• blister

    nazdar bikeri, chcel som sa vas opytat, ako riesite upevnenie mobilu na bajku… doteraz som ho nosil v ruksaku ale ked vam to tam zacne zvonit, nie je to ktovieco… neexistuje nejaky spolahlivy sposob upevnenia na riaditkach, aby to mal clovek na ociach? idem tam ale osadit aj cyclocomputer tak neviem, ze ak aj nieco take existuje, ci to tam este potom napcham (mam normalne mtb riaditka).

    dik.

    0 0
    • Luky  

      Zkus tohle http://www.topeak.de/de/index.php?…
      je to poydro a jde to pridelat na riditka…je i vice velikosti…

      0 0
      • Luky  

        omlouvam se:) poydro=pouzdro (ach ta cestina)

        0 0
      • Luky  

        pouzij odkaz fmy TOPEAK…dale pak…fahradtas­chen…lepsi odkaz mi to bohuzel nevzalo

        0 0
    • jonti  

      podla mna ziaden taky sposob aby bol na riaditkach, bol tam pevne a bezpecne a pritom nezavadzal neexistuje. Ja ho na biku beriem ako nutne zlo, tak ak ho mam trochu menej dostupny – vo vrecku dresu, tak to nevadi

      0 0
      • pali  

        Keď už ho musím ma?,že čakaám hovor tak ho nosím ako 38 pricvaknutý na lakle nohavíc viac do zadu ,aby mi pod rukou nezavadzal v púzdre s pružinkou a mikrofón mám zapnutý na golier dresu kábel pod dresom teda ala " james bond " nezavadzia to ani neviem ,že ho mám osvedčilo sa to.Ináč ho nevozím radšej jazdím ako telefonujem.

        0 0
    • Martyss  

      No nevim, jak nutně potřebuješ být na příjmu ty, ale já ho dávám do podsedlovky. Pokud někdo něco chce, tak to holt ty dvě hoďky bude muset vydržet. :-)

      0 0
    • jecnak  

      Proc natrasat mobil na riditka. POkud vozis Camel, nebo neco podobnyho, tak se dela tohle http://www.akcebike.cz/index.php?… Pridelava se na ramenni popruh, takze muzes normalne za jizdy mobil vyndat a telefonovat. pokud mas hands-free, tak by se dalo pouzit asi i to…

      0 0
    • Cryzyy  

      :)))

      0 0
    • enjoy  

      ja ho mit na riditkach tak to spis nepovazuju(mirne receno) za kdovi co.ale jsou lidi kterym nevadi ze maji bika ovesenyho vsemoznyma kapsickama,pum­pickama atd..

      0 0
    • jihra  

      Toto řeším už delší dobu – občas i na vyjížďce potřebuji být na příjmu – a došel jsem k závěru, že nejlepší je mít jej na prsou – třeba na šňůrce na krku a pod dresem, a? se za jízdy nebimbá. Když mám mobil v batohu, tak jej neuslyším. Když jej mám v zadní kapse dresu, tak při nějakém kotrmelci jej „rozsednu“ – jednou jsem měl mobil běkně vytlačený do pravé ledviny (mobil to naštěstí vydržel, snad proto, že ledvina je poměrně měkká – ledvina je prozatím v klidu). No a mobil upevněný na řídítkách je pěkně na ráně – tam bych jej nedával. Naopak na prsou je mobil poměrně v bezpečí, protože když člověk absolvuje nějaký držkopád, tak se většinou „stočí do klubíčka“. Teď na podzim už jezdím v bundě a ta má „náprsní“ kapsu, tak je to v pohodě a šňůrku nepotřebuju. Je sice pravdou, že když mobil zazvoní, tak jej většinou nestihnu „zvednout“, ale účelem je, abych jej slyšel zvonit a mohl zavolat zpět.

      0 0
      • enjoy  

        takze z toho vyplyva mit ho v batohu a kdyz nahodou neuslysim nejaky hovor tak se zase tolik nestane,protoze toho na svihu stejne moc pro toho cloveka na druhy strane neudelas:-)

        0 0
        • rock  

          Tak to si jenom myslíš. Už několikrát jsem seděl pod stromem a po telefonu řešil s kolegy (v horším případě s objednatelem) technické detaily projektu a jedenkráte dokonce výpis materiálu … chce to jen jedno: pamatovat si každou čárku a každý číslo, co jsem za posledního půl roku zplodil :-) …

          0 0
    • Martyss  

      Ještě mě napadá. Mobil do kapsy a bondovku do ucha

      0 0
      • enjoy  

        aby pak clovek radsi zustal doma:-)

