• Daf

    Ahoj lidi, jelikož hlavní organizátor Bulda je momentálně bez internetu, tak je na mně, abych vás pozval na tuhle POHODOVOU akcičku. Trasu 75km musí zvládnout každý ;) Jede se z Kralup a jak už jsem v nadpisu napověděl je to v neděli 1.4. Sraz bych viděl na nádraží v Kralupech v 10:00, ale můžeme se domluvit. Kralupáci to mají povinně :) Dále očekáváme účast bikerů z Kladna, a věříme že se přidá i někdo další…

    0 0
    • petebike  

      to zni hezky, v nedeli asi budu na chvilku bez silnice, tak se vydam mozna s vama, na bajku predpokladam ? ze?

      0 0
      • frof  

        jj v nedeli pro zmenu na biku.:-)Doufam ze pocasko vydrzi.

        0 0
    • cabbage  

      pohodová, tedy G-H stil?

      0 0
    • SNAIL  

      V neděli má být hezky, tak jedu s vámi. Přijedu do Kralup na kole – jak dlouho mám počítat od Barranďáku na cestu?

      0 0
      • Daf  

        Myslim ze za 90 min by se to podel vody dalo stihnout.

        0 0
        • McBlacky  

          no ale to je docela kudla :) od barandáku to je skoro 40km a hlavně přes celou Prahu. Po levým břehu by se to ale dalo, to je rychlejší

          0 0
          • Bulda  

            da se to!!! :))) a skrz strahovskej tunel i s vymenou duse :)))

            0 0
      • Phoebe  

        Jirko, od Barranďáku bych jel s tebou a s ostatními co se připojí.

        0 0
        • SNAIL  

          Jedu s JirkouD, tak se ještě v týdnu domluvíme na čase

          0 0
    • Daf  

      Jo a kdyby nahodou nekdo behem vyjizdky potreboval obcerstveni, tak po ceste jsou dve prima cukrarny jedna v Roudnici a druha na Melniku ;)

      0 0
    • Bulda  

      Tak hlavní oragnizátor nakonec je tu :)) Tak bych pár věsí upřesnil: 1/Trasa: na říp, tam pár smyček z bývalého Praotce čecha, Roudnice, Benzinov, Štětí, a kolem několika výtvorů Václava Levého (např čertovy hlavy, ale my pojedem kolem těch méně známých …i když, můžem zajet i k čertum :)) a přes dvě technický památky :))(První svařovaný most v čechách, Hořínské zdymadlo) a přívoz zpět 2/ Tempo: Vyjíždka „vznikla“ na žádost Kladenské sekce, takže tempo bude dle hostů!! tak vám ho doufám Květuš brzo přiblíží sama :)) …proto je to taky v neděli, aby se chrti měli čas zničit v sobotu :)))

      0 0
      • Bulda  

        No a čas odjezdu z Kralup taky Květa doufám „dodá“ :))

        0 0
        • karf  

          tak Kveta uz se hlasi, myslenka byla nechat si ukazat novy tereny dal od rodny hroudy, odjezd v 10:00 od nadrazi je vybornej, ad tempo: snad i chrti jezdi vyjmecne charitu, bylo by od nich hezke se v sobotu malinko prizrakvit, my slabsi kusy zase kdyztak na oplatku vcas odpadnem. Navic jsem konecne sjela red phoenixy – v zadu novej C. explorer, takze ocekavam radikalni zrychleni :)))) Trasa vypada hoooodne zajimave, tak se tesim

          0 0
      • Manas  

        No hele, jestli by bylo tempo skutecne vyletni tak bych o tom uvazoval :-)

        0 0
      • Martinaa  

        tak vypadá to zajímavě, takže bych se možná taky přidala, jen ještě musim nějak vymyslet tu cestu tam…přeci jen bych se nerada zničila dřív, než bych vás vůbec potkala:D

        0 0
        • Medunka  

          Z Masarycky jezdi docela pravidelne vlak, do pul hodky jsi tam. Vetsinou se to organizovalo vlakem do Kralup a z Kralup opet vlakem zpet

          0 0
    • Peslezedirou  

      Výlet co jsem s váma jel (na Říp a do Úštěku) byl moc fajn. Pokud se pojede stejným tempem tak se předběžně hlásím. Pojedu nejpíš vlakem z Masaryčky abych šetřil sílu na Říp :o)

      0 0
    • SavaH  

      Můžu jet s Váma?

      0 0
      • Bulda  

        ????? …zeptej se manzela, jestli te vezme s sebou, prihlasil se prvni, sice bysme radsi videli damu, nez plesatymo mesika, ale musime byt korektni, ze :))))

        0 0
        • petebike  

          ti dam pelsatyho mesika…hele kdyz bude hezky tak prijedu – po svejch, a kdyz taky mi bude lip nez mi je…

          0 0
    • wewerka  

      V sobotu me ceka teren do Kacova, takze v nedeli budu asi hodne groggy. Ale kdyby bylo tempo turisticke, tak bych mozna jela.

