Brno - vyjížďky, červen 2016

585 nepřečtených
  • Paja

    16.30 Obrany.

    0 0
    • pepek  

      Je to bezpečné?

      0 0
      • Excel  

        Jak se, sím, jmenuje ta tvoje vidla?

        0 0
        • mastihuba  

          Manitu:)

          0 0
        • pepek  

          Manitů, lepší jsem ještě neměl, Howgh!

          0 0
          • Macik  

            Aha jo, už to chápu, „lepší“. Prvně jsem četl „na lepší“ ;-)

            0 0
            • pepek  

              :-) Voe! Nepropadá se do zdvihu, jak ty „lepší“ vzduchy.

              0 0
              • les  

                A je daleko heščí než klasika s předním můstkem.

                0 0
                • pepek  

                  Tak. A dá se lehce poladit, dokonce i v pruběhu vyjíždky (nebo v hospodě po šesti pivech) si můžeš měnit podložky v tlumení (shimstack, aby to bylo enduro-specific), bez demontáže vidle. Můžeš přidat pružinku, přifouknout, odfouknout. . . . .

                  0 0
                  • Excel  

                    To vím, že manitů, ale typ, voe, typ!

                    Edit. Ajo, díky.

                    0 0
    • Jaroslávek  

      Dovolím si opravit: Klajda.

      0 0
    • pepek  

      Zatímco mi soudruzi ujeli, já jsem dělal průzkum v lomu:

      1, 2, 3 Lom opuštěný, ale ty krámy tam nechali

      4.Reba, py*o!

      Návrat klasicky: při dojezdu přestalo pršet

      0 0
      • Paja  

        …po tom, co jsem se na ne vysral…zapomnels dodat.

        Na zpatecni ceste nam chybelo 10 min., ale s Maňasem jsme to dojeli na konecnou, kde jsme to zakoncili jeste Poutnickem a Polickou.

        0 0
        • babicak  

          U nás pršelo tak moc, že jsem ještě šel zalévat rajčata. Ostatně myslím, že Obda měl návratovku bez vody.

          0 0
          • Paja  

            Asi jo, vedet, ze se ten, na radaru cervenej mrak, tak rychle rozpadne, dam si jeste jedno.

            0 0
          • obda  

            Zcela. Odjezd 20:40, v klidu strávené jídlo, a pitný režim jsem také nezanedbal. Po cestě zpět ani kapka, zato krásný západ slunce, modrá obloha, mraky v dálce, trocha oparu na kopcích – těžká pohoda a romantika :) S pauzou mezi deštěm jsem počítal, ale tohle vyšlo přímo luxusně. Při pohledu na radar jsem si na zbytek brněnské sekce vzpomněl ;)

            BTW tomu modelu na Radaru moc nevěřím – obvykle si docela vymýšlí. Raději to tipuju podle posledních pár snímků z radaru.

            0 0
            • Karaya  

              Můj odjezd byl taky dobrý, nepadla ani kapka. Ale bylo vidět, že se to blíží :-)

              0 0
            • Paja  

              On ten jejich „model“ je vicemene jenom posunuti mraku, nejakej ubytek/prirustek to prakticky nezohlednuje.

              Nebejt toho cekani nez se ostatni soudruzi spakujou, vyslo by to za sucha minimalne do Obran na zaverecny…takhle jsme to od Obranaku museli dojet na konecnou uz v desti.

              0 0
            • Jaroslávek  

              Já to na můj vkus fčera schytal dosti. Vysušení, odbahnění … Ale bez vody jsi to včera z5 neměl, bo bylo na zemi vody neurekom. Tak snad to bude příští týden lepší.

              0 0
              • obda  

                Té vody na zemi moc nebylo. V terénu úplně v pohodě, a na silnici bylo více vody akorát v Bílovicích. Jinde už to steklo/oschlo. Domů jsem dojel suchý.

                0 0
      • JSt  

        tam jsou zajimavejsi ty dopravniky. ;-) dojdi na konec a predstav si, ze ho zrovna nekdo pusti. :-)

        0 0
        • pepek  

          Na tebe jsem zrovna myslel, že by to mohlo uspokojit tu tvoji postindustriální úchylku.

          0 0
          • JSt  

            kdyz jsem tama jel na ten jedovnicky singl, tak jsem se tam taky trosku porozhlidl. ty dopravniky jsou dobra atrakce. ;-) uz kdyz jsem sel po nem, byl jsem vyklepanej jak ratlik a kdyz jsem stal na koncu a predstavil si, ze se to rozjede, tak jsem z toho malem radej skocil sam od sebe. :-D

            0 0
            • les  

              Tam to nikdo nestřeží ?

              0 0
              • pepek  

                Ne, čekal jsem, kdy vyběhne nějakej pes, ale vyběhlo jenom to selátko v pyžamu.

                0 0
                • les  

                  Tak to čumím. To jak zjistí rómhedi, tak ten dempr odtahnou za koněm na Kšírovu.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Posledni slova, co slysel Transformer v Chanove :

                    Dezo, tady je zeleza jak svina

                    0 0
              • JSt  

                ja myslim, ze jo. kdyz jsem odjizdel, tak tam borec sekal travu asi pro kodle a mel otevreny jeden barak. ;-)

                0 0
                • babicak  

                  Nikdy nikoho jsem tam neviděl. Nahoře mají i 148 a několik dalších rozebraných. V noci svítí světla, tak to vypadá, ze tam někdo je, ale opravdu to jen tak vypadá. Přes den do lomu sem tam někdo přijede, nějaká stavební firma tam má uskladněný štěrk. Tento lom již nemá povolení Báňského úřadu k trhacím pracem.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Dneska jsem před hoknopříjezdem natlakoval zadek, jelikož se mi zdál mekki. Copak se asi stalo po chvíli na sluníčku? :) :(

      Mlátím se do hlavy, že jsem si na hybrida nechal dát MTB ráfy. 3 bary v 35mm plášťu na silnici je opravdu málo…

      0 0
      • RomanH  

        :-DDD

        0 0
      • Polka  

        Tak prodat a vsechno znova!

        0 0
      • Paja  

        past vedle pasti!

        0 0
      • JSt  

        to mas z toho, ze vymeslis. :-)

        festka, 23mm silnicni gumy pod blatniky schovat. na tu sontacku z prace dom nevymyslis jinaci kolo, na ktery nebude celej rok potreba sahnout.

        0 0
        • Excel  

          o tom nesahání, nemohu tak úplně souhlasit :-) pokud řeší každej vrz tak si moc nepolepší

          0 0
        • Smazaný účet  

          Gramařina zvítězila nad zdravým rozumem, teď už vím, že nedávat road ráfky byla obrovská chyba.

          0 0
      • Polka  

        Hele teď vážně…nepsals, že ti to uchází ráfkem? Nebo drátem? Je to pořádně zapáskovaný? Zkoušels tam dát víc mlíka? Nevěřím tomu, že by to nešlo zprovoznit.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ale tentokrát šlo o detonaci (už třetí).

          0 0
          • Polka  

            Aha, MacGyver hadra :-D To jsem z toho nevycetl, tak kombinace plast / rafek? Rafky ryde jsou pro me zcela neznamou, proto bych je tam vubec nedaval ;-)

            0 0
    • bagr84  

      Dlouho tady nebylo nic o pláštích, tak já jen že mi začal házet novej RK 2.2 protection (29"), cca po 100 km :) Budu reklamovat.

