• Pán z Dubu

    Tak už to snad plnohodnotně začne.

    Byl jsem se dnes smýknout z Bedřichova. Ani jednou jsem nepíchl holí až do asfaltu. Pro skating doporučuju nejet k U buku rovnou, ale kolem velblouda – je tam po J50 krásně srovnaný a pevný podklad technického sněhu.

    0 0
    • figur  

      Já dnes jezdil na technicky zasněžovaným okruhu kousek jinde http://www.krkonose-vrchlabi.cz/…l-vejsplachy, ale na kondici dobrý.

      0 0
    • Martin  

      takže po závodní pětce v protisměru, výborné doporučení…

      0 0
      •  

        To není singltrek:-)

        0 0
        • ziki007  

          Hele Romane, až se budeš sápat v protisměru nahoru a někdo trénující intervaly tě trefí a dobije holí, třeba se poučíš. Fakt není dobrý v posledním sjezdu před silnicí na Novou louku potkat oproti se plazícího typa, kterej je rozpláclej kakáš skate stylem přes celou šířku trati, má sluchátka v uších a čumí do země.

          0 0
          •  

            já to tam znám, ale kolečko protíná dost cest a potom není nic neobvyklého potkat někoho v protisměru

            0 0
            • ziki007  

              To bohužel není, souhlas.Zbloudilému turistovi se to dá prominout. Ale dělat to vědomě mi zavání hrubým ignorantstvím.

              0 0
            • Martin  

              Romane, singletrack má pravidla, která jistě znáš a jako cyklista dodržuješ

              běžky máš asi jen jako doplněk a tak z neznalosti argumentuješ, že to není singletrack

              ano, singletrack to není, je to závodní běžkařský okruh, umístěný záměrně mimo turistické trasy a právě na takovém okruhu platí pravidla striktní jednosměrné jízdy

              0 0
              •  

                právě pro poťapaný pravidla jednosměrky v lese na singltrek nejezdím a pokud někoho potkám v protisměru na pětce v bedřichově tak se z toho neposeru aby mě náhodou nespadly tepy

                0 0
                • ziki007  

                  Víš, v těch sjezdech můžeš jet v klidu i šedesátkou. Tam už nejde o tepy, ale o zdraví.

                  0 0
                  •  

                    já se s tebou nepřu, jenom konstatuju že se mi občas stane že z bočních cestiček se tam občas někdo přimotá a ty šipky přehlídne a můžeš tam mít pravidla jaký chceš a nic s tím neuděláš a před pár dny tam ještě šipky nebyly

                    0 0
                  • Martin  

                    ziki, tady asi nemá cenu argumentovat, prostě někdo NEVÍ a tak si vymýšlí svá pravidla, bez ohledu na to, jaké to může mít následky

                    bohužel, bezmozků a lidí bez respektu a ohledu je i ve stopě mraky

                    0 0
                • Martin  

                  takže pravidla jednosměrky ti na singletracku přijdou „poťapaný“???

                  aha, tak to vysvětluje vše, k tomu nelze již nic dodat

                  0 0
          • Martin  

            problém je taky v tom, že po střetu sportovec trénující na závodní trati zlomí hole za 3–4.000, kdežto v protisměru motající se turista ohne hole za 3–400

            0 0
            • karliner  

              A ještě pravděpodobně sportovec dostane na budku, když bude mít řeči…

              0 0
              • Martin  

                ano, přesně toto se stalo Martinu Koukalovi, před lety, když mu bylo asi 17 a zlomil díky turistovi na závodním okruhu hůl a když mu vynadal turista mu zlomil i tu druhou hůl (Exel Avanti, pár tenkrát za cca 7.000 Kč)

                0 0
                •  

                  jedna by tomu mladému drzounovi byla stejně k prdu:-)

                  0 0
                  • Martin  

                    holí závodník zláme hodně, takže zbylé hole z párů neustále nachází dodatečného párování

                    0 0
      • Pán z Dubu  

        Závodní okruhy ještě nejsou v provozu – asi i proto to nebylo osazené jednosměrnými značkami. Zatím to bylo jen součástí jediné rolbou upravené trati vysněžené technickým pro J50.

