• Mamutt

    Tak jsem si dnes přinesl nový tepák, a zažil lehké zklamaní. Hrudní pás po nasazení (bohužel jen někdy) lehonce tiká podle rytmu srdce, ale za chvíli to „chcípne“ a zase žádný signál. Vzhledem k tomu, že občas se rozjede, baterka by měla být OK. Pás mám možnost jen naslinit, ještě vyzkouším slanou vodu, jestli to nebude lepší. Měli jste podobný problém? Co řešení?

    0 0
    • luCas  

      Tak to te nepotesim. Zrejme se jedna o stejny problem co jsem mel s PC 14. Presne jak rikas, chvili funguje a pak „zhasne“ a nic, tepu se v nem nedorezes. Zkousel sem vsechno vc. jineho pasu, ale problem byl nakonec v „hodinkach“. Je to neprijemne ale asi budes muset, stejne jako ja, pristroj reklamovat. Ted uz funguje bezproblemu, ale s minimalnim vyuzitim koupil sem HAC4plus :-))

      0 0
      • Mamutt  

        ee, bych řekl, že je to tím pásem. Tiká, netiká.. na hodinkách se při tom zobrazuje symbol srdíčka a výjimečně k tomu někdy naskočí i číslo.

        0 0
        • luCas  

          Mne, to vzdy fungovalo tak 20 minut a pak az do dalsiho dne nic. Tikat mi pas taky netikal ale srdicko neblikalo, zkus treba jinej pas jestli o nekom vis ale ja bych to reklamoval, bohuzel…

          0 0
          • Mamutt  

            Ja tam to srdicko mam skoro furt (jako ze bere signal), ale nepocita. Kdyz, tak 3 az 8 vterin a konec. Kdyz pocita, tika (opravdu pas, ne hodinky).

            0 0
      • Mamutt  

        Hehe. Tak když pás natáhnu a střelím se s ním jako kšandou, hodinky na mě pípnou a ukážou číslo. Na chviličku. Možná je vážně jen slabá baterie v pásu. Tedy alespoň v to doufám :-(

        0 0
        • luCas  

          Tak si ji nech v hodinarstvi premerit…ale spis se priprav ze budes 30 dni cekat nez to vyreklamujou, popr. opravi

          0 0
          • Mamutt  

            Tedy ty jednomu přidáš na optimismu.. no, stále doufám, že se tomu nějak vyhnu. BTW kde je v Praze nějaké elektro/hodinářství v centru?

            0 0
          • Mamutt  

            Hm. Tak záhada vyřešena, ale nechápu, jak je to možné. Stačilo potvoru otočit vzůru nohama, a jede OK. Přitom by to ale mělo být fuk???

            0 0
            •  

              Vzhuru nohama? Myslis senzor na pasu, nebo hodinky?

              0 0
              •  

                Jo a jeste lucasi, neprodavas tu tvou PC14? Pokud jo, tak za kolik?

                0 0
                • MARIN  

                  Nevim jak lucas ale ja bych ji na prodej mel tak za 800,–

                  0 0
                • luCas  

                  Penize by se hodily, ale v soucasnej dobe asi ne. Nevim kdy se muze hodit…Ale nekdo uz se chytil atk se zkus domluvit s nim.

                  0 0
              • Mamutt  

                Myslím pás. Teď po chvíli zkoušení už jsem přesvědčený o tom, že je špatně potištěný. V anglické verzi manuálu se píše: „The Sigma Sport logo must be visible in the front and not upside down.“ To v české verzi chybí. No a já ho MUSÍM mít vzhůru nohama (nápis přečtu já když skloním hlavu, když se někdo podívá na mě, nápis uvidí vzhůru nohama). Pak je vše v pořádku.

                0 0
    • Moah  

      Do pytle to jsem si to nemohl precist driv?? Zrovna dneska jsem to poslal na reklamaci:(

      0 0
    • MirkoCarver  

      Už jsem to tu psal, já měl pás u PC14 plnej vody už od výrobce. Reklamace trvala jeden týden. Příznaky byly stejný, chvíli chodil a chvíli ne.

      0 0
    • Jogador  

      Třeba nemá co měřit, bije Ti srdce?:)

      0 0
    • Daf  

      Zkousel jsi navlhcit elektrody?

      0 0
      • Mamutt  

        Jak jsem psal výše už včera, je po problému. Za všechno mohl jen špatný potisk na pásu.

        To Jogador: No, také mě to napadlo, jestli vůbec může něco chytat, v tomhle směru to se mnou není úplně ideální. :-(

        0 0
        • luCas  

          Tak to sem rad ze funguje a muzes ho vesele pouzivat. Se vzhledem k prohnuti toho snimace ani nedivim ze to neslo :-))

          0 0
          • Mamutt  

            Ne naruby ;-) Jen vzhůru nohama.

            0 0
            • luCas  

              nemyslel sem naruby, ale myslim ze ten pas je mirne prohnutej

              0 0
              • Mamutt  

                Já ti rozumím.. myslíš nasazení pásu elektrodami (ty dva vroubkované pásky) směrem od těla. To je samozřejmě pitomost. ALE: když pás vezmu, mohu ho otočit tak, že elektroda, kterou jsem měl předtím na levém boku bude na boku pravém a naopak. Nápis na snímači je pak vzhůru nohama. A snímač samozřejmě nejede, protože i pro EKG na rozlišení stran záleží. Podle návodu má být nápis na snímači běžně k přečtení pro někoho, kdo by se díval na tebe s nasazeným pásem (nebo když se díváš do zrcadla). Na mém snímači je nápis natištěný opačně – písmenka musí být hlavičkami dolů, aby snímání fungovalo.

                0 0
    • dury  

      vie niekto poradit kde sa da opravit PC1600, v klasickom hodinasrstve mi to nehceli zobrat. mam problem ze sa mi nejak velmi rychlo (do 3 dni) vybije baterka v hodinkach.

      0 0
      • MARIN  

        p.Štěpánová EKOSTYL Bělohorská 198 169 00 Praha 6 tel. : 235 300 384

        a nebo primo vyrobce

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.