Brno, vyjížďky - červenec 2016

435 nepřečtených
  • Paja

    0 0
    • pepek  

      Tak já tedy přispěju tím, že Rampušák u Klimešů dobrý. Rozhodně lepší, jak Chotěboř vedle u biomatek.

      0 0
    • mastihuba  

      dnes někdo hore?

      0 0
    • JSt  

      jsem se jel vcera vocachnout. ;-)

      0 0
    • Paja  

      ;-)

      0 0
    • Excel  

      Něco pro místní fajnšmekry.

      0 0
    • Paja  

      Jsa pristi tyden sam doma, pojedu v pondeli a ve stredu.

      Pondeli nekam blizko na pivo, bo bude hic a ve stredu bych to videl na Jedovnice, bo po uterku by mohlo byt zalete a dobra trakce na trailech.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ve st hlavně teplé spodní prádlo:-)

        0 0
      • Paja  

        Tak kdo dnes? Tradicni sestava pepek, Maňas, babicak?

        0 0
        • pepek  

          A kam bys chtěl jezdit? Skoro všude blatisko.

          0 0
          • Paja  

            Trosku hloupa otazka, kdyz ses na to samy ptal v SZ :-P venku je aktualne slunecno, 22 ve stinu, takze do odpoledne to tam kde byva sucho v pohode vyschne.

            0 0
            • pepek  

              to byla samozřejmě básnická otázka

              0 0
              • scoty  

                na básnickou je jediná odpověď = autem do Jedu…:)

                0 0
                • JSt  

                  ale kam dojedes tim autem?

                  0 0
                  • scoty  

                    tak soudruhy bych nabral v Husovicích a tebe třeba na Klajdě..:)

                    0 0
                    • Paja  

                      Vem pepu, on by se jinak cestou umazal od blata…

                      0 0
                        • Paja  

                          …ja myslel, ze mu ho striknes fselekem…sorry ;-)

                          0 0
                        • Paja  

                          Ten mrak nevypada pekne…

                          0 0
                          • scoty  

                            právě…no nic jedu ke Klimešům…

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Tak se rozhodni, jdu se převlíknout.

                            0 0
                            • Paja  

                              Tak ze bychom dali sraz 16.30 v Obranech a rozhodli se podle aktualni situace? Zatim to vidim spis na zalezt do hospody/ujet domu nez jet nekam dal.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Jeste kratsi vyjizdka nez ta Klimesi – Veslo :-)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Nikolivek, Ochoz-obchvat-bloudeni/skauting-Bilovice, testujeme novou zahradku v Obecni hospode.

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    pěkně si dáváte

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Dreme na max…

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Já vím, že mi nikdo nebudete věřit, ale Manas dnes pronesl památnou větu: „Zlatá Holedná!“. Namouduši.

                                        0 0
                                        • scoty  

                                          tak kdepak jste se zabahnili, soudruzi?:-)

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Na Holedné: sucho, místy se prášilo, vyjímečně mírně zavadlo-ale to už se muselo hledat.

                                            0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Moc bych se nesmál. Pepek chtěl mocínermo do tý nový „knajpy“ na stezce a stejně jsme k ní nedojeli. Pojezdili jsme drobet nad Antroposem, Kohoutky, Holydná (neprášilo se, ale bahno se tam netvoří) a pak bohužel po stezce až k tomu tenisu, kde se Pepek zeptal nějakýho postaršího tenisty, kde je tady ta nová hospoda. Samozřejmě nevěděl, takže z5 do Komína do restaurace Holiday. Asi pod dojmem Tour na té stezce se teď každej druhej i druhá snaží dostat na max svého výkonu, čili tam šlo fakt o hubu ! Pod tímto dojmem jsem pronesl výše zmíněnou památnou větu.

                                            0 0
                                            • scoty  

                                              No, nemohu jinak ale toto je dokonalé navigační faux pas..:))

                                              https://mapy.cz/s/SZCA

                                              0 0
                                              • Jaroslávek  

                                                Uznávám, chybělo 20 m za zatáčku, ale to jsme nemohli tušit. Stejně by to papu nevyřešilo.

                                                0 0
                                              • RomanH  

                                                :-)

                                                Na jejich obranu, na plote bannery Breznak, jeden slunecnik od stejneho pivovaru, oranzove mobilni WC a jedna drevena boudicka, tak tam bych super hospodu taky necekal :-) Ale aby to nevyznelo negativne – verim, ze to muze mit svoji atmosferu.

                                                0 0
                                                • pepek  

                                                  My jsme přijeli z druhé strany, takže žádný banner nebyl vidět. A ten tenista nás posílal do tenisového klubu, který tam taky je. A to jsme si tedy řekli, že s tenisovým klubem to Scoty trochu dost přehnal a jeli jsme do pryč.

                                                  0 0
                                                • Jaroslávek  

                                                  Pepek pak tama jel dom, večer mi to hned volal. Nevím jak se tam popasovali se škopkama, ale jinak to asi vypadá, že jezdí pro tyčinky do Makra. Jako občerstvovna pro nás je to nepoužitelný.