        0 0
        • Martin  

          už napadlo, je upraveno a pětka je pětka, ovšem i předtím, jako trať po J50 to byla trať jednosměrná

          ono na to není ani třeba předpisu, stačí logická úvaha – sjezd rychlý (namrzlý) a především díky nedostatku sněhu velmi úzký, dolů se jezdí padesátkou bez možnosti na úzké trati objíždět v protisměru nahoru bruslícího běžkaře

          stačí taková to úvaha k tomu, abychom situaci uzavřeli konstatováním, že tam opravdu nahoru bruslící běžkař nemá co dělat???

          0 0
          • Pán z Dubu  

            To, že napadnuvší sníh mé doporučení učiní neaktuálním, je jasné. Význam mělo na včerejší odpoledne. Až budou tratě upravené a provozované v režimu, jak píšeš, budu s Tebou souhlasit.

            0 0
            • Martin  

              k aktuální situaci byla část první věty, zbytek věty a další dva odstavce ke stavu po J50

              ono je vcelku fuk zda souhlasíš nebo ne, je to popis situace, skutečnosti

              ze které logicky plyne jisté chování

              0 0
              •  

                já to poznám, že ty se chceš hádat nebo máš nutkavou potřebu poučovat:-)

                0 0
                • Martin  

                  jak se to vezme, jen trénuji 5–6× týdne na běžkách a vím o těchto problémech, denně se s nimi setkávám, tak mi přišlo dobré to tu zmínit, když už tu je vlákno radící k jízdě v protisměru

                  0 0
                  • Pán z Dubu  

                    Pozor na podlehnutí zvykovému stereotypu – aby v místech, kde obvykle bývá jednosměrka, ses neřítil jak v jednosměrce i v momentálním režimu oboustranného provozu.

                    0 0
      • mr.antik  

        neni to ani celký po pětce ve směru, kdo to zná…

        0 0
        • tonik666  

          Tvl a ja to vlakno otevrel v domneni, ze se dozvim zda a kde uz je dost snehu na ackove bezky…

          0 0
          • Martin  

            chápu, tedy zpět k tématu:

            již je to na A běžky po celých Jizerkách

            0 0
            • jonti  

              super

              0 0
              • McBlacky  

                v neděli mám místo v autě ;)

                0 0
                • jonti  

                  Jestli přežiju sobotu, tak určitě.

                  0 0
                  • Martin  

                    co, jedeš Nightlight?

                    0 0
                    • McBlacky  

                      jedeme na Božák na běžky ;)

                      0 0
                    • jonti  

                      mám najeto asi 70 km z Livigna a potom měsíc bez lyží – by to nemělo vůbec smysl.

                      0 0
                      • Martin  

                        pokud máš solidní letní přípravu, krosy, posilovnu, kolce, tak na solidní amatérské závodění stačí i týden v Livignu na kraji sezóny

                        začátkem prosince ale Livigno nebylo nic moc, ná nakonec odjel na Tauplitzalm, tam těch 10 kilometrů tratí byl malý zázrak

                        0 0
    • JMT  

      Neví někdo jak je to tam s nějakým tím novým parkplacem na Souši ? Nebo někde jinde kde se dá plácnout auto kolem 10:30 :-) Preferuji bezpečný (klidně placený) místo před nějakým opuštěným punkem v lese.

      0 0
      • Pán z Dubu  

        Je to nemnoho míst http://mapy.cz/zakladni?…

        a kus je třeba dojít na trať. Hlavní nápor na lyžovačku už asi pominul, ale, že o víkendu v 10:30 zaparkuješ, je loterie.

        0 0
        • JMT  

          Loni jsem vždy zaparkoval touto dobou na nový louce :-)

          (takže moc dobře vim, co je to ta loterie :-D)

          0 0
      • Paua  

        Parkování u Montanie za 50 ty ti odečtou z útraty když bude alespoň 200 kč, Za hrází pokud je sněhová pokrývka za 40 a nebo pod hrází zadarmo. Ale pospěš si sněhu ubývá ,včera to bylo pěkně mokrý, drobný déšť a v podstatě moc nového sněhu není a zaplať pánbůh alespoň za to málo.