        0 0
      • McBlacky  

        agent Smith on the bike :-)

        back to the topic: já ho vozím v batohu a slyším ho, druhá věc je, jak často ho zvednu :-) na řídítkách je to blbost, to by asi šel rychle do kopru, alespon u mě určitě. jak někdo psal že ho dává do podsedlovky, to bych nedoporučoval ani náhodou. Letos na TransBrdech jsem takhle jeden telefon zničil, nějak se to povolilo a rozmlátil se o multiklíč :-(

        0 0
    • wraftler  

      Po tom ako som mobila utopil v takej kapse na rame,neprezil chudak, tak mobil davam nejakemu kamosovi o ktorom viem ze nevleti do najvacsej vody:) A ten mobil pouzivam tak, ze neprimam hovory, len ked sa mi nieco stane tak zavolam zachranku a mamicke…

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Zkus Siemense M65, k tomu prodávají i bazmek na řidítka cca 1000,–. Dokonce si můžeš předem nadefinovat trasu slouží jako „navigátor“, navíc máš i odolný telefon. Drahá sranda, ale když musíš tak musíš.

      0 0
      • Belin  

        To potvrzuju. To řešení jsem viděl na INVEXu a nefunguje to jen jako navigátor (do kterého si můžeš stáhnout trasy z Webu – zatím jen něco málo z rakouských Alp nebo vkládat trasy sám), ale také jako plnohodnotný cyklocomputer. Pokud máš tento typ telefonu, tak to možná stojí za úvahu. Ale kupovat telefon + držák, to už je trošku drahý špás.

        0 0
      • fousac  

        M65 mam, ale tohle me teda nijak vyrazne nezaujalo… uz sem par veci z riditek dokonale ocesal, svetlo nebo tachac za par stovek se ozeli, mobil za 8 uz by byl asi moc… a takovou odolnost rozhodne nema… navigator me vubec nelaka, funkce cyklocomputeru by byla zajimava ve chvili, kdyby to umelo i vyskomer..

        add root: kdyz cekam telefonat, tak na tkanicku na krk a pod obleceni, jinak v batohu… nikde neni psano, ze musim telefon zvednout..

        0 0
        • sraldo lattrinny  

          Mě by se to taky příčilo. Otázka zní co Root jezdí, pokud je to pohoda po šotolině proč ne. Myslím, že na to odolnost M65ky stačí. Pokud dropuje tak na světě není odolného telefonu.

          0 0
          • McBlacky  

            já bych řekl že i sjezd přes kořeny a šutry ve větších rychlostech tomu neprospěje, přece jenom ta m65 už něco váží a tak má větší setrvačnost /nevim jak líp to vysvetlit/,

            0 0
    • bajker  

      Na kolo bych ho vůbec nedával ty vybrace mu rozhodě neprospějí. Já ho vozí v dresu v kapse zabalený v igelitu k vůli potu a dešti.

      0 0
      • myscho  

        nejaky siemens ma v sebe cyklocomp a da sa vraj dobre pripevnit an volant videl som aj fotku ale uz sa nepamatam kde asi siemens m 65

        0 0
    • -b-n-x-  

      ja mobil vozim v kapse na kalhotech od vietnamcu. Je sice zaviratelna na suchy zip, ten vsak spise nedrzi. Kupodivu se mi zatim jeste nevytrratil. Kapsa je urcena primo pro mobil, a je umistena na pravem boku tesne pod opaskem. Jinak co se tyce toho umisteni m65 na riditkach, nevypada to az tak zle, ale na sjezdiky bych to sundaval. Musi to byt super na trekking.

      0 0
    • Leo  

      Přivázal jsem si textilní trekingové pouzdro na výšku provázkem k sedlovce (zepředu). Slyším ho (při zvonění mi vibruje kolo) a jde rychle vyndat. Jezdím tak už přes rok a pohoda (jenom v zimě se občas nachladí :-)).

      0 0
      • rock  

        Docela se mi to líbí, akorát mobil chytne všechny nárazy „natvrdo“ … vpředu přece jenom nějaké vibrace pobere vidla …

        0 0
        • Pá-dlista1  

          … a vzadu tlumic.

          0 0
        • Leo  

          To je pravda, ale nemám extra drahý mobil a zatím funguje a vše vydržel (jenom občas najdu oddělený výměnný kryt :-)).

          0 0
    • Mike 21  

      Poslal jsem do sekce foto(ostatní) svuj skromny tip jak na to

      0 0
    • kolobrnda  

      ocelove lano

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.