      0 0
    • Jaroslávek  

      ST, tentokrát ohne stress ?

      0 0
      • RomanH  

        Ja pojedu zitra, ale az po 16te hod a vicemene naprimo

        0 0
        • Smazaný účet  

          Přímo dom nebo fixní sraz?

          0 0
          • RomanH  

            Domu.

            A v nedeli, pokud bude slusne pocasi, tak Jihlava. Vlak z hlavaku jede 6:20 (R988 Doubrava) pres HavlBrod.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Krucinál, vloni jsem byl chabrus, letos zase termíny na nic …

              0 0
              • RomanH  

                NJN, ja jsem letos rad, ze mi to alespon obcas vyjde.

                0 0
              • Paja  

                Jak na nic, z patku na sobotu zrelaxujes s ridou na Baldovci a v nedeli ready and armed ;-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Zapomeň na Baldovec, lenoši by jen chlastali, takže sportujeme na Hádku. Můžeš se stavit.

                  0 0
                  • RomanH  

                    No vidis, takze to mas v sobotu vecer domu bliz. Svagr taky porada v sobotu oslavu, ale v nedeli rano k sobe budu tvrdej :-)

                    0 0
                  • Paja  

                    Nemuzu, celej vikend budu chlastat, jedna oslava strida druhou O:-)

                    0 0
            • obda  

              I bych jel, ale mam to jak Paja, oslava. Minuly vikend taky ;)

              0 0
        • obda  

          CHapu to dobre, ze valis akorat z hokny dom, a ne na Buk? Dneska by mi to mohlo vyjit.

          0 0
          • RomanH  

            V 16:30 mam sraz s Manaskem u branky na Mnisi potok.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To budu někde kolem Chrlic :)

              0 0
            • obda  

              Branka je tam kde – u silnice, nebo u modré?

              0 0
              • pepek  

                u potoka

                0 0
                • obda  

                  Dík, fakt mi to pomohlo ;)

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  To byla zmýlená. Byla to branka od silnice, jeli jsme to obrác do Jinačovic. Jinak s jízdním komfortem spokojenost. A na zpáteční cestě přes Babu jsme sjížděl jakousi prvotinu k těm policajtům v Medlánkách, bylo tam hafo nakupenýho prachu a neviděl jsem co mě dole čeká, tak jsem to raději položil do kopřiv. Dole stála zaparkovaná nějaká mašina, nevím jestli si majitel odskočil s děvčetem nebo výše hledal nějaký šroubky.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Koukám, že Tě německej Author chytl: prvosjezd :D

                    0 0
                    • pepek  

                      Prvosjezd na Babě? To má váhu asi jako prvosjezd na české. Nechápu, co tam soudruhy lákalo, dyť je to tam hnusný.

                      0 0
                      • Excel  

                        Baba je dobrá, sfoukne tě jak svíčku ajn cvaj.

                        0 0
                      • scoty  

                        Tak možná za tím policejním gulagem něco je:)min klíšče v houští číhá na soudruha:)

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Stejně to tam vyoral ten hajzlík s tou mašinou :-(

                        0 0
                • obda  

                  Ještě že jsem si tipl, že to bude ta druhá :)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Tak ono to mělo z pohledu Romana svou logiku, že.

                    0 0
                  • pepek  

                    Logiku má: nejet na Babu, takže jsem právě odhadl scotyho trailík od letiště a dolní branku. Že pojedou proti logice naopak mě nenapadlo. I do těch Jinačovic je lepší jet pod kopcem, než přes něj.

                    0 0
                    • scoty  

                      Jjo ten je tam jediněj trochu zábavnej…:)

                      Do Jedu dneska nejedeš?

                      0 0
                      • pepek  

                        Nee, já tam jezdím o víkendu :-)

                        0 0
                        • scoty  

                          Chápu, to jsou tam v obecenstvu soudružky ..:)

                          0 0
                          • pepek  

                            To ne, ale autem je to víc na pohodu. Neunavíš se už cestou tam.

                            0 0
                            • scoty  

                              ..tak já jsem tam byl z Brna na kole naposledy někdy kolem r.1990..:))

                              0 0
                      • Paja  

                        Tam jsou nejaky traily? ;-)

                        0 0
                        • scoty  

                          Pěkný je např.tento sjezdík z Templštejna k řece

                          https://mapy.cz/s/KKq3

                          0 0
                          • Lada,s  

                            ha, dík za tip, vyzkouším

                            0 0
                            • scoty  

                              asi v půlce té žluté doprava jakoby trochu vrstevnice, pořád dozadu neodbočovat, nakonec se to zúží do

                              singlu, který končí dole u řeky za chatou

                              0 0
                              • pepek  

                                Ta vrstevnice od hradu na druhou stranu vypadá zajímavě, tu neznáš?

                                0 0
                                • scoty  

                                  Však říkam, mlhošu:), že je to ta stará červená…ještě že mám ty starý mapy

                                  po soudruzích…

                                  Fakt nevím, jestli tam dřív měli lávku, nebo se to brodilo. Chce to projet a případně přebrodit.

                                  Bude tam max do pasu…po bouřce..:)

                                  0 0
                                • scoty  

                                  Docela by mně zajímalo jak vypadá ta cesta za vodou ve skalách, někde tam musí být…;-)

                                  https://mapy.cz/s/Lb7g

                                  0 0
                                • scoty  

                                  …a nebo;)

                                  https://mapy.cz/s/LbgE

                                  ..chce to udělat pátrací výpravu no..:)

                                  0 0
                                  • obda  

                                    Jo, to vypadá lépe. Mám matný dojem, že jsem to kdysi šel pěšky. U těch naplavených ostrovů se přes řeku dalo dostat.

                                    0 0
                              • Jirka24x  

                                Tak jsem to projel.Místy trošku džungle a ke konci pěknej padák, brousil sem prdel o plášt :)))) cesta do leva je teda lepsi i když se musí brodit

                                0 0
                          • Jirka24x  

                            Zkusim! :) já to jezdím víc do leva od té žluté ale pak se musí brodit toto bude určitě lepsi ;)

                            0 0
                            • scoty  

                              ta doleva je stará červená proti proudu řeky..taky pěkná:)

                              asi tam byl dřív most..?

                              0 0
                              • Jirka24x  

                                To nevím. Zítra se tam asi zajedu podívat a projet to co jsi vyznačil na mape ;)

                                0 0
                                • Lada,s  

                                  Tak jsem to tam taky dneska prošmejdil. Doleva od hradu parádní singlík, ale dole to fakt končí u řeky, brodit se mě nechtělo takže jsem se škrabal zpátky :-) pak jsem trefil ten druhý singl a ten byl taky super, semtam pár keřů ale jinak v poho. A sjezd na konci jsem trapně nedal, moc se mě nechtělo to tam poslat naslepo :-D ale podruhé už půjde

                                  0 0
                    • obda  

                      Přes žádnou Babu jsme nejeli, a do Jinačovic pod kopcem (kolem té druhé branky ;)) Zp8tky jsem to bral p5es Zlobici a Babí lom.

                      0 0
      • Motyll  

        YES

        0 0
      • les  

        Odpolední :-(

        0 0
      • obda  

        Ze se furt ptam, ale ve ctvrtek vsichni neco mate?

        0 0
    • Excel  

      Zarostlá cestička v odkvetlý řepce je pro široký rodla neřešitelný problém hoši. Můžeš dělat co chceš a stejně se ti to v tom kousne, dvakrát jsem musel vystoupit jak to se mnou jeblo na stranu. To by se mi s 580 mm nestalo.

