• pegas

    V jednom svem prispevku jsem se zminil o fotbale..a zvedla se vlna nevole:-))…rada z vas fotbal nehraje,je na nej gramla nebo jej odsuzuje..Tak by me zajimalo jak ste na to vy a vase ostatni zaliby a jak se vam je dari naplnovat vzhledem k biku…Z rad prispevku me skoro vypadlo ze nic jineho nez bike pro vas neeexistuje:-))Osobne se zavodne venuji fotbalu,hraju basket,volis…v lete tenis,plavco…casto beham…a ktomu jezdim na biku…

    0 0
    • maaareee  

      Momentálně je pro mě nejdosupnějším koníčkem kolo :-) Jinak nepohrdnu mnoha dalšími sporty…

      0 0
    • rb  

      Ešče pivo :o)

      0 0
      • maaareee  

        Kolik máě průměr km/pivo? :-)

        0 0
      • pegas  

        ty woe…na to sem uplne zapomnel..:-))…

        0 0
        • maaareee  

          To nechápu, taková důležitá věc :-))))

          0 0
          • pegas  

            no jo…to je pravda…ale dejme tomu ze to patri ke kolu…bez piva kolo nemuze existovat:-)

            0 0
            • maaareee  

              A u jiného sportu je tomu jinak? Však i po fotbílku se jde na pivko , ne? Takže pití piva bude asi ten nejuniverzálnější sport :-)

              0 0
    • Alty  

      Kolo je na prvním místě. Jako doplňkové sporty mě baví plavání, běžky a lezení (v práci). Kdo se plně věnuje biku, asi nebejvá stavěnej na kolektivní sporty, proto ani mě fusbal nevoní jako většině tady.

      0 0
      • rb  

        V praci lezeš kam? (komu) :o)))

        0 0
        • Alty  

          Lezu nejčastěji na nervy a to všem. A potom dělam příležitostně instruktora lezení do výšek, ale taky na nervy.

          0 0
      • Ice-goofy  

        Tomu bych oponoval ;) i z kolektivnich sportu se muzou obcas vynorit i bikeoví nadsenci

        0 0
        • Alty  

          Můžou, a často to dělaj. Ale to bývají individuality už v tom kolektivu, a pak jsou sami sebou.Ti co dosahují výsledků.

          0 0
    • dakon  

      Bike jako doplňkový sport, dále fotbal, florbal.

      0 0
    • stan.zak  

      … jako doplněk. Pitnej režim je samo nutno dodržovat vždy. Jinak balon rukama – basket, volej. Ale ze všeho nejlepší je pro mě létání, PG.

      0 0
      • Ice-goofy  

        Basket mam taky rad ;), lae zas to asi nikoho neprekvapi ;)

        0 0
        • stan.zak  

          koukám na tvoje www, že postavíte min dvě pětky?

          0 0
          • Ice-goofy  

            To je fakt hlavne pivotu pivotu mame dost ;) , ale kdyz to sectu tak kdo z nas hral ci hraje aktivne tak se dostanu k cislu 10.. muzem si to tedy v klidu pinknout

            0 0
            • stan.zak  

              No s bask jsem přestal kvůli koleni 2,5 roku zpátky. Tak → kolo (chuť se hejbat, vzrůstající váha). Při poletování na padáčku to ale nevadilo. Vloni na podzim úraz (při chůzi = nejhorším možným druhu pohybu), takže po artroskopii obou kolen včera prvně na kole (předtím rotoped, …atd.), jedno koleno celkem ok, druhý zatím dost táhne. Dá se to ale zkousnout (po jednom roce by to mohlo/mělo sednout) a snad se k basketu zase vrátím.

              0 0
              • Ice-goofy  

                Hele ja se mel plastiku krizaku, menisky a tez sem se vratil .. takze pokud to bavi atd clovek se vrati… Vzrustajici vaha me trapila drive ted se to da udrzet uvidime do budoucna ;).. ale verim, ze kolena se daji do kupy kolo tomu hodne pomuze

                0 0
                • stan.zak  

                  Taky věřím, děk za povzb.

