RP KEROSENE - daju sa kupit skla TEK RED ?

10 nepřečtených
  • pit

    Zdravim, mam okuliare RP KEROSENE (2003) a neviem sa u nas v SR dopatrat informacie,ci je mozne k nim dokupit skla TEK RED (reaguju na zmenu svetelnych podmienok)…ako je to v CR? Vozite ich niekto s RP KEROSENE?

    0 0
    • M@rtin  

      Já mám sice Ekynox ale normálně jsem já koupil v Peksportu. Museli se objednat ale do týdne jsem je měl doma. Nemám u sebe katalog a tak nevím jestli se vůbec pro Kerosene dělají. Já vím, že kamarád má racing redy. Podívám se doma a dám vědět.

      0 0
      • pit  

        Dakujem vsetkym za info…nakoniec som mailoval vyrobcovi a poslal info,ze k RP Kerosene sa tieto skla nedodavaju :-((( To ma teda nepotesili. Ak by si mal ine info tak daj vediet. A chcem sa Ta opytat ako si s tymito TEK RED sklami spokojny? Funguju ako maju ?

        0 0
        • MARIN  

          Kdyz se mrknu do tabulky na vlastnosti skel tak velky rozdil mezi TEK RED a RACING RED neni tak proc nevemes ty kdyz je na Keroseny nabizeji?

          0 0
          • pit  

            Prave rozdiel je tam obrovsky, TEK RED prepustaju 22–50% svetla podla aktualnych svetelnych podmienok. RACING RED prepustaju vzdy 28%.

            0 0
            • M@rtin  

              Koukal jsem do toho jejich katalogu a opravdu tek redy pro keroseny se nedělají. Na druhou stranu ten můj kamarád s těmi racing redy je spokojený za všech světelných podmínek. Já osobně mám na příímé slunce lasery a na zhoršené tek redy. Každá rada drahá.

              0 0
              • rasto  

                taky mam Racing Red a jsem spokojeny. pri prechodu louka/ les nemam zadne soky. dokonce se snima da doject i ve tme… trochu bych se ale Tek Redu bal. rychlost samozatmaveni asi nebude moc valna… preci jen chemii neporoucis… na starym BF psal nejaky manik neco o tom, ze tam je omezena zivotnost teto technologie. (snad 700 zesve/ zatmaveni??) ale nevim, zda se nepletu…

                0 0
                • M@rtin  

                  S tím zatmovaváním taky nemám problém. Přechod světlo stín naprosto bez problému a jak říkáš dá se s nimi jezdit skoro v úplné tmě.

                  0 0
    • MARIN  

      Zkus nejaky kontakt na distributora pro Moravu na www.rudyproject.cz

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.