• svobikk

    čus, je tu někdo kdo vlastní výše uvedé kolo ?

    jak se na ním šlape do kopce ? a co vidlica ? neteče ?

    snese kolo začatečnícký chyby v BIKEPARKu ?

    za všechny názory budu rád.

    0 0
    • svobikk  

      nevěřím, že to nikdo tady nemá :D

      0 0
    • Gabbo  

      jeste bych se zeptal jestli mu praska zadni stavba :)

      0 0
    • JFtryall  

      Ja ho mam…:-)

      0 0
      • kubad  

        A co vidlica? Neteče?

        :)

        0 0
        • Fidži_CZ  

          Vidlica teče, když je majitel debil a sere na údržbu.

          0 0
        • JFtryall  

          Nevim, menim to preventivne. :-)

          0 0
          • Concorde  

            RST bych taky radsi menil preventivne :))

            0 0
          • Carloss  

            je jasné, že když jsi značkou sponzorován, tak o ní špatně mluvit nemůžeš, ale celkem by mě zajímalo kolik jsi těch zadních staveb rozšlapal při tvém stylu jízdy :) klidně do SZ ;)

            0 0
            • tonik666  

              veril bych ze ani jednu-jezdi ciste, nic nevazi a kolo pravidelne meni:)

              0 0
              • Carloss  

                „Jezdi čiste“ to že ma luxusni techniku neznamena že tomu nenakladá a treba např na peklaku jsou dopady hodne placaty, takze s tím třískáš ať máš techniku jakoukoli

                0 0
            • JFtryall  

              Na Patriotu zatim ani jednu, ale menim to samozrejme preventivne. Ten problem tam je, nema cenu si nalhavat. Na rok 016 se zvetsovala tloustka steny a na 017 se zase stavba prepracovava. Budeme asi testovat variantu spodni savle z DH Ninjy, enduro se hodne priostruje. Navic se pak vejde meric vykonu, coz je dalsi plus.

              0 0
    • Pedro404  

      Patriot nesnese ani ježdění na TRAILu, natož v BIKEPARKu.

      0 0
      • svobikk  

        to mě chceš tvrdit, že je to takovej ****** za tý prachy ?

        0 0
        • Carloss  

          no, dost praská zadní stavba, stejně jako na ninjách apod.

          0 0
          • De.Fly  

            tak to muzu byt asi rad, ze mi jeste neprasknul a to ma jen za tenhle pulrok za sebou vylety do saalbachu, schönecku, rokytnici a cely leto na Jestedu.. :-)

            vubec bych nebral vazne na bikeforu tyhle reci typu „ze praska“, kdyz to ma rupnout, tak to praskne i u jinych kol a znacek…

            na druhou stranu je Author (agang) urcite nejprodavanejsi znackou v cr, takze pocet reklamaci umerne k poctu prodanym kusum z toho nedela pro seriovou velkou vyrobu takovou tragedii.

            asi se nekdy budu muset zacit do nemeckych/anglic­kych for, co praska a na co nadavaj v zahranici – ze by na masovku Liteville, Canyon v nemecku, v usa/anglii zas na ty svoje.

            zaver: na enduro jezdeni bych se toho nebal a i ten park to vydrzi…

            0 0
            • Fidži_CZ  

              Že je AGang u nás nejprodávanější je podle mě hooodně odvážně tvrzení.

              0 0
            • novas752  

              Author spis neni nejprodavanejsi, ve svete mtb a celoper urcite ne.

              0 0
        • tonik666  

          Proste mu jen praska zadni stavba. i bez bike parku, jen z trailu. jednomu mistnimu uzivateli uz praskla 3×

          ale neni sam.. kamaradovi uz po treti praskla zadni stavba na starsim treku remedy…

          0 0
          • Kysky  

            furt tady na celým fóru řešíte, že občas někomu praskne stavba a děláte kolem toho (podle mě) zbytečně velkej humbuk. Zcela určitě to není tak hrozný jak se tady člověk dočte…to by se Author mohl jít zahrabat.

            Všechno praská a praskat bude

            0 0
            • maajkee  

              Asi tak, všechno může prasknout. Co vím tak to Author vždy řešil v pohodě reklamací a kdyby těch reklamací měl víc než je únosno, Patriota by dávno neprodávali. Navíc i kdyby to pak někomu ruplo po záruce, tak zadní stavba se dá sehnat tuším nějkde okolo 2,5 tisíc, což na kole třeba za 50, 60 tisíc není tak strašná investice.

              0 0
              • Gabbo  

                Hele je fakt, ze Author ty stavby meni celkem v pohode. Ja si mezitim koupil jeste jednu stavbu nez se vyridi reklamace, nestala moc, ale vydrzela mi 3 mesice nez krupla. Nastesti uz ji zase vyreklamovali a tak mam zase jednu do zalohy.