                                                  0 0
                                                • scoty  

                                                  Atmosféru to má, a navíc kolo si za plotem pověsíš na klacek, nesedíš v zahuleným igelitu, nečekáš čtvrt hodiny na brnopramen jako v Holiday…

                                                  0 0
                                  • scoty  

                                    pěkná fotečka:)…u Klimešů mě chuťově překvapil Vévoda 11°..:)

                                    0 0
        • Jaroslávek  

          Zůčastním se jako tichý přísedící besedy na základně.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Kua to zas bude úprk …http://portal­.chmi.cz/files/por­tal/docs/mete­o/rad/data_jsrad­view.html

          0 0
    • pepek  

      Teď jsem zjistil, že nějaký kkt dal do jakési stravy, kromě jiného i Maňasem oblíbenou modrou z Hobrtenek. Proč to ti lidi dělají? Čemu tím prospějí? To je jakýsi druh exhibicionismu, jak ty selfíčka?

      0 0
      • Jaroslávek  

        že nějaký kkt dal do jakési stravy tak tomu opravdu nerozumím.

        0 0
      • les  

        Souhlas. To snad ani líp napsat nešlo.

        0 0
      • liskin  

        Nějaká modrá z Hobrtenek je i na jakémsi mapycz či co. To je k čemu dobrý?

        0 0
      • liskin  

        Nějaká modrá z Hobrtenek je i na jakémsi mapycz či co. To je k čemu dobrý?

        0 0
      • Jaroslávek  

        Už vím co je Strava. Taky nechápu, kterej kkt …

        0 0
        • liskin  

          A co tam jako dal? Segment?

          0 0
        • RomanH  

          Prvne jsem si rikal, jestli neutrpelo Pepkovo ego, ze to dal nekdo dolu rychleji, ale konkretne tento usek je uphill :-)

          Obecne me nechava Strava chladnym, akorat po zkusenosti s Mozzkem bych nikde verejne nevystavoval jakekoliv neznacene traily.

          0 0
          • mastihuba  

            jj je to takovej porovnavač pindourů, neco jako když vy podkroví tak my na štok. :)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Asi tak. Akorát mě poučil kamarád Pája, že to založili silničáři, postupně se to asi zvrhlo, že lidi měli potřebu tam dávat „pěšinky za barákem“. Našel tam vcelku zajímavý výkon z Francie, 7 vrcholků v Alpách, převýšení nějak 12 ooo m v co nejkratším čase, zatím nejlepší je cca 2o hodin. To jsou fakt nelidský věci.

            0 0
            • Paja  

              To je neuveritelny jak to dokazes domotat :-)

              Jestli to zalozili silnicari nevim, rikal jsem, ze si myslim, ze jsou tam hlavne silnicni trasy, a ze tam svoje data nahravaji i silnicari-profici, takze pro spoustu lidi je zajimavy porovnat si svuj cas treba s Gesinkem.

              Tech 7 vrcholku jsem nenasel na Strave, ale na BF ;-) http://www.bike-forum.cz/…7majeurs-com nejlepsi cas je dokonce tusim lehce pres 18 hodin.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Omlouvám se pane Dokonalý.

                0 0
                • Paja  

                  :-P

                  0 0
                  • pepek  

                    Já se omlouvám za dnešní řeč o spurterech. Tedy možná to i platí, ale s výjimkou Sagana, protože dnes, dnes to byla paráááda

                    0 0
                    • Paja  

                      Jojo, i Fruuum mi zacina byt mene nesympatickej…

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        A my to proklábosili na zahrádce.

                        0 0
                        • Paja  

                          Ne, projezdili na kole. Na zahradce jsme byli az po dojezdu :-)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Ale je úžasnej ten Peťa:-)

                            0 0
                            • Paja  

                              …akorat ten jeho dres ma spatnou barvu ;-)

                              0 0
                              • babicak  

                                Zítra hodně zdaru, žádný déšť, ať vám to šlape!

                                0 0
                                • Paja  

                                  Dik.

                                  0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Taky jim to přeju.

                                  0 0
                                • Polka  

                                  Co se deje? Kam jedou?

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    kdo?

                                    0 0
                                  • RomanH  

                                    Tusim Drtic

                                    0 0
                                    • Polka  

                                      Ajo, mas recht, tak to je vsechno v poradku :-)

                                      0 0
                                    • Motyll  

                                      A jó, to už mám odškrtnuto ;-)

                                      To pojedu za dva roky s mladým. Kousek teda.

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Jeste ze jsi dodal ten Kousek :-) Paja jezdi kazdy rocnik, ja to nejel nikdy. Zavody mi nesedi. Drtic sice neni zavod jako takovy, ale zase na vyjizdku s kamarady nepotrebuji dalsich 100 bikeru okolo.

                                        Kazdopadne Pajovi drzim palce, pocasi maji idealni.

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          Musim konstatovat, ze na trati sudet je volneji nez na drtici. Je uz z toho fakt velka masovka, ale pred pajou klobouk dolu, tradice je tradice.

