• Sgt Pepper

zatím se trénuje na kolečkách a trochu politikaří

https://sport.aktualne.cz/…02590604f2e/

• Sgt Pepper  

aktuálně na ČT2

• Sgt Pepper  

pořadí zatím nic moc, ale Puskarčíková to na střelbách nasázela zatím pěkně…

tak edit – z 18. místa na 4.!!! Eva jede…

• Slavoš  

Njn jenže Vítková to nezvládla.

• Sgt Pepper  

jj…a Moravec nestahuje :-(

• Slavoš  

Se nedivím, 2 měsíce marodil v přípravě. Uvidíme co mladej, loni mu to šlo.

• scalar  

A proč by měli v téhle situaci plýtvat silami?

• Strakááč  

protože je to týmová jízda.. a minimálně si to zajedou tréningově.. když hokejisti v NHL prohrávaji 6:1 tak na to taky nejebou… zrovna nedávno to z 6:1 stačili zamíchat na 7:5 a na to se hend dívá líp.. to samý je v biatlonu.. jeden to zesere, ale jede se dál.. a chce se člověk pořád dostat co nejvejš a dostat sebevědomí aspoň sám v sebe..

ale v tom je týmovej sport nejhezčí… se divím, že v cyklistice taky neexistuje týmová jízda.. bylo by to mnohem zajímavější a to skoro ve všem:)

• Sgt Pepper  

no, zastřílel super…ale ta ztráta je moc velká

• MirosPikos  

Jojo karma je svině. Zatím každej sportovec, kterej se nechal koupit Babišem nic moc :)

• Jaroslávek  

Aspoň proti loňsku nejsem u té TV tak nervózní. Každé umístění v desítce beru.

• p@X  

Bez Gábinky a výsledků tenhle sport už nebude nikoho zajímat ;)

• arny71  

Aspoň už v to NMM nebude takovej kolotočářskej cirkus.

První závody moc nevyšly, ale 2× 10ka byla. Věřím ve zlepšování, zkušeností naši mají hromadu a výkonnost určitě zvednou.

• Sgt Pepper  

když se Puskarčíková rozjezdí a Vítková rozstřílí, tak to bude fajn :-)

• Radek Broz  

Ty bys taky každýho hned rozstřílel:)

• Strakááč  

věřím, že na olympiádě na kterou se gabča nejvíc šetří.. to holky nějak umíchaj na pár medailí :) holky se dostanou do formy během těhle závodů a nad taky předvedou co v nich je.. podle mě má Puskarčíková dost dobře našlápnuto… jen nějakým způsobem zrychlit :)

• Jaroslávek  

Myslím, že bude.

• snas89  

Za me velky respekt Koukalovy!

Kritizuje doping dlouhodobe a konzistentne.

To ze ostatni tyhle veci treba tolerujou, pouzivaji nebo boj proti tomu vzdali jeji snahu nijak nesnizuje. Naopak.

• Neťa  

Tak první zastávka svěťáku nám ukázala mnohé, např. to, že naši jsou z kraje sezóny úplně mimo :-) Já vím, ono se to okecá, že příprava kvůli zdravotním problémům nebyla ideální, že se forma směruje k olympiádě apod., ale ruku na srdce, hlavně u těch chlapů je to zarážející. Co se ženských týče, tak Verča si ten psychický blok z ležek přenesla i do nové sezóny a mám obavu, jestli se ho zbaví. Evik musí zrychlit na lyžích, hodně jsem zvědav na Zvařičovou, které to neskutečně přeju. Jinak doufám, že to nebude nuda, jak první závody naznačily – Fourcade opět svoji ligu a v ženských Hemannová, která jim teda vůbec nedala čuchnout. Pokud tu střelbu bude mít stabilní, tak potěš koště. Uvidíme, co Laura, ale sledovat souboje dvou Němek o vítězství, to teda nic moc. A kapitola sama pro sebe – Gabča – jaký na to máte názor? Neměla tu sezónu raději odpískat, založit rodinu a zkusit tu olympiádu vyhrát až za čtyři roky? :-)

• Sgt Pepper  

je fakt, že ty vracející se matky to často pěkně rozsekají…asi hormony :-) a asi je to mentálně dost zklidní…jako že se z blbejch závodů už tak nestresujou :-)

.