                Prasknout muze vse, ale kdyz pri bajkovani potkas 20 ruznych lidi na Ninji/Patriotovi 140/Patriotovi 160 a vsichni uz maj menenou zadni stavbu tak je neco spatne..

                0 0
                • maajkee  

                  Tak pořád tam hraje docela podstatnou roli lidskej element a pokud se nebavíme o evu tak je to pořád prostě trail bike.

                  0 0
                  • Carloss  

                    Proti agangu a authoru nic nemam, sám od nich rám jezdím, ale když je rám dobře udělanej a jenom mu někdo naklídá víc než na co je dimenzován, tak prostě jednou praskne stavba, jednou pod hlavou, jednou uchycení tlumiče… tady je pořád řeč o zadní stavbě a co jsem viděl fotky a svědectví, tak v tom samém místě, což pro mě jednoznačně znamená, že to není dobře vyřešeno.

                    0 0
                • De.Fly  

                  Jestli se mužů zeptat, po čem ti to 2× prasklo? Drop, nějaký polet nebo jen tak při cestě na pivo? Jak to čtu, tak se skoro děsím toho, kdy me to poprvé potká 

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Na druhou stranu, sehnat stavbu jako nd za 2500 je super.

                    0 0
                  • Hejnickej  

                    Hele, ono fakt dost záleží na stylu pilota. Na Patriotu 014, Evu 015, Trailu 015 mi zadní stavba nepraskla, a to jezdím rychleji a vetší věci než průměr. Na Cultu 013 jsme měl na zadní stavbě malou vlásečnici, ale ani jsem se nedivil, po přechodu z DH jsem na tom jezdil jak na DH, a to není ideální :-)

                    0 0
                    • LaSouche  

                      Však taky „zlý jazykové“ říkali, že cult vydrží víc, než ninja.

                      Měl jsem Cult-a a nepraskl, patriot Evo praskl a nemyslím si, že by dostával o tolik víc, než Cult.

                      0 0
                  • Gabbo  

                    Poprvy netusim kdy to ruplo, jen tak pri ceste na pivo jsem zjistil ze se mi kolo nejak krouti.

                    Podruhy mi to ruplo pri celkem normalnim dropiku, zadna prasarna, to uz dokonce ruplo na obou dvou stranach, nicmene neverim, ze to ruplo na zaklade te jedne rany.

                    0 0
            • Carloss  

              Co jsem se ptal v půjčovně na pekláku, tak jim to praskalo opravdu hodně ( za 2 roky pujčování několik zadních staveb na kolo), když jsem se ptal v koutech na big hit II tak jim prý za ty roky (3–5?) nepraskl ani jeden.. a to frekvence pujčování tam bude asi dost vyšší..

              0 0
              • nomecz  

                no když pominu že se jedná o úplně jinej typ kol, tak se pořádně na toho Patriota a Bighita podivej (na tu zadní stavbu) a pak si je potěžkej a hned ti bude jasné proč BigH nepraská. Ono je tam „trošku více železa“.

                0 0
                • Carloss  

                  Zapomel jsem napsat, ze pisu o Ninja a Big hit- coz jsou stejny kategorie. Patriot na peklaku nepujcuji.

                  0 0
                  • nomecz  

                    ted uz to dava smysl :-) ale i tak mi ninja prijde osizena na zadku

                    0 0
            • tonik666  

              Vsechno praska, jen neco casteji. Co jsem mel moznost videt, tak patriot casteji. vlastne neznam nikoho, komu by nepraskl:)))

              0 0
              • Gabbo  

                +1

                0 0
              • LaSouche  

                Poslal jsem svoji zadní stavbu na expertízu, týpkovi z BF, který se zabývá fraktografií (zase jsem o něco chytřejší:)), tak jsem docela zvědav, co zjistí.

                0 0
                • lubosalbi  

                  Dnes jsem koupil lehce jetýho Patriota EVO 2015, tak jsem zvědav, kdy mě to potká :-) U Epoque 2014 už to mám za sebou,ale prasklo mě to trochu jinak

                  0 0
                • Vecis  

                  Tak jake bylo nakonec zjisteni? :D

                  0 0
              • mr.antik  

                přesně tak, i když výjimky se určitě najdou

                0 0
    • alinceb  

      Dovolím si pár dotazů ohledně tohoto rámu ‘16 Patriot EVO:

      • jaký je typ zadní pevné osy?
      • jaký je typ hlavového složení?
      • jaké vložky se dávají na tlumič?
      • jaký je typ středového složení?

      Předem díky za info.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.