      0 0
    • Bulda  

      jo a Dafovi jeste musim vynadat za ten AprÝl …takhle si to piš až tu neděli, ale jinak s měkkym :)))

      0 0
      • Daf  

        No jo ty vole. Priznavam bez muceni se ze jsem to fakt nevedel :)))

        0 0
        • frof  

          A ja myslel, ze je to od tebe apryl:-))))ted fakt nevim.

          0 0
          • Bulda  

            no, kdyz to bude vic, jak 75km, tak to prohlasime za april .....uz to vidim: Bulda, kdy uz tam budem, uz mi to ukatuje 90 …Apriiiiil :)))

            0 0
            • karf  

              jste vedle, je to ve vyjmenovanych slovech: myslivec mysli ze mydlar mydli mys mejdlem apryyyyl

              0 0
    • cabbage  

      tohle nemam šanci přežít.. bohužel:-(, posledně to bylo fajn…

      0 0
    • SELMIRA  

      taky bych jela s váma ale není to aprílový žertík? Bych nerada dojela do Kralup a tam kralupáci s transparentem: „Vítáme Tě v cíli…“ a z druhej strany: „Aprííííl!“ . :o)) Nebo tak. Ta slibovaná pohoda a počet km taky neni doufám apríl. :o)) A hlavně ty cukrárny!!! :o)

      0 0
      • Hasňa  

        Žiju u Kralup, mám nové kolo, v neděli bude krásně ale jedná malá drobnost to kazí. V neděli letím do Kanady. Tak snad příště.

        0 0
      • Hasňa  

        Žiju u Kralup, mám nové kolo, v neděli bude krásně ale jedná malá drobnost to kazí. V neděli letím do Kanady. Tak snad příště.

        0 0
    • bajkr  

      no já bych jel taky pokud bude pěkně :o) ale pouze pod podmínkou že se přihlídne k mému stavu a najde se někdo kdo nademnou bude držet ochranou ruku :oX a zajistí mi že se někde neztratim ;o) (jel bych asi vlakem nebo autem a do auta mužu někoho vzít)

      0 0
      • cabbage  

        ochranou ruku s bičem:-P

        0 0
      • Peslezedirou  

        A nechceš jet se mnou vlakem? Určitě pojede i někdo další.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Sakra tak nejedu na 100%, jsem trochu pozadu o týden :o)

          0 0
        • bajkr  

          no mužu neni problem ješte mě napadlo že by se dalo jet podel vltavy posledně sme tam jeli s klukama z té okoře a celkem to jelo nechci to přehánět nevim co by na to řeklo koleno a tělo ted sem delší dobu nejezdil

          0 0
          • Peslezedirou  

            Trochu zmatkuju, spletl jsem si víkend myslel jsem, že to bude příští týden. Spíš se domluvíme v pátek to budu vědět přesně, nejspíš pojedem s Bee. V pátek ti cinknu a domluvíme se.

            0 0
            • bajkr  

              dobře

              0 0
              • Peslezedirou  

                Tak mi nakonec nejdem, stejně jsme se chtěli odpojit dřív, pač by to Bee asi celý nedala, by to byla trochu sebevražda. :o)

                0 0
          • JirkaD  

            To už napadlo o několik příspěvků výše Snaila, odhadujou to na cca. 90min svižné jízdy. Pro koleno by to byl docela tvrdý test. Zase je ale možnost se skoro kdykoli vrátit.

            0 0
        • Martinaa  

          jj možná se v tom vlaku taky objevim:)

          0 0
      • Chuck  

        no jel bych taky, dost mě to láká, ale Pes se včera moh přesvědčit, že sem na tom s kondičkou bídně:o)

        0 0
    • Gung-Ho  

      Tak se mnou můžete počítat taky a Lucka se přidá též. Pojedem rovnou z Prahy. Jen Lucka navrhuje nějakou trasu kolem vody a prej by bylo lepší se sejít rovnou v Holešovicích a jet odtamtud…trasu prej zná, tak bloudit snad nebudem:-O Ale pro jistotu prej dvě hodinky na cestu, takže pro ty co chtějí jet z Prahy po vlastní ose Sraz u fontán před výstavištěm v Holešovicích v 8:00 Předpokládám, že neni problém aby se JirkaD se Snailem přidali po té co vyrazí od Barandáku. Jinak Lucka má k tomuto příspěvku dva dodatky:-)) jo ještě tam napiš že na „trase“ jsem byla naposled loni v létě a po zimě jí může zas kus chybět! a že za nic neručim. Tak se těším, možná bude veselo už na trase do Kralup:-))

      0 0
      • SNAIL  

        Super, ale není to v těch 8:00 moc brzo?

        0 0
        • Phoebe  

          V pátek ti brnknu a připojím se k tobě, pro mě nejlépe už od Barranďáku, jinak bych zabloudil.