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    Nmz .. Treba si nekdy vyjedem spolu ;) Ja pochazim od Sokolova a obcas se tam pres leto vyskytnu a i mozna vezmu sebou toho co Ti prodal to kolo ;) at je nas vice

                    0 0
                • Phoebe  

                  Jsem na tom stejně jako ty, také plastika vazu, krásné dva titanové šrouby v noze. Měl jsem to krásně naplánované – bylo to tak, že v únoru byla artroskopie, poté v červnu plastika, rehabilitace přes zimu a na jaře, v létě jsem začal s basketovou přípravou a na podzim naskočil do soutěže – jsou to čtyřy roky zpátky. Teď je vše v pohodě, ale musím zaklepat :-) Jinak bike je zatím doplňkový sport ale basketu těžce šlape na paty.

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    Ja taky musim zaklepat ;) sice uz nohu neohnu jako drive, ale zas je to dan te pevnosti.. Ja jsem sel hned na operaci asi 5 dní po tom co jsem si otocil koleno o 180 stupnu.. a za pul roku zacal s pripravou a za rok jsem se zapojil na 100%.. a stejne jako u Tebe kolo beru jako super doplnek..

                    0 0
      • stan.zak  

        … třeba i pro takovejhle pohled na Marmoládu.

        0 0
    • kudlanka32  

      od ty doby co mam yetiho tak nefotim(oki fotim – yetiko)......­..dokonce sem i zrusil praci:) tak ti nevim.....a ted teprv zacne byt hezky.....

      0 0
    • goofy  

      Uz to tu bylo.Zkusim najit…

      0 0
    • kesu  

      delal sem vsecko mozny ale bike postupne vse vytlacil-jako posledni se zuby nehty drzej lyze:)

      0 0
      • stan.zak  

        Kurňa, na lyže bych málem zapoměl.

        0 0
      • pegas  

        rekl bych ze leto bike-zima lyze,prkno bude asi nejcastejsi kombinace..

        0 0
      • mastihuba  

        u mne se vloni pustily :)

        0 0
        • Radek Broz  

          Dobře udělali, letos by se nechytaly:o)

          0 0
          • JMT  

            :-) na HORACH je snehu dost

            0 0
            • Radek Broz  

              Dobře jim tam tak;-)

              0 0
              • JMT  

                co sme si poridil coilera tak us to zacina prudit :-P ale snehu bych se taky nevzdal :-) Jak to u vas vypada ? Kdy se tak bude moct jezdit na bozaku ???

                0 0
                • JMT  

                  jezis to je preklepu :-(((

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Bozak bych rekl, ze jeste tak mesic – byl jsem vcera v kopcich a vejs jsou jeste celkem velky kusy snehu. Kamera na Klinovce: www.holidayinfo.cz/kamera.php?… (i kdyz DH je na jizni strane, dole v lese bude taky snih). Chystame se o vikendu asi na Krupku, tam uz je to v pohode.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    ještě že existuje panorama. Bych si už ani nevzpoměl jak ten bílej bordel vypadá. U nás už se jezdí v krátkejch.

                    0 0
              • JMT  

                Jak to u vas vypada ? Kdy se bude moct jezdit na bozaku ?

                0 0
    • Baunny  

      Ahoj všichni… Před pár lety jsem ukončil soutěže v kulturistice a začal jsem jezdit na kole a tomu jsem docela dost proadnul stejně tak jak předtím tomu cvičení. (Teď je to tak 50/50)Pořád se mi ale daří to kombinovat obojí a myslím že je to dobrý doplněk k bikování. Mimo to ještě jezdím v létě na bruslích a plavu a v zimě rád sjezduju na lyžích…:) Je to asi lepší mít těch koníčků víc!

      0 0
    • Imroman  

      Presne ako kolega predo mnou. Stale balancujem medzi cvicenim a medzi bikom. V zime to vyhrava posilka a v lete vedie bike. A myslim ze je to celkom dobra kombinacia pretoze tie partie ktorym nedam zabrat na biku tak znicim v posilke :) Ale na prvom mieste je samozrejme moja priatelka ;)

      0 0
    • wendak  

      Kolo je první z mých sportovních aktivit, dřív jsem hrál hokej, teď velmi občas volejbal, častěji squash, bowling, courám se rád po horách a v zimě jsou na prvním místě lyže, když je partička tak můžu fotbálek nebo pinčes …

      0 0
    • Hejdik  

      Kromě kola ještě skáču do řeči ,vrhám stíny a na škole jsem ve všem plaval. :)

      0 0
    • jonti  

      Inline korcule, minuly rok na 1. mieste, dnes na 2. za bikom.