      0 0
      • RomanH  

        A co teprve takova skala nad Pryglem ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak jsem se z nejmenovaného zdroje dozvěděl, že většina pradědů prý nechtěla zůstat v Šumpecu, proč se teda kua nikdo neozval? :)

          0 0
          • RomanH  

            Tak zase jsme Te v tom nechteli nechat a Jirik chtel zajet do sanatoria. A zdravim Manaska :-)

            0 0
          • Excel  

            Tak pravda je taková, že všeci chtěli jet dál, ale ty sis klekl na zem, plakal jsi a prosil nás, že už dál nemůžeš, že chceš zůstat v Šumpiku, že tam maj Zubra a ty ho rád. Tak se nás tě zželelo. ;-p

            0 0
            • RomanH  

              A jeste jsme jako bonus videli cikansky folklor a krasojizdu

              0 0
              • Paja  

                Nejlepsi byla ta baba, co zacala tleskat, kdyz si dal na hubu ;-)

                0 0
            • mastihuba  

              Hosi dybyste se zeptali, tak bych vam i treba poradil luxusni penzionek kde probihadruzba s bukovinkou. Tedy zakladna v blede modrym i s bazenem. :)

              0 0
              • Paja  

                V Sumperku uz jsme zadnej penzionek nepotrebovali.

                0 0
          • Paja  

            Hlavne Ex, ten chtel jet az do Brna, samozrejme pres Usobrno, jak jinak…

            0 0
            • Excel  

              Já hlavně chtěl je tam přes Mírov. Se mi to tehdá strašně líbilo. Ale moje chyba, trasu jsem dopředu nestudoval.

              0 0
              • Paja  

                Zivot je zmena.

                0 0
                • Excel  

                  Právě že todle změna nebyla resp. jen po Bouzov, pak už to byla trasa jak obvykle..

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Bouzov je slusnej vymrd.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ono vůbec takový to „dálkový“ MTB musí bavit, drtit na fullu převážně asfalt, do dosti kopců v terénu pak tlačíš a když příjde konečně kýžený sjezd, tak často slízám :D

                      0 0
                      • Paja  

                        Tak pokud bychom nemeli ambice ujet to za jeden den, dala by se urcite vymyslet zajimavejsi trasa s min hluchejma mistama, mne tady prislo, ze je to bohuzel trochu jak cervena Posazavim smerem na Prahu, lepsi sjezdovy tereny jsme jezdili prevazne do kopce.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Tak tak. A od toho jsou ty akce se spacakem (patniky Krkonose, Jeseniky, Beskydy, Vsetinky, Javorniky, cervena do Prahy – tam zase Depka prskal na Starkov a Malinskou), cervena ze Zdaru a podobne capiny.

                          0 0
                          • Paja  

                            Ja bych jako zasadni nevidel, jestli je to se spacakem nebo nalehko, pokud je to v „civilizaci“ jako treba Praded, neni problem si nejaky ubytovani cestou zajistit, zvlast, kdyby se jelo treba 100 km/den, ale samozrejme se spacakem je tech moznosti daleko vic.

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          A dyť mě to bavilo, jelikož mi to jelo, já si jen tak rád rejpnu :)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Co ted Jihlava, pojedes ?

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Asik ano…

                              0 0
                            • Excel  

                              Jak jsem řekl, že maj v Brtnici Ježka, hned zastříhal ušima a že prej určitě jede..i když tam tuším měli Poličku.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Ježeček :-)

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Vy si to furt nemůžete zapamatovat: http://www.radnicni-jihlava.cz/index.php?…

                                0 0
                                • Excel  

                                  nedelevsestnu­lanulanahlava­kupicovoleodjez­dvsestdvacet

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Kua, to je jak do hokny…

                                    0 0
                                  • Polka  

                                    Asi vstanu :-) Jaká že je cca trasa? Jihlava, Brtnice, Třebíč, Oslavany, Ivančice? Nebo přes Šmelc ještě?

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Jihlava Brtnice Velmez Holomkovo a nejak Smelc.

                                      0 0
                                    • Motyll  

                                      Škoda, že máme návštěvu. Bych jel taky.

                                      0 0
                                    • RomanH  

                                      Smelc je zitra povinnost, musime zapit Lauru ;-) Z Nameste se to toci tam.

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Kolik času jsi jim poskytnul na oběd ? Podle času dojezdu na Šmelc si je nešetřil …

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          jsi

                                          0 0
                                          • Excel  

                                            Dnes, musím říct, do toho Pax s Polkem šlapali jak zběsilí kódli. Jelo se velmi svižně, chvílema docela velký knedle pro mě. Ke konci už jsem z toho vlaku vystupoval. Šmelc jsme stihli přesně na zavíračku, ale naštěstí dnes přetahovali tak jsme mohli Lauru symbolicky zapít. Počasí akorát, při těch chcancech chvílema slušný vedro. Dneska opět bezduše zvítězily 1:0. Návrat ze Šmelcu už byla trošku křížová cesta.

                                            0 0
                                          • RomanH  

                                            Brtnice 11:30 i s Exikovou opravou plaste / duse, tam uz cekal Polka, ktery si to diky budiku razoval z Trebice. Jak jsme u nej uvideli rizek se salatem, hned jsme si ho i s Jezeckem objednali taky (zdravime Yuru z Holomoca). 14:30 VelMez, Drak, a trada kolem Holomka do Naloucan. Odtud cyklostezka pres brody k Bitesi, silnice na Lesni Hluboke ( v Patovi bouchli saze a zapnul turbo), a pak klasika zelena na Smelc (17:15)

                                            0 0
                                      • RomanH  

                                        Jak rekli, tak udelali. My s Polkou nejsme tak fotogenicti jako tito streci, ale pajdulaka jsme si na Lauru samo dali ;-)

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          ze laura nechava dekovat. :-)

                                          0 0
                                        • Polka  

                                          Uff, to byl den, hlásím příjezd :-) Na mě trošku kosa, ale snad to bedra prežijou. Nastavenej budíček ňák selhal, tož sem to nakonec taktak stihl na další vlak v 7:20 do Třebíče, odtud celkem volej do Brtnice, ale dál do Velmezu byly místy pěkná místečka. Depka asi ňák potrénoval těma dojezdama do práce, asfalt dával pěkně, ale na pryglu sem mu ňák rychle zmizel, tak snad neskončil jak Roman tehdy :-) Mi to hodilo nakonec 155km. A pár fotešek…

                                          0 0
                                        • bagr84  

                                          uplnej Kyhos :)

                                          0 0
                          • Paja  

                            Me to taky bavilo, ale pokud bychom si rekli, ze to dame za dva dny ciste terenem, bavilo by me to po strance jezdeni jeste vic, nicmene za den je to proste fyzicky narocnejsi vyzva.

                            0 0
              • RomanH  

                Toz priste. My se s Pajou na tu modrou docela tesili, nikto z nas to neznal, ale uznavam, ze ten usek stal za vylizprdel. Takze priste pres Partyzany a Mirov.

                0 0
                • Excel  

                  Ten usek nás sfoukl jak sffffíčku a to jsme ještě nikam nedojeli. :-)

                  0 0
              • Paja  

                Mne se to sice plete, ale jak jsem ted koukal na fotky, tak pres ten Mirov to bylo pekny, mne se ale mozna uplne nejvic libila vychodni varianta, tam byly pekny traily pred Javoricskejma jeskynema.

