author TRACTION 29 2012 brát či ne?

21 nepřečtených
  • jafre

    http://www.author.cz/…ion-29–2012/

    ahoj, muzete mi tohle kolo schvalit? jestli je dobre? hlavne cena vs vybaveni? je za tuto cenu lepsi kolo s lepsim vybavenim? diky moc

    libi se mi na nem ta vzduchova vidlice, ktera stoji co jsem nasel pres 4 taci

    0 0
    • ddan  

      Zalezi co od toho cekas. Levna 29 zrovna moc nepojede… prilis tezka a bude to stat trosku vice sily, hlavne do kopcu.

      0 0
    • Fanatik  

      Koukal jsi i na jiné? http://www.trekbikes.com/…_race/cobia/#…?

      0 0
    • jafre  

      drazsi bude dyztak lehci kolo a trocu lepsi komponenty ale prevazne budu mit kolo na jezdeni do prace a na obcasne vylety jak do terenu tak do hor, takze vice do toho zatim cpat nechci, ale myslm ze za tech 22 tacu lepsi kolo zatim nenajdu co se tice vybavy, trek se me moc nelibi

      0 0
      • marco  

        No teď jsi si odpověděl. Škoda ten trek se mi vcelku líbí koukni se na Cube nemají špatnou cenovou politiku no asi ale nejsou v celé ČR. Nebo se podívej po nějakých těch českých výrobcích s přímým prodejem zákazníkům Duratec, MRX, RB.

        0 0
    • Weremos  

      Nějaké další tipy :

      Návrh 1 → lepší komponenty,taky vzduchová vidlice,o 2 tis. levnější

      Návrh 2 → o něco dražší,kvalitnější vidlice,slušné osazení,jen nevím jak je na tom Cube teď s dostupností

      Návrh 3 → dobré vybavení,není to taková tuctovka,jinak se servisem a dostupností je to fajn

      Nebo pak kontaktovat nějaké místní skladatele kol.Individuální stavba na tom bude vždycky líp,jak funkčně,tak designově.

      Snad ti to aspoň trochu pomohlo. :)

      0 0
      • jafre  

        dik moc du na to mrknout

        0 0
      • jafre  

        ten treti navrh vypada moc pekne ale vubec nevim jak by se to resilo se servisem atd, poprikalde jak by se to zaplatilo to kolo a tak asi se musim poradne mrknout na jejejich stranky, skoda ze nema pobocku u nas na vyzkouseni

        0 0
        • Weremos  

          Tak se servisem není problém.Tady na fóru by měl být dokonce zástupce Canyonu pro ČR.Jinak řeší vše tak že jim to pošleš a oni ti to pošlou do 2 týdnů zpět.Jinak by měli být i na TestFestech u nás.Popřípadě napsat někomu z fóra,kdo to kolo jezdí.Kdybys ho chtěl koupit,tak ho normálně dáš do košíku a objednáš přes oficiální web.Akorát nedojde hned,jelikož je to kusová výroba.

          0 0
      • jafre  

        ten treti navrh je kolo s 26" kolama ne? chtel bych prave 29" nebo se mylim a ten canour je taky s 29"? nemuzu to nikde najit jaka je velikost

        0 0
        • Weremos  

          Aha vidíš.Já to dával narychlo a jak to dopadlo.29" je tenhle ale ten už stojí o dost víc,ale komponentově je na tom perfektně.Tak to se omlouvám

          0 0
    • Haryk  

      Mám toho Authora, skládal jsem to po bazarech, páč jsu teď dlóhé na kačku, (plíny, sunary…). Jede docela dobře, nestěžuju si.

      Ale ten návrh 3. od Weremose – to je výzva.

      0 0
      • jafre  

        a vidlice je dobra ta vzduchova? co zanmena ze jede docela dobre?:o) prechazim ze stareho kola na nove po x letech tak cokoliv jineho nez ten muj starej krap pojede lepe

        0 0
        • Haryk  

          S tou vidlicí nevím, mám TORU a celkově jinej vohoz. Dřív jsem měl Konu, která byla těžší a línější. Author jede svižnějc, ale je tvrdší.

          Být Tebou, tak přitlačím a beru toho Canyona.

          0 0
    • Zlatka  

      Asi se budu opakovat, ale 29er NEBRAT!!!

      ..a obzvláště v levných modelech.

      0 0
      • Vilém  

        Jestli to nebude spis tim, ze je polygon nema v nabidce, jinak bys mu jiste nejaky doporucila.

        0 0
        • Zlatka  

          100% ne, ikdyby jich měl stovky v nabídce.

          0 0
          • jafre  

            a proc ne? chci to mit aji na jezdeni do prace a obcasen blbnuti a trek/cros se mi nelibi, proto volim 29 horaka:o)

            0 0
    • pstasek  

      Za mě mohu doporučit.

      Na vypůjčeném jsem absolvoval Drtiče a byl jsem spokojen.

      0 0
    • michomin  

      Já bych se toho Authora bál. Jeho velkou neznámou je kvalita rámů. 29ky měly v loňských hliníkových modelech mizernou kvalitu, s přesnou geometrií a kvalitou výroby si čínský výrobce rozhodně starosti nedělal a Authora to nezajímalo. Navíc na nich něco bylo blbě, protože měly tendenci vibrovat (alespoň ty třikrát zeslabované).

      A jako „třešnička na dortu“ je jeho reklamační pracovník Mittig, mezi prodejci proslulý svým přístupem. Ten neuznal ani do očí bijící závady a uspěl jen ten zákazník, který se nedal a šel tvrdě do sporu. Většina to, samozřejmě, vzdala, takže oficiálně Author měl reklamací málo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.