• Paja

    Dny se prodluzuji k maximu, takze je pomalu cas vyhlasit letos se da rict uz tradicni:o) akci. Navrhuju bud 2.6. nebo 9.6. Sraz 5:00 :-P v Zabrdovicich u kostela

    Pro inspiraci www.bike-forum.cz/…9/forum.html#…

    0 0
    • Paja  

      pozn. letos jen za pekneho pocasi, v tom co je na fotce uz nejedu…

      0 0
    • Karaya  

      Počítej se mnou, počasí budeme muset objednat :-)

      0 0
      • gblp  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Splinter  

      A sakra:-D

      0 0
    • UCHI  

      Ha je to tady…Jdu do toho, od loni se tesim. Nepojedem uz v kvetnu?

      0 0
      • Paja  

        Ja v druhe pulce kvetna nemam volnou sobotu, krom toho cim pozdeji, tim dyl bude svetlo a (snad) hezky.

        0 0
    • slou  

      No aji bych to mohl zkusit … ale to zase bude chtít dajaké slicky :) uvidím… ale jestli povalíte 9.6. tak si na vás pouze vzpomenu u bečky piva :))

      0 0
      • slou  

        Tož jsem udělal první krok k této šílenosti (pro mne) … koupil jsem si slicky … teď už jen najít odvahu ;)

        0 0
        • JSt  

          jaky? ja su furt nerozhodnej jestli koupit speedmaxy (mozna bych je vyuzil i nekdy jindy) nebo fakt nejaky echt slicky, na kterych bych to odjel a uz se na ne nepodival. trosku me desi, ze vubec nemam s takovyma plastama zkusenost kvuli defektum a tak… delaji mi ty gumy starosti :-)).

          0 0
          • slou  

            NO původně jsem si říkal, že vezmu Hutchinson, ale nakonec jsem skončil na Maxxis Columbiere 1.25 … no uvidím jak to celé dopadne.

            0 0
          • Polka  

            Ja koupil taky ty Omegy 1.9, tak su zvedav. Jinak je vyuziju pak aj na zimakovi.

            0 0
            • JSt  

              asi teda taky pujdu do nich. a necham je tam i na ty hrusovany, at se prasi za kocarem ]:->.

              0 0
              • Polka  

                :-D

                0 0
              • pepek  

                Kup pořádně uzký slicky (1,2 –1,5 třeba IRC), proti těm jsou Omegy vlaková brzda.

                0 0
                • JSt  

                  de do toho nacpat normalni dusa (1.75–2.125")?

                  0 0
                  • slou  

                    No bych rekl ze asi ne, teda ja si k tem 1.25 vzal dusi 26×1.25–1.5

                    0 0
                  • pepek  

                    No de, ale někdy vyleze :-) Mně vylezla jednou, tak jsem holt koupil ještě uzkou duši, no. (do té 1,2 uzkou do 1,5 dávám normální)

                    0 0
                  • pepek  

                    Někdy řekni, nechám tě na tom svézt. Po 10 metrech cítíš, že je to o něčem jiným.

                    0 0
                    • JSt  

                      dik to je dobry, ja ti verim ;-). dovedu si ten rozdil predstavit. co me trosku odrzuje, ze 3 duse a 2 plaste vyjdou skoro na tisicovku. za ty prachy by se snad dala i pujcit silnicka, pokud by ji ovsem nekde pujcovali :-)). asi to fakt vidim na ty univerzalnejsi speedmaxy…

                      0 0
                      • pepek  

                        Dobrý, tak uděláme deal: já Ti pučím pláště a duše a Ty mně Trancika , jo? :-))

                        0 0
                        • JSt  

                          ty ses normalne lichvar :-)). uvidime… ;-) jestli na tebe ta dvacitka nebude moc velka. jakoze bude, ale jestli se na to vubec nejak poskladas.

                          0 0
                          • pepek  

                            Jáká lichva, dyť Ti na tom ujedu max: 90 km a ty: 300 km? Navíc Tebe muže přejet Tatra aji s plášťama :-)

                            0 0
                      • Karaya  

                        Pokuď budu mít do té doby novou silničku, tak ti klidně půjčí Favoritku. Velikostně by ti byla, ne?

                        0 0
                        • JSt  

                          vazim si nabidky, ale nekomplikoval bych to. navic bych mel strach, aby me na kole, na ktery nejsu zvyklej (kor silnicka, na ktere jsem sedel jednou v zivote :-) nebolela zada apod. precejen na tom chvilu budem sedet ;-).

                          0 0
                        • pepek  

                          Kua, nekaž mi tady kšeft, jo?

                          0 0
                        • JSt  

                          vidim, ze nakonec merida na ultegre, hmmm. ti budem muset pritahnout konusy, abys neujizdel ;-).

                          0 0
                          • Karaya  

                            No taky to může být Favorit na SunRace/105/Sachs­Rival :-)

                            0 0
                  • hribik A1  

                    do 1,50 sa napchat da. vlastna skusenost :D

                    0 0
          • Excel  

            budu mít půjčené Ritchey Tom Slick 26×1,4..do toho nacpu normální duši…prej…nadupu to na milion psíků a to musí ject samo

            0 0
    • brantec  

      Huh, konecne:) Je mi jedno kdy, ale sraz si s vama dam jinde. Prece jen 40km zajizdka do Brna by nebylo to pravy orechovy:-)

      0 0
      • Polka  

        Co blbnes? Jarni najizdeni prece ;-) Esi povalite 9.6, tak si na vas snad vzpomenu na nekterym ze zavodu, ale jinak bych snad aji jakoze jel, i kdyz nemam zadny slicky.

        0 0
        • brantec  

          Myslim, ze mam najeto az az (na me). Tenhle tyden dokonce pauziruju bo jen tak turistickym tempem popojizdim po kraji a kocham se:)

          Co je 9.6. za zavody?

          0 0
      • Paja  

        Treba u Kojalu muzeme byt cca 6:30–7:00

        0 0
        • brantec  

          jak jste jeli minule? Jeli ste Brno-Adamov-Blansko-Sloup-Konice-Litovel-Unicov-Rymarov-Praded jak je to psany na zacatku toho staryho dredu nebo nejak jinak?

          Jak to mas v planu jet? Tak jak sem to nacrtnul? Bych se mohl pridat bud v Drahanech nebo klidne i u toho Kojalu.

          Sem to tak jel loni..pak to pokracuje na Litovel, Unicov, Rymarov a Pradeda:)

          0 0
          • Paja  

            Loni jsme jeli tam takto www.volny.cz/…d-B-mapa.JPG (je to v tom threadu dal) takze pokud pojedeme stejne bude pro tebe asi nejlepsi pripojit se v tech Drahanech, cca v 7hod. Zpatky jsme jeli pres Rymarov Mohelnici(bludiste) do Boskovic. Vychazel bych z lonskych tras, navrhy na zmeny, alternativy, vylepseni vitany:o)

            0 0
            • Karaya  

              Zpátky bych teda přes Mohelnici už nejezdil, je to tam samej kopec a jsou tam bludný kořeny :-)

              0 0
              • Paja  

                To by vyzadovalo lepsi navigaci – Uchi pise, ze vezme GPS. Jak jsem to ted trochu prohlizel v Route 666:o) tak zpatky to stejne bez kopcu nepujde, stejnou trasou jako tam je nuda, takze se mi stejne zda nejlepsi Praded-Mohelnice-kolem Mestecka Trnavky a Jevicka-Boskovice-Blansko-Brno – z tras timto smerem by tam melo byt asi nejmensi prevyseni.