      0 0
    • JMT  

      Bike lyze a sex, docela se to doplnuje :-)

      0 0
    • Frankenstein...1  

      U me je to balanc mezi sexovanim s pritelkyni a bikem, oboje je navykove, ale dohromady to nejde :-) pak treba streetball,plavani, v zime lyze…

      0 0
    • karliner  

      Ke kolu ještě kopu hanspaulku. Z mimosportovních koníčků mě baví dřevořezba.

      0 0
    • rock  

      Bike vede a postupně vytlačil většinu ostatního; ale čas na to, abych někam zalezl s knížkou, případně kouknul na Sedm samurajů, se najde pořád … Jo a fotbal mne fakt ukrutně nebaví …

      0 0
    • elbi  

      Ze sportů zůstal jedině bike, ale můj největší kůň je chov holubů. Najde se tu nějaký holubář ? Pro neznalce preventivně odpovídám že poštovní holubi dopisy opravdu nenosí :)). To není podceňování znalostí široké veřejnosti, ale je to bohužel zkušenost, na takové otázky odpovídám dost často :)). Ale přiznávám, že bike se dere nahoru a holubům sekunduje více než zdatně.

      0 0
      • Hejdik  

        Nenosí,to je pravda. Protože je už dávno vytlačil telegraf,česká pošta a naposledy SMS.

        0 0
      • karliner  

        K čemu tedy poštovní holubi jsou, když už ani dopisy nenosí? Balíky počítám taky ne a telegramy jsou snad už zrušené.

        0 0
    • Kovak  

      alkohol drogy sex kolo stolní fotbal stolní tenis in-line hockey četba neustálé opravy motorky a kol vyrábění blbostí ze dřeva a kovu hra na housle flétnu a málem bych zapomněl na nejnáročnější sport :-) mrdání beden na jungli a teknu, ale tekno jedině venku v přírodě

      0 0
    • Fugas  

      U mě je to tak půl na půl mezi MTB a rybařenim. Jako doplňky k tomu ještě plachetnice, turistika a v zimě lyže, běžky nebo prkno, ale musí bejt sníh… Nevim co dřív, všechno je dost náročný na čas i peníze.. Pivo, jídlo a přítelkyni nepovažuju za koníčeky. To prostě k životu patří a bez toho to nejde:-).

      0 0
    • BB  

      každý zámek je špatný, protoše přináší pouze falešný pocit bezpečí.

      0 0
    • Tesak  

      V mládí jsem chlastal první ligu a jezdil po koncertech s kapelou.Dneska jezdím po kopcích na biku s tou svou a jsem spokojenej.

      0 0
    • RUMcajs  

      No, ja rad zeru a spim, takze se mi MTB zda jako idealni sport. Pekne se unavim, prijde treba i hladak a pak se muzu nalozit do vany, na taliri knedlo zelo vepro, prezrat se a pak usnout.

      0 0
    • pegas  

      no je pravda ze musim pridat jeste houbareni,sex,parba COD II:-)), v psoledni dobe je muj velky konicek spani…a celozivotni laska jidlo!!!!!!…jak tak koukam tak je to tu plne ruznorodych konicku…ale nemame zde treba nejakeho zpevaka,modelare…co sachy…zadnej tanecnik?…chybi me tady gymnastika:-)…

      0 0
    • wroum  

      v tomto poradi:

      modelareni kolo, rybareni houbareni

      0 0
      • cabbage  

        a pěstování ne?

        0 0
        • Pebe  

          to je v tom modelaření, aneb: „Ty vole, to je model“ :-))

          0 0
      • grafik  

        v tomto poradi: kolo,modelareni

        0 0
      • assassin  

        to modelareni je jak pise Pebe nebo auta/letadla/lode – funkcni nebo plastikace? ja moto/bike modelareni funkcni/plastikace no a v posledni dobe frezovani/sou­struzeni pitchovin na biky a motorky.....