        0 0
      • McBlacky  

        v 10,30 bych jel na Centrál s tím, že si max 10 minut počkám. Touhle dobou cajk. Na 90% to udělám zítra taky, pokud teda Šári bude chtít po dnešním návratu z Floridy jet na lyže :)

        0 0
    • pidan  

      Byl jsem dneska na skejtech a v poho.Hrebinek,Ma­ri,Zdarek,Ciha­dla,Knajpa,Roz­mezi,Samalka.­.snih umrzlej a jede.Co sleze zase dosnezi…ale malo,jen se to udrzuje ale jde to a sutry zatím nejsou.

      0 0
      • Pán z Dubu  

        Včera byly tratě dokonale upravený, jen těch lidí, co bylo. Před devátou se to zahustilo a v deset už procesí oběma směry – z kontinuálního svezení bylo permanentní vyhýbání se.

        0 0
    • oddie  

      Nevím, jestli tu není novější téma, ale zítra jedu ve 14h z Prahy do Bedřichova, něco málo pojezdit a večer zpátky, až 3 místa v autě, kdyby se chtěl někdo přidat…

      0 0
      • Martin  

        můžeme se domlouvat spolu, akorát zrovna zítra trénuju s dcerou v Chuchli a nemůžu to změnit, protože v 16 už potřebuje někde být, ale co třeba ve čtvrtek? nebo někdy jindy po-čt, od pátku jezdíme na závody

        jo a je teď lepší jezdit do Vesce, je to z Prahy o 30 minut blíž, méně lidí, těžší tratě, prostě lepší na trénink

        0 0
        • oddie  

          Ve čtvrtek nemůžu, na ten už jsem naházel všechno možné, abych měl zítra volno :) Původně jsem chtěl jet busem, ale to spojení je dost blbý… Příští týden uvidím, jinak těžší trať úplně nepreferuju, jsem lemro, dlouho jsem na tom nestál, kondice nula, kolečko z Bedřichova na tři hodinky s pauzama na vydejchání je pro mě tak akorát.

          0 0
          • Martin  

            to jo, jestli nemáš dobrou kondici tak by ses ve Vesci trápil, tam jsou, kromě kolečka na stadionu, těžké závodní profily, zase je to ale už na kraji Liberce směrem od Prahy, takže úspora času značná

            příští středu máme závody, ale třeba za 14 dní bych do Bedova v týdnu jel a byli bychom 2 ks, napíšem si mailem

            SKOL

            0 0
            • kokoska.rokoska  

              Ve Vesci jsem nikdy nebyl (nejspíš proto, že tam ještě nikdy nebyl sníh, že?) tak se blbě zeptám: Co to znamená „těžké závodní profily“?

              Nejde o mě, ale o děti; aby mi nenadávaly. Jizerky moc neznám (byl jsem tam jen parkrát a všude samá placka), takže nějaká podobenství s mými „domovskými“ Krkonošemi by se mi hodila. Krátké prudší kopce děti zvládají bez řečí, na delších mírnějších trochu pindají (Mísečky – Zlaťák) a na delších prudších pindají hodně (Zinneckerovy boudy – lanovka).

              0 0
              • Martin  

                jo, jo, Vesec je jeden velký tunel na prachy, investice v nevhodném místě, kde skutečně sníh bývá zřídka a když se tam v běžné mírnější zimě pořádají závody, vozí se tam vybagrovaný sníh i se spícími jezevci… ale to odbočuji

                profil tam vypadá takhle: https://flow.polar.com/…s/1041847489

                ale dá se tam i pro děti – kolečko na stadionu je úplná rovina a sprinterskou dvojku taky zvládnou

                Krkonošské podobenství? závodní pětka na Mísečkách je jednodušší

                0 0
                • mr.antik  

                  včera jsem na vesci nakroužil 18 a unavenej jsem jak po 40km v jizerkách. Blbý je, že tam už dost lezou kamínky, prozože asi miliony ma rolbu jsou, ale pár stovek na lopatu jim chybí. To že ve stopách choděj pěšaci, to radši nekomentovat.