                0 0
                • RomanH  

                  Ja tudy jel asi pred mesicem autem. Opet jsem se v tech dedinach ztratil a to tudy jezdim cca 3× do roka. Mohelnice a jeji okoli je proste proklete. Trasa je tudy hezci, ale kopcovitejsi. Nazpet se mi bude vracet lepe pres Drahany, ale podridim se (teda jestli budu v dany termin moci)

                  0 0
              • Paja  

                Jeste mapka

                0 0
                • Splinter  

                  Co kdyby sme jeli cestou zpátky na Bukárnu na jedno?:-D

                  0 0
                  • Martula  

                    Ještě před chvílí jsi říkal, že nepojedeš… :D „chudák sup“ … hmm

                    0 0
                  • Paja  

                    No, ale tak…deti:oP to bysme asi museli prohodit trasy nebo jet stejnou cestou tam i zpet(coz se mi nechce).

                    0 0
                  • Paja  

                    varianta Buk:o)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      no a? když jsem jel loni v pátek z rýmařova tak jsem tam v tahu zůstal až do neděle :)

                      0 0
                      • Paja  

                        nic, nic ja zastavku na Bukarne schvaluju;-)

                        0 0
                        • jonys  

                          No výborně.Takže já se teda jako v zájmu celku obětuju,odpo vyrazím na Bukovinku,dám si tam Praděd(možná i 3–4)a budu vám tam držet fleky…samozřejmě bych dal cokoliv abych moh jet taky,ale někdo musí oddřít i tu černou práci,že!

                          0 0
                • kajulka2  

                  Ta trasa mohelnice-jevíčko teda po rovině taky zrovna není, trochu to tam znám

                  0 0
                  • Paja  

                    a taky tam maji pekne blby znaceni:o) jenze kudy jet jinudy (min do kopce) abysme nejeli obe cesty stejne?

                    0 0
                    • kajulka2  

                      No tam moc jiná možnost asi není, to je fakt, ty kopce se někudy přejet musí

                      0 0
                • Zbyněk  

                  Jeden tip na zpáteční cestu: můžete to vzít ze Šťáhle na Břidličnou, je tam pěknej asfalt a hezky se jede, a pak přes Rýžoviště a Huzovou do Šternberka (cestou 2 kopečky, každý cca 100 výškových metrů). A ze Šternberka přes Šarnov, Křelov až na Plumlov po absolutní rovině. Kolik to je km nevím, ale zajížďka by to být neměla a terén taky není tak těžký jako kolem Jevíčka nebo Konice. A poznáte nové cesty. My tudy jezdíme právě na Praděd, je to nejpohodlnější ces­ta.

                  0 0
            • brantec  

              Takze tam jsme jeli stejne:) Nazpet sem to vzal v Litovli na Konici a to sem si teda dal. Sem nevedel za nastoupam metru jak na Praded jeste jednou:)

              0 0
    • Excel  

      kua..to je vyzva

      0 0
      • JSt  

        ja bych to videl skoro jako povinnost. aspon si jednou zkusim, jake to je na silnici ;-).

        0 0
        • Martula  

          Povinnost, hmm. :)

          0 0
          • JSt  

            cti pozorne a nevynechavej slova jako bych, skoro apod. ;-) uz jsem se nadelal dost blbosti a tohle by mohla byt z tech, na ktere rad vzpominam :-)). takze se jako predbezne hlasim.

            0 0
            • brantec  

              Povinnost je vzit si fulla;-) Jako Roman na velikonocni vyjizdku:)

              0 0
              • Martula  

                Dík za doplnění:)

                0 0
              • JSt  

                nene. pekne pevnacek. na chudakovi ted vubec nejezdim :-/. at jde taky jednou na vzduch a nemusi cekat az do zimy ;-).

                0 0
    • Paja  

      toz momentalne to vypada spis na 2.6.

      0 0
    • Excel  

      Přinejhorším vás pak opustím cestou zpátky u Olomouce a mrknu se k našim, ale ted jaký pláště? Mám doma jetý Maxxis Flyweight 2.1 Kevlar, nebo radějc pořídit totální slicky, třeba www.cykloexpert.cz/…port-contact

      0 0
      • Paja  

        Pokud nechces jinak jezdit po silnici vystacis si s tema sjetejma flyweightama (jestli je teda cestou neprojedes durch:o) Splinter, Uchi a RomanH jeli loni na wormdrivech, 1 worm vazi skoro tolik co 2 flyweighty:o) Pokud slicky vyuzijes, tak 1.2–1.3 plast pojede urcite rychleji (zaroven musis pocitat s tim, ze se zmensi obvod, takze budes jezdit zhruba o pastorek tezsi prevody, tj. prijdes o nejtezsi prevod).

        0 0
    • UCHI  

      OK, znamenám si 2.6.a uz se moc teším. Na letošek jsem pořídil novýho krosa tak uvidíme jak to pofrčí.(na fullovi nejedu) Na bajka doporučuji ty Wormy steně jako Pája, loni byly dobrý.Kdyby potřeboval někdo z Brna a okolí tak můžu ty lonský pujčit-znají cestu :-)

      0 0
      • JSt  

        jo? bych se i hlasil o ten cervi nahon. mam doma jen same drapaky. rad se s tebou nejak lisacky vyrovnam ;-)

        0 0
      • Paja  

        Hlavne kolem Mohelnice:oD

        0 0
    • Roman  

      Píšu si do deníčku 2.6. „políFka celý den“.

      0 0
    • UCHI  

      Jo Mohelnice při západu slunce…,letos beru GPS:-)Ty Wormy no problem,cinkni mi na 605473253 a domluvíme se.

      0 0
    • RomanH  

      Uz je to tady. Urcite chci jet, ale s terminem je trochu problem. 8.6.-10.6. budu pravdepodobne na biku v Krakonosove a 20.06. mi taky moc nesedi. Co takhle v druhe puli cervna 22.6. nebo 29.6. ?

      0 0
    • mastihuba  

      vy už tam jedete zas? vždyť jste tam byli loni :)

      0 0
    • Martula  

      Nemá doma někdo jetou osmičku kazetu? Kdyby byla, tak se to odšmrdlalt možná dá. Ale s tou mou vraždou to nepojedu.. třeba jen kousek..:)

      0 0
      • VA3  

        Silniční?

        0 0
      • Paja  

        tento vyvojovy stupen jsem bohuzel preskocil, na silnicce 7 na biku 9. Neber si to spatne, ale nevim, jestli je to v tvym veku dobrej napad, mozna jet treba vlakem do Sumperka a pak s nama na Praded a zpatky.