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Sudety jsou paradni. Ale zase, mam je komplet projete cca 4×, z toho jen 1× zavodne, a ty volne byly lepsi. Na zavode tam byly super obcerstvovacky – tam jsem oproti kamosovi prodrbal hodinu : stejnej cas jizdy, ale v cili o hodinu pozdeji . Ale kdyz ty satecky byly tak dobry :-)

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              No souhlas. Ja jen chtel říct. Ze ty narvany hospody a cesty na drtici uz nemusim. :) no vubec lidi nemusim a ted vo minulim vikendu se nam zase potvrdilo, ze dyz jede vic jak jeden, tak uz je to zavod. :)

                                              0 0
                                              • les  

                                                No ještě že ta Ostružná nebyla tento víkend :)

                                                0 0
                                              • Polka  

                                                Vy jste závodili i v týmu D? Jaký si to uděláš… :-)

                                                0 0
                                                • mastihuba  

                                                  samozřejmě:) vy snad ne? Proc ste teda nejeli s nama?

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    Protože jsi nás nechtěl ;-) Náš cíl zněl jasně – udržet se co nejdýl Radima, což jsme do Prostějova, kde jsme se odpojovali, splnili.

                                                    0 0
                                          • pepek  

                                            na trati sudet je volneji nez na drtici – jestlivá to není tím, že tam lidi už to druhý kolo, jako ty, moc nedávají.

                                            0 0
                                        • Polka  

                                          Ideální počasí vypadá jinak :-) My jsme teda vymrzli jaxsviň, ale ta panoramata…

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Tak lepsi nez +35, proti zime se da priobleci, vedru neuteces. Akundrat jsem se odpoledne koukal na radar a nad Beskydama sel nejakej mrak, tak snad moc nezmokli.

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Stačí klidně 25–30. Mno řekl bych, že zmokli, já jsem taky dojel nakonec prochcanej jak pamperska půlročního děcka :-)

                                              0 0
                                        • Paja  

                                          No, idealni pocasi to nebylo ani pro tebe…po Trestik bylo jen chladno a na Pustevnach mlha, ale jelo nam to pekne, pak se pridal destik…predpovidane cca 2–3 mm to byly, ale asi 5×, proste pak chcalo cele ***** odpoledne a misty dost huste…hreben Makovsky prusmyk – Kasarna slovy Exika bahno, pica, bahno, *****, bahno…na Kasarnach jsme si rekli, ze by to jako uz stacilo, bo v tech 9℃ uz byla trochu zimenka a dojeli jsme to po silnici, obcas jsem si pripadal jak motorovej clun…bohuzel, ac nerad, musim uznat, ze Maňas udelal dobre, kdyz to vcera vzdal (i kdyz podle predpovedi zbytecne).

                                          Jinak jo, Drtic je pro nas takova tradice, jezdime ho uz 15 let a proti normalnim maratonum byt treba s peknou trasou jako Sudety, mi vyhovuje uplne jine pojeti akce a hlavne to, ze kluci co 2 roky udelaji novou trasu, takze za tu dobu mam Beskydy celkem slusne projety…tak za rok zas, bude 20. Drtic.

                                          0 0
                                          • babicak  

                                            +1

                                            0 0
                                          • mastihuba  

                                            Jj dyk uz v roce 2009 nebo 10 rikal slou dorazim desatyho a seru na to. No a třeba ho tam eště potkavas. :)

                                            0 0
                                            • les  

                                              Dneska jedu hore. V Oslandu je pivní fesťák. Ale počasí nic moc. Tož na to letos asi dlabu.

                                              0 0
                                              • mastihuba  

                                                Sem byl včera dnes dam výdech.

                                                0 0
                                              • Motyll  

                                                Včera byla taková kosa, že jsme dali jednu teplou a doma jsem stál půl hodiny pod teplou sprchou.

                                                Dneska D1 trail, takže vynechám.

                                                0 0
                                          • RomanH  

                                            Pekne, kloboucek

                                            0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            By mě zajímalo, jak dopadl boreček na Gradu, co se tam chystal…

                                            0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Jedno z mých prozřetelnějších rozhodnutí i za cenu drobné finační ztráty. V mém případě se nejedná o takovou tradici, ale pojetí dlouhé vyjížďky s kamarády se mi líbí. Tak snad příští rok … Od po předpokládám, že seš pryč s děckama …

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Od dneska do dalsi nedele.

                                              0 0
                                            • RomanH  

                                              Zatim predbezne, patek Smelc. Dnes jsme s Exikem tocili u Bizona rodinohodiny, tak budeme v patek jak urvani z retezu :-)

                                              0 0
                                              • obda  

                                                Ha, někam bych jel. Předminulý týden pracovně NYC a minulý hory s manželkou, takže teď už bych konečně zase na kolo :)

                                                0 0
                                                • babicak  

                                                  Zrovna včera, prakticky ve tvém rajonu, když jsem jel soběšickou naučnou, jsem si říkal, kdy s námi vyjedeš :-)

                                                  0 0
                                                  • obda  

                                                    Když soudruzi teď furt jezdí ve středu, kdy já nemůžu. Na rozdíl od čtvrtka ;) O prázdninách je to ovšem jiná.

                                                    0 0
                                              • pepek  

                                                Znáš už předběžně přibližný harmonogram tohoto pojezdu?

                                                Stačí na ± minuty

                                                0 0
                                                • RomanH  

                                                  Budu vyrazet neco po 15te z rachoty, tak pokud ozelis singl na Cervenaku (jel jsem ho vcera a Exik pojede z domu), tak bych to videl na 15:30 u Mamuta. Trasu klidne necham na Tobe.