                  0 0
                • Pijer  

                  Vesec je kapitola sama pro sebe. Kamarád se na stránkách běžeckého areálu před víkendem dozvěděl informaci, že jsou upravené stopy a otevřený bufet. Tak se nechal nalákat, jel tam jel s rodinkou v neděli 15.ledna s vizí, že si tam pěkně zaběhají a vystřídají se u dětí. Prckové se budou plácat na základním okruhu a když budou chtít, tak půjdou na něco teplého do bufetu.

                  No a jak to dopadlo? Tohle je jeho hodnocení – „Upravene okruhy jsme nenasli a cedule na bufetu znela taky docela jasne :-(“

                  0 0
                  •  

                    všude na jablonecku Rádlo,Rychnov,­Zásada,Nová Ves, celý Jizerky je krásně upraveno, co láká někoho na vesci nechápu

                    0 0
                    • Pijer  

                      Tak ještě jednou, proč tam jel – „že si tam pěkně zaběhají a vystřídají se u dětí. Prckové se budou plácat na základním okruhu a když budou chtít, tak půjdou na něco teplého do bufetu.“

                      0 0
                      •  

                        tak pro pražáky možná dobrý, fajšmekři si najdou pořádně upravený tratě:-)

                        0 0
                        • mr.antik  

                          jakože pojedu autem třeba na harrachov kvůli 90 minutám jízdy?

                          0 0
                          •  

                            Kolem jbc je toho málo?

                            0 0
                            • mr.antik  

                              tak kvalitně upravený na skejtu jsou břízky, vesec, jizerky. Skůtrem upravenou louku mám za barákemů.. Vesec 10min autem.

                              0 0
                      • oddie  

                        No, takhle jsme byli o víkendu v Bedřichově. Děti jsme nechali ve školce u Máry, a sami se trochu proběhli.

                        0 0
                    • Martin  

                      ono je toho mnohem víc co nechápeš a vysvětlovat ti smysl kondičního tréninku na závodních tratích by taky bylo marné

                      0 0
                      •  

                        zas to tak nežer, hlavně aby nespadly tepy

                        0 0
                  • Martin  

                    hele, nemám potřebu zrovna Vesce se zastávat, ale to co píšeš není pravda, jeli jsme tam shodou okolností taky 15. ledna 2017 trénovat, v sobotu 14. ledna jsme byli na závodech v Krušných horách a vzhledem ke kalamitní situaci jsme se rozhodli jet v neděli sem, protože Vesec hlásil jenom 35 cm sněhu

                    no a v sobotu večer jsem si na webu skiareálu Ještěd zjišťoval situaci a bylo tam jasně napsaný, že poslední úprava proběhla v pátek 13.1 a další se plánuje až skončí sněžení

                    dále tam bylo jasně napsáno, že bufet je mimo provoz + avízo, že se hledá provozovatel bufetu

                    stopy byly upravené přesně tak, jak bylo psáno na webu, tj. od pátku upravené, ale neustále zasypávané sněhem a projížděné jen lidmi, na skate to za daných podmínek nevadilo a i na klasiku se dalo jezdit, alespoň se nebořily hole

                    Vesec je šlendrián, to ano, ale buďme korektní

                    0 0
                    • Pijer  

                      Jak jsem koupil, tak prodávám, nemám důvod někoho křivě očerňovat. Netuším, jestli na stránky koukal ve čtvrtek nebo v pátek (ale obojí spadá do termínu „před víkendem“), každopádně vím, že kamarád už tam znova nepojede.

                      Teď mají na stránkách, že bufet funguje, tak věřme, že ta vývěska z půlky ledna byla jen náhoda ;-)

                      0 0
                      • mr.antik  

                        včera večer bufet fungoval, předevčírem ne… spíš mě štou ty kamínky, to je snad jediný areál, kde není sníh :-)

                        0 0
                      • Martin  

                        v pohodě, já jen jsem pro to nekydat na Vesec víc špíny než si zaslouží

                        0 0
                  • straky  

                    V neděli měli otevřený bufet. Jak bylo hezky a dost lidí, tak se jim to vyplatilo.