          0 0
          • SNAIL  

            Počítám nějak po půl osmé u Barranďáku, ale ještě se domluvíme – brrr tedy to je brzo :-)

            0 0
            • Phoebe  

              Budíka, v neděli, no fuj :o)

              0 0
              • SNAIL  

                Takže trochu změna. Měl by s námi jet Bulda, takže sraz by byl v 8:30 před Výstavištěm a my bychom si dali předtím sraz v 8:00 u Barranďáku na smíchovské straně (u schůdků jako vždy)

                0 0
                • Phoebe  

                  Jasně, v neděli v 8.00 hodin budu u schodů. Bulda je spasitel, jinak bychom museli vstávat o hodinu dříve :o)

                  0 0
                • goood  

                  Tak kdyz nebude hnusne, tak budu taky v 8 u Barandaku

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    Super!!, Já tam budu zřejmě taky, a pokud ne u Barandáku v 8, tak na tuty v 8:30 u fontán

                    0 0
                  • frof  

                    Koukej přijet na nedelni navstevu :-))Bude dobre.Pocasi ma byt fajn.

                    0 0
                  • SNAIL  

                    Hnusně nebude, má být krásně. Zase jednou budu té předpovědi rád věřit :-)

                    0 0
                  • Thapsus  

                    Budu v 8.30 u Výsta­viště. Natáhnu si raději dva budíky ! :-))

                    0 0
                • Hnoj  

                  V kolik hodin cca budete na úrovni roztok u prahy? a po kterým břehu pojedete? já se připojím cestou…

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Tak to já ti neřeknu. Povede nás Bulda, tak pokud se tu ještě objeví, tak ti snad odpoví.

                    0 0
                  • Bulda  

                    bulda se pávě vrátil ze sqělýho koncertu a zporvoznil si doma konečně po půl roce net :)))) navíc má v nohách 202km na simplíku za 6hodin :))) tak kdyby se nedostavil …včas .....pojedem po druhym břehu, můžeš počkat u přívozu, nebo v řeži u mostu

                    0 0
                • Martinaa  

                  tak s váma jedu od Baranďáku, v 8 tam snad budu :)

                  0 0
        • HastySnail  

          no pokud vas pojede vic, tak je treba pocitat se zdrzenim (vetsi pravdepodobnost defektu atd…) jinak se to da ujet za hodinu a pul celkem normalnim tempem. Ja vas mozna nekde cestou prepadnu a pojedu s vama, jen jeste nevim jak na tom budu, momentalne to vypada ze budu spis marodit :-(

          0 0
        • Gung-Ho  

          No to mi povíííídej…znáš mě:-)) Ale jestli můžu vstát já, tak může asi každej:-)) Je to pro jistotu, jednak než se vyrazí, pak může bejt nějakej ten defekt a ani trasa neni jistá na 100%. A bylo by blbý, kdyby na nás museli čekat.

          0 0
      • shurty  

        pravý břeh je v pohodě sjízdný až do Kralup. Když máte spicha na nádraží, v Řeži bych přejel na levý břeh a přes Libčice a Dolany podél vody na Kralupy. Před Kralupama si pohlídejte za železničním viaduktem krátký výjezd -jste skoro na nádraží. Ušetříte si cestu přes celý město.

        0 0
        • Nehas  

          Jo jo to je dobrá trasa. Hlavně mezi Řeží a Libčicema je ten pravý břeh trochu nejistý. Může být v pohodě a nebo totálně zarostlý.

          0 0
          • Chuck  

            jel jsem tam před týdnem s Manasem a Elwing a bylo to úplně v poho.:o)

            0 0
      • Bulda  

        nechybí na ní nic, možná si to dám s váma, 70 je přecijen už málo :))) a z holešovic je 90 minut ažaž, navíc sraz bude později 10:16

        0 0
        • petebike  

          takže mam hodinu a 16 minut k dobru, :-)

          0 0
        • Gung-Ho  

          Tak já bych to viděl takhle, pokud bys nám na to výstaviště přijel naproti, tak bych sraz posunul na 8:30, protože s takovym průvodcem, co to tam má najetý skoro denně ani minimální bloudění nehrozí. Pokud bys však nedorazil, tak bych sraz nechal na tu osmou. Takže Buldo, pokud by sis pro nás k výstavišti přijel, tak to sem napiš a sraz posunem na 8:30. Pokud né, tak necháváme 8:00

          0 0
          • Bulda  

            no jo, prece si nevezmu na svedomi tvoje umrti nasledkem predcasneho vstavani :)))) …snad se v so neznicime natolik, abych nedorazil :)))