        0 0
        • wroum  

          funkcni – prevazne letadla a to od malejch elektroakrobatu az po 1,7m spalovaciho akrobata a taky nejaka ta WW2. ale taky mam spalovaciho monstertrucka 1:8 ( rcm-pelikan.cz/in­dex.php?katego­rie=105&zbozi=1135 ) a elektrolodicku…plas­tikace jsou nuda bez akce, to me nikdy nebavilo i kdyz hezky udelanej model je pekna dekorace (lapac prachu :-)

          0 0
          • wroum  

            jinak PEBE ma taky vlastne pravdu :-D

            0 0
          • pegas  

            juuuuu:-)…me se libi ty vrtlulniky…je to tezky ovladat to?

            0 0
            • Radek Broz  

              jo;-)

              0 0
              • pegas  

                no co no:-)…to byl od mala muj sen to mit doma…mel sem akorat auticko na spagatku..to bylo o hovne..musel sem za tim behat…a zatacelo jen doprava:-)

                0 0
            • wroum  

              dvourotoraky (rotory nad sebou a nefunkcni vrtulka) nejsou nic tezkyho, leti to samo, treba tenhle: rcm-pelikan.cz/in­dex.php?katego­rie=125&zbozi=1432 klasickej vrtulnik rizenej pomoci desky cykliky a vrtulky je docela HC a to bys ani asi nezved ze zeme :-) a kdybys zved, tak ne na dlouho a kazda rana je ******** draha :-)

              ale pokud chces vrtulnik na vyblbnuti tak hrube doporucuju tohle: www.rsmodellsport.cz/…copter-3441/ neskutecna prdel za par korun :-)

              0 0
              • pegas  

                no za litr neber to:-)…ale stejne bych to asi nekde rozbil o strom:-)…kurna ale dal si mi brouka do hlavy..vzdy sem to chtel zkusit..

                0 0
                • wroum  

                  pokud na nej neslapnes, tak ho snad nejde rozbit, vzdyt ma asi 12 gramu :-) a fakt je super.

                  0 0
              • pegas  

                proc se dvourotaky se lip ovladaj?..nebo spis jak se ovladaj smerove?..to se neklani ty rotory nebo jak?

                0 0
                • wroum  

                  zataci se rozdilnejma otackama rotoru. neni to vrtulnik v pravym slovasmyslu, alespon co se ovladani tyka. a ovladaj se lip proto, protoze tenhle system nedava moc moznosti na divociny a ty dva rotory tomu daj velkou stabilitu, zasahy do rizeni se projevej s malou prodlevou, proste je to celkove takovy tupejsi a tudiz blbovzdornejsi a navic vetsinou se tyhle vrtulniky protavaj v setu s radiem a vse je serizeno a funkce namixovany a mas vlastne jistotu ze to bude delat to co ma. u klasickyho vrtulniku zalezi i na tom jak to slozis, jak to vybavis a hlavne jak to seridis. dvourotor stoji kolem 4000 a klasickej vrtulnik poridis komplet i s radiem od cca 15000…

                  0 0
                  • Lance  

                    wroume, ja mam toho brouka taky, to je bomba ty uz si s nim lital? fakt to zvladne kazdy? jo a to fakt vydrzi nabite jen 5–10 minut??? :(( to je malo ne? nebo znas jeste neco v teto cene?

                    0 0
                    • wroum  

                      nic podobnyho neexistuje kdyz nepocitam maly era od stejnyho vyrobce – viz x-twin na kdosihrajenez­lobi.cz lital sem s tim a je to fakt bomba do kanclu, pred barak, do bytu… lita to fakt tak 7 minut a pak se to asi 40 minut nabiji a to je dost dobry. zvladne to kazdej a i zaryti piloti akrobatickejch vrtulniku se do toho zblaznili :-) jedina nevyhoda je ovladani pres IRDA – na ostrym slunicku to ma problem www.youtube.com/watch?…

                      0 0
                      • Lance  

                        sakra ja mi pinkne, tak jsem fakt schopny si to objednat, skoda, ze to lita tak chvilku,ale libi se mi, ze s tim muzu litat v byte no a hlavneby byla prekvapena pritulka, ze Lancik ma vrtulnicek a bude od neho na sedm minut pokoj:) uz dlouho uvazuju o nejake hracce typu autodraha nebo auto na vysilacku, proste zadny pocitac – ty nemam rad:)

                        0 0
                        • wroum  

                          tech 7 minut je dobrej cas. ani drahej vrtulnik na baterky nelrti o moc dele (baterky by musely bejt vetsi a tim padem i tezsi a tudiz by to hur letelo). navic se to nabiji tak, ze z vysilacky vytahnes takovej kablik a zapojis ho do vrtulnicku…a pockas.