                0 0
      • Jaroslávek  

        Pokud si pamatuji tak první fixpropagátor Jiřík jezdil s „propisovačkou“ místo rodel.

        0 0
    • mastihuba  

      To by se melo zakazat aby vikend startoval ve ctvrtek. :) michany vajicka na snidani a kaficko super. Skoda jen ze taky nemam auto s majackem a dve doprovodny vozidla. :)

      0 0
      • RomanH  

        A tak patek je takova mala sobota ;-)

        0 0
      • Motyll  

        Takovej start ani nepamatuju.

        0 0
      • Motyll  

        Kazeta je dole, ale dala zabrat i v S. Prej na ní viseli dva.

        Co rozděláme příště?

        0 0
        • pepek  

          Viseli? Kazeta chce cuknout, ne?

          0 0
          • mastihuba  

            Bez biče jsem mu strhnul zakalenej klíč :( nejakej soudruh to zbytečně utahnul.

            0 0
            • Motyll  

              Stejně jsem v řiti. Jsem si naivně myslel, že převodník 32z na rozteč 104 je všeurčující parametr. A evidentně je rozdíl mezi 9s (ten jsem teď koupil) a 10s, který tam byl původně.

              0 0
    • Smazaný účet  

      My first action :DDD

      0 0
    • Paja  

      Pepicek vesti na zitra desticek,

      takze zmena, uz dnes bude trailicek ;-)

      0 0
      • pepek  

        Ale ne trailíček do Jeduvnice, Jiřík psal, že je to není bezpečné

        0 0
        • Paja  

          Ja myslel, ze zajedem na dvojku.

          0 0
          • pepek  

            Tam se jezdí v sobotu autem. Takto bys tam přijel unavený a až tě odveze sanitka, tak ještě na BF někdo napíše, že si za to můžeš sám s tím nezodpovědným přístupem.

            0 0
            • mastihuba  

              :D tezko na cvicisti lehko na bojišti

              0 0
            • Smazaný účet  

              Jedunice maj kromě samozvanýho správce s vozíkem už i dobrovolného zdravotníka, který má všelék na všechno :)

              Ve zdravotnické brašně vozí m.j. stříkačky s jehlama 0,9…

              0 0
              • Motyll  

                To je kdo?

                0 0
              • scoty  

                Jo a taky už jsem přemístil do lesa 2 hady, 5 slepýšů a asi 50 chrobáků obecných,

                kterým se prostě líbí scházet se k hrátkám právě na trailu…;-):-)

                0 0
      • Motyll  

        Déšť nebude, jedu zítra.

        0 0
    • pepek  

      Já když vám to neřeknu, tak neusnu: když jsem se dnes namáhavě vyškrabal po šotolině do Ochoza, abych stihl pajovo šibeniční termín, tak už tam čekali ti dva asfaltéři a řekli mi, teď pojedeme zase dolů po a s f a l t u, bo soudruh chce jet b u k o l u. . . . . . !?! Co toto kurwa jest ?!

      Pak mi eště pomluvili kolo, že prý je škaredý a nakonec začal Pája cosi o tom, kolik mám let. Celý den zkažený :-(

      0 0
      • Paja  

        :-D:-D:-D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Já jsem původně chtěl do lomu. Všechno moc zkresluješ a řešíš. A zpátky byly stejně zahrádky tobě navzdory.

        0 0
        • pepek  

          Se mnou bys měl k těm zahrádkám ještě jako bonus: Strašidelný les, část Bobovy motanice ®, sjezd po Meridě, udolí a modrou do Ochoza.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Takhle má vypadat nabídka ;)

      0 0
    • bagr84  

      Hoši jaký je zde pohled na pláště značky Vredestein?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ty máš spotřebu :)

        Já byl spokojen se silničníma i MTB TLR, ale osobně bych na zadek nevolil ten se souvislým středovým pruhem (nemá trakci v krizových stoupavých situacích)…

        0 0
        • bagr84  

          Ten taky nechci (ikdyž ty dvě verze XTRAC a XTREME už ty středový špunty mají oddělený). Asi půjdu do Spotted cat 2.0.

          Posílám Conti na reklamaci a nechce se mi dávat přes litr za náhradu. Vředy vypadaj dobře, recenzí moc není, ale v těch pár je chválí.

          0 0
      • Polka  

        Bob ti napise, ze jsou skvely, ackoliv kazdou chvilu defekti :-) Ja bych to nechtel.

        0 0
        • bagr84  

          Bob používá mlíko nebo duše?

          0 0
          • Polka  

            Mam dojem ze porad duse, vzdycky nekde na fotce nebo videu jsem videl, jak meni dusu.

            0 0
          • les  

            Mlíko. 2× průraz (oba v běhounu). Z toho jednou fest a druhej malej, se časem zamlíkoval. Ostatní defekty s tím spojené,dělala původní špatná páska (né ta má) a málo mlíka. Dořešeno a b.p. jezdím. Jsem spokojen. Jo a mám ty co Maňas.

            0 0
            • bagr84  

              Pokud průraz, tak to nebude nic pro mě, zrovna na tohle jsem se svou váhou expert. Nic, díky. Půjdu znova do Ikonu.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Neměl bys dát S na S? ;) GC + FT slouží dobře na Romanových akcích…

                0 0
                • bagr84  

                  Právě fast trak jsem dvakrat prorazil (control, cili odolnejsi verze). Na prednim ho vozim, S-Worksa… Nebyt toho prorazeni, nejlepsi plast co jsem na 29 vozil.

                  0 0
              • RomanH  

                Chvalili tu i Aspena – pry ma lepsi bocni vedeni nez Ikon

                0 0
                • bagr84  

                  To uz je moc kotva :))

                  0 0
                  • RomanH  

                    Aspen, ne Ardent ;-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Před 14 dny mi bylo vysvětleno že ardent jede vice méně stejně dobře jako ikon :)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Mam rok a pul klasickyho Ardenta Exo TR na predku a az ho sjedu, uz si ho asi nekoupim. Ta vaha je fakt poznat a RoR drzel lepe. Ale odolnost je super, to zase kloboucek.

                        0 0
                        • Paja  

                          Tak to neni uplne dobra vizitka, myslel jsem, ze Ardent je gripem spis jako NN.

                          0 0
                          • RomanH  

                            NN jsem nevozil, tak nemuzu hodnotit, RoR mi sedel vice. Ale ta jistota odolnosti u Ardenta taky hraje roli – na Okybacu a Duklu asi ideal. Jeste asi dam RoR Perf sanci, snad bude lepsi nez ten SnakeSkin.

                            0 0
                            • Paja  

                              To ja taky ne, ale predpokladam, ze s vyjimkou povrchu, kde jeho vetsi figury a ridsi vzorek budou minus (silnice, tvrda hlina), by mel drzet lip.

                              0 0
                        • pepek  

                          Ta vaha je fakt poznat a RoR drzel lepe – to jsou furt nějaké debaty, nepodložená tvrzení, experimenty a nakonec skončíte všichni zase u vlaštovek. Sem se taky nechal zviklat Pájou a cenou na kontíky a teď abych se rok trápil, než je oba sjedu :-(

                          0 0
                          • Paja  

                            Vzdyt ten Xking nejede spatne, jeho hlavni minus je ve srovnani s RaR mala sirka, takze se spis zvejka, plus je zase proti Schwalbe naprosto jednoduchy nahozeni bez duse a bezproblemovy zatesneni.