        0 0
        • Martula  

          Nenapsala jsem celou trať… taťko. :)

          0 0
          • Paja  

            ale vypada to jakoze s jetou osmickou by se to dalo odsmrdlat, ale s tou tvou vrazdou jen kousek:o)

            0 0
          • Paja  

            toz at se nehadame o slovicka, z Sumperka na Praded, Bukarnu a Brno je to 210km, to by slo ne?

            0 0
            • Martula  

              Myslím, že jo:) Ale bude mi to připadat oproti Vám blbé..

              0 0
              • Excel  

                já v tvým věku bych neujel ani Šumperk Praděd, blbý ti to nemusí připadat ani náhodou, i těch 210 je masakr

                0 0
              • Paja  

                ono i tech 210 (pokud nebudeme bloudit:o) je dost…

                0 0
              • JSt  

                to nestoji za to, aby ses nevim na jak dlouho zmasakrovala. jak rika paja i tech 200 je dost slusny. ja nikdy nedal ani to. nejvic nejakych 160 na bajku v lese. uvidime, jestli to zvladnu :-)). p.s. zamlouvam si hak za karayou ;-))

                0 0
        • Martula  

          Tak jelikož vlak stojí skoro 200Kč a to ještě bez kola, tak asi raději budu šetřit penízky.. I když bych jela hned. :)
          Tak se ještě uvidí.

          0 0
      • mastihuba  

        jedna by byla. Na zimáka plánuju novou :)

        0 0
        • UCHI  

          Blbé to tedy vůbec od tebe nebude, jestli do toho jdeš tak klobouk dolů. Ja bych jel nejraději hned, fakt se těším.

          0 0
          • Paja  

            Od Franty by to blbe bylo, ten by mel jet celou trasu, ale zatim se netvari:oD

            0 0
            • mastihuba  

              ja bych to i zkusil, jenže když vy by jste dojížděli zpět do brna tak já bych dojížděl na praděd. To mužu jet rovnou sám :)

              0 0
              • Paja  

                vymluvicky, vsak nikdo nerika, ze mas tahnout spici, na to mame romana na fuuulu:o)

                0 0
                • Roman  

                  Správně! Pojedu tak strašně rychle, že se vám bude loupat aji barva z rámu :o)

                  Apropó, přimlouval bych se za tu rovinatější variantu, bo posledně jsem se vracel přes Drahany a skoro jsem scipnul.

                  A nemůžeme vyrazit už v 2h ráno? Na snídani pak bude akorát světlo a políFka připadne přirozeně na poledne :o)

                  0 0
                  • Paja  

                    Apropó, kterou rovinatejsi variantu myslis? V 5 je brzo azaz:-) snida se za jizdy a poliFka bude po sjezdu s Pradeda:-)

                    0 0
    • jecnak  

      Tak me napada co udelat nejaky sraz Praha + Brno – treba v Treboni :-) Nebo nekde v Jesenikach?

      0 0
      • Jaroslávek  

        To jsou zajímavý varianty: absolut placka a vrchy, nic mezi tím .-)

        0 0
        • brantec  

          Taky bych to videl tak na Vysocinu:) Je to na puli cesty z obou mist…

          Btw kousek od nas ve vojenskym ujezde Brezina je okachlickovane sutr s napisem stred CSSR:) Takze az bude sraz CR/SR, tak misto konani je jasny:-P

          0 0
      • Paja  

        To by slo, nejaky pekny mesto „na puli cesty“. Bud na Vysocine nebo Jindr. Hradec, apod. Nebo proc troskarit 2.6. 13hod. na Pradedu:o)

        0 0
    • DyEm  

      Možná se k vám přidám (autor té původní trasy:) ). Minulej rok jsem to vynechal a letos to snad přežiju, budu to brát jako přípravu na silniční 24hr. Najeto málo, doufám, že neujedete :)

      0 0
    • Běžec  

      Respekt, fakt mě láká to někdy zkusit, ale s letos naježděnýma kilometrama je už fakt větší pravděpodobnost, že bych to uběhl – ne fakt, je to výzva, možná o prázdninách až natrénuju. Každopádně jste borci a budu držet palce. Předpokládám, že před takovou 300++ akcí je potřeba absolvovat tréninkově aspoň jednou 200+?

      0 0
      • JSt  

        snad ani ne nebo bych si to rozmyslel :-)).

        0 0
      • UCHI  

        S tím tréninkem na tohle to není ani tak hrozný,chce to spíš pravidelně jezdit, řek bych denně. Já se na tohle nějak zvlášt nepřipravuju, v měsíci před si dám víc silnice než terénu a párkrát v kuse něco kolem 100 km.Dva dny před uz jen tak lehce. Chce to mít železnou pr*el,záda a ruce a vůli dojet domů.Taky dost záleží na tom co po cestě sníš a vypiješ.Ale v dobrý partě je to pohoda.

        0 0
        • brantec  

          Bych rekl, ze je potreba hlavne zelezna vule. Sem loni strasne moc chtel dat Praded na otocku. Kdyz sem se rano stavil za kamosem a on mi rekl, ze nejede, tak sem ani na vterinku nazavahal nebo nepomyslel na to, ze bych nejel ikdyz sam. Tam to bylo v klidu..nova krajina, hezky pocasi, bezvetri a nazpet proste dojet musis!

          Jinak mel sem najeto asi 2.500 km, dva dny predtim uplne oddech. Nejvic na jeden zatah do te doby sem ujel asi mesic pred tim 130km, takze zadna zvlastni priprava. Clovek si musi verit a musi chtit:)

          0 0
      • Karaya  

        Já bych řekl, že na jeden den se vzepneš i když to v těch nohách není, akorát se z toho budeš hůř vzpamatovávat..

        0 0
      • Paja  

        Potreba to neni, je to spis o vuli a chteni, letos jsem treba jeste tahem nejel vic nez 120km. Dokonce bych rekl, ze jsme po loni nebyli nejak moc zniceni, jasne unava se postupne behem cca 2 dnu dostavi a trva zhruba tyden nez si z toho clovek odpocine uplne, ale ze bych po Pradedu v pondeli nejel do prace na kole, tak to zas ne:oD

        0 0
        • RomanH  

          Jasan, jedine, co me brnelo, byl malicek na prave ruce

          0 0
          • brantec  

            Ty jo, o tom mi ani nemluv. Me brnel prstenicek asi 3 mesice! Uz sem chtel jit i za doktorem, ale nakonec to nak odeznelo samo:-)

            0 0
    • Paja  

      jen aby se na to nezapomnelo:o)

      0 0
    • Paja  

      Tak generalka na Praded se vydarila:-D, vcera brno-solan 157km/1380m.

      0 0
      • JSt  

        rikas teda, ze na praded snad nejak dojedem, jo? mels jeste zkusit i tu zpatecni cestu :-))

        0 0
        • Paja  

          nj, ale jak to udelat abych tu jeste mohl do nedele zustat?-D

          0 0
      • slou  

        No tak jak to vidim tak tam bych to snad zvladl, ale z5 to nevim … je to 50/50 … jinak tu Soláň jsi jel z které strany?