            0 0
            • Gung-Ho  

              OK, tak s Tebou jako průvodcem počítáme a sraz u fontán před výstavištěm v Holešovicích posouváme na 8:30 Sem rád, že na nás takhle myslíš, on zž takhle to bude na mě strašnej terror:-(( a o žádnym sobotnim zničení v sobotu ani nemluv…my se taky nehodláme v sobotu šetřit, když nás v neděli čeká takováhle pohodička:-))

              0 0
        • Bulda  

          sem chtel napsat, ze tam spis neco prebejva, ty dva padly stromy tam byly jeste minulej tejden a ejhle, uz sou urizly :))) sem tamtudy jel vcera z prace a tak sem vam to i zemril .....50minut lehce kasovitym tempem, takze vejletnim 1,5hodiny v poho a 16minut k dobru na defekty :)))) …no a jeste trocha studijniho matrose (na fotce :)) a jeste zajimavy misto po ceste …v Libechove je to vyzkumny centrum, kde vymysleli devitalizaci :))

          0 0
          • Darkson  

            na Čertoveých hlavách jsem byl nedávno pěšky a lákal mne nejen výjezd k nim, ale i singlík podél skal. v neděli ale nemůžu :-(

            0 0
      • petebike  

        kdyz mi bude lip – coz predpokladam, tak pojedu taky, ale chci se prospat, takze tak kolem 9 vyrazim z domu, za hodku se to da ujet…

        0 0
      • wewerka  

        Mozna se taky pridam, ale ten cas je vrazedny :)

        0 0
      • frof  

        No a pockej jaka legrace bude az prepadnem ty cukrarny.Takovy komando bestrobarevnych mlsounu:-))videli pohromade akorat v cukrarne Usteku.:-))

        0 0
      • SNAIL  

        Tak vzhledem k přislíbenému doprovodu s Buldou to vidím na těch 8:30 před Výstavištěm

        0 0
    • Bulda  

      Tak jelikož někdo pojkede vlakem, tak posouvám odjezd z Kralup na 10:16 (tj. příjezd vlaku z Masaryčky, ktererj tam odtud jede 9:40) se těším

      0 0
      • Thidney  

        hmm experti z cd umej sladit rady vlak od Kolina prijizdi na Masarycku v 9'43 .-//

        0 0
      • Martinaa  

        ještě teda nejsem rozhodnutá, ale ta cukrárna…no bude se odolávat těžce, běda ti, jestli bude zavřeno:D

        0 0
    • Daf  

      No jestli to vsechno klapne, tak nás bude mnoho :) Už se na to těším. Buldo možná bych s tebou jel rano do ty Prahy, ale jestli mě v sobotu na silnici s Vojenem odrovnate, tak teda ne ;)

      0 0
      • Bulda  

        neboj, se odrovnam uz dneska …zkontroluju melnickou pasaz …preci se nenecham snist :))))

        0 0
    • mho  

      Info pro kladenaky a podobnou svoloc. Jelikoz jsem lenoch a nemam v nedeli moc casu, tak pojedu z Kladna do kralup autem. Dve mista jsou jeste volna.

      0 0
      • karf  

        my jsme taky 2 kusy svoloce, co se chysta autem kvuliva zrychlenymu presunu, treti jeste vaha, takze Jendo, koukej opustit v nedeli tu atraktivni zenskou, tu Disertacku a pojed, tak mho posli mejla a domluvime se, jsem na nem zitra do 13:30

        0 0
    • MC78  

      Tenhle víkend nemůžu, škoda.Tady se mluví o kladeňákách, ale jak tak koukám na vaše profily snad jedině karf je z kl ?Kam jezdíte kladeňáci tady poblíž kl ?

      0 0
      • mho  

        Ja jse taky z kladna, ale jsem linej vyplnovat profil.

        Z kladna se da vyborne jezdit smer nouzov a pak dale k berounce, nebo smer rakovnik. Tam jsou krasne lesy a volba ruznych druhu povrchu. Smerem na sever a do Prahu je to slabsi (spis pole a silnice).

        0 0
        • MC78  

          Já mám nejradši údolí kačáku od záplav, nebo přes družec na Klíčavu.Nebo takový ty rychlovky jako kožovka-záplavy

          0 0
          • karf  

            zdravim silny rocnik 78 a jeste k tomu taky cerny, jasne klasika: kozovka, Kacak, Zabita rokle, Ded. Ke Klicave vybornej sjezdik Kovaruv luh a hooodne adrenalinovej vyjezdik po cerveny…muzem nejakou vyjizdku domluvit (ted mluvim i za tu kladenskou svoloc, ktera nebajkfori, ale jezdi :) )

            0 0
            • MC78  

              Jasný uděláme nějakou akci.Většinou totiž jezdím sám což má teda i svoje nepopiratelné výhody, ale jsem otevřen k větším akcím v našem revíru…Nejdřív to ale vidím až na další víkend, v týdnu je to bída to se dostanu na kolo tak po 18.00h a brzo tma a zima ještě..