                            0 0
                            • obda  

                              Tak nevím, ale všechny vlaštovky jsem dosud nahodil a zatěsnil zcela bez problémů.

                              0 0
                              • Paja  

                                Ja nerikam, ze bych nejakou nenahodil (resp. jo nenahodil jsem jednoho RoR, kteryho jsem predtim jezdil 2 zimy s dusema na prednim a chtel jsem ho vzadu dojet – tam byly patky uz asi moc vytahany, neuspel jsem ani s kompresorem v autoservisu) ale ten xking naskocil na dve fouknuti dilenskou pumpu z Lidlu, se Schwalbama to byl vzdycky vetsi boj, lip jak ten xking naskocil jen ust RoR, ten sel i nasucho.

                                U Schwalbe mi vetsinou u novyho plaste chvilku trva nez se zatesni – treba prvni tyden dva ztraci tlak rychleji, a pak uz o.k. po celou zivotnost plaste, u toho xkingu jsem si toho vubec nevsiml.

                                Oboji jde o performance verze – levnej kevlar.

                                0 0
                                • obda  

                                  Performance verze RR čeká v krabici, mé zkušenosti jsou jednou šlupka EVO TLR a několika SS. Vše bez problémů dílenskou pumpou. Tlak neztrácel ani jeden. Ale byly to všechno TLR pláště, no. Největší a nezatěsnitelný vopruz byl MountainKing SuperSonic ;)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    TLR je snad ale o patce, ne? Ze by ani papirovej evo neztracel vubec tlak se mi moc nechce verit (nemyslim tim takovy uniky tlaku, ze by clovek musel kazdej den dofukovat).

                                    (Ne)zatesnitelnost supersonic conti se tu jednu dobu resila dost, proto me ten obyc kevlar v tomto ohledu prijemne prekvapil.

                                    0 0
                                    • obda  

                                      Rozhodně jsem nedofukoval víc, než s ultralight dušema. Při přechodu na SS jsem si taky většího rozdílu nevšiml. Taky do nového pláště hrknu 100–120ml mlíka (dvě odměrky) a pořádně protřepu. Ale to jen poprvé.

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Taky davam 2 odmerky do novyho.

                                        0 0
                                      • mastihuba  

                                        ja teda bral dycky snake skin verze, ale ty ucházely taky a na muj vkus to bylo dost, ale jestli seš spokojenej s držením tlaku u těch prezervativu, kterým si někdo troufá říkat duše, tak to pak jo :) Ikona TR jsem nasadil na začátku podzimu s 50 ml mlíka. Od té doby jsem nic nedolíval, takže předpokládám že je tam velký hovno a dofukoval jsem za tři čtvrtě roku asi 2×. Za mne ta váha navíc neni poznat a určitě se vyplatí to vozit, když tady čtu ty nekonečný litanie o defektech. Oprava posledního defektu na schwalbe mi trvala asi minutu a to nejvíc času zabralo hledání knotu v tom mojem velkým báglu a bohužel to byla zase vlaštovka a to taková že ty vaše by se do ní váhově vešly 2×.

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          SS jsem mel jen jeden a ten zacal uchazet az v souvislosti s tim znamym prochcavanim behounu, do te doby cca rok, rok a pul? byl o.k.

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            No otazka je cemu říkají soudruzi OK. Obda to má evidentně jinak než já. :D Nicméně náchylnost vlaštovek k defektům je výrazně vyšší než je tomu u maxisu :)

                                            0 0
                                            • obda  

                                              Já nevím – dofukuju tak jednou za měsíc? Nevím, nepíšu si ani nepamatuju. Když mi to na pohmat přijde moc měkké, dofouknu. Tu minutu fakt neřeším. Pravda, prochcávat mi začal po pár měsících. Ale měl by to být jen anti-freeze, zbytek mlíka zůstane uvnitř a funguje. Od přechodu na SS jsem neměl řezanec na boku :) U RaR po sjetí drážek ve špuntech registruju občasný defekt na běhounu. Pokud bylo v plášti mlíko, tak se to zatím vždycky zalepilo. U Crossmarku jsem registroval stejný problém (defekty v běhounu) po sjetí křížků.

                                              0 0
                                          • Polka  

                                            Mne vzadu u SS taky prochcava behoun, ale tlak je furt ok, zahada :-D

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Tak ono to zas tak dramaticky nebylo, kdyz rikam, ze plast neuchazi, tak ho stejne treba 2 do mesice dofouknu, ten uchcavajici chtel mozna 3–4×?

                                              Vic me sralo to, ze tam ten tmel rychle zasycha. Myslim, ze jsem do nej celkem nalil tak pul litru O:-)

                                              0 0
                                            • pepek  

                                              Chtěl by upozornit, že serepetinky za mamutem jsou opět ok a pěkně jetelný.

                                              0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jedeš do Hustých p*čí podívat se na Porschaka? :)

                            0 0
                    • bagr84  

                      Aha, neznal jsem. Kazdopadne uz je objednanej ájkon :)

                      0 0
      • Motyll  

        Nevím, co furt řešíte. Mám na všech kolech RaR nebo NN. Bez defektů, lehký drží. Teda na vozejku BA, ale výrobce stejnej.

        0 0
      • mastihuba  

        Dej tam ikona TR a mas klid. :)

        0 0
        • bagr84  

          Jo, vim, mel sem, sjel sem. Nebyl problem :) Kdyz to jinak nepujde…

          0 0
      • Jaroslávek  

        Já je mám. Na zakládně by ti řekli, jasně, ty tady jezdíme všichni jako to řekli mně. Zatím si nestěžuji.

        0 0
    • Motyll  

      Tak jsme se dnes pěkně sjeli.

      Add ANO: https://play.google.com/…apps/details?…

      0 0
    • Splinter  

      Proc jste mi nerekli ze tam je niva…

      0 0
      • mastihuba  

        Kde to je?

        0 0
      • Paja  

        Jsem myslel, ze jsem omylem otevrel 10 let stary vlakno B-)

        0 0
        • Splinter  

          10let to este neni ne? :)

          0 0
          • Paja  

            Asi ne, ale napred jsem tam napsal 5 let, a to se mi zdalo malo ;-)

            0 0
            • pepek  

              On asi orlík škytal, jak jsme o něm debatovali v uterý, tak se musel ozvat.

              0 0
            • Jaroslávek  

              Tak těch 500 v Orlických neklaplo bo v pá pršelo. Takže jen 430. Já jen pro pořádek. Na zpáteční cestě byla zařazena erzeta zelná značka do Sloupu, je to taková kořenofka, byl jsem už trochu unaven, ale nový bike jsem velmi, ale opravdu velmi ocenil.

              0 0
              • Excel  

                Mám smeknuto, i spoďáry jsem si sundal.

                0 0
              • RomanH  

                tvl, to jsou km… To my jsme sracky. Nechapu, ze jsi s takovym najezdem nejel s nami na Deda ;-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Můžeš být klidný, procento terenů vaši cesty a tras bílýho baletu je přece jen rozdílné. Bílý balet se nám rozrostl, takže sladit obtížnost nelze. Navíc večení objemy pitnýho jsou děsivý. Někdy se to zvrtne už ve fázi, když je zastávka ještě před cílem.-(

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  pitnýho režimu mělo být

                  0 0
                • pepek  

                  Kalí vodu, předsedo. V poslední době jel na buk i zpět vždy napřímo a po asfaltu.