        0 0
        • Paja  

          od jihu z velkych karlovic, moc peknej pravidelnej kopec 6km/280m.

          0 0
          • slou  

            Jj pěkný je. Jsem si říkal, že by jsi to je od Rožnova :) .. to je taky takový táhlý kopeček, ale trošku delší pokud si dobro pamatuji.

            0 0
      • VA3  

        Mno, já jsem si jako generálku zkusil 200km po placce Jižní Moravy … takže jestli bude počasí a vezmete mě s sebou, taky bych jel … ;-)

        0 0
    • UCHI  

      Zdar všichni,chci se zeptat jestli teda platí to datum 2.6.v 5.00h v Zábrdkách? Dík za odpověd.

      0 0
    • Lister  

      myslíte že by se dalo odhadnout, v kolik byste mhli být na hvězdě?????

      Tuhle akci mi nahlásil Splinter tak bych na tu hvězdu mohl dorazit a poslední kopeček si dát s váma, i když si myslím že většina z vás mi i přes tu ujetou dálku vpohodě ujede :)

      0 0
      • Martula  

        Já Ti neujedu… :)

        0 0
        • Lister  

          tak zrovna u tebe nepochybuju že tě uvídím na hvězdě a pak až na pradědu, kdy už budeš sedět u piva :o)

          0 0
      • Paja  

        Odhadem kolem poledne, ale kdyz nam das telefon, muzeme te prubezne informovat;-)

        0 0
      • RomanH  

        Tipuji mezi 12–13tou hod., spise k te 13-te

        0 0
    • JSt  

      toz dneska jsem od 17:00 do 19:00 vychlemtal 2 litry. a to to nebyla zadna honicka. snad se do soboty trosku ochladi…

      0 0
    • Excel  

      A teď trochu z jiného soudku, co nějaké drogy? Přemejšlím čím se nadopovat. Na pana Polku bych měl dotaz ohledně jeho sedla od BBB, jaký je stav zadku po celodenním švihu? Páč celodenní švih na tom mým „španělským sedle“ je docela soda.

      0 0
      • Roman  

        Drogy rozhodně sebou: čukoláda, pitíčko, několik polífek po cestě a až bude nejhůř, tak i guláš s pěti!

        Ještě k tomu sedlu: já si ho beru.

        0 0
      • RomanH  

        Vecer Starobrno 11 a po ceste, co budou kde cepovat.

        P.S. Odkud budes vyrazet ? Pojedes do Zabrdek, nebo rovnou na Lipuvku a Blansko ?

        0 0
        • Excel  

          eště jsem nenašel dostatek odvahy, podívat se na trasu :-) ale esi to vede přes Lipůvku tak do Zábrdek teda nepojedu, se musím šetřit

          0 0
          • RomanH  

            Nevede, kluci pojedou ze Zabrdek na Jedovnice. Pres Lipuvku pojedu ja (Ususi – Tisnov – Drasov – Nuzirov – Lipuvka – Blansko – Jedovnice)

            0 0
            • Paja  

              Tak mozna by bylo na case, domluvit se na trase.

              Nejsu slou, takze dal uz bez rymu:o) Takze kdo je pro:

              1. variantu tam pres Boskovice a Mohelnici a zpet pres Bukarnu (at uz jako loni tam pres Litovel nebo napr. vyse uvedenou variantou pres Sternberk)?
              2. Pro variantu opacnou (bez Buku, bo bysme nikam nedojeli:-D
              3. Pro variantu bez Boskovic a Mohelnice – Brno – Plumlov a jednou cestou pres Litovel a druhou pres Sternberk.

              Zdrzuju se hlasovani, bo jedu jen na Praded a pak pokracuju do Beskyd na becku:oP

              0 0
              • RomanH  

                Jenze loni to bzlo neplanovane – nemuzu za to, ze me mala zbudila tak brzo. A navic mi ty wormy jely rychleji, nez jsem cekal, a tak jsem byl v tech Jedovnicich drive. Zpetne si rikam, ze to bylo dobre :)

                Ja hlasuji pro variantu c. 1 (tam klasika pres Litovel), na zpatecni cestu se domluvime tam. Uprimne, kolem Mohelnice se mi nechce, zkusil bych tu Zbynkovu trasu pres Stenberk, ale podridim se.

                0 0
                • Paja  

                  Sice jsem napsal, ze se zdrzuju hlasovani:o) ale pokud by se jela varianta bez Boskovic a Mohelnice, jel bych radsi tam tou novou neokoukanou:-D cestou pres Sternberk.

                  0 0
              • Karaya  

                Hlasuju pro variantu 3, zpatky se zmacknem z Plumlova na Rozstání a pak už je to až na Buk v poho :-) Mohelnici nebrat, maj tam bludnej kořen :-)

                0 0
                • brantec  

                  Do Drahan by se dalo jet Repešským zlebem.. Ma to cca stejne sklon jak zleb od Pukevek k nam s tim, ze poslednich 500m se to teda trochu zvedne. Prijde mi to lepsi nez klasika ze Zarovic. Ve vysledku se stejne nastoupa to samy, ale kdyz jedu z tama dom, tak jedine Repešákem. Screen je pouze ilustrativni:)

                  0 0
                • mastihuba  

                  červená-modrá a jste doma.:)

                  0 0
        • Excel  

          teda rovnou do Blanska to vezmu

          0 0
      • Polka  

        No, covece, to bych taky rad vedel. Loni sem to jel na Gobim jen z Prostejova a bolela me prdel jak cyp. Momentalne na BBB prdel po celodennich svihach v podstate ok – ale 320km precijen nedavam kazdej den :-D Takze to asi bude stredovek …tipuju ;-)

        0 0
      • Paja  

        Tak ti nevim, jestli je tohle idealni vyjizdka na testovani sedla:o)

        0 0
    • Polka  

      Tak smula me letos neopustila. Vcera sem chytl anginu :( Takze si to soudruzi pekne uzite.

      0 0
      • Splinter  

        No… Já mám zas pocit, že to bude kopie loňska… Jestli bude jak dneska tak taky nepojedu… Nechcu být podruhý v životě na Pradědu a vidět to co na fotce… :(

        0 0
        • Martin  

          lolek, dneska je to ještě horší :-)

          0 0
      • Karaya  

        Tak už vím co a od koho mám, jsem z toho tvýho lahváče neměl pít… U mně to snad ale angína není, zatím jenom rýma a knedlík v krku..

        0 0
    • Karaya  

      Je to v pytli, jsem nemocnej… Pokud zazracne nevyzdravim, tak nejedu.. :-(

      0 0
    • Martula  

      Koukám, že většina lidí je K.O.

      0 0
      • pepek  

        To vypadá na bojkot, nebo hypochondrii.

