• j_vrba

    Zdravím,

    mám dotaz ohledně sjízdnosti vyznačené trasy viz mapa. Dá se to aspon z 50% jet v sedle?

    Díky za info

    0 0
    • Vilém  

      Se sneznicema to mozna pujde, kdyz koukam na ty vrstevnice.

      0 0
    • Singlespeed  

      Nahoru to jde, ale je to zabíračka, stará vojenská cesta je vcelku strmá a na mnoha místech hodně zerodovaná. Dolů je to pro méně zdatného sjezdaře, jako jsem já, dost chození zejména v horní části (velké balvany, suťovisko).

      0 0
      • j_vrba  

        Tak ono to k té druhé chatě není zas tak daleko. Nejhorší budou ty úseky v lese. My jsme vždy skončili pod vrcholem jak ze severu tak i z jihu. A vím, že ze severu je to dost mazec.

        0 0
        • Singlespeed  

          Ze severu (od konce cesty) je to nahoru 90 procent tlačení, takže o ničem.

          0 0
          • j_vrba  

            jj to vím, jak končí ta asfaltka v těch zatáčkách, tam jsme už jeli dolů na západ směr Mori, ale tak jsme to chtěli. Z tá satelitní mapy si to dokážu představit jak to asi bude. Ale není vidět ta cesta co se točí doprava k té chatě. Z toho mám strach. Ale zase jet na Gardu a nevyjet/nevyjít na Altissimo mně připadá jako velká škoda. Na to že tam jedem už potřetí.

            0 0
            • Singlespeed  

              Tak, ono se do dá ze severu objet dokola přes Monte Campo, ale to je zřejmě delší než to nahoru vytlačit.

              0 0
              • j_vrba  

                O výjezd mně nejde. Ten pojedem s Mori po asfaltu až k chatě od které vede ta klikatice nahoru. Jedná se mně fakt jen o ten usek Altissimo směr sever a pak do prava k té chatě.

                0 0
    • Hynas  

      Neserte mi s Gardou!!!

      0 0
    • j_vrba  

      A nějaké trasy v .gpx nemáte? Ale nějaké které jsou jetelné?

      0 0
      • acidb  

        Mě nechal nahrát jeden prodejce/opravář cyklo v Rivě aplikaci Gardamove, kde najdeš mraky tras s obtížností atd. Bylo to pro iphone, nevím jak to je dnes pro ostatní systémy.

        Jinak nahoře byl nějaký italský dědula na silničce, nevím jak se tam dostal:-).

        Sever určitě dolů, je to kus po legendární 601 trase a kdo má rád velké kameny, přijde si na svý.

        0 0
    • wong  

      50% by možná mohlo jít. My jsme pak jeli na tu doleva na tu asfaltku a přes Dosso Spirano do Navene

      prvni foto je z vyjezdu po te klikatici

      druhe foto je kousek za vrcholem

      0 0
      • j_vrba  

        Tu klikatici z jihu vím jak vypadá. My jsme dojeli k tá chatě u které začíná, ale jeli jsme pak cestou v pravo k nějakymu statku (jelo se skrz něj) a od něj traverz jako blázen a pak sešup jak svina. Víc jsme to nesli než jeli.

        Ty fotky z Altissima vypadaj famozně.

        0 0
    • liquid  

      Zdar, výjezd od chaty pod Altissimem jde někdy i bez šlápnutí –

      http://www.youtube.com/watch…

      a sjezd je pro mě místama pěšky. Předloni jsem to vysápali pod lanovkou nahoru a pak z Balda přes Altissimo dolů do Navene –

      http://www.youtube.com/watch…

      Čau, Karel

      0 0
    • Soreno  

      Od odbočky na 601 to vypadá takto – viz foto. My to jeli opačně tak proto to nošení :-)

      0 0
      • j_vrba  

        A odbočka 601 je ta doprava na tu druhou chatu/statek?

        0 0
        • Soreno  

          601 je směrem od té velké šipky a ty fota jsou směrem k té menší šipce akorát jeté opačně. A od chaty pod altisimem je to jetelný, sice jsem dřel kašpárka (jsem tlustej nejen na vrchaře :-)), ale co člověk neudělá pro škopek. A takto se to tam táhne.

          0 0
          • j_vrba  

            Super dík za info. Přesně toto jsem potřeboval vědět. Takže dolu se to relativně dá.

            0 0
    • ememem1  

      ak ti to z kopca ide tak sa to da na 80% zjazdit aj na chrtom fulle.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.