                  Kdoví, jak to bylo :-)

                  0 0
              • mastihuba  

                to je ze žďárné furt z kopca :D

                0 0
              • JSt  

                tos me zklamal, jen 430. :-/ :-DDD

                0 0
              • les  

                Jsi ďábel.

                0 0
              • Smazaný účet  

                Rešpekt, ale chybí mi časové, povrchové, výškové, … údaje ;)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  No výškově chtěl trasér překonat Mt.Everest, ale jak říkám, ten pátek chyběl.

                  0 0
                • Paja  

                  …teplota, tlak, rosny bod, fyzicky a psychicky stav jezdce…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak třeba se to dozvím od tebe, za kolik dní?

                    0 0
                    • Paja  

                      To bylo takove pripomenuti legendarnich reportu zbartose ;-)

                      ale jinak bily balet jel ct-ne.

                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      Pá jsem vynechal bo brutálně chcalo skoro celý den, na hřebeni bylo 9 stupňů. Někteří ovšem co nejeli cetu tam i z5 holt vyjeli …

                      0 0
              • Motyll  

                No tvl :)

                0 0
            • Jaroslávek  

              zelená

              0 0
        • Jaroslávek  

          Šmarjá jak já se lekl.-)

          0 0
    • pepek  

      ti enduristi mají ty svoje tratě v bordelu, neudržovaný, kuwa :-(

      0 0
      • Polka  

        Taky bys sis to mohl prosekat kolem zahrádek.

        0 0
        • pepek  

          Tam nic nehrozí, ale v té utěchovské RZetě nechali pařízek schovaný v kopřivách. Leduju žebro :-(

          Pozitvní je, že uvidím komplet LeMans i F1 :-)

          0 0
          • mastihuba  

            Zebra je dobry zatejpovat kobercovou paskou. :) usetri to spoustu bolesti.

            0 0
            • pepek  

              :-)

              Radši to mám zavázaný obinadlem,

              0 0
              • mastihuba  

                Jenze s obinadlem se blbe dejcha bud je utazeny moc nebo malo. Tejp hodis jen pres pulku a druha zdrava funguje normálně.

                0 0
          • scoty  

            ..že tys to těm japoncům nepřál?:)…jinak to není možný:)

            0 0
            • pepek  

              Nene, jsem s nimi solidární, přál jsem jim to – i když to jsou žlutí ďábli.

              Taková smůla, to je peklo. Ale závody teda parádní. (A Ford zopakoval uspěch po 50 letech: obrovský tovární tým, včetně Forda Jr. porazil malýho italskýho prodejce Ferrari z Texasu :-)

              0 0
          • babicak  

            Abys taky tak jednou neskončil http://www.rdracing.cz/aktuality.php?…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Jeden z důvodů, proč ty jeho samotářský romantický, malebný apod. pěšinky jsou nebezpečný.

              0 0
    • Karaya  

      Dneska odpoledne někdo na silnic?

      0 0
    • pepek  

      Včera měli zase uplně všichni meruňky, to je peklo, totok. Sem dojel za světla dom :-(

      0 0
      • Paja  

        …a pritom ses mohl spokojene poflakovat nocnim strasidelnym lesem…

        0 0
      • Jaroslávek  

        Buď rád, žes dostal prostor. Jen tak mimochodem, v út jsem jel kolem Hauskrechta a měl votevříno a lidí pár, je pravda, že tam byly i nějaký dětičky …

        0 0
      • Polka  

        Jak vsichni? Ja byl za 45min. doma, od panenky marie dolu rekord 71,8kmh, tak ted nevim jestli je to jeste malo nebo dost :-)

        0 0
        • babicak  

          Také jsem byl včera, Pepa nevydržel, tak proběhl pokec s policií a řidičem autobusu v Praze :-), za světla domů. Hajný nepřišel, ale pláště se probiraly.

          0 0
        • pepek  

          71, 8 říkáš? – to pouze dokládá, jaký máš strach z rány válečkem po hlavě.

          0 0
          • Polka  

            Vole taky musis te zenske nekde neco doprat, at je klid! Bob tama jel myslim jeste rychlejc, asi na neho cekavaji rovnou dva valecky :-D

            0 0
    • Excel  

      Jede nějakej buzejant nahoju, kjomě mě?

      0 0
    • pepek  

      Všechno se neustále zhoršuje: dnes se švestky chystaly provádět měření cyklistů (foukáním) na cyklostezce za Obržan.

      Je tam fakt horko: klimatizovaná a krytá trasa a stejně jsem se musel průběžně furt immervere polívat vodou.

      0 0
      • scoty  

        Nejlépe je se odsunout do Jedu…

        Včera v Brně 32 a tam přijatelných 27 + svěží vítr. Při odjezdu u rybníka 24 a v Brně ve 20,15… 30.

        0 0
        • pepek  

          s mým naraženým žebrem maximální peklo, co dávám, je sjezd z chodníku

          0 0
      • Smazaný účet  

        Ty už nejezdíš s Romanem? ;)

        0 0
        • pepek  

          Tam bych zdechl. Počkám si na komenty :-)

          0 0
          • Excel  

            Brno, pres Radostice Ivancice, Oslavany, Cucice, pres Rapotin na Smelc. Od Oslavan peklo na zemi. Malem jsem tam umrel, v tomhle pocasi je to na ****, to je jasny, ale kdyz musis tak musis.

            0 0
    • Excel  

      .

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dávals 120,– za vlez? Když si projdeš Veveří a spol., moc chmeloznaček oproti slavnostem chybět nebude ;)

        Né, su nasranej, že sem vůbec nikde nebyl, tenhle víkend jsem totálně prokaučoval, trochu se zvrhl „romantický“ výlet.

        0 0
        • Excel  

          My tam došli v 22:00 z druhý strany od kpt. Jaroše, nikdo po nás už za vstup nic nechtěl,před tím jsme seděli v Lužánkách u kurtu a tam jsem pil nějakou břeclav desinu. Tak jsem tam jako došel a v tom vedru si chtěl dát pivo na který sem měl jako chuť, nicméně stánek starobrna tam nebyl, tak jsem si dal jedno pivo tam kde nechtěli krygl a dali mi ho do kelímku, ani nevím co to bylo, ale bylo hořký jak pelyněk a stálo za hovno a ke stolům zaváněly hajzly. Škopek jsem tam ani nedopil a jeli jsme do ******. Kdyby chtěli za vstup 120 tak to nedám.

          0 0
          • mastihuba  

            Pátek becka serak, sobota becka 11 brno, druha kout, nedela křtiny dalsiho synovce deratizace u matonky. Vekend v prdeli.

            0 0
            • RomanH  

              Nechtej, abych Ti sem napsal svuj program od ctvrtka ;-) Ale i tak jsem s Exikem tu Oslavku v sobotu dal, telo ma jit do hrobu zhuntovany :-)

              0 0
              • mastihuba  

                Kolik ste najeli? Sem jel v sobotu v poledne jen bukovinka, proklest, krtiny, habrubka a zpět a ze krtin na habruvku me to malem usmazilo za ziva. To v noci kdyz sprchlo tak uz se jelo dom parádně. :)

                0 0
        • Polka  

          To te to prestalo hodne rychle bavit :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Mě to nebaví od začátku, jen jsem tomu pořád dával šanci a úplně neuváženě jsem do toho ještě sypal :(

            0 0
            • JSt  

              cos od toho ocekaval a v cem vsem to ocekavani nesplnilo?