                                                  0 0
                                                  • scoty  

                                                    ..ale s. se ptá, zda to bude 29 nebo 31…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Chtel to na minuty :-)

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    15:30 u Mamuta zní ok.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Dobro dosli. Kancl style (foto) zafungoval vyborne, a u Scotyho brachy je videt, ze LV fakt jezdi :-) A pro vsechy kulinare, nove se udi v patek, a na obednavku i ve ctvrtek.

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Tak, tak. Jinak dnes to bylo fajn – a naročné :) Až budete shánět díly na Jawu, tak tady Za majitele ručím :)

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Dobro dosli, uplne na sracky, bez predniho svetla, jsem ve Hvozdcu usoudil, ze teren je dal sebevrazda a vzal to na Vacice pres privadec do Bosonoh. Su rad, ze jsem prezil, bo jsem byl taky vysileny, ze jsem obcas slusne krizoval cestu. Nekterm ridicum nestacil reflexni pasek kolem nohy a zadni blikacka, coz davali okazale najevo.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Koukám, že s touto masochistickou partou raději nebudu jezdit. Proč si to tak zhoršujete? Pohodový, einfach výlet turystyczny na uzený a vy se tam dobrovolně popravíte? Proč?

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Na uzený jsme jenom čuměli, soudruzi byli tak zabraní do debaty (zvlášť jednoho není jednoduchý překřičet;), že by si snad ani nevšimli, co se to kolem nich nosí, holt musí se objednat…

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Hlasim, ze hlava me prestala bolet v sest vecir. Takhle se to MTB neda delat.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    To rikame s bobem davno že deset a dost. :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Zaruka na Kiu Te predsi nemuze tak zlomit ;-)

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Hlava mne nebolela ani v 7 rano :) Chybu bych hledal jinde ;)

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    To nerozporuju, byl jsem tak na plech, že jsem zanedbal předspánkový pitný režim :-)

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Všimli, ale už jsme jedli.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Já tada od pátku slintám, kdykoli si na to vzpomenu, čerstvě vytažený je čerstvě vytažený, budu si muset udělat repete.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Vy jste nemeli uzeny? Nebo vam ho nechteli dat, ze jste si neobjednali predem? Vzdycky to nejak slo i bez objednani mam dojem…asi zase pritvrdili :-/

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    My si dali automaticky tlacu (byla vyborna), a az pak jsme si vsimli, ze lidi nosi uzeny. To uz bychom do sebe nedostali. Jak jsem psal vyse, nove se udi v patek, a na objednavku i ve ctvrtek.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    A kdo je za toto zodpovědný? Kdo to vlastně organizoval? :-)

                                                    Dnes jsem prozkoumával neznámé traily z tohoto webu . A dobrý. Akorát by to domorodci (Obda, Exik?) mohli trochu vyčistit, viditelně tam nikdo nejezdí a je to placama zarostlý.

                                                    btw: Nezdá se vám, že křížofka je čím dál drsnější? Že ty velký šutry jsou vyšší, kurwa vyšší? A válí se mezi nimi malé šutry, které uhýbají?

                                                    Už na toho Mikuláša mi to bylo divný a teď je to ještě horší. Moje nová vidla, posílená pružinou za 18Kč to sice vyžehlila dočista dohladka, ale posádka byla ke koncu už docela nervozní.

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Až na to koryto to běžně nejezdím, mrknu na to.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Zahradnické nůžky a křoviňák s sebou :-)

                                                    Ten „Za mysliveckou chatou“ nejlépe najdeš od spoda, z asfaltovýho výjezdu kolem kapličky, je to tam, jak se napojuje ta slepá cesta zleva, ale ( kolmo!) na druhou stranu

                                                    Ten „Batelov“ začíná nahoře hned 100 metrů vedle, dole pokračuješ novou šterkovicou doleva.

                                                    Třetí se mi zdál dole zarostlej, tak jsem ho už nezkoumal.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    tak Batelov II je o ničem, ten nestojí za ztrátu výšky

                                                    Zato v oboře jsou pěkná místa

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    A co hospodskej ? Byl ? Něco jsem zaslechl, že je o5 ve špitále.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Hospodskej nebyl. Zkusim zjistit podrobnosti, dale bych to tu asi nerozebiral.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    P.S. Chtěl jsem taky vyrazit, ale pak pršelo, TdF dostala přednost, stálo to za to.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Skoda. Pomalicku jsme se presunovali od Mamrda k Pryglu. Od nej uz bylo naproste sucho, takze jsme jeli terenem. A pro Babicaka – Scoty mel pravdu, ta horni cesta je zarostla, musi se vyjet az na louku a z ni zhruba v pulce odbocit do prava zpet do lesa. Modra TZ za Krivou Borovici se bohuzel zmenila na komplet zpevnenou cestu, takze urcite cervena na Helenku.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Na stavebnim urade by ti to jako zpevnenou cestu neuznali, kdyby ses tam posral.

                                                    0 0
              • babicak  

                Takové Rádio Jerevan

                Lidé volají do rádia Jerevan: „Je to pravda, že v Moskvě bylo maso?”

                „Ano, je to pravda!”