.

.

co na to Elwing? :-)

• Neťa  

Nasťa a Darja jakoby to slyšely :-)

• Sgt Pepper  

Koukalová by do toho měla praštit co nejdřív :-)

• Neťa  

Tak tak. Ale nejsem si úplně jistý, jestli ona je zrovna ten typ, který by se po mateřství dokázal (chtěl) vrátit… Prd do toho vidíme :-)

• marasan  

Denise Hermann vypada hodne presvedcive, jestli bude furt strilet jako v prvnim kole, tak je jasna. Ten beh neda ani Laura, ktera behala jako Kaisa a Kaisa na Denise nestaci.

• McBlacky  

taky docela čumím, kde jí vyhrabali. Němci a Rakušani se umí připravit na střelbu což je často smrtící.

Mě neva, že nemají naši nadrceno fyzicky na sněhu, přeci jen u nás to je bída na trenink, střílet by ale mohli líp :/

• Neťa  

Ale zase u Laury se dá očekávat lepší střelba než u Denise. No uvidíme.

• Pessinger  

Aby nějaká Olympiáda vůbec byla :-( generálské prýmky, velvyslancův žaket, exkluzívní snímky nablýskaných raket s různými emblémy,, jó to bude príma článek Země srovnaná se zemí

• Sgt Pepper  

když mohl být Závod Míru kolem Černobylu, co by nemohla být Olympiáda v rozbombardované Koreji?

• Pessinger  

Tak cyklistum to možná v tu dobu ani nikdo neřekl, že byl výbuch:-) ale minimálně třeba takové curlingové družstvo Velké Británie by s účastí mělo problém:-)

• Sgt Pepper  

co maj za problém? BTW Muirhead už za ně nehraje?

• Pessinger  

Já dal jen příklad, nechci tu rozjíždět fejky :-) ty bys tam jel? Jako už kvůli tomu jejich režimu by každej sportovec měl účast osobně zvážit a teď nemyslím kvůli bezpečnosti, jak známo režim to použije ve svůj prospěch a jede se dál:-( třeba a to jenom asi marně doufám to zaseje semínko svobody v lidu

• dolomiti  

:-O možná jsem to blbě pochopil, ale nepleteš si světový strany? :-D

• Sgt Pepper  

Pchjongčchang je v Jižní Koreji…jaký je tam problém s režimem? Imho jediný problém tam je moc roztomilých korejek a levný auta :-)

• Pessinger  

Tak to já už žiju tak rok v domnění že to bude u Kima :-) jsem si oddechl :-) uff

• Pessinger  

V severní Koreji je taky nejakej Pchjongjang :-) asi proto

• Strakááč  

to imho nedává smysl mít ZOH u kima na severu.. ten blbec na to nemá prachy natož nervy.. musí vyvíjet rakety.. aby někoho chtěl nasrat… a nakonec se třeba stane to, že ho kónečně zlikvidujou…

• Sgt Pepper  

neboj, když tam po sobě hoděj pár atomovek venku a ne v podzemí, tak možná i my budeme osvíceni! :-)

• Strakááč  

spíš si myslím, že by stačilo tam prdnou maličkou atomovku.. do míst kde by byl kim.. pak je to vyřešený…

• Radek Broz  

No ty vole! :D

• Pessinger  

Se stane ne, Drbohlav pri závěrečném ceremoniálu a v Riu pronesl cosi o nestabilním regionu :-D pak jsem se koukal loni na generálku biatlonu v Pchjongjangu u tratě ani jeden fanoušek tma jak v pytlu :-) tak jsem si to spojil a rok s tím žil :-) a už nežiju.....mi­mochodem ten Pchjongjang je hlavní město KLDR jsem koukal na Wiki:-))

• Barak  

To je teda sila.

• Neťa  

Dnešní podmínky pro baby nic moc teda :-). Naše v prozatímní normě, překvapila Davidová. Jinak hezký, ač hodně nespravedlivý zá­vod.