              0 0
              • karf  

                tak nedele 8.4.smer Poteply, Zlabek, Chynavska mysl., M. Kysice, Markuv mlyn, Unhost, Kladno, sraz 13:00 u Sletaku pod stromem

                0 0
              • karf  

                vzhledem k nulovymu ohlasu, pocasi, unave materialu a poloze zemsky osy to dneska odpiskavam :(

                0 0
                • MC78  

                  Sakra nějak mi to uteklo.No byl jsem včera záplavy cca 30km a dnes se mi to venku nějak nezdá :( ale možná na hoďku dvě pojedu.

                  0 0
      • Ja uz fakt nevim  

        ja taky:D

        0 0
    • Martinaa  

      tak kdo všechno pojede vlakem?

      0 0
      • SNAIL  

        Nebuď pohodlná a pojeď s námi na kole :-)

        0 0
        • Martinaa  

          no zvažovala jsem to, ale nevim, nevim – ráno budete určitě chrtit, aby jste to stihli…

          0 0
          • Thapsus  

            No, že to říkáš teda zrovna ty ? :-))

            0 0
            • Martinaa  

              to je jednoduchý – vy se chcete co nejdýl vyspat a pak to asi bude fofr, tak nevim…nechci brzdit

              0 0
          • SNAIL  

            Přečti si to od Buldy – mírně kašovité tempo :-) – 50 minut, pohodová jízda – 1,5 hodiny + máme dalších 15 min. na případné defekty, tak se není čeho bát. Pojedeme v klidu

            0 0
            • frof  

              Okruh neni tezky.Zadny kopce az na Rip.Tak nevim bude nas pres 20?

              0 0
              • SNAIL  

                Já jsem Martině popisoval ale cestu do Kralup :-)

                0 0
                • frof  

                  ja vim.:-)Bude slusna skupina.V loni na jare kdyz jsme odjizdeli od kralupskeho nadrazi vypadalo jako start nejakeho maratonu.Podotykam ne tempem, ale poctem.:-))

                  0 0
                  • SNAIL  

                    No nezapomenu jak nás všechny lenochy předloni Medunka vyhnala na Říp :-)

                    0 0
            • Thapsus  

              Minimálně z Řeže to hnát ani nejde… V té skále to zásadně chodím pěšky, na výšky jsem měkota, takže brzda budu já.

              0 0
              • frof  

                Skala u vody bude asi nejvetsi extrem z cele trati:-)

                0 0
              • Martinaa  

                hej nestraš! jaký skály?

                0 0
                • Thapsus  

                  Nebooj ! To jenom já jsem takovej posera. Osatní tam jezdí vedle sebe. A JEŠTĚ BEZ ŘÍZENÍ :-))

                  0 0
                • frof  

                  Sorry nestrasim.Jenom to je v jednom miste uzsi.Po zime je to super, protoze to neni zarostly a mas vic mista.:-)

                  0 0
                • Bulda  

                  nevěř jim, kecaj, dá se tam jet i přes 40 :))) a je to tak i lepší …aspon na přeskočení těch částí cesty, co tam nejsou :)))))))

                  0 0
                  • Zlatka  

                    nevěř jim, kecaj, dá se tam jet i přes 40 :))) a je to tak i lepší …aspon na přeskočení těch částí cesty, co tam nejsou :)))))))

                    JJ včera jsem Vás tam potkala a někdo mne po těch zdech do Řeže dobře táhnul, nevím kdo to z Vás byl…:-) Jel původně s wewerkou.

                    0 0
                    • o.ndra3  

                      To jsem byl asi já. 40 jsem ale nejel. ;-)

                      0 0
                      • Zlatka  

                        To jsem byl asi já. 40 jsem ale nejel. ;-)

                        Joo to nevím, tachometr nevozím.. Ale musím ocenit Tvojí techniku a nepodařilo se mi škrtnout o ten plášť přede mnou. Obvzvlášťě pak ten poslední skok byl přímo ukázkový, no já zapoměla na tu džuznu a tak jsem si blbě najela.:-( Jezdím tam často a měla bych toho asi radši nechat. (jet na druhé straně je bezpečnější).

                        0 0
                        • cabbage  

                          freeridový prvky na chrtí vyjížďce? ještě, že sem jel na druhou stranu;-)

                          0 0
              • Thapsus  

                Mýlil jsem se, jde to :-)).A platí i zde stará bikerská pravda: Čím rychleji se jede, tím méně se člověk bojí :-))

                0 0
            • Martinaa  

              tak já to ještě zvážim. a cesta na výstaviště bude taky v pohodě?

