• rockangelmt

    Ľudkovia moji,neviem sa rozhodnúť medzi Author Solution ASL 2016 http://cz.author.eu/…6-ua42863001 a Cube Access WLS Disc 2016 .http://www.cy­kloabc.sk/index­.php?lid=1860­.Vraj parametre majú rovnaké (?) Na Cube mi trochu vadia kolesá až 29tky (pri čom ja mám len 165 cm) a „úžasné cubes“ na riadidlách, čím mi príde akosi prečačkaný..ale dizajnovo je krásny.U Authora som nevidela žiadne detaily a nenašla som ani videá ako u Cube https://www.youtube.com/watch?… sa niekto vyzná poraďte miii :(

    Anketa: Akú značku?

    8x
    89%
    0x
    0%
    1x
    11%
    0 0
    • pekl024  

      Tak zkus 27,5 pánskou 16",18"

      http://www.bike-life.cz/…5-2016/d6991

      0 0
    • Vilém  

      Cube je na tom osazenim o trosku lip. Jinak oboji slabota.

      0 0
      • Rogosek  

        Pro holku na pár set ročně rozhodně dostačující, nepřeháněj…

        0 0
        • scalar  

          Zkus si to na 14,5kg kole s nefunkční vidlicí …

          0 0
          • vantom28  

            je to peklo. před 8 lety bys takové kolo koupil za osm tisíc. dneska je v akci za 14000. nebyly by tam sice kotouče a byl by to mrtvej rozměr, ale cena adekvátní. tyto předražený sracky bych jim omlátil o hlavu.

            0 0
            • rockangelmt  

              Pravda,ja som si kupovala pred 8 –9 rokmi CTM Zephyr za 11000 sk a veru pre mna to bola pecka,teraz som rozmýšľala aj nad Charismou 2.0,ale vraj za cenu 400 eur je to riadna slabota..tak mi bolo povedané,ja sa nevyznám ..

              0 0
      • rockangelmt  

        Ja za to vyvalím 500 e a ty povieš,že slabota? Nejdem zas lámať rekordy zjazdovkami hej :D

        0 0
        • Vilém  

          Jinak co jsem koukal na ten Cube, tak v mensich velikostech ma kola 27,5".

          Bohuzel to slabota je, ale za ty penize zadny zazraky clovek nemuze cekat, proste by se mi se 14kg kolem tahat nechtelo a to mam se svejma 100kg asi vic sil jak ty.

          0 0
          • rockangelmt  

            No jo, ale tá 17ka je na mna moc malá,to je dákych 42 cm od stred.osi.. Ja nvm..tých 14 kg je problém? Všetky čo pozerám,aj tie charizmy maju tolko..

            0 0
            • ˘Ö˘ Krab  

              Hlídej si předně délku rámu, (malá) výška sedlovky je řešitelná.

              P.S.: Proč operuješ s Charismou?

              0 0
              • rockangelmt  

                Je to velice podobná geometria. Hej,lenže sedlovku tiež nemožeš nejako extra vystrčit…tak kolo 10 cm..a riaditka tiež ptm čo?

                0 0
                • ˘Ö˘ Krab  

                  Čísla geometrie možná podobná, ale určení kola úplně jiné a hlavně jiná řídítka/páky, takže jiný úchop i posed. Charismu bys na svou velikost měla mít cca vel. 50 nového číslování s efektivní délkou kolem 520–525 mm, ale nejmenší se dělá 52 s délkou 550 mm. S tímhle cokoliv porovnávat nemá cenu.

                  Sedlovka 10 cm je nic, podívej se níže, při výšce zámku dalších 5 cm Ti to bude vycházet cca na 12 cm vysunutí trubky sedlovky. Na ASL je navíc tlustá hliníková sedlovka 31,6, takže pružit bude minimálně a zlomit ji nemáš šanci. Se svými 90 kg mám na silničce karbonovou sedlovku vysunutou 20 cm+ zámek – a to má jen 27,2 mm průměru.

                  Délka rámu je skutečně limitující, výšku řídítek musíš řešit sklonem představce, instalací vlaštovek nebo zásadním výběrem řady/modelu, nikoliv velikosti rámu nad své poměry.

                  0 0
            • Vilém  

              Ze by byla 17ka mala, pro zenu vysokou 165cm, se mi nechce zdat, ale mozny je vse.

              0 0
              • rockangelmt  

                Aha,tak pozerám ,že aj 17tka má 29tky.Mám to overené.Keď som skúšala 16tku tak som si pripadala ako na detskom :D

                0 0
              • ˘Ö˘ Krab  

                Při 165 cm bude mít BB_saddle cca nějakých 69 cm. Takže při sedlové trubce 42 cm a výšce sedla od ližin 5 cm vychází vysunutí sedlovky po vrchol zámku 69–42–5=22 cm, což je na běžnou sedlovku 350 mm s velkou rezervou. Pokud slečna není hlavonožec.

                0 0
        • scalar  

          A nepřeceňuješ ty éčka? :-)

          0 0
    • rockangelmt  

      Dosť komplikované..už vidím ako mi v shope poradia čo a ako.Naposledy ked som skúšala a následne aj kúpila tátoša (.. dávno a nemala som ani šajnu..) tak bol veľký jak hovado a predavač len pokojne kyvkal,že ano,sedí.Hlavne,že sedlovka bola úplne stiahnutá a nohy stále takmer vystreté..tomu sa povie predavač

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.