Polka  

                        Mam tu stejnou 5mode a porad jede, zkus jinou batysu.

                        0 0
                        • babicak  

                          Baterku jsem vyměnil a nic, teď jsem rozdělal světlo mojí dcérečky a na jejím moje ledka nesvítí (resp. svítí jak bludička) a opačně na mém svítí její ledka normálně. Tak se ptám, je lepší koupit na led expert novou ledku za 250, nebo u Číňanů celou svítilnu za 12 USD? Nebo je ještě možná nějaká oprava?

                          0 0
              • JSt  

                https://www.bikeexchange.com.au/…iai-logo.gif dedecci delaji ramy :-)

                0 0
          • RomanH  

            Tak treba pro me je vetsinou lepsi jeden den z vikendu, nez ve skolnim tydnu odpoledne

            0 0
            • obda  

              Ty to máš holt jinak :) Zvažoval jsem, jestli tě tam rovnou nenapíšu jako výjimku ;) Ale holt o víkendech jsou výlety s dětma, akce s kamarády a tak.

              0 0
          • Excel  

            Kdyby jenom otcové *****.

            0 0
          • Karaya  

            Náhodou nás teď čekají 4 dny v Rychlebech se všema děckama. Kdyby někdo chtěl, tak jako last minute, máme na chatě ještě 6 míst volných…

            0 0
    • katuli  

      A o víkendu? :) Ne, Po?

      0 0
    • pepek  

      Neznáte někdo spolehlivého opraváře na plyn. kotel?

      0 0
    • Motyll  

      Ještě k příjemné debatě včera u krbu… Atak na nervovou soustavu řidičů po Brně pokračuje. Dnes ráno začali (přemýšlím, zda nenapsat začalY) frézovat spojku do Tuřan. Brněnské komunikace.

      0 0
      • pepek  

        kua, to jsem chtěl napsat já!

        Ale se snaží zodpovědně tu zlou dopravu zablokovat .

        0 0
        • RomanH  

          jj. A co nezmuze asfaltova lobby, to si delaji ridici sami. Jak jsem na Tebe vzpominal, kdyz jsem vcera vecer narazel na poctivce, kteri hned pri vjezdu do kazde obce poctive seslapli brzdovej pedal, pro jistotu hned na 40km/h. A ze se jich od Drahan az po Blansko naslo… :-(

          0 0
          • mastihuba  

            Nj asi sou vybodovani :) ja dycky rok sekam latinu a pak mi nameri v obci pres 80km/h, ale pod 10b jsem to ještě neposlal. :)

            0 0
        • Karaya  

          našel jsem ti pěkný trail cestou do Rychleb: http://mapy.cz/s/lDVf

          Sice jsem byl plně naloženej, ale i tak to byla zábava.

          0 0
          • pepek  

            To znám. Já tam nikdy nejedu (nenajdu) stejnou cestu :-)

            0 0
            • mastihuba  

              Znamej tam ma chalupu. u te silnice rikal že sleduje primou umeru mezi ubyvanim mozkovych bunek s pribyvajici nadmorskou vyskou.

              0 0
              • pepek  

                To bude možná tak, že ty vesnice v horách bývaly dřív celou zimu odříznuté od světa a bydlelo tam jen pár rodin , že.

                Aha, ono je už říjen. .

                0 0
      • Jaroslávek  

        Já bych ty dotace zrušil, když s nima neumí zacházet.

        0 0
    • maraboy  

      jsem teď strašně zlenivěl, měl bych zase více jezdit.

      0 0
    • Karaya  

      Já chcu ty tlačítka obráceně, grrr !!!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.