              0 0
    • Lasky  

      Ahoj, rád bych se připojil. Dorazím na sraz v 10:00 Kralupech. Mohl by sem prosím někdo hodit mobil, abych měl komu cinknout kdyby nastaly neočekávané komplikace… Díky Lasky

      0 0
    • HastySnail  

      rozhodl jsem se uzavřít s váma všema co jedete následující dohodu: jestli se ukážu v Kralupech a pojedu s váma na tento jistě nádherný výlet, tak na mě budete hodný a neujedete mi! :) já se letos na bike skoro nedostal, jsem po nemoci, unavenej z práce, ale mam strašně moc chuť s váma jet, takže jestli vstanu ráno z postele a stihnu to, tak se mnou počítejte! ;-) Ti co se bojej chrtů, nemusej se bát že budou poslední, to budu já. :D

      PS: přesto že jsem diabetik, na ty cukrárny se fakt těšim :)

      0 0
    • bajkr  

      tak sem KONEČNĚ DOMA prdel r o s e k a n o u :oX ale koleno to přežilo dalo mi to 155km a sem docela KO 3 měsice neježdeni sou asi znati :o( hele diky buldo bylo to super a docela sem si šmáknul i na obídku o kterej jste přišli :oP jdu se vykoupat vyčurat a spát :oD

      0 0
      • Lasky  

        Tak tak, byla to paráda… Já sice „jenom“ 106 ale i tak je to znát, ještě že mám v práci laborku v přízemí, nevim jak bych lezl zítra do schodů :-) Díky všem a doufám, že to není poslední podobná akce :-) Jo a jsem zvědavý na fotky :-)) Zdar Lasky

        0 0
        • Martinaa  

          tak já se taky připojim, včera to bylo vážně supr, dalo to neuvěřitelných 170km a k tomu jeden let přes řidítka. Asi bych to ani nebyla já, kdybych neozkoušela povrch :D Nohy vypadaj že fungujou, tak je dneska pojedu zas provětrat. Jo a co se cukráren týče, tak nezklamaly. Doufám, že bude brzy repete :)

          0 0
      • wewerka  

        Jsem na tom dost podobne:) 148km a chodici mrtvola.

        0 0
    • Hnoj  

      Tak já jsem doma taky už nějakou dobu, zachránil mě převozník v Sedleci, jemu patří můj velký dík :-)

      Mě to hodilo cca 120 km? bez tachometru těžko říct… Ale i tak to bylo hodně :-)

      Bolí mě zadek, nohy, za krkem, ramena a tak dále… A do zadku se mi zakousnul vzteklej vlk :-D

      Ovšem hrdinou dne se rozhodě stala Martinaa, která najela ze všech nejvíce a to vše s úžasnou noblesou :-)))

      0 0
      • MC78  

        Jakou jste kdo měl průměrnou rychlost ?

        0 0
      • Martinaa  

        co to tu píšeš? jsem celá červená :DDD

        0 0
        • Bulda  

          Gooodovi to prej melo dat 190, ale zas se porad vozil nekde vzadu, narozdil od nekoho, takze HejPockej ma vyjimecne pravdu :)) …a vedoucimu :))) se neodmlouva, cervenani povoleno :))

          0 0
        • MC78  

          To snad není tak intimní.Já bych dal tak 50km a to ještě do 20 AV.Ale až se rozjezdím tak dám třeba i 70km :) Takže mi zajímalo jak jezdíte rychle když jezdíte takový dálky.A jak dlouhý jsou pauzy v cukrárnách …

          0 0
          • SavaH  

            Pauzy v cukrárnách jsou tak dlouhé, dokovaď všechno nevyjíme ;o)

            0 0
    • Phoebe  

      Také jsem již dorazil, zpočátku „trochu“ unaven, ale teď po sprše a nějakém dlabanci už je to lepší. Dalo mi to rovných 175 km, s průměrem 20,57 km/hod. Buldovi patří velké díky, fotky dám až zítra, jdu spát.

      0 0
    • HastySnail  

      lol… tak koukam ze sem udelal moc dobre kdyz sem se rano rozhod nevstat z postele :D

      0 0
    • o.ndra3  

      Tak moje GPS říká rovných 140 km. Mrzí mě, že jsem se musel odtrhnout, ale aspoň jsem dojel za světla. Přikládám odkaz na slíbený tracklog. Růžově společná trasa, oranžově po oddělení. A teď jdu spát.

      ovi.wz.cz/april­ride.png

      0 0
    • goood  

      Tak dnesni vyjizdku bych nazval Tour de Kremrole :-) Cely den na sladkym, jeste ze v posledni cukrarne meli ten bramborak :-) Jinak mi to dalo krasnych sladkych 195 km / 1300m. Z Kralup jsme si s Buldou dali casovku do Reze, tak jsem rad, ze jsem neskoncil pri vybirani zatacek na cervene nekde ve Vltave. Diky kralupakum (vlastne kladenakum) za vydareny den.

      0 0
      • goood  

        Jo jinak prumer z Prahy az zpatky do Kralup 20,1km/h. Z Kralup zpet domu 24.

