• Honza z H

    Chci si dát na zadní kolo (MTB-26") nosič (nosnost 20 kg), mám 32 děr v náboji a ráfkové brzdy. Vážím 90 kg. Jaký ráfek by to mohl vzadu unýst a na jaký si dát pozor při výběru? Cena ráfku do 1000,– Dík za tipy.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Co treba Alex DM24? Ekonomicka varianta, ktera hodne vydrzi.

      0 0
      • TinkTink  

        Jumbo ma prej tedka nakej novej material – nevim…mam je od dnes novy…

        0 0
    • Žanek  

      Nebo Remerx Dragon nebo Grand rock. Pokud je prioritní pevnost a životnost tak bych do nich šel. A cena potěší…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Proti DM24 to s tou pevnosti remerxy neprehani :) Navic hruza material, barva, zabrouseni spoju… snad jedine cena by mohla byt lepsi.

        0 0
        • Žanek  

          Se spojem jsem u Remerxů problém neměl. Materiál je dobrej, pevnost slušná. A s tou barvou máš pravdu. Často se to loupe.Cena, pokud vím kolem tří stovek…

          0 0
        • Honza z H  

          A co takhle Ritchey Girder XC Pro OCR asi za 800,– Vozí ho někdo s nosičem? Jak drží?

          0 0
    • jecnak  

      Myslim, ze je celkem jedno od jaky firmy, ale musi mit dvojite kaliskovani a musi byt alespon trojkomorove. Pak se fa ocekavat spolehlivost a vydrz i pri spatnem zachazeni. Ja mam na cestovnim kole a zimaku Remerx Panther a na zimaku cca 20k km a jsou celkem v pohode – na nekolik mistech oloupana barva jinak gut. V lete na nich vyrazim s bagazi (bagaz kolem 35kg, ja kolem 75kg) do Alp, na Sumavu atd. JE pravda, ze Remerxy maj oproti ostatnim horsi – mekci – material, ale se spravnejma spalkama je to bez problemu a cena je fajn.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.