                Lidé se ptají dál: „A je pravda, že v Kyjevě bylo maso?”

                „Ano!”

                „A je pravda, že i ve Volgogradě bylo maso?”

                „Ano,” přisvědčí komentátor, „výstava je putovní!”

                0 0
          • pepek  

            Je to na jiném webu, ne na stravě. Myslel jsem to obecně, proč lidi mají potřebu tam dávat ty terenní bonbonky.

            Tam, kde jsi nepotkal člověka celý kurwa rok, tam teď jezdí davy.

            0 0
            • RomanH  

              No vzpomen, kdo tu zakladal vlakna „Bonbonky“. Akorat bez te GPS si to clovek musel alespon trochu zaslouzit.

              0 0
              • pepek  

                To je něco jiného. To si tady přečetlo možná 10 lidí, 8 tam možná jelo a z toho 7 se akorát nasralo . Takže devastace ani masová migrace nenastala :-)

                0 0
    • scoty  

      Fčera mne mile překvapil Březňák 11° tady

      Stylově zahrádka ala Šmelcovna;-)

      0 0
    • Rudyshy  

      nekdo v sobotu do BP? ideal kalnica

      0 0
    • les  

      Chystáte se dnes někdo hore ?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Zajtra by to šlo.

        0 0
        • Motyll  

          Zejtra se jede!

          0 0
        • obda  

          Píšu si :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Dobírám ATB, jsem bez nálady i bez commutera.

          0 0
        • les  

          Odporlední :-(

          0 0
        • Excel  

          Ja byl dnes. Uplne na hovno, po dvou kopcach jsem to chtel hodit do křá. Su sračka.

          0 0
          • mastihuba  

            Ja jezdim rano, vodpoledne se da dobře vopalovat ve vincku.

            0 0
            • RomanH  

              Dneska rano 14 stupnu, jelo se pekne

              0 0
              • Jaroslávek  

                16, všude uzavírky, P A R Á D A !

                0 0
                • RomanH  

                  16 bylo az od Brna.

                  Ad uzavirky : pres Brno mi prislo celkem mrtvo, i usek Kurim – Kninicky se dal (na to, ze maji rozkopany obchvat Kurimi a vsechno zenou pres, ale v useku Tisnov – Kurim byl provoz, jako kdyby ani nebyly prazdniny :-(

                  0 0
                • Paja  

                  Snad nejezdis autem v takovym pocasi B-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Míním tím samozřejmě, že mě přes město ty auta N E O T R A V U J O U !

                    0 0
                    • Paja  

                      Ajo, ja myslel, ze je to ironie ;-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Tos mě ranil. Myslel jsem, že jsi mě výjimečně pochopil.

                        0 0
                        • Paja  

                          :-)

                          0 0
                        • RomanH  

                          V klidu. Paja sem ted jeste hodi nejake foto z probihajici dovci, aby nas uplne n…l, a bude :-)

                          0 0
                          • pepek  

                            10 uřvaných šklebáků na dovči, z toho většina cizích-to nás moc nenasere :-)

                            0 0
                          • babicak  

                            Ahoj, jaká je cesta z přístaviště po červené Helencina studánka, dále po žluté Veverské Knínice a Javůrek? ( pak Šmelc)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Jak to tam vypada ted aktualne netusim, jestli Ti jde o bahno. Ale jinak mi prijde lepsi jet to tako , i kdyz tam zadnej bonbonek neni a Pepek Ti napise, ze je to volej :-) A z Javurku uz pak jde vymyslet i vice nez ta cervena.

                              0 0
                              • babicak  

                                Dik, teď čekám na Pepka :-)

                                0 0
                                • pepek  

                                  Co čekáš? Automaticky naplánovaná trasa po TZ je už z principu špatně. Je to profláklý, potkáš tam lidi . . . . . .

                                  Musíš hledat neznačený, ale tam stejně nic moc lepšího nenajdeš,

                                  0 0
                                • pepek  

                                  Zkus to třeba takto: https://mapy.cz/s/TxI5

                                  0 0
                                  • Macik  

                                    Ten prudkej výjezd mezi body 35 a 36 jsi tam zařadil, aby mu příliš nevychladly nohy. Předpokládám ;-)

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Ehm, tam jsem to tak nějak střelil, bo ta trasa není vždy po nějaké cestě, ba ani pěšina vždy není k dispozici, že. (On tam stejně nepojede)

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Ja to kdysi davno tak nejak jel a zlata tur. znacka – zadnej bonbonek a jako plus jsem skoncil dole v poli a tahnul kolo krajem lesa.

                                        0 0
                                        • pepek  

                                          Bonbonek tam je, odjezdová trasa je věru trochu svízel. Ale co bys neudělal pro kamoše, klidně je tam dnes zaveď, ať máte nějaký ten fun.

                                          0 0
                                      • babicak  

                                        Ale pojede :-)

                                        0 0
                                  • Excel  

                                    Tos zas načmáral pěknou sračku :-)

                                    0 0
                              • scoty  

                                kolem toho lesa to bylo asi před měsícem zarostlý…

                                https://mapy.cz/s/Thze

                                0 0
                              • Jaroslávek  

                                Děkuji za povzbuzení při mém včerejším útěku před deštěm. Do Žabin jsem dojížděl trochu v mokru, ale ten déšť tam musel projít přede mnou.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  :-)

                                  No ja taky dosel na Zidenickej nadr jen tak tak.