        0 0
      • Splinter  

        lepší K.O. než se vymlouvat že nemaj na lístek :-P

        0 0
      • brantec  

        Vyhovorky, nic jinyho to neni! Ste me soudruzi zklamali:-(

        Ted sem se dival na ČT1 na pocasi a v sobotu ma byt polojasno, teplota 20–24°C, srazky 0–3mm, nad 1000m se mohou objevit bourky. Toz jedem, ne? Kdo nejede s nami, jede proti nam! :-D

        0 0
        • JSt  

          pravdu dis… hladke gumy velky tlak, praded nesmi odolat. (slou promine ;-)

          0 0
          • Martula  

            Myslím, že Slou promine:) a když ne? No, tak Tě nemine, prázdná duše bez tlaku, a to pak Praděd v daleku. ;)

            Uslyšíš jen tiché sssss, a možeš jít už v Zábrdkách, v „espédéčkách“ po kostkách.

            :)

            0 0
    • Martula  

      Tak kdopak zbyl?

      0 0
    • Excel  

      Já jsem armed and ready! :-) To RomanH…bych se k tobě přopojil v Šebrově na křižovatce od Vranova. V kolik počítáš, že bys tam mohl být?

      0 0
      • JSt  

        bych se i pripojil, at setrim kilometry :-). ty jedes z kurim-ceska-lelky-vranov-sebrov? jestli jo, mohli bychom se trefit v ceske.

        0 0
        • Excel  

          já jedu přímo z České :-) můžeme si dát sraz na mostě, teď už jen čas poladit

          0 0
          • JSt  

            myslel jsem, ze jsi z kurimi O:-). parada, scuk na moste domluven. na upresneni casu mame jeste trochu casu ;-).

            0 0
        • brantec  

          A ze Sebrova jedete kam? Blansko a dal? Jedovnice nebo Sloup? :)

          0 0
          • UCHI  

            Jsem taky připraven. V 5.00 u kostela v Zábrdkách budu za předpokladu že nebude pršet nebo tak něco.

            0 0
            • VA3  

              Potvrzuji: pokud bude počasí, 5:00 v Zábrdkách ;-)

              0 0
          • Excel  

            do Jedovnice, jak píše RomanH a kam dál netuším

            0 0
            • RomanH  

              No na Prostejov (pres Roztani).

              Ale v desti letos taky nejedu, v loni mi to stacilo

              0 0
            • brantec  

              V Rozstani nebo Drahanech se pripojim..teda pokud nebude prset – to bych taky nejel.

              0 0
      • RomanH  

        Zdarec, ja jsem taky ready, i kdyz jsem mel v nedeli na Wormdrivech pad a mam na obou nohach monokly jak svina. Pocitam, ze bzch tam mohl byt ± kolem 04:15–04:30. Mam v planu vyjet kolem 3:45 od nas.

        0 0
        • JSt  

          tak na to teda se*u, takovej cas :D. ja myslel, ze se tim vysetrim i trochu spanku navic. to bych musel odjizdet rovnou z oslavy na sraz a to teda jako ne :-)).

          0 0
    • Splinter  

      Trochu optimizmu… Mám dojem, že zas bude pršet:(

      0 0
    • Excel  

      no…k ideálu to asi bude mít daleko :-(

      0 0
      • Splinter  

        no nerad to říkám, ale do stejnýho počasí jak loni asi nevyjedu…

        0 0
        • JSt  

          si proste priznej, ze se ti do toho nechce. nemusis to omlouvat pocasim ;-)).

          0 0
          • Splinter  

            Jo nechce se mi, ale kvůli počasí…

            0 0
            • Paja  

              Zatim predpovidaji cely odpoledne dest, ale o 10 stupnu vic nez loni…

              0 0
              • brantec  

                kam na ty pesimisticky predpovedi chodite?

                0 0
              • RomanH  

                Prestoze rikam, ze v desti letos nejedu, tak jsem zatim optimisticky naladenej a jsem rozhodnutej jet. Co mam vypozorovany, tak predpoved v televizi vetsinou sedi pro Prahu a u nas je to o den opozdeno. A vcera rikali, ze se v sobotu k veceru objevi srazky a v nedeli uz bude prset stabilne. Tak doufam, se sobota bude na Morave OK, pac ostatni vikendy uz neco mam :)

                0 0
                • Paja  

                  Windguru neni pro prahu, ale pro pepka:o)) Od vcerejska to ocekavane mnozstvi padajici vody zredukovali.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Windguru neverim po te, co jsem jednou na jeho zaklade odvolal zedniky, pac jsem mel strach, ze mi poraskaji zdi a ono nemrzlo.

                    0 0
                    • pepek  

                      Co máš furt s těma zedníkama, počasí neporučíš :-) windguru je zatím nejvíc nejlepší i když v poslední době jsem zaznamenal taky nějaké „odchylky“. Moc pršet určitě nebude (v Brně)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ne, v pohode. Ja se divam spise na aktualni mapu srazek, abych vedel, co me ceka behem takovych 5-ti hodin. A taky doufam, ze bude pekne. Porad lepsi pod mrakem nez 35 ve stinu.

                        0 0
                      • Paja  

                        receno slovy klasika, je to asi nejmene spatna predpoved:o) oproti CHMU je to vetsinou o neco min optimisticke (mozna dalsi duvod proc jim to vic vychazi, lidi si dobrou predpoved nepamatujou, kdyz predpovidaji dest a pak prsi, sou nasrani, ze to privolali a kdyz ho nepredpovidaji sou nasrani, ze nic nehlasili:-D

                        0 0
    • Excel  

      tak…leda to, uvidíme na zítřejší zpřesněnou předpověď, přeložit…tož, mně je to docela fuk, můžu téměř každej víkend…

      0 0
      • Karaya  

        Kdyby se to přeložilo o týden… To už bych byl zdráv a vesel..

        0 0
      • Polka  

        Kua za tyden to este se mnou nebude vono – su na antibiotikach :( Co takhle este pozdeji? No a nebo si to dam pozdeji sam tentokrat z Brna, no co uz :)

        0 0
        • slou  

          Sám? … a že ne. :)

          0 0
          • Polka  

            A ze jo? Musel sem si vymyslet plan B :-)

            0 0
            • slou  

              Ale to víš, že to půjde :) ale byl by to vcelku asi mazec jet to sám, jen asfalt … asfalt …asfalt … teda pro mne určo.