                          0 0
                        • pegas  

                          hehe..Lance ses na tom podobne:-))koukam taky po autodrahach…nejakou tu vetsi uz at je aspon prdel..a wroum me tezce nacal s timhle…muhe­he..este me napadlo nejaky to auto..jeden manik s tim chodi k nam jezdit na hriste a docela je to hukot..verim ze si s tim clovek fakt vyhraje a pak nezlobi:-)))

                          0 0
                          • wroum  

                            ja si hraju s timhle :-)

                            0 0
                            • wroum  

                              .

                              0 0
                              • pegas  

                                hm..tak tohle mit, tak me uz pritelkyne neuvidi:-)..jak je to velky?rychlost?

                                0 0
                                • wroum  

                                  cca 60 cm, 5,5 Kg, rychlost se blizi 70 km/h. kola o prumeru 19 cm (jede i po zvoranym poli). kotoucova brzda a 2 olejove tlumice na kazdym kole :-) … jo a zvuk jak motorova pila :-)

                                  jedina nevyhoda jsou provozni naklady…2,5L paliva stoji 550 Kc a na 150 ml to jezdi tak 8 minut… :-/ a tim ze to jezdi ******** rychle tak pri nektrejch karambolech (nedoskocenej dvojak, dopad do hvezdy) odchazej dily jako jsou ramena, tlumice, drzaky kastle…sice jsou dily dost levny, ale je to porad neco :-/

                                  0 0
                            • grafik  

                              na podobny hracky se chodim pravidelne divat u nas kde se porada 2× rocne mistrovstvi cr v buggy :)

                              0 0
              • Manas  

                Bozii, du si to objednat :-)

                0 0
          • Lance  

            wroume nevis jak jezdi ty motorky? jak ona drzi stabilitu? nespadne to? ty hracky jsou super

            0 0
          • fousek  

            To by sme mohli nekdy dat race:-)

            0 0
            • wroum  

              klidne, ale prohrajes :-)

              tohle ma kamos a nejezdi to tak rychle :-P vyzkouseno, na 100m rovince ho udelam o cca 25 – 30 metru. i kdyz treba ses lepsi ridic nez ja..tak kdy a kde?
              :-D

              0 0
              • fousek  

                no lepsi ridic asi nejsem, mam to od vanoc, me se zda ze to jede jak prase:-), no nejsem z prahy takze bych dal dyztak vedet kdybych se v praze vyskyt, nebo to muzu pujcit bratrovi, ten je v praze skoro porad a jeste k tomu lip ridi:-)

                0 0
                • wroum  

                  hehe klidne mu to dej. chodime jezdit treba na bikrosku do Bohnic a na bikrosku na Hurku (polis8), ale ja sem ridic mizernej a mam to asi 2 mesice :-D a furt s tim o neco rezu :-/

                  0 0
                  • fousek  

                    sme to meli ve vsenorech a tam sme odkourili predni kloub, ale uz je to zas ready, tak on se s tebou bratr dyztak spoji

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    Kdybys tam radši vzal bike;-)

                    0 0
    • pajik  

      po vyzkoušení snad všech možnejch sportovních aktivit zůstanu u pár pro mě nejlepších: hokej, bike, windsurf a běžky. Na prvnim místě je vždycky ten, na kterej jsou nejlepší podmínky (sníh/vítr/po­časí) :-)

      0 0
    • Lance  

      celkem me bavi rubat drevo kdyz je co

      0 0
      • pegas  

        to je snad uchylka,ne?:-)

        0 0
      • Sabbath  

        To můžu Lancovi potvrdit, jednou jsem ho přistihl jak rube dřevo. Od té doby co máme novou sekeru Fiskars mě to taky začlo bavit:)

        0 0
        • Lance  

          FISKARS? za tu si zaslouzis pochvalu a pohlazeni po vlaskach, jinak rubal jsem vcera rubal jsem predvcirem a dneska rubat nebudu, dnes se asi zrubu nebo raci ne

          0 0
          • wroum  

            FISKARS mame komplet radu, od ty malinkaty na trisky az po 1400. nejlepsi nastroje :-)

            0 0
            • Lance  

              chvilim te taky wroumiku, pohlazeni,ale az pri setkani :)))