                    Úprava tratí není ideální, ale na trénování je to dobrý areál. Jizerska ops nás rozmazluje skvěle upravenými tratěmi v Jizerkách a pak prskáme nakolečku ve Vesci :-)

                    0 0
                  • Cryzyy  

                    Pokud člověk chce jezdit třeba jenom hodinu, nebo disponuje větší psychickou odolností, tak je super biatlonové kolečko v Jablonci, je super upravené, je osvětlené a není tam moc lidí. Jenom nevím, kde se dá zjistit, kdy tam jsou závody, což je asi jediná komplikace, mimo chybějícího stánku s občerstvením.

                    0 0
                    • Martin  

                      jo, jo, Břízky, jen se musí kus pochodovat do kopce

                      0 0
                • kokoska.rokoska  

                  Děkuju moc! Závodní pětka na Mísečkách je na mé děti ideální trať, takže snad zvládnou i Vesec jen s průměrným pindáním :-)

                  0 0
                  • Martin  

                    ve Vesci je náročné stoupání na Hůrku, asi tak, jako kdybys na Mísečské pětce jezdil Kitzbuhel, ale opačně, vybíhal tam, co se sjíždí, ale je to těžký jen ze zadní části, od stadionu ne, takže se dá nezajíždět dozadu pod hůrku a pak to zvládnou

                    0 0
                    • kokoska.rokoska  

                      Díky za tip! Uvidím dle aktuální nálady

                      Zřejmě něco jako Jánský vršek na Benecku, tam někdy už pindají dost (zvlášť, když je to kličkovaná mezi lidmi).

                      0 0
              • Pán z Dubu  

                Mapy.cz uměj zobrazit i výškový profil. Např. severní břeh josefodolské přehrady je zvlněný. Když to zacyklíš přes Kristiánov, Točnu a Olivetskou horu, případně i Závory a Pod přehradou… Můžeš si sám posoudit, bude-li Ti to vyhovovat.

                0 0
          • oddie  

            Tak dnešní poježdění super, akorát jsem si to udělal zbytečně krátké, ale už se mi nechtělo se někam otáčet. Jinak do Vesce by mě dneska nikdo nedostal, ještě nad Jabloncem smogovej knedlík jak prase až skoro k ceduli Bedřichov, teprve nad tím bylo hezky čisto, tak si nedovedu představit, jak to asi vypadalo dole, na ježdění ve smogu můžu jít na Ladronku :D Když už někam pojedu, tak těch 30 min mi stojí za to dohrabat se až do hor, nejedu tam jen se honit dokolečka s jazykem na vestě, preferuju místo, kde je prostě krásně…

            Předběžně příští středu si zase chystám volno od brzkého odpoledne, pokud podmínky vydrží. Jinak bych asi dal otočku i v sobotu, taky někdy odpoledne, na tohle podvečerní poježdění a pak večer domů.

            0 0
            • plzakj  

              To jezdis s celovkou, nebo jak?

              0 0
              • oddie  

                Jo, zhruba v půl šesté jsem nandaval čelovku. Vyjížděl jsem ve čtyři, skoro nikde nikdo, ale pak kolem té šesté se bludiček s čelovkama rojilo už docela dost :) (ale samozřejmě davy jak o víkendu přes den tam nebyly)

                0 0
              •  

                plno místních jezdí do jizerek většinou navečer, je to tady prázdný a s čelovkou to má své kouzlo, navíc ty pohledy na osvětlená města/vesnice a sjezdovky, to jsou panoramata:-), autobus z jbc odveze až nahoru a potom se dá na běžkách zpátky až k jablonecký přehradě k loděnici

                0 0
                • Cryzyy  

                  a pak si buď prošoupeš boty, nebo zmrzneš cestou domu přes Jablonec – takovouhle bojovku mi žena taky občas připraví :-D

                  0 0
                  • mr.antik  

                    jednak tam máme MHD a jednak i parkování pro auta, takže si ho tam můžeš odstavit…

                    0 0
                  •  

                    ve mšeně zakončuju u Aleka v kebab baru a domu MHD příp. taxálem:-)

                    0 0
            • mr.antik  

              ten smog začal pořádně dneska, resp včera večer. Lepší jít do hospody než ven

              0 0
    • oddie  

      Tak co v sobotu odpoledne do Bedřichova, pojezdit na čelovky? Je to blbej nápad, nebo už tam v sobotu navečer není tolik lidí jako přes den? Všední den je jasnej, ale s víkendovým večerem zkušenost nemám… Jel bych tak ve dvě, ve tři z Prahy, dopoledne něco mám.