              0 0
              • Polka  

                Asfalt mi ani tak neva, hlavne se na Hvezde poradne najist…a doufat, ze prdel zacne bolet az za Rymarovem treba :-)

                0 0
        • Karaya  

          No tak to ja bych na tebe pockal.. a treba by se jeste nekdo pridal, rikal jsem to v hokne :D

          0 0
        • VA3  

          Jestli odložit (a vypadá to, že jo :-( ), tak prosím aspoň o 14 dní – víkend 9.6. už NĚCO mám …

          0 0
    • Marky  

      Ahoj drsňáci. Minulý rok jsem se o vás pěkně bála a hlavně o mého Uchiho. Rozhodla jsem se jet taky, alespoň kousek. No pro mne i tak dost. Vlakem bych jela do Brnutálu a s tama na Praděd. A pak dom i s Uchim. Holt nejsem takovej drsoň. To počasí vypadá špatně. V neděli by to mělo být lepší. Asi bych opravdu nedoporučovala bez ztoprocentní jistoty pěkného počasí vyjet.Tuhletu akci byste si měli pořádně užít. :-)

      0 0
    • Excel  

      pro dobrou náladu www.meteopress.cz/…y/praded.png

      0 0
      • RomanH  

        Lidi toho nakecaj :-)

        Uvidime rano

        0 0
      • brantec  

        Vidim to uplne jasne..rano prset nebude, tudiz vyrazime vstric dobrodruzstvi a nekde z Unicova nebo Rymarova uz se nikdo asi vracet nebude, takze verim v uspech akce:)

        0 0
        • brantec  

          jo a nemate nekdo plastenku navic?

          0 0
        • JSt  

          tak nejak to taky vidim. to musi klapnout :-))

          0 0
          • DyEm  

            Asi se k vám přidám, beru velkej batoh s pláštěnkou a náhradním oblečením a pro jistotu pořádný světlo, kdyby se to trošku protáhlo, blatníky bohužel/bohudík (uvidíme v sobotu večer) nehrozí. Start bude pro kontrolu v 5.00 na Lazaretní nebo jinde?

            0 0
            • DyEm  

              a trasu jedu tam i zpět stejnou Křtiny, Jedovnice,Otma­rov......

              0 0
            • Paja  

              jj na lazaretni, to sedi, pred kostelem – to se mozna bude taky hodit:-P

              0 0
        • Paja  

          ;-)

          0 0
      • Splinter  

        Kurňa když to vidím tak… Taky si myslím, že to bude jak říká brantec… Ráno hvězdičky pohoda a v litovli začne dobrodrůžo, který mě moc neláká:(

        0 0
    • Lister  

      Nazdar lidi, tak co jak to vidíte – jede se??

      Jestli jo tak mi prosím někdo napište na koho bych se mohl obrátit s mojím phonenumberem – bych se chtěl k vám přidat na Hvězdě, ale jen bych potřeboval přibližný report v kolik, tam budete.

      Jinak mě poznáte podle kola a já vás nejspíše taky :o)

      0 0
      • RomanH  

        Na Hvezde budeme predpokladam neco kolem 12–13te hod. A nas poznas podle ztrapeneho vyrazu. Minule jsem se z Hvezdy nahoru sotva plizil :)

        0 0
      • Paja  

        Mas to v mailu.

        0 0
    • UCHI  

      Zdar všem, já mám obavy že to počasí bude přesnou kopií toho co bylo loni. Někde za Uničovem podle Chmu opravdu začne pršet a tak to bude s občasnými přestávkami celý den. Praděd opět v mlze vidět nemusím,odklad na příští víkend by byl dobrý nápad. Je lepší si to užít než to přetrpět.Pokud se nestane zázrak a předpověd se nezmění během večera tak fakt nejedu a to mám všechno nachystaný, trasu v GPS vyladěnou,tatranky nakoupený aji vepřovou konzervu…,ale todle si fakt chci užít za sucha.

      0 0
    • slou  

      Takže konečne rozhodnuti jestli a kdo to pojede bude večerom?

      Kdyby se to náhodou chtělo přeložit tak bych byl pro 16.6. …

      No a když ne tak co už.

      Se teda hecnu jak Polka a ty slicky protáhnu na toho děda sám ;) možná … snad …

      0 0
    • Excel  

      Vznáší se tu zápach ze zahnědlých spoďárů. ;-) Takže pokud nebude chcát když vstanu tak já a RomanH jedem, máme sraz ve 4:15 v Šebrově. Nelítal jsem dneska celý odpoledne kolem kola pro nic za nic, slicky, světlo a pod. bosoráctva, musí to vyjít, nebudu stále přezouvat jak šašek.

      0 0
      • RomanH  

        Jo, a uz jsem si ted nachystal i dalamanky se slaninou a s horcici. A pred chvili jsem mluvil s Pajou, ten jede urcite taky a za kazdeho pocasi – pokud by pry nikdo nejel, jel by do Besky primo.

        0 0
      • JSt  

        ja si dal odpoledne relaxacni sedesatecku v lese a jsem rozhodnuty jet. takze v pet v zabrdkach navidenou ;-).

        0 0
        • RomanH  

          No nas potkate az v Jedovnicich, pripadne cestou. Rano z Jedovnic brnku Pajovi ci Petovi, kde zrovna jste.

          0 0
        • jonys  

          No pro dokonalost přípravy by sis ještě před spaním měl dát tu dvacítečku(na věk bikerek nemám odhad,takže sorry za případnou minelu),co jsi si s ní tu šedesátečku dával,že :-)

          0 0
      • Splinter  

        Ok no… Tak ste mě udolali… Du nachystat blikačku a starou helmu,gatě atd…

        Tlak v kolech 65PSI, asi to bude drncat:-D

        0 0
      • brantec  

        Supr, ja vedel, ze to klapne:) Ty a Roman ale jedete nejak napred ci co? V Drahanech budete uz tak v 5:30, ne? To se chytnu asi az startujicich ze Zabrdek. Tohle mi prijde hodne brzo..

        0 0
    • UCHI  

      Sakra vy mně to rozhodnutí nejet pěkně ztěžujete,taky bych jel raději 16.6. Uvidím přes noc,bud v těch Zábrdkách budu nebo ne… Jestli nebudu tak vám držím palce a závidím to rozhodnutí,asi stárnu…

      0 0
      • Splinter  

        No já taky pořád váhám. Ráno vstanu, prohlídnu net a nějak se rozhodnu.. Teď su nachystanej jet, ale jestli bude nějak hnusně tak to nechám radši na toho 16tyho.. Když tam budu, tak budu, když ne tak dobře dojeďte!!

        0 0
        • RomanH  

          Ja se ted vratil z kotelny a odvaha je jeste o stupen vyse. Panacek na cestu, jeste si ted otevru lahvace, pac jako sportovec musim doplnovat tekutiny.

          0 0
          • Paja  

            Ta vase kotelna je uplne mysticka, tam musime nekdy udelat exkurzi:o)

            0 0
    • grafik  

      borci, vyjedete-li drzim opet palec …

      0 0
    • jonys  

      Tož,soudruzi,přeju šťastnou cestu,málo motoblbců,slušný počasí(vítr v zádech by byl samozřejmě příliš troufalý požadavek)a návrat ve zdraví. Smekám helmu před vašim odhodláním :-)

      0 0
      • Excel  

        já myslím že se zvedneme a jestli ne tak se z toho posereme… ;-)

        0 0
        • JSt  

          ono je to vsechno o pocasi. jestli bude chcat, tak jsme v hajzlu :-)).

          0 0
          • pepek  

            Ale zase když to dáte v dešti a mrazu, tak o vás budou všichni vyprávět bohatýrské bajky na Bukovince ještě 50 let :-)

            0 0
    • slou  

      Kura to je jakýchsi otimistických řečí … nabaleno mám .. skoro, ráno juknu a uvidím … pokud teda oči rozlepím. Bajk namazám, slikům jsem dal 100psů ať sa práší.