              0 0
              • Sabbath  

                Jo Lanci, nemáš prosím tě digitální foťák? Potřeboval bych pak vyfotit tu silničku, ať s tím můžu machrovat:)

                0 0
            • Sabbath  

              Jo jo, super značka. Máme od nich ještě nůžky na stromky, velké zastřihávače tůjí a máti plánuje i nože do kuchyně :)

              0 0
    • pegas  

      tak takovejhle konicek by me bavil: www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • wroum  

        me taky, jenze levna turbina stoji tak 60 000 a vic, tzn posles do vzduchu asi tak 100 000 a vis ze nesmis udelat chybu :-/

        0 0
      • pos3k  

        ty jo..docela by me zajimalo kdyby tam soupli merak pretizeni, kolik to dava :)

        0 0
    • heretik  

      Podobná otázka už mě taky napadla… a do odpovědí v anketě se rozhodně nevejdu. Z toho, co během roku sportuju, dělá kolo tak 40 %, takže se dá těžko říct, že by to bylo to jediný, co dělám, na druhou stranu žádnýmu jinýmu sportu asi nedávám tolik, a taky se v nich neúčastním soutěží (pokud se hobícký bajkmaratony daj považovat za soutěž :-) Ještě volejbal, pokud se vezme dohromady šestkovej a beach, dá zhruba tolik, co kolo. K tomu relativně často badminton, zbytek jak se namane – squash, fotbálek, florbal, běh a tak…

      0 0
    • Krys  

      Okrem bajku: gitara, bowling, fotbalek, akvarko, fotenie, sfi-fi knizky, turistika, posedenie v kruhu priatelov a obcas sachy. A nesmiem zabubnut moje oblubene logicke zabavky reversi a sudoku. Sex nepovazujem za konicek (ano, ano, som zenaty) Priatelky nepravadzkujem (ano, zno, som zenaty)

      0 0
      • pegas  

        Sex nepovazujem za konicek ?…to uz mas jako povinnost nebo co:-))..kdyz to nemas jako konicek ta co to pro tebe je?…pro me je to porad nadherna zaliba:-)))))

        0 0
        • Krys  

          Je to viac ako iba konicek …

          0 0
          • Tesak  

            na manželství je krásná jedna věc: tam si můžeš za....., i když nechceš;-)

            0 0
      • Smazaný účet  

        sudoku… nehraješ sudoku ligu? :o)

        0 0
        • Krys  

          Nie. Mam to v mobile takze si tym vyplnam hluche miesta v zivote. Cestovanie v MHD, cakanie v cakarni, dlhsi pobyt na zachode atd. ;)

          0 0
    • fil  

      Bike mam na 1 miste a hned tesne za nim Hanspaulku (malou prazskou kopanou) … takze sem taková vyjimka co potrvrzuje pravidlo 8O) Kolektivni sport s „cutacim micem“ proto, ze je tam supr parta, kterou jsem znal driv, nez jsem zacal vice jezdit na kole. Nicmene rad beham, koleckace a par sportu nahodnych (uz jsem to nekde psal) volejbal, ping-pong…

      0 0
    • ptak1000  

      Bajk mám jako doplněk, abych uplně nezlenivěl. Jinak mám ještě superbike 4T a psa. Pes se mnou lítá po lese, ale vydrží toho ještě míň než já:o))

      0 0
      • ptak1000  

        Na prkno jsem zapomněl, protože jsem si v létě na scooter cupu v Písku přetrhal vazy v koleni a po dvou operacích jsem rád, že můžu honit kolo a psa. Letošní zimní radovánky jsou pasé:o(

        0 0
    • fousek  

      motorka, letecke a auto modelarstvi, lyze, snb, windsurfing (zacatecnik), foceni knihy (hlavne sci-fi a fantasy), ping-pong a obcas voleyball

      0 0
    • Spirit  

      Bikink a gaučink :-)

      0 0
    • Gepard  

      Já vedu skautský oddíl, ale nevím, jestli se tomu ještě dá říkat koníček.