                                  Vcera jsem mel cestu okolo, a protoze mi dochazi soucasny olej, podlehl jsem B-F a stavil se u Brumly pro Scotyho fselek. Toz jsem zvedavy. Akorat me teda zarazilo, ze to velke baleni Super Clean Lube ma bilou flasku, tak jsem vzal mozna neco jineho (pani teda tvrdila, ze je to stejne jako to male modre baleni).

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    Brumla je ten motokseft u reky?

                                    0 0
                                  • scoty  

                                    A co je na tom napsaný, že jsem tak smělý..:)

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Bel-Ray & Scoty

                                      Limited Czech Edition

                                      Syringe and white gloves included

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        :-D

                                        To Scoty : je to toto. To mensi (175ml) baleni se stejnym napisem bylo modre.

                                        0 0
                                      • scoty  

                                        :-D

                                        Já do tý Ameriky budu muset zavolat, aby to nebylo tak vokatý…

                                        0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Aneb, jak jeden … dokáže zblbnout davy, objednávám :)

                                        0 0
                                        • scoty  

                                          tak lepší než kdyby po mně zbylo 400 yachtařů ne?:)

                                          0 0
                                        • RomanH  

                                          Jako jo. Ale mne se X-krat potvrdilo, ze nejsem vyjimka – kdyz se tu kdysi psalo, ze rafky Mavic XC517 praskaji kolem niplu, stalo se mi to taky. Kdyz blbla lidem Aurora, blbla mne taky. Kdyz se tu psalo, ze ma Schwalbe RoR SS poluce a ze se da lehce riznout, buch, u me taky. A naopak, kdyz tu Paja / Pepek drive chvalili NR, nebo ted RR Perf, musim jim dat za pravdu.

                                          Ja ted stejne musel nejakej olej koupit, a kdyz uz se mi naskytla cesta pres Husovice, vzal jsem na zkousku ten BR. V podstate jsem historicky kupoval pouze TF2 a Yarroline Wax Extrem opakovane, jinak jsem bral pokazde neco jineho, podle nabidky e-shopu, ci primo nahodne v kamenaku. Ted jsem byl docela dost spokojenej s tim teflonovym Shimanem, ale k Hanakovi jsem zrovna cestu nemel. Toz tak.

                                          0 0
                                          • scoty  

                                            .......... prostě tě přestalo bavit drbat se s zadělaným řetězem…tak si to přiznej..:)))

                                            0 0
                        • Polka  

                          Jsem cekal „Mel jsem o tobe jine mineni…“ :-)

                          0 0
    • mastihuba  

      co ten učitelskej, dojede dneska? esli se tam mám ***** v tomhle zas..m počasí. :D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Cosik se rýsuje, doufám, že na dýl, jak na měsíc.

      Už bylo na čase, jelikož dnešní autobusák, s kterým jsem vyjížděl z práce, skončil po padesáti minutách okružní jízdy tamtéž.

      Vůbec nevěděl, kudy má jet, nemohl se otočit, pak jsme skončili za havárkou, tak 500 m couval, to jsem nezažil tohle.

      0 0
    • Paja  

      Streda?

      0 0
      • Excel  

        Utery.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Bude pršet, Út vypadá schůdněji.

        0 0
        • Polka  

          Středa, chcat ma v úterý :-)

          0 0
          • babicak  

            Přidám se. Za mě středa, teda. Dneska večer také celkem dost padalo.

            0 0
            • Paja  

              Podle WG ma chcat ve stredu, Aladin rika, ze v utery a Nori, ze oba dny… a ted si vyberte :-D

              0 0
              • pepek  

                To jsou všechno izolované, bezvýznamné obláčky. A plachtaři jsou taky pro středu

                http://flymet.meteopress.cz/crdl/index.php?…

                0 0
              • pepek  

                Předpovědi se nám trošku zhoršily :-(

                Věřím raději těm plachtařům

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Nedáš jedno startovní v Obřanech dejme tomu ve štyry ? Pak si pofrčíme každý po svým.

                  0 0
                  • pepek  

                    Ne, ale můžu si s tebou dát pivko třeba U jelena, předtím, než vyrazíme do Romantického udolí a následně na Bobovu motanicu.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Tak bohužel, to nemám na cestě dom.

                      0 0
                      • Polka  

                        Proc dom? Pojed hore.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Byl jsem fčera a dále si chci nechat otevřený vrátka na pá.

                          0 0
                          • Polka  

                            Aha, takze merunky :-)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jsem si vzpomněl … Kamarád byl u zápisu s mladým a byla u toho 3-letá sestřička. Nějakej snaživej moderátor tam běhal s mikrofonem a ptal se děcek na různý věci. Tak se ptal mladýho: Vidím, že tady máš sestřičku, určitě si spolu hráte, co ti v poslední době vtipného řekla? Mladej chvíli přemýšlel a říká: Já tě zabiju! Tak na tatíka sousedi divně koukali … No a já jednou zabiju nejkamaráda.