              0 0
              • scoty  

                neobjel na tom jedničku v Jedovnici v průměru 30/hod?:)

                0 0
              • Smazaný účet  

                Zejména na těžkých převodech je dost znatelný odpor (na cyklostezkách mě předjíždí horalisti:) a úplně lehký převody tomu zas chybí. V případě potřeby z toho neudělám skorožiletku jako z CX…

                V podstatě vůbec nevím, proč jsem to kupoval, asi moc silný lentilky :)

                0 0
                • Paja  

                  :-D nech si francouza a kup si znovu CX, 2 pary kol, hotove vyresene…

                  0 0
                  • Karaya  

                    CX prostě není silnice, to není jen o jiných kolech, ale o celkově jiné geometrii, která má zásadní význam na požitek z jízdy na asfaltu. Já radím koupit pořádnou silnic. Tu konec konců ještě neměl, ne? :-)

                    0 0
                • RomanH  

                  Proc z toho neudelas singla s remenem ? Uplne bezudrzbovy popojizdec do prace.

                  0 0
                  • pepek  

                    Řemen je taky odpor. Optimální je přestavět to na řetěz a 3×10

                    Ale depka má velké plus za první objektivní zhodnocení té sračky. Doteď se tady všichni jen rozplývali, jak je to gut, bo nechtěli být za blbce :-)

                    0 0
                    • Polka  

                      Mluv za sebe :-P

                      0 0
                    • RomanH  

                      Toz Depka ty „sracky“ hodnoti docela casto :-)

                      0 0
                    • JSt  

                      remen ma vetsi odpor a drzi na zubech hur jak retez. to se doctes vsude. ze planetovka ma vyssi odpor se taky doctes vsude. ale pres to by nebyl problem se prenest.

                      na remenu by mne vadila vysoka cena za zmenu prevodovyho pomeru – drahy pastorek i pripadny remen. na planetovce zas slozitost, kdyz se vysere, resp. udrzba, aby se tomu vysrani predeslo. ve srovnani je bezudrzbovy klasicky saltr, kde vsecko poladis behem chvilky par srofkama casto i za jizdy. ;-)

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    Přešla mě chuť cokoli dál testovat, když „pastorek“ stojí 1700,– (Alfina má specific uchycení). Nejsem Ex, abych Buk lámal na singlu.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ze jsi tak jezdil v mladi Ti nevadilo ?

                      0 0
                    • Excel  

                      Zvaž to, na Buk jezdí s převodama každej *****. Na singlovi, potažmo festce…jen JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Vyjma bukovinských prťat na trajgole.

                      0 0
                      • les  

                        Na letošní rok usiluji o zavedení kategorie SS na Bukole. Návrh je podán, tož uvidíme, jak se rozhodne rada starších.

                        0 0
                        • Excel  

                          Nebudu měnit pastorek kvůli dvouminutové záležitosti, do *****

                          0 0
                          • les  

                            NIC neměň. Co před Dvorama ztratíš, za Lhotkama doženeš. :)

                            0 0
                      • Smazaný účet  

                        To lámu na modré bez trakce už teď, nechápu, co je na tom zábavnýho?

                        0 0
                        • Excel  

                          Že to vyjedeš na sračky. S Romanem musím ujet 100 km nebo 50 km v hajcně jak *****, abych se cejtil stejně, tady ti stačí dva tři kopce a chčiješ krev, seš v hajzlu, na kaši a přitom si odpočine hlava.

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Já vím, že ti to moc nepomůže, ale máš můj hluboký obdiv.

                          0 0
                          • Excel  

                            A co obdivuješ, že si to dokázal přiznat a zbavit se toho kroku vedle… narozdíl od tebe ? ;-P

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Znovu a znovu zkouší. Jára Cimrman, český velikán všech oborů lidské činnosti taky zkoušel a zkoušel …

                              0 0
                              • babicak  

                                Také mně napadlo přirovnání k tomuto geniovi českého národa, průkopníkovi v prošlapávání slepých uliček.

                                0 0
                                • JSt  

                                  to neni prukopnik slepych ulicek, ale vecne nespokojeny uzivatel. na krosce jezdi spousta lidi k plne spokojenosti, stejne tak na grejdovi i na obycejne silnicce. remen s planetovkou taky lidi vozi ke spokojenosti. depic neprokopl nic, jen s nicim neni spokojeny. ;-)

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    Prokop kešeňu minimálně.

                                    0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Odhalil jsi mě, jsem věčně nespokojený, ale věčně, polovička se mnou má peklo.

                                    Ale s Duratecem i Apachem jsem byl spokojen, jen prostě nemám skladovací prostory jako Ty (v minulosti;) a vlastnit CX/gravel i silničku je pro mě úplně zbytečné…

                                    0 0
                            • pepek  

                              Na Letonickém Tourmaletu by sis určitě taky rád přiznal (pokud si nenecháváš Marušku pod kopcem)

                              0 0
                              • Excel  

                                Já ale mám hrdost a nikdy, nikdy nepřiznám, že je to úplněnapikaču ***** se na tom do kopca.

                                0 0
                • JSt  

                  takze krom toho odporu kolo splnilo tva ocekavani.

                  0 0
    • Jaroslávek  

      Asi příprava na prázdniny …

      0 0
      • Polka  

        Ta uz probehla… :-D

        0 0
        • les  

          To byla hluboká orba.

          0 0
          • Motyll  

            Velmi…

            0 0
          • pepek  

            Dám to pod tebe, ty mě snad nevyfakuješ, jako někteří zdejší zelenější soudruzi:

            Frantíci poté co vyhráli MX národů přímo ve svatostánku američanů v Glen Helen, tak je zase teď jeden nasral na dalším jejich svatém místě: Pikes Peak :-)

            0 0
            • Vilém  

              Nesleduju to, ale jsem rad, ze kazdy rok tu najdu odkaz na tento zavod:)

              Ty zabery nejsou zrychleny? Kolik ma to auto kvaltu? Jede to nadherne ciste.

              0 0
              • pepek  

                Nevím, mě se to moc čistý nezdá (taky zústal půl minuty za loňským Loebovým časem)

                Je to Norma s Honda motorem ( 1 : 1 power to weight ratio a 4×4)

                0 0
            • Jaroslávek  

              Nesleduji, ale aspoň oživils.

              0 0
      • Paja  

        Dneska by to slo, akorat nevim jak stiham tradicni odjezd, spis ne, mam odpoledne nejaky vyrizovani ve meste.

        0 0
      • obda  

        Co středa nebo čtvrtek?

        0 0
        • Motyll  

          Zítra jo, silnička, piju nealko.

          0 0
        • Excel  

          jestli se zadaří tak tam budu ve čtvrtek

          0 0
        • Jaroslávek  

          Tento týden nula, včera jsem si vyjel neplánovaně s Pájou. Příjemný podvečer to byl.

          0 0
          • Jaroslávek  
            • nezbytná debata o pláštích, ale KONSTRUKTIVNÍ.-)
            0 0
            • RomanH  

              Zacinam se priklanet na to nase smrdlani okolo Brna k verzi (P/Z) : RoR (nebo NN) & RaR, vse 2.25, verze Performance. A pokud chces odolnost a nevadi Ti vaha, tak Ardent Exo.