      0 0
    • gándhí  

      Mám rád většinu sportů v přírodě (mtb, běhání, běžky, jeskyně, lezení, treking, plavání, potápění, vodáctví..), pak přijdu domu stahanej a rád se podívám na pěkný film, přečtu knížku, pustím internet (B-F..)…

      0 0
    • Smazaný účet  

      baví mě spousta věcí, ale spíš je nedělám kvůli práci a škole… a protože na ně v bytě nejni místo. pěší touristika, focení, modely, rád sem řezal ze dřeva, občas zbastlim nějakou drobnou elektroniku…

      0 0
    • sway  

      Momentalne je mym nejvetsim konickem skola, pac maturita je „za par,“ ale jinak delim svuj volny cas mezi vsemozny sporty, ve kterych samozrejme dominuje kolo, kapelu, pacz hraju na basu, comp a romanticke prochazky s divkami.

      0 0
    • volvej  

      Ze sportu kromě bikováni ještě turistika a plavání. Mou další vášní jsou trucky a kamionové modelařství (www.truck-maniak.com) No a díky faktu, že se v naši společnosti vyskytují ruzné ku..y převlečené za kamarády provozuju už jen bilý sex.

      0 0
    • alveta  

      No u me sou na prvnim miste z konicku urcite kone, ale bez biku to nejde..jednak me k nim vozi a jednak me to moc bavi:-)

      0 0
    • vlkouš  

      Od jara do podzimu hlavne lezeni po skalach, od podzimu do jara hlavne kolo (bajk i silnice). Obcas nejaka ta voda a v lete lezeni po Alpach, Tatrach… Na ostatni fakt uz neni cas.....V.

      0 0
    • Luk02  

      Kayak Bike lyže

      0 0
    • PutzmeisterPumi  

      Ahoj. Jelikož se živím jako strojník čerpadla betonu, tak tyhle stroje sbírám jako modely na podvozcích mercedes v měřítku 1:50. A v barvách, které je možné potkat v česku.

      0 0
    • AussigBiker  

      Parádní, hlavně ta první míchačka! :-)

      0 0
      • PutzmeisterPumi  

        Děkuju. Zrovna tu jsem nemohl sehnat v pěknym stavu a tak jsem sehnal dva horší modely, ze kterých seskládal jeden jako nový.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Co vam mam povidat. Vzdyt kazdej vi.

      0 0
    • Jakobo  

      Brezen 2007, dobra vykopavka :-) To jsem byl prave na stazi ve Francii a v cervnu pak koncil vejsku, vsecko porad jeste pred sebou, zlate casy! Ty zaliby se s casem a moznostma hodne meni. Jako mladsi jsem stavel ruzne uzitne elektro vyrobky, posledni dobou se k tomu uz dostanu malo, spis uz jen neco opravit.

      Ale v zasade me zaliby lze zaradit do 2 skupin. Prvni je outdoorovy sport, kde beru prave i to kolo, v zime bezky, cundry… Druhy je technika. Neco vyrobit, ted uz spis jen funkcni veci jako svarit polici, postavit kolo.

      Co jsem si vsiml, spousta lidi na BF ma dost podobne zajmy – nekolektivni / outdoorovy sport (beh, bezky) a pak nejaka zaliba v technice.

      0 0
    • nooski  

      Sbírám hodinky a rád je fotím. No a někdy o nich i něco napíšu.

      0 0
      • ferlikster  

        +1, ale takhle pěkně teda fotit neumím

        0 0
      • jIrI___  

        Co to je za fialovou čočku na fotce 11?

        0 0
        • nooski  

          To je ložisko :-) Jestli se nepletu, tak syntetický rubín. V tomhle strojku by jich mělo být snad 24. Rotor samonátahu je pak na kuličkových ložiscích.

          0 0
      • Jakobo  

        Ty Laca jsou hezke, nekdy pred 5 lety jsem uz byl temer rozhodnut si koupit tusim model Altenburg, bez nejakeho realneho opodstatneni. Pritom hodinky vubec nenosim. Nastesti me to po case preslo.

        Ty Citizen maji izotop? Sviti to paradne.

        0 0
        • nooski  

          Citizeny mají svou modrou klasickou lumi. Nic radioaktivního :-) modrá sice není tak výrazná, jako klasická zelená, ale vydrží hodně dlouho.

          Jinak jsem pořídil čistokrevnou Čínu San Martin a zpracováním strčí do kapsy prakticky vše do několika desítek tisíc…

          0 0
    • krabica  

      Vysedávání na b-f, občas se to kříží, to upřednostňuji b-f.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.