        0 0
    • petebike  

      ale jo, i me se to castene libilo … tedy az na ten konec zpusobneje castym zastavovanim a cekanim :-(, ale mam pres 150, prdel v haji, kolo ve vane, Sava uz spi :-)

      …jeste ze nebyl nejakej dobrej obed, sice dve cukrarny ale v druhy nemeli Olej :-(

      0 0
      • goood  

        S tim jsem pocital predem ze se bude hodne cekat. Prekvapila me ale ucast, 32 lidi, to jsem jeste na zadny vyjizdce nezazil.

        0 0
    • SNAIL  

      Vyjížďka jak se dalo očekávat super. Sice se dost stálo, ale to s více jak 30 bikery a bikerkami asi ani jinak nejde. Mě to dalo hezkých 165 km. Nějaké fota zde: snail.xf.cz/vy­jizdka%202007–04–01/vyjizdka.html

      0 0
    • Thapsus  

      Super vyjížďka, ty křeče snad brzo přejdou :-)). Na to že nás bylo tolik to pěkně odsepalo, takže díky Buldo. Pár postřehů z akce a fotky jsem dal na svůj webík. Máš tam i ty fotky psa, Sávo. www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • frof  

        Tak to se delo v Praze.Zavolejte mi vedouciho:-)No doopravdy ucast byla nad vsechny ocekavani.:-)S tim byla spojena i ostatni rizika.Prece jenom ukocirovat a dovest zpet pres 30 zivych lidi neni legrace:-D.

        Ani pro pana vedouciho.

        0 0
    • Daf  

      Řekl bych, že to včera bylo fajn ;) Doufám že se zase někdy sejdeme na podobné vyjížďce. Fotky jsem připravil, dám vědět až budou na webu.

      0 0
      • SELMIRA  

        Taky díky všem!Bylo to úúúžasné. Uffff! /Až na to, že mi chvílema těžce docházelo palivo./ Se teda omlouvám za zdržování. Ale zas jsem díky týhle „lehký“ aprílový bajkovačce zřejmě zvojnásobila počet mých letošních najetých km.

        Nepoužívám tacháč, tak nevim, kolik mi to dalo. V Kralupech kluci hlásili 106 a když jsme v kralupský nádražce dali výtečnou poblifku a popojeli vlakem, tak jsem zas trochu ožila a dala si to z Práglu dom ještě kolmo…takže tipuju tak na 130. Vražda! :o)) V noci jsem z toho ani nemohla spát a podnikla jsem 3 výpravy do ledničky! :o)))

        0 0
        • SavaH  

          Taky se mi špatně spalo, asi z přetažení. Jinak to bylo fajn až na tu cestu z mělníka do Prahy. Líbily se mi cestičky a tak vůbec. Přivezla jsem si z tohoto výletu pěknou naraženinu, až ze to vybarví dodam foto.

          0 0
          • SELMIRA  

            štěže jsem nejela s vámi! I když tempo Mělní-Kralupy nebylo též právě relaxační. Fííí! Ať se Ti modřina brzo zahojí! :o)

            0 0
          • wewerka  

            Taky mam modriny vsude :) Ale dnesni dovolena to snad spravi ;))

            0 0
        • pes  

          No jsem rád, že jsi živá a zdravá. Šelmíra je pánové nejdrsnější z drsnejch – nasadit v devět na nádraží Praha Smíchov světla a vydat se do Dobřichovic podél řeky…já bych do toho nešel. Já jsem tak tak vylezl do patra.Pěkný to bylo, i když na rehabilitaci kolene a na to prd co mam za naježděno to bylo zu viel moc. Čímž se omlouvám za to zastavování mezi Veltrusama a Kralupy, způsobené mým žaketem. Čus bus někdy příště

          0 0
          • Bulda  

            dík za červený ventilky, myslim že to můžu vyřídit, přesto, že jsem je ještě nepředal :))

            0 0
            • pes  

              Není zač, až si zase koupím duši s červenýma čepičkama, dám ti vědět:) Tuším že je mají Bontragery 2.35 – do těch asi nepůjdeš, co?:)

              0 0
              • Bulda  

                oba to máme na silničku, to by chudák zdvojnásobila hmotnost s touhle duší :))))

                0 0
          • SELMIRA  

            to byl spíš zoufalý čin, páč se mi nechtělo umřít na tom Smícháči, při čekání na vlak, kterej jel až za dlouho Sic k jídlu a vaně jsem i tak dorazila ve třičtvrtě na deset, ale aspoň jsem nemusela čekat. Jo a ty mý světla jsou fakt 10 a 5 W. Jsem se informovala na webu. :o)

            0 0
            • Daf  

              Ona je fakt mela :)))

              0 0
              • goood  

                Ja Selmiru obdivuju jak to ujela s tou krousnou na zadech. A taky jsem docela koukal kdyz z ni na nadrazi vyndala termosku s teplym cajem s rumem :) Kdo vi co vsechno si v tom vezla :)