      0 0
    • Paja  

      toz ohnostroj byl peknej, cau zitra rano v pet…

      0 0
    • VA3  

      Předpověď čím dál horší, nejedu nikam :-((( 16.6. vypadá jako slibný termín, jen uvidím, co přítulka a její státnice … :-P

      0 0
    • Martula  

      Šťastnou cestu Vám přeje Prcka :)

      0 0
    • Splinter  

      Kurnik tak já nevím… :/

      0 0
      • DyEm  

        no asi zmoknem, sem nasadil na silničku jedničku bajkovej zadní blatník :) a beru ssebou druhý kraťasy. Mažu se opalovacím krémem s fucktorem 12 :) ten odhání déšť

        0 0
        • brantec  

          Vidis, na blatniky bych malem zapomnel:) Jinak u nas bylo v pet krasne jasno, sem tam mracek, ale ted uz se to zpoza kopce vyvalilo v plne parade..

          0 0
    • Karaya  

      Tož dobře dojeďte… Kdo teda nejel?

      0 0
    • Karaya  

      Zatím to vypadá ne repete z loňska: www.holidayinfo.cz/kamera.php?…

      Třeba se to ještě protrhá..

      0 0
    • UCHI  

      Zdravím ty co nejeli,taky jsem nakonec zůstal doma. Těším se na náhradní termín a těm co jeli držím palce.

      0 0
      • Martula  

        Myslím, že to bude brácha proklínat…a nejen brácha :(

        0 0
        • pepek  

          No ale surfaři to říkali :-) Mělo pršet od 13.00, vrátil jsem se 12.56 a 12.58 začalo pršet. To je docela dobrá předpověď.

          0 0
          • Martula  

            No já měla namířeno k babičce do Hodonína. Jela jsem ku Slavkovu kolem 8. hodiny ráno… mraky se vznášely…a já byla schovaná v zastávce…pak jsem to šmikla přes Mohylu Míru dom.. a měla jsem 35 km.. chjojka…

            0 0
            • pepek  

              No já jim věřím, tak jsem si přivstal, v 7.30 odvezl kolečko autem k macoše, pojezdil 40 km závratným tempem (ani to AVG neřeknu, bo Blade by se mně smál), vrátil jsem se a za dvě minuty začalo pršet podle plánu.

              0 0
    • Martula  

      Tak první zprávy z trasy… už jsou dole z Pradědu, dávají si někde v Malé Morávce da čo do břucha… a myslím, že jsou Ti chrti spokojení:) zatím :) Na Praděd jeli 6 hodin avg 28…:)

      0 0
      • dancing dog  

        jsou to borci, za 6 hod. bych tak vyjel na Praděd z Ovčárny, kdybych fakt chrtil, tak možná i od Hvězdy

        0 0
        • Martin  

          potkal jsem chrťáky dole v moprávce u obchodu a potom jsme se zdravili nahoře na vysílači… jsou dobří, já měl dost když jsem to jel z olmu za 3 hodiny (na hvězdu). šťastnou cestu kucí!

          0 0
          • DyEm  

            Dojezd domu, koupel a nacpani se R2. Klika jak hrom, ani kapka deště (teda občas možná nějaká jo), na Pradědu totální mlha a mokrá silnice, na cestě zpět od Drahanskýho kopce mokrá silnice, nejhnusnější od Jedovnic, dost vody. Jinak akce vyšla suprově, žádná smotka, díky a příští rok znovu? PS mám totálně krvavý voči, bordýlek ze silnice spolu s kontaktníma čočkama je děs

            0 0
            • DyEm  

              Klika č.2: 2 hodiny po dojezdu praskl na předním kole nypl, trochu nechápu, jak je to možný, ozvala se rána a bylo to. Je teda pravda, že místama to byl tankodrom a přecijen ta silnička s úzkým pláštěm to moc neutlumí

              0 0
            • Excel  

              jo, taky jsem zvažoval čočky, nakonec jsem je, naštěstí, zavrhl

              0 0
    • Splinter  

      Tož report: Tolik štěstí na počasí sem v životě neměl.. Ani kapka shora a i Slunko se na nás dívalo:) Cesta tam supr, odsýpalo to ani nevím jak a byli sme na Hvězdě,Ovčárně,Prá­delně, ehm teda Pradědu… Výhled opět 3metry před sebe, snad příště:-D Dobrý jídlo v Malé Morávce a pak SPRINT až do Uničova /tam sme jeli tak 40–50/. V Plumlově mi došlo, tak sem sežral všechno co sem měl u sebe a nakonec motor zas naskočil a dojeli sme zdárně do Brna.

      Pája dojel taky v pořádku do Beskyd, ale pršelo mu.

      Slou je strašná mašina, jak se to rozjede nejde to zastavit, ani když to člověk drží do kopce za blatník:)

      Trocha dat:

      317,60 km 27,2 avg rychlost

      3197 nastoupáno

      Dík všem za spoluúčast, za rok zase:)

      0 0
      • Polka  

        Tak bravo koreni, pekne kudla :D Ja sem nemel co delat, tak sem se trochu bavil no – 193.165.250.26/tom/brn/­2007–0602-Praded.gif :-D

        0 0
      • Splinter  

        Jo a Romana s Excelem sme samozřejmě dojeli až na Pradědu:)

        0 0
      • VA3  

        Velká gratulace, super výkon ;-) Kdo z vás je Šaman?? S napětím jsem sledoval radar, mezi tím deštěm kličkovat, to chce dobrý konexe tam nahoře ;-))

        0 0
      • grafik  

        foto bude? : )

        0 0
      • dancing dog  

        ste blázni, blázni..obdivuhodní

        0 0
      • slou  

        No tak … ale to přeci není pravda … Na Dědovi jsi byl dřív ;) Takže jaká „mašina“ Trošku to jelo, no :)

        0 0
      • wlk  

        tož chlapi gratulace jaxviňa, máte můj obdiv, jste fakt dobří!

        0 0
      • RomanH  

        Mam radost, ze i Paja dojel v poradku. Pokud dneska jede na „vyjeti“ dalsich 150km z Beskyd do Brna, tak mu to v tom pocasi nezavidim.

        0 0
      • Excel  

        No mě by právě zajímalo, co si to v Litovli Slou namixoval v camelu, v drahanským kopci mi došlo, ale od jeho slicků se kouřilo celej kopec..respect!!

        0 0
        • slou  

          No to je jednoduché :))

          vezmeš trochu potravinářského barviva, trochu kyseliny citronové, trochu cukru,

          Trochu to zamixuješ a jedéééš.

          No bylo po dešti a ne moc horko a jelo se mi docela fajn . ;)

          0 0
          • JSt  

            navic jsi byl po 270km tak akorat rozjetej, ze. ja se vubec nedivim, ze ti to tak jelo :-D.