• Sgt Pepper  

pro odlehčení jeden tréninkový obrázek z Ruska :-)

• ELx  

a není to spíš švédské opalovací družstvo :-)

• Neťa  

Tak po další zastávce SP to naopak vypadá, že nás čeká zajímavá sezóna :-). Jen u těch našich se bohužel zatím nic moc nemění :-(, jen Verča to drží. Sousedi opět ožijí ;-)

• Slavoš  

Tak větrná střelnice našim nesvědčí, Šlesingr první položka – trestné kolo.

• Pessinger  

Ten Belgičan šel krásně nad limit:-)

• honza1982  

Krčmář odjíždí na trestné kolo a za dvě vteřiny prostřih na nora, jak zvedá ruce na cílové rovince :D. Škoda, chtěl jsem osvěžení v podobě předjetí reprezentace o kolo a vidět rozhodčího, jak ukazuje Krčmářovi směr ke stánku s grogem a Wienerschnizlem. Ale čest jsme uhájili. Alespoň jeden dílčí úspěch. Máme se teď od čeho odpíchnout k lepším zítřkům :D.

• scoty  

To jsou teda hodnocení závodu v té TV jak noha … všichni všechno odstřelili a hotovo…Pravda je to tak z poloviny.

Viděl bych to takto:

• Šlezingr: začal špatně, odstřelil to, se svými zkušenostmi měl udržet střed pole…podprůměr
      • Moravec – vytáhl to na 11.flek, uplatnil zkušenosti, střelba super,…nadprůměr
      • Václavík – mlaďoch tuším první štafeta ve SP, výborný běh, střelba loterie, udržel 11flek…výborný vý­kon
      • Krčmář – skončil to špatně, nenastřílel, propad na 18.místo, podprůměr
      • honza1982  

Já bych jenom doplnil tohle:

Šlesingr: podprůměr. Má hodně zkušeností. Zadrbal začátek a už se to táhlo.Ostatní více či méně ztratili motivaci.

Krčmář: ten už pálil buď a a nebo. Ono je asi fuk, jestli přijede štafeta na 11 místě nebo na 16. místě. Zkusil to, nevyšlo to.

Můj názor. Rozhodně se nechci pasovat do role typického českého fanouška, který ví všechno nejlépe a udělat by to jinak a lépe a svým způsobem všechno vyhrál.

• Sgt Pepper  

no, v SP to nevypadá dobře, ale tuhle sezónu je rozhodující olympiáda…myslím, že Vítková nebo Puskarčíková by mohly něco vybojovat, když budou mít trochu toho štěstíčka :-)

štafeta asi nic, u chlapů bych viděl úspěch umístění v top 10

• arny71  

Muži dnes propadák, ale nebyli jediní. Snad se chytnou za nos. Šlesinger letos zatím nula nula nic, pomalu čas, aby něco předvedl.

Ženský milé překvapení, kdyby Vítková vyčistila stojku, mohlo být 4. Ale opravila to jistě a rychle, což v tom větru určitě nebylo lehké, nakonec to dotáhla na solidním 6. místě. A Davidová se jeví velmi dobře, za nějakou dobu by mohla být opravdu hodně dobrá.

• Neťa  

S těma chlapama je to opravdu lehce na pováženou, to je na úrovni Rejmanova komentování. Člověk se může utěšovat, že třeba takový Moravec umí výborně vyladit na důležitou akci, ale třeba Krčmář je pro mne opravdu velkým zklamáním, vždyť on měl být nový tahoun repre. Od Šlezingera už osobně žádné velké věci nečekám, s ním to šlo z kopce už loni. Jinak Norci jsou na tom na začátku sezóny výborně, v podstatě s „béčkem“ si ty štafety povodili jak malé kluky.

Ženský náhodou super, tam se moc čekat nedalo, a ten šestý flek je v těch podmínkám vzhledem ke zkušenostem a aktuální formě jiným zemí parádní. V Markétě je slušný potenciál a je dobře, že jede i na další svěťák.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.