• jimiAJ7

    Ahoj chtel bych se poradit, ma nekdo zkusenost s oleji do vidlice? respektive do spodnich noh? Premyslim ze nynejsi 15W vymenim za 2,5W nebo 5W. Jelikoz nemam zadnou zkusenost s vizkozitou oleju tak bych se chtel zeptat, zda uz to nekdo prubnul, a jaky byl vysledek ??

    0 0
    • Tomcat  

      Otázka čeho chceš dosáhnout?

      0 0
      • jimiAJ7  

        problem je v tom ze v tomhle pocasi to chodi opravdu ztuha, ci skoro vubec, a do budoucna mensi odpor pri propruzeni, vyssi citlivost.

        0 0
        • Tomcat  
          1. servis, jesti nepridiraji gufera, nebo není rozbitý tlumicí čast.
          2. jesli jezdíš soustavně v minus 10ti tak to výměn. Na jaře to bude jen skoro netlumit
          0 0
    • alex33  

      Myslím že tím nic moc nezískáš,nevidím rozdíl v mazání 15W versus 5W vyzkoušeno 15w má své opodstatnění lépe drží na stěnách,proč by se potom používal redrum který je hustý na mazání ho namíchávám s 15W.

      Je jasné že vidle která má 5 stíracích břitů bude v kose hůře chodit.Myslím že i průtok oleje který je v tlumení bude taky zimou horší.

      Lyrik mi v kose taky chodí hůře,ale zas tak markantní to není prostě zleniví

      0 0
      • gazman  

        Nevidíš rozdíl, tak já tam v létě dal 5W v domění že to bude chodit jak cumel a ***** s rýží, přidíralo se to odtrh tam byl jak prase,obrovský rozdíl to byl, podle mě to opodstatnění určitě má a na 5w to bude v zimě chodit mnohem lépe.

        0 0
      • jimiAJ7  

        http://www.mbaction.com/ME2/dirmod.asp… zamer se na zhruba 12 obrazek a na text pod nim…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.