            0 0
            • slou  

              :)) no jasně … zrovinka mi začaly šlapat nohy. Mozek se přepnul do režimu " motej nebo zemři" ;)

              0 0
      • Paja  

        Jj slou neni vubec slou, kdyz uz jel na spici mirne do kopce asi 10 min. furt 30–32kmh, zeptal jsem se ho jestli si uz nechce orazit a on jen tak mno to bych mohl

        0 0
      • Paja  

        Jj slou neni vubec slou, kdyz uz jel na spici mirne do kopce asi 10 min. furt 30–32kmh, zeptal jsem se ho jestli si uz nechce orazit a on jen tak mno to bych mohl

        foto: masina jede na pohodu…

        0 0
        • mastihuba  

          no jo. další chrt :)

          0 0
          • slou  

            Jakej chrt? … cák može býť chrt s cca 90kg váhy na bajku ? :)) A vůbec … jeli tak všici tak jsem sa držal zuby nehty ;)

            0 0
        • slou  

          No…no…no :) jsem si říkal, že za tou zatáčkou co následuje se zase šoupnu nakonec. Ještě trošku musím přesvědčit ty kopečky aby byly víc do roviny a bude to „pohodové“ celé ;)

          0 0
    • UCHI  

      Klobouk dolů pánové… Sem měl taky jet,já vůl..

      0 0
    • JSt  

      pocasi bylo opravdu velice vhodne na takovou streku (pominu-li nulovy vyhled z pradedu). i kdyz bylo pod mrakem, tak jsme kazdy vypili 8–10l. jet to ve 30°C si nedovedu predstavit. jak rika splinta, kdyz za to slou vzal, tak to byly neskutecny kule, ale na pohodu, ze? ;-))

      0 0
    • Lišák  

      Pánové-GRATULACE!!

      Se svými pěti sty kiláky bych vám neuvisel ani první desetinu trasy. Průměr přes 27 na takové štrece…

      0 0
    • brantec  

      Tak, uz sem se probral..

      Pocasi vyslo paradne, jelo se fajn, ale jak za to Slou v prvnim kopci vzal, tak mi doslo. Stalo se ze me pekny zavazdalo, dik ze ste cekali;-) Zpet uz to bylo lepsi, no jeste aby ne.. Jinak vsichni velke respekt! Vic jak 300km..ste koreni:-)

      245,66 km 25,11 avg 2500 nastoupano by voko

      par fotek zde: www.brantec.wz.cz/…ed/index.htm

      0 0
      • slou  

        Jaký kopec? Dyť to byla skoro rovinka a nahoru k zastávce jsem si to šlapal „na pohodu“ někde uprostřed pole ..... ;)

        0 0
      • Splinter  

        Brutus fotka:-D To je jak kdyby se vyměnilo pár lidí… Jinak je stejná jak tadle z loňska:)))

        0 0
    • pepek  

      Sem se díval ne TV, kdy to budou dávat, ale dávali jenom to Giro :-) To je divný, že by o tom ani Eurosport nevěděl?

      0 0
    • Luža  

      Gratulace BORCI !! sem si říkal, že příště to dám s vama, ale to avg mě trochu odrazuje :)

      0 0
    • RomanH  

      Pocasi vyslo suprove. Nedovedu si predstavit, ze bych to mel jet v horku, uz takhle jsem vypil cca 8 litru vody + nejake ty kofoly a piva. Vecer jsem dojel presne ve 22 hodin. Musel jsem si dat kefir, abych si zpravil chut po tech sladkej tycinkach, ktere nebudu chti hodne dlouho videt.

      Trocha dat : Ujeto : 335 km Nastoupano : 3670 metru Avg : 23.5 Celkova doba jizdy : 14 hodin 18minut

      To Excel : Zmen si charakteristiku.

      0 0
    • slou  

      Takže tak jak mi to CICLOMaster zaznamenal :)

      BRNO-PRADĚD-BRNO 2007

      0 0
      • DyEm  

        takže Polárek hlásí: najeto 313km, nastoupáno 3277m, doba jízdy 11hod 35min., průměrnej tep (při jízdě) 132 :).Energetická spotřeba 8336kcalů, jupí můžu sežrat několik balíčků čokolády :). Profil sem dávat nebudu, už je zde několikrát

        0 0
    • Lister  

      tak gratulace, jsem se připravil že kolem 11 vyrazím, abych byl kolem té 13 co hlísili na Hvězdě, jenže pája píše že to už pojedou zpátky domů…takže opravdu pohoda :o)

      No ale ještě, že jsem si s váma toho zcuka nedal, bych vás stejně viděl jen na hvězdě a pak na Ovčárně bychom se míjeli – já na cestě nahoru a vy už sjezdem dolů :o)

      0 0
    • Paja  

      Taaak konecne su tady:o) bohuzel jsme z te moravky vyjeli nejak neorganizovane, takze jsem se s vama poradne nestihl rozloucit, nicmene do beskyd mi to hodilo 281,3km/3200m­/10:50hod/prum­.26,0kmh, route 66 me cestou kolem slezske harty a nadrze brusperk zatahla na nejakou sotolinu oznacenou jako silnice:-)nastesti plaste prezily bez defektu. S blizicimi se beskydy se blizila taky destova mracna, ale oba slejvaky jsem nastesti preckal pod strechou(i tak na silnici zustalo vody dost:-P) a do cile dorazil prakticky soucasne jako Splinter domu. Na vyjeti jsem si to v nedeli domu nedal, protoze bych si malo uzil kamosu, grilovanejch steaku a radegastu:o) krom toho nedelni pocasi uz nebylo zdaleka tak privetive (ikdyz ne ze by se to dat nedalo, az su prekvapenej, ze me neboli vubec nic a ocekavana unava se temer nedostavila, jooo holt jsme jeli na pohodu:oD Pro zajemce fotky ke stazeni album.volny.cz/ppa­ajjaa/browse.php?al­bum_id=87772&brow­se_page=0&PHPSES­SID=eea9758ac4e6c1­b49565dd7635e0b362 Na zaver predevsim diky pocasi, ze odvaznym pralo a taky vsem zucastnenym za pekny pohodovy vylet;-)

      0 0
      • Paja  

        Luxusni silnicka u VN Brusperk:oD

        0 0
        • Splinter  

          První co mě napadlo, žes jel z Bukárny přes pole k Ochozu:)

          0 0
          • Paja  

            toz to by nebylo spatny, ale kdyz uz tak od Ochoza na Bukarnu:-P

            0 0
            • RomanH  

              Presne, taky me to hned napadlo. Az kdyz jsem se pak podival na ten Tvuj text, doslo mi, ze ne.

              0 0
    • DyEm  

      jede někdo 16.6 z Brna?

      0 0
      • Karaya  

        Jel bych, ale samotnymu se mi moc nechce, to uz bych mel jiny program.. na zahradce, prasatko, becka… :-) V pripade skupiny bych se ale pridal.

        0 0
      • RomanH  

        Ty jsi nezmar :)

        0 0
      • Paja  

        Ja ne, uz mam na programu jinou cykloakci ve stylu beer&NIC :oP

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.