      0 0
      • McBlacky  

        dej tomu tak hodinku po západu slunce a vyraž. Do té doby se vrací hafo střelců bez světel co nestihli svůj plán včas. Sledovat například rozjásanou partičku jak ve 4 leze pod vlivem ze Smedavy s nejasným plánem to dopižlat mega turisticky do 5 na stadion, to mě jímala hrůza ;)

        0 0
        • oddie  

          Takže z Prahy spis tak ve ctyri, a vyrazit kolem seste a zleva na Hrebinek…

          0 0
          • Krov  

            Nebo klidně z Prahy ve dvě, jen nezačínat k buku, ale přes Valešovku kolem Josefodolské nádrže, tam je mnohem míň lidí a upravený to bude dobře.

            0 0
            • oddie  

              To jsem jel minulou nedeli, lidi v tomhle miste hodne, a pres hraz hruza. Spis pojedu Gregoruv kriz, Hrebinek, Mari, a pres Kristianov zpatky, to by melo byt vecer snad v pohode. Ve stredu jsem to jel opacne, jen kratsi pod Holubnikem.

              0 0
              • Krov  

                Tak večer už to tam v pohodě bude. Ale radši bych to jel obráceně. Výjezd z Kristiánova na Rozmezí je teď krásně hladký a včera to tam úžasně odjíždělo, takže je škoda si to nevyjet zadarmo. A taky se večer asi dost ochladí a v pasivním sjezdu z Rozmezí vymrzneš.

                0 0
      • mr.antik  

        ze začátku jak napadl sníh, tak bylo víkendové večerní dost masakr, hodně lidí se ještě tak hoďku po setmění vracelo bez jakýhkoliv světel nebo jedna čelovka na 4 členou rodinu a psa, no děs… šestá už by mohla být ok. Já teda jezdim „pravou“ stranu ale to bude asi jedno

        0 0
        • jonti  

          Ted je ale taky o dost delsi dobu svetlo.

          0 0
          • mr.antik  

            To je fakt,ale lidi už jsou snad trošku vyřáděný…Btw teď jsem se vrátil a ***** to nejede :-)

            Přemrzlý polystyrén…

            0 0
    • mr.antik  

      Tak co mažete na tuhle hrůzu, přiznejte se? Modry LF jde do háje po pár Km… Na Jizerce hrany šedivé…

      0 0
      • Martin  

        zadna hruza, modry Holmenkol Race cold, struktura V 0.8 mm a jelo to dnes paradne

        0 0
        • plzakj  

          Muzu se jenom takhle od Plzne zeptat, jake jsou to podminky (teplota vzduchu, snehu, predpokladam stary premrzly)? A jakou roli v tom hraje strukturovac? Myslel jsem, ze to bude hlavne zalezet na typu parafinu a kvalite skluznice?

          0 0
          • Martin  

            v Jilemnici byla inverze, vzduch –7, snih –10, nizka vlhkost, cili suche treni a zasadni vliv mela konstrukce lyze a jemna rucni struktura

            0 0
        • mr.antik  

          to je asi něco jako zelený LF od swixu?

          0 0
          • jonti  

            Potrebujes predevsim co nejhladsi strukturu, zadny vosk na warm strukture na suchem promrzlem snehu nepojede. Mam dva pary lyzi a ten rozdil v strukture je hodne citit.

            0 0
            • mr.antik  

              vím já jakou mám strukturu? věřim že tenhle sníh je hodně o struktuře ale než koupim druhý lyže tak mám smůlu

              Z obrázku to těžko poznám…

              http://bezky.net/…ani-skluznic

              buď tu druhou nebo tu poslední :-) Myslim že je to origo z výroby (Atomic) a kromě typu skluznice BI 5000 tam nic neni

              0 0
              • plzakj  

                Nazev te prostredni mi pobavil :-)

                0 0
              • Martin  

                brousena struktura a rucni struktura jsou dve odlisne veci, kup si rucni strukturovac s alespon tremi strukturami (0,3 – 0,5 – 0,8 mm ) a muzes resit strukturu podle podminek. pokud mas jen jedny lyze, tak doporucuji teple s UNI strukturou

                0 0
      • oddie  

        Nic, dneska jsem to vypustil, když jsem v jednu kouknul na webkameru, tam šedivo a –10, tak jsem vyrazil jen tady u nás k lesu… Doufám, že to ve středu bude lepší.