                              0 0
                          • RomanH  

                            Spravne, rodina je zaklad statu. Toz v patecek a jeste po ceste zkusime vyzvednout Exika :-)

                            0 0
                    • obda  

                      Máš už nějaké startovní okno?

                      0 0
                      • pepek  

                        16.30. Obržan?

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          16. 16:3o vám dojede šinkanzen Pája po včerejšku v laufu a vodtáhne vás na Buk.

                          0 0
                          • Paja  

                            Sinkanzen byl vcera, dnes budu v utlumu O:-) ale jednu startovni Policku bych snesl.

                            0 0
                            • Paja  

                              Tak byla to takova pekna, skoro bych az rekl rekordni vyjizdka, Policky jsem snesl dokonce 3 :-)

                              0 0
                              • babicak  

                                Opravdu móc pěkná vyjížďka, podruhé jsem zmoknul asi půl kiláčku před domovem, teď je z toho deštíku pěkná bouřka, tedy tady ve vyšších výškách.

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  To jsi z toho ještě vybruslil. To pozdější boží dopuštění bych ti nepřál.

                                  0 0
                              • pepek  

                                Nemáš GPX záznam a celkový počet km?

                                0 0
                              • Jaroslávek  

                                Já s temi počty více jak 2 mám problém:-) Zatímco v Obřanech lidi vyhledávali vyšší místa aby se neutopili, v Žabinách sucho. Spustilo to až nějak kolem 20-té.

                                0 0
                        • obda  

                          Tvl, vylezu z baráku, sedám na kolo a začne pršet. Zatím start odkládám.

                          0 0
                          • obda  

                            Už neprší, zato fest chčije :D Dneska to nevidím.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              V pet rano ani ve dve odpoledne nechcalo. Ja mam vodjezdeno.jen na tu chemii mi ted nachcalo.

                              0 0
          • Motyll  

            Silnic… Ať to smaží.

            0 0
            • obda  

              Říkat můžeš co chceš, v úterý jsem byl odpoledne na rehabilitaci :( Dneska sice taky, ale už mi to vychází na příštích týdny na ráno.

              0 0
              • Excel  

                Jak jsem jel přes Slavkov dnes, tak tam by se jim dnes ta americká Noemova archa hodila, bych řekl, že tam dost plavali.

                0 0
                • mastihuba  

                  No cumel sem na to z bergu a vod holubic bila zed. Pak se to jaksi zamotalo a nas to jen tak strejchlo. :)

                  0 0
                  • les  

                    Je to neuvěřitelný, ale nezmokl jsem :)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Koukal jsem na radar, bylo to jak sazka do loterie, udoli co udoli jinak. Nas to odpoledne taky jen strejchlo, zato ted se to na nas pomalicku zene.

                      0 0
                    • Motyll  

                      Časovka v dešti, v cíli pohoda a med.

                      0 0
            • Polka  

              No jo no…furt. V patek ma taky chcat, tak se tes! ;-)

              0 0
              • Excel  

                V patek mam zaracha.

                0 0
              • RomanH  

                Vzal jsem si blatniky, plastenku, a oni ten dest pres noc odvolali. Zarikavani funguje.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tady v jižní prdeli mha jak v nejhlubším podzimu, tráva navhlá jak prase, zdejší polňačky z čisté hlíny jsou „blatoobalující“ jak sviň…

                  0 0
      • obda  

        Vzhledem k tomu, že tady na dnešek nikdo nenapsal čas ani cíl, počítám se středou :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Včera to bylo templářský setkání dvou buzíků:-( Kdyby Ex nedojel, tak krom hospodskýho jsem nikoho neznal:-(

          0 0
    • Polka  

      Tento patek chcem jet s Motylem na to uzeny na Smelc (vzit i neco domu), ale na silnickach. Tak kdybyste nekdo chtel a mohl dojet, tak dejte do zitrejsiho rana vedet. Uzeny se ma objednat prej tyden predem, ale zitra dopo bych tam brnknul a zamluvil…snad to projde.

      Do te doby uzivejte teplych dni soudruzi! :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jsem pro, v kolik asi je předpokládaný příjezd?

        0 0
        • Polka  

          Mno asi dřív, tak 16–17, pak max. v 18:30 odjezd, protože to s babočkou máme domů trošku dál.

          0 0
      • RomanH  

        Mozna se tam taky ukazu. Srutky (krkovice/bucek) bych si tam dal tak 1/3, ale pokud nebude, dam si v klidu tlacu. Ssebou domu uzeny nepotrebuji.

        0 0
        • mastihuba  

          V tvojem případě to tahat dom, by byl opravdu vrchol… :) sem to vcera rikal polkovi s manaskem ze naplnit udirnu neni az takovej problem… :)

          0 0
      • obda  

        Pokud se nic necekaneho nestane, dorazim na 17 – na bajku.

        0 0
      • Motyll  

        Kam to dáme?

        0 0
        • Polka  

          Pod dres ;-) To das, ja beru urcite a ty kladny body doma…

          Tak dame na miste 1 srutku krkovicky na chut a sebou 2 (motyl, polka)? Nevim zda bysme 2 na miste zvladli v peti lidech?

          0 0
        • Jaroslávek  

          Igelitku přes rodla.