                0 0
    • JirkaD  

      Vyjížďka byla super, na spoustě míst co jsme projeli jsem byl poprvé. Neuvěřitelný byl i počet účastníků – 32 ks. Ve vesnici, kde se z některých z nás staly děti a vozili se na kolotoči, jsem měl těžké rozhodování: zda zůstat s bajkrem a mít jistotu dobrého oběda, nebo jet na Říp. Rozhodl jsem se pro to druhé a odměnou mi byl dobrý pocit z dobytí vrcholu a – bohužel – jen párek s hořčicí k obědu. Díky Snailovi za zapůjčení Canyona – nevytřásl jsem si duši z těla :-)

      0 0
      • petebike  

        me se z th kolotoce jeste tedd toci hlava :-) bulda to dobre rozjel…jeste ze jsem predcastne vyskocil…by to nedopadlo dobre…

        0 0
    • McBlacky  

      tak já si dal jen závěr Mělník-Kralupy-Praha. Z Prahy jsem to odpích v 16,15 na Mělník a do 21:10 mi to bez pár km hodilo kilo. Buldova vražda Kralupy-Řež bez komentáře :)

      0 0
      • goood  

        Docela by me zajimalo jak to jel pak zpatky bez svetla :)

        0 0
      • Bulda  

        ale ja nikoho nazavrazdil :)) ani nikdo me …no, mozna se tam jednou zabiju, to je fakt .....ale jak se znam, tak az to vyasfaltujou :))

        0 0
    • karf  

      jsem byla cely den odpojena od sveta, tak az ted, tak jenom 99 km, prumer 18,5, ale nekolik novejch poznatku:kouzlo jizdy v baliku – fakt mega rozdil, kolik sil stoji dotahnout bylik – vsechny !!!, vidle pobere ve sjezdech daleko vic nez si myslim, jenom je potreba vypnout mozek a pod.....trasa paradni, timing vytecny – 5 min. na nadrazi v Kralupech a hned to jelo na Kladno, tak diiiky a se vsema 32 kusama na P2K !

      0 0
    • wewerka  

      Par fotek z akce. Specialne doporucuji video z jizdy na kolotoci :)))

      www.acoma.cz/index.php?…

      0 0
      • Martinaa  

        tak to video fakt nemá chybu

        0 0
        • frof  

          No wevy to je pekny.:-))To Martinaa ty si nestihla naskocit na Bulda matejskou.:))

          0 0
          • Martinaa  

            Nestihla a řikám si, ještě že se mi to nepoveldo, asi by toho pak lítalo víc než jen ty lidi, co se tam točili :DDD

            0 0
      • Bulda  

        :))) co na to říct, Faux pas, in flagranti .....super …takze uz máme vedoucího a hlavní kameramanku :)))

        0 0
    • Bulda  

      tak já děkuji všem za účast, ukázněnost, nedráždění důchodců a pejsků, fotky, videa atd. a jsem rád, že téměř všem se to líbilo, chutnalo, jelo, řadilo ..... a specielní dík Bajkrovi, že ty defekty vzal na sebe :))) takže příště na již téměř kultovním výletě do úštěka, na Helfenburk a čapskou palici …datum mi vychází na neděli 20.5. (po trans brdech)

      0 0
      • cabbage  

        doufám, že do tý doby dám dohromady sebe i katastrofu a budu se moct účastnit;-) už teď se těšim

        0 0
      • SNAIL  

        Bylo to moc hezký, jen škoda že jsme to taky nevzali okolo tvého „pravidelného horolezeckého výstupu“ kde je to moc pěkný i když je fakt, že mě tam při tvém výlezu nahoru mrazí v celém těle :-)

        0 0
        • Bulda  

          tak si napiš toho 20.5. do deníčku a bude i výstup :)) pokud nebude hnusně :(( i takhle to bylo jaksi víc, než mělo být :)))

          0 0
        • JirkaD  

          Sice jsme nejeli okolo Buldova „pravidelného horolezeckého výstupu“ a nemohl si tak dopřát potěšení z výstupu, ale vzal za vděk i menší skalkou – zato i s bajkem :-)

          0 0
          • Bulda  

            ale tam vede normálně odbočka, lezení s bikem na zádech a včetně lana bude až za 14dní :)) …A kdo to tu tají ty fotky z roudnické vyhlídky a základního kamene národního divadla, které někomu tady slíbil (neúčast na této „podívané“ byla asi jedniná skvrna na jinak perfektním výkonu :))) …vedoucí nařizuje: přiznat se, vložit!!!! nebo bude máča Máča :)))

            0 0
      • SELMIRA  

        jů, Úštěk! Tak ten bych si dala.

        0 0
    • Daf  

      Tak pár fotek z této akcičky je tady marry.ic.cz/ v sekci Foto.

      0 0
      • Bulda  

        já to řikal, že se točíme pomalu …a tady je důkaz, dyt ty fotky vůbec nejsou rozmazaný :) no nic, příště pudem do stromovky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.