        0 0
        • Cryzyy  

          nad Hřebínkem svítilo sluníčko, což byla paráda, ale po pár km, už zase ne. Jel jsem HFko –4/-10 na starejch Atomic Beta, když nefoukalo, tak to docela šlo, ale nahoře foukalo. Na zítra mám druhé běžky namazané do tepla, což si myslím nebude dobře a ty dnešní, po 48km nebudou v moc dobré formě :o)

          0 0
    • oddie  

      Tak předběžně zítra (neděle) odpoledne, k večeru, až opadnou davy, tak 3 hodinky na čelovku. Někdy odpoledne z Prahy, něco pojezdit, večer zpět.

      0 0
      • mr.antik  

        proti proudu…

        0 0
      • šimlos  

        Opadnou davy? :-). Ta doba je fakt jinde..

        0 0
        • Martin  

          takze „oni“ jsou „davy“ a my jsme co??? elita SP??? umis aspon J50 pod 2:30?

          0 0
          • šimlos  

            Co to plácáš? Pozastavil jsem se pouze nad tím, že někdo musí jezdit na běžky po setmění, aby se vešel do stopy. To je všechno. Na běžky nejezdím…

            0 0
            • Martin  

              tak jestli na běžky vůbec nejezdíš, neměl by ses k tomu vůbec vyjadřovat, ne?

              0 0
      • McBlacky  

        Me to prislo cajk i pres den, krome stadion-n.louka.

        0 0
    • Pán z Dubu  

      Stále skvělý.

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak to je mega luxus

        0 0
      • McBlacky  

        škoda předpovědi na víkend :/ do deště nepojedu, alespon zaletním.

        od Prosince 1525km, spokojenost velká

        0 0
        • Barak  

          Pravda, sobota nebyla nic moc, chtělo to vyrazit brzy, před deštěm.

          Ale neděle, naprostý luxus.

          0 0
          • Pán z Dubu  

            Včerejší lyžovačka patří letos k nejlepším. Krom dokonale upravených tratí nemělo chybu i lyžování panenskou krajinou po neupravovaných cestách a doprovázení meandrů Jizerky.

            0 0
    • knihomol  

      Počasí pěkné, ale už je dost teplo. Byl jsem o víkendu a tálo to pod lyžema. Přes noc částečně zmrzne, přes den taje a na to sněhové bláto nešlo namazat (jezdím spíš klasiku). Místy už vytátá místa nebo hodně bordelu ve stopě.

      0 0
      • Krov  

        Chce to jezdit hodně brzy ráno. Minulou neděli to na skejt bylo luxusní a pochvalovali si to i klasici na klistru. Zítra radši vynechám, ale v neděli po ránu by to ještě mohlo být dobré.

        0 0
    • Pijer  

      Ahoj, ve čtvrtek se chystám do Bedřichova...­......jak to tam aktuálně vypadá se sjízdností stop? Je to ještě na lyže, nebo už si mám raději vzít nějaké práskačky? Díky za odpověď.

      0 0
    • Pán z Dubu  

      V Jizerské o.p.s. začali hojně praktikovat „pokročilou obecně prospěšnou službu“ lyžařům – o úpravě tratí informují ZPĚTNĚ. Lidi by se rádi sklouzli na nažehleném zmrzlém jarním firnu, zařídili si program, dohodli se do auta a zrána vyrazili za lyžovačkou. Bohužel. Asi už je činnost o. p. s. nebaví a vytvářejí si důvody, aby mohli ukončit sezónu „protože lidi už nelyžují“.

      0 0
      • Barak  

        Je to divný. O víkendu třeba ani jednou neprojížděli na Černou Smědou, Předěl a Paličník, ačkoliv sněhu pořád mraky a lidí taky. Ne, že by se to nedalo, když to trochu naměkně, ale…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.