          0 0
    • mastihuba  

      Dneska všeci dojeďte večer na Buk, Motýl doveze uzený. :D

      0 0
      • les  

        Díky za pozvání. Jojo, kladných bodů není nikdy dost :D

        0 0
      • Jaroslávek  

        :-)))

        0 0
      • Polka  

        V Podoli vyrostl u fotbalovyho hriste novej pumptrack, tak si muzes jet misto uzenyho poradne zapumpovat.

        0 0
        • mastihuba  

          na silnici ti na to seru. :)

          0 0
          • les  

            Na silnici si můžeš dát žaludeční pumptrack na Bukovince = šrutku Motýlova bůčku + dvě rukavice starobahna a dezert – čtyry zelený.

            0 0
            • Polka  

              Nahore to je v pohode, ale pak pri spurtu dolu je prdel to udrzet :-D

              0 0
            • mastihuba  

              dovolil bych si pochybovat jestli mají na šmelcovně větší udírnu než mám doma na dvoře :D dneska mám pozvánku na hrad, takže jednu decentní rukavicu a dom. :D

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tak to rozjeď, uzený s vínem, ale musíš si umět vybudovat pověst :)

                0 0
                • mastihuba  

                  rozjet co? pro vlastní potřebu si uzenýho i vína udělám dost a poslouchat debilní kecy nenažranejch Brňáků že jim něco nevoní nemám zapotřebí. :D

                  0 0
                  • Polka  

                    Tak o Šmelcu pochybuješ a sám máš jen pro vlastní potřebu. Plná huba keců a maso nikde :-D

                    0 0
                    • mastihuba  

                      říká ten co do dneška somruje i cigarety :P

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Víš co to je živit početnou rodinu ?

                        0 0
                        • mastihuba  

                          to nevim, ale dyby přikupil kus zahrady a zasadil ertepla, tak i na udírnu zbude. Nemusí se krmit jen šunkou z hypernovy :)

                          0 0
                          • Polka  

                            Jsem vedel, ze pichnu do vosiho…

                            • nechcu dopadnout jak ty :-P
                            • miniudirnu v krbu mame, ale neni na to cas, proto jezdim na uzeny na Smelc ;-)
                            • hypernova uz neexistuje

                            Pravidelne zpravy pro hure informovane obcany z Tvarozne prave skoncily.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              neni na to cas, proto jezdim na uzeny na Smelc…

                              čti neumím, jsem línej :)

                              0 0
                        • Paja  

                          Prej pocetnou :-D

                          0 0
                      • Polka  

                        A po kom ze to?

                        0 0
              • Polka  

                Jo, ty máš určitě všechno největší ;-) No z té tvé udírny jsem zatím v životě nic nežral…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Mlhavě si vybavuji, že kolem něčeho jak pec v krematoriu jsem se na dvorku motal.

                  0 0
                • mastihuba  

                  možná i žral, ale dyž si nepamatuješ jak sme tě cpali do taga, tak to je zkrátka pech, za kterej nesu jen částečnou zodpovědnost. Nicméně škvarky a kus špeku je na stole prakticky pokaždý. :P

                  0 0
                  • Polka  

                    No…jednou mozna cosi asi, spis tam bylo hafo syra. My tady ale resime poradny kvalitni srdcem delane srutky krkovicky, mlho!

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ze se vam tu do toho pletu… Uz vis, kdy tam s Motyllem dorazite ?

                      0 0
                      • mastihuba  

                        těsně po tom co zmoknou :)

                        0 0
                        • Polka  

                          Dobro došli. Zmokl jen motýl tam v té vaší dolině :-)

                          0 0
                          • Motyll  

                            Než dodělají příjezdovou od Maršova, stačí posledních 300 metrů, tak mě tam na silnici nikdo neuvidí. Revitalizace probíhala 1|2 den.

                            Jinak uzený výborný, o 1000% lepší než to, co bylo na stole.

                            Navrátovka dobrá, za Polkou se dobře schová.

                            0 0
                            • Polka  

                              Pul dne? Tos cely rozebral nebo co? Jsem to jen ostrikal a otrel do sucha, max. prohlidnu ten stred a namazu jeste retez. Casovka zpet byla celkem brutal, ale dobry.

                              Jo, uzeny doma bylo tak nejak o dost lepsi :-)

                              0 0
                      • Polka  

                        Jo, cca 16:30.

                        0 0
                        • RomanH  

                          OK, budu se to snazit dat na tu cca 17tou.

                          0 0
                          • obda  

                            Napodobne.

                            BTW 26" je pro osmiletý děcka – včera synátor konečně otestoval stroj ze zbytků, co jsem našel v garáži (nepočítám rám, vidlu a kliky ;)) Tvářil se spokojeně :)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Barevně je to dokonalý, nemám námitek.

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              P.S. Věnuji modré triko z dětství.

                              0 0
                            • Motyll  

                              Tím mě trochu děsíš…

                              0 0
                            • Polka  

                              To jsou fakt 26 kola? To měří aspoň 150? Proporčně mi to na 26 nějak nesedí…

                              0 0
                              • obda  

                                137cm, naposledy. Kola jsou 26", co jsem v roce 2007 koupil se svým Supem. Posed na délku stejný jako na 24", kterou potřeboval starší (ale menší) sestra.

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.