              0 0
              • pepek  

                Já mám teď nově Hankook a dobrý,. Zdá se, že drží i na mokru

                0 0
                • RomanH  

                  :-)

                  0 0
                • Polka  

                  Mne tam dal ted pozoricak nakou akcni Yokohamu, na suchu zatim drzi :-)

                  0 0
                  • Motyll  

                    A co ti dal za řetěz?

                    0 0
                    • Polka  

                      Řetěz mi na autě neměnil :-) za to já dával loni poprvé Sh a je vidět, že campa je campa, sice všechno sjedeš dřív, ale řetěz drží, což je pro silové typy jaksi priorita.

                      0 0
                      • pepek  

                        sice všechno sjedeš dřív, ale řetázek drží – vzhledem k tomu, že řetěz je nejlevnější součást pohonu, tak to nějak postrádá logiku. Navíc jako majitel více bicyglů můžeš natažená shimana v pohodě dojíždět na plečkách donekonečna.

                        0 0
                        • Polka  

                          Drží, jakože je pevnější, tvrdší a prostě ho nepřervu, kapiš? Ne vždy lze použít ty vaše turistične rady ;-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Esi neni jednodussi se naucit nytovat, nebo řadit. Ty silovej type :)

                            0 0
                            • RomanH  

                              cype:-)

                              0 0
                            • Polka  
                              • to byl v podstate zcela novy neprenytovavany nespojkovany SH ;-) Bez spojky si navic dal u SH neskrtnes kvuli jejich cepum, kdezto campu muzes kdykoliv nytovat jak chces – taky dost dulezita vyhoda.
                              • prasacky razeni na spanela apod. je pri „zavodnim“ nasazeni a mensim poctu pil zcela normalni, to bys jako uzivatel 1 × 10 (nebo kolik) mohl taky vedet ;-)

                              Howgh.

                              0 0
    • obda  

      Bacha na medvědy, když jim zavazíte na trailu: http://www.bbc.com/…ada-36670145

      Relevantní zejména pro akci „Východ“ ;)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Pepek má zkušenosti s muflonama, poradí si taky s méďou.-)

        0 0
        • Paja  

          Ale s jelenem si radeji nezacinal…

          0 0
        • pepek  

          Tak si říkám, zda jsi neudělal chybku v tom Slavkově, soudruhu

          0 0
          • Paja  

            Nj, jenze soudruzi na zakladne ho presvedcili, ze potrebuje 29…

            0 0
            • pepek  

              soudruh především potřebuje kolo dostatečně modré

              0 0
            • Jaroslávek  

              Já chtěl 29 i bez soudruhů.

              0 0
              • Paja  

                V rijnu to jeste tak jednoznacny nebylo.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Nač vzpomínat v červenci říjen ?

                  0 0
                  • Paja  

                    Mozna proto, ze pak trvalo pul roku nez ti kolo dodal?

                    0 0
                    • Motyll  

                      Já už bych to uzavřel. Pojďme řešit Schwalbe :)

                      P.S. nemyslím, že to byla chyba prodejce v ČR

                      0 0
                      • Paja  

                        Psal jsem neco o chybe prodejce?

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Když napíšeš než ti kolo dodal, co si má pod tím Motýl představit ?

                          0 0
                          • Paja  

                            On si hlavne nemusi nic predstavovat, kdyz vi, ze to castecne byla normalni cekaci doba na kolo modelove rady 2016 a o zbytek se muzete sabnout, dilem ty, protoze ses nemohl rozhodnout co s tema kolama vlastne chces udelat a dilem on, bo nejaky skluzy a nedostatky v komunikaci tam taky mel.

                            To, zes na kolo pul roku cekal nicmene vubec nebylo mineno jako nejaka narazka na prodejce, ale konstatovani faktu, ze uz pred tim pulrokem ses pro 29 rozhodnul a nedlouho pred tim jsi mi jeste posilal nastrel konfigurace iq 275 v modre barve, takze urcite neni pravda, ze bys pro 29 byl delsi dobu nejak pevne rozhodnuty…;-)

                            0 0
                      • mastihuba  

                        švalbe je nahovno :)

                        0 0
                        • Motyll  

                          +1 Polka

                          0 0
                          • Polka  

                            Já k tomu nebudu nic konkrétního psát, ať mají soudruzi prostor pro bujnou fantazii, to pak vždycky pobaví :-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              K tomu zadna bujna fantazie neni potřeba. Proste jedes, zastavíš, vyresis defekt a jedes dal. Jestli vymenis dusu, das knot, nebo prijede motyll je celkem sumak.

                              0 0
                      • Polka  

                        Jedine schwalbe pyco!

                        0 0
                        • Excel  

                          Jak pro tebe jel Motyl na modrou, to jsi mel obuto co?

                          0 0
                          • Paja  

                            Sidi?

                            0 0
                            • Excel  

                              Nevěřím.

                              Kdo vozí SIDI a vlaštovky už je jen krůček od oholených noh a to je pak normání teplej ********.

                              0 0
                          • Polka  

                            Netahej sem starý vykopávky. Tím si musel projít každej :-)

                            0 0
          • Excel  

            Vypadá to úplně stejně, až na barvu, jak trancík toho…no…ten čudák z Komína..nemožu si vzpomenou na jméno..už vím…Joudys

            0 0
          • Jaroslávek  

            Stejně se mi to nechce otevřít, ten nahoře ví proč.

            0 0
          • Motyll  

            Kostka je daleko hezčí.

            0 0
    • JSt  

      a scoty muze rozsirit sve pole pusobnosti. :-D

      http://www.brnenskadrbna.cz/…-mil-kc.html

      0 0
    • mastihuba  

      de ste fčera šeci zkysli?

      0 0
      • Polka  

        Chcalo taks byl hore jo? :-) Ja zkysl s mladym na matousovi v parku.

        0 0
        • mastihuba  

          tak ja sem jel z hokny vo půl druhé a ke krbu sem dojel včas. Na chcanec sem si počkal až na žárovce. :) skupina D se rozrůstá :)

          0 0
          • les  

            Doufám, že myslíš Vláďu?-) Páč ubytovací kapacita je vyčerpaná. Napočítáno 11 soudruhů.

            0 0
      • obda  

        Deštíček, no. Brzký start jsem nestih a pak bych jel rovnou do chcance (a cestou zpátky by to vyšlo akorát na druhé kolo ;))

        0 0
        • Smazaný účet  

          Zvrchu jsem nedostal ani kapku, nějak se mi to zázračně vyhlo tam i zpět.

          0 0
        • Excel  

          Já dojel navrch zechcanej jak Laura po ránu, ale dyštěm to moc nebylo. Zpátky ani kapka.

          0 0
          • Polka  

            Vubec se nedivim, slo to spodem soudruzi, slo to spodem ;-)

            0 0
            • obda  

              Tvl, nepojedu na Buk z domu pres Tvargl a Kalec ;)

              0 0
              • Polka  

                Proc? :-)

                0 0
                • Paja  

                  Protoze ty s nama nejezdis pres Bilovice? Nebo s obdou pres Zamilec? ;-)

                  0 0
                  • Polka  

                    Proc to vazes na me? Ja vcera nikde nebyl :-) Proste se muze projet jinou cestou nez obvykle, navic ta pozoricka panoramata ze? A psal o ceste tam, ne zpet. Ja taky kolikrat jedu na Smelc pres hory/doly.

                    0 0
              • mastihuba  

                proč? :)

                0 0
          • obda  

            Jo, na radaru jsi tam měl volný koridor.

            0 0
    • Lada,s  

      Sice už je červenec, ale nekoná se zítra něco? :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.