• Thidney

    tak iso nápoj vyhrál fousáč, předním sedlo já, předtím pinový pedály McBlacky…pražská klika má nějakou kliku ;-)) doufám, že se to nepokazí..

    0 0
    • Jogador  

      No to taky doufám:) Třeba se do pěti let dočkám i já:)

      0 0
    • cabbage  

      je to ironie ze jontak vyhral clovek kterej jezdi vylucne na pivo:-)

      0 0
    • McBlacky  

      a zapoměl jsi že předtím vyhrál hlavovku Ječnák… takže nejen všichni z Prahy, ale dokonce se všichni známe a jezdíme spolu :-)

      0 0
      • Thidney  

        omlouvám se Ječňákovi.. má u mě pivo ;-)) ještě chvíli budeme provokovat a zatrhnou nám účast v anketách doufám, že fousáč isostar pijící, bikující bude k vidění

        0 0
        • fousac  

          jezdim porad.. akorat se nejak mijime.. ja stale delam kolem 150–200km tejdne… ;)

          0 0
      • SELMIRA  

        a eště zapomněl, že víkend v penziónu u Jakuba na Sudetech jsem vyhrála jááá! Ale to už je dávno, tak to už si nepamatujem, takže by to chtělo zas něco. :o)

        0 0
        • fousac  

          to je az kus niz..

          0 0
        • SELMIRA  

          Jé, aha. Vy o tom píšete níže. Musim teda říct, že cenu už jsem si v září vybrala a bylo to bááájo. Eště 1× děkuji.

          0 0
    • JohnLee  

      Ja koukam,ze Brno je v totalni ignoraci…no ja si pockam az se bude vyhravat treba komplet kolo…:)))

      0 0
    • mosquito  

      to neni fer … urcite sem mel vyhrat ja :))

      0 0
    • fousac  

      taky uz me napadlo, ze zatim praha bere vse.. :))) jen tak dal..

      no a co se tyce me, to je jednoduchy, sem to dostal jako darek k narozkam od Admina… :-DDD si to musite umet zaridit.. :-DDD

      0 0
      • Martin  

        Fousi, ion?ák pro tebe má téměř všechny charakteristiky qalitního daru k narozeninám. Dar má být velký, neskladný, nepoužitekný, křehký a naprosto k ničemu:-)))

        0 0
    • enjoy  

      no tak je to uplne jasny,priste vyhravam ja:-).na koho jinyho by to jeste mohlo padnout:-)

      0 0
    • Beeda  

      Ja si to ho taky vsiml, no jezdim s nima, v Pha taky jsem, takze jsem na rade ne??:-)) B.

      0 0
    • pavitas  

      a dalsi, jiste stastny vyherce, dalo by se rict ze take z prahy… ;-) 2selmira – gratulce

      0 0
    • fousac  

      aaaa dalsi odvetvi prazske sekce.. takze gratulace Selmiro..

      P.S. doufam, ze si zavcasu vzpomenes na kamarada Fousace a vezmes ho sebou na dovcu.. ;))

      0 0
      • Beeda  

        vo to druhy misto by se melo losovat, samozrejme zas jen mezi prazakama :-)))))) B.

        0 0
    • admin  

      tentokrat sem nelosoval ja ale majitel penzionu :)

      0 0
    • fousac  

      a snura pokracuje decka.. ;o) jen tak dal!!

      congra to Marosh a JirkaD.. PRAHA DO TOHO!!! :D

      0 0
      • Luka  

        Uz je na case, abych taky neco vyhrala… vid, admine, kluku usatej…dyk ja mam taky kraliiikaaaaaaa (PS: uz se zacala nechat nosit ta nase potvora!!!! HURAAAA!!)

        0 0
        • admin  

          Nosit se nenecha, ale porad skace na kreslo a chce hladit.

          0 0
          • Luka  

            Vyckej casu, az ho popadne puberta, tak se pohladit jentak nenecha. Nastesti to u nas vypada, ze uz je zase vse pri starym a kralik se vratil do svych mladych let, skace po nas,m kouse co najde, je zvedavej, mazivej a hlavne to noseni, to je to, co mi na nem chybelo. Jooo, a mame uspech s kockolitem, je to lepsi nez piliny a vubec nesmrdi. A jak se dari tomu vasemu priserkovi? Posli mi fotku pls… treba az vyroste tak by mohly byt maly bike-foristicky kvavici :))))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.