• -jon-

    V novém Velu je zmíňka jednou větou, že prý Race Bike pracuje na novém rámu pro MTB (hardtail). Nevíte o tom někdo něco více?

    0 0
    • biker007  

      jen to ze by mel mir este vice CNC prvku a ma bejt predstavenej na Sport Life.

      0 0
    • senožrout  

      CRX je rok mezi lidmi. Ani ne. To by byla hodně rychlá inovace. Necháme se překvapit…

      0 0
      • Cejlon  

        Aby to nepřeinovovali:-)))Snad si to zachová rysy CRX.Jak se to asi bude jmenovat?CRY?.-)))

        0 0
      • senožrout  

        Navíc 1300 i 1500 se už vyrábí několik let. A stále jsou v nabídce. To se mi nějak nezdá. A asi málokterej rám je v současný době tak oblíbenej jako CRX a málo kterej se tak prodává. Já zase naopak slyšel o inovaci v oblasti fullů. Řekl bych, že Speedster se prodává mnohem míň než CRX. Jednočepy klasický zas tolik netáhnou i když na daným hřišti je dobrej. Inovace na tomhla místě by byla spíš logická…

        0 0
        • Cejlon  

          Já se obávám,že ty inovace a CNC prvky budou spíš na úkor funkčnosti.Vždyt přece geometrie CRX je tak výborná,že nepotřebuje změn?!Nebo se pletu?Myslím,že ty CNC díly budou jen atraktivní hovadina a doufám,že budu mile vyveden z omylu,pokud tomu tak nebude:-)

          0 0
        • cabbage  

          souhlas, chce to nejakej 4cep nebo VPP:-)

          0 0
        • till  

          Na CRX mam celkem vaznej zalusk, ale ta vaha…:-( Ktera barva mu slusi nejvic? (ja vim ze je to subjektivni, ale to je jedno..)

          0 0
          • Twisp  

            ja bych mel taky jednu otazku, jak dlouho ste na nej cekali?

            0 0
            • JMT  

              My sme se sestrou meli stesti a ty ramy byly za 10 dni

              0 0
            • enjoy  

              tyden.ale sami se mi priznali ze to muze byt klidne 6 tydnu.no dobre:-),vlastne jsem je donutil aby se k tomu priznali:-). kdyz mi po tydnu volali tak jsem se jeste dvakrat zeptal jestli jako urcite a jestli jako urcite ten muj a tak:-)

              0 0
              • max_brod  

                i sedm tydnu – doma uz si ze me utahovali. no aspon sem se mohl ucit na statnice… jo a nejhezci je samozrejme cerna leskla…;-D

                0 0
                • RomanH  

                  Nejhezci je matna :o) Jen by me zajimalo, je to opravdu s tou matnou barvou tak spatne ohledne cisteni ? Jsou tam i po umyti videt smouhy od hliny ? Kamarad mel matnou modrou na Authoru Versus a tam byla videt kazda kapicka oleje, ktera tam strikla pri mazani retezu, zrovna tak prach. Naopak kamoska ma Durateca v matne sede a ta vypada docela dobre.

                  0 0
                  • preacher  

                    V Brně v Hobby Centru na Veveří mají CRX – BrutalFinish a vypadá sqele…jenom nalakovaný kartáčovaný trubky.......juk­něte tam.......

                    0 0
                  • enjoy  

                    no ja kdyz jsem se byl projet na jejich predvadecim kole,ktery je v takovy skoro cerny:-) matny barve,tak jsem do nej nahodou malinko tuknul botou a udelal jsem na nem takovou smouhu ze jsem se uplne zhrozil a suroval to jak debil.nechtel jsem jim to takhle vracet:-).jsem pak doma schvalne takhle kopnul do svyho s lesklym lakem a nic:-).

                    0 0
                    • blue  

                      no fuuuuuuuuj, jen tak pro nic za nic kopat do vlastniho kola :-)))

                      0 0
                      • enjoy  

                        jsem do nej nekopal tak jako do toho jejich.ale pssst,at se te to nedozvi:-)

                        0 0
                        • blue  

                          se pak teda ale nediv, ze si na tom svym nic nevidel :-))))

                          0 0
                          • enjoy  

                            nojo,je to jasny.a ja tomu matnymu ramu tak krivdil…:-)

                            0 0
                    • Meesha  

                      Je fakt, ze sem te vcera potkal u vody na cyklostezce a podle biku a „helmy“ sem te hned poznal! :-)

                      0 0
                      • enjoy  

                        jo?:-).ale to jsem musel byt s blackym ne?

                        0 0
                        • Meesha  

                          Jo, s nekym si jel. Bylo to na zacatku ty rovinky u golfu. Ale znicil sem slapak, taxem mel jiny starosti, jinak bych jel s vama…

                          0 0
                  • rock  

                    Mám matnou černou. Dokud je při mytí mokrá, vypadá čistě, až uschne, objeví se šmouhy. Asi by to pak chtělo vyčistit znovu a bylo by to OK, ale to by se mi muselo chtít. Já měl rám čistý naposled, když jsem si ho nesl z lakovny … ale co, bike není leštěnka …

                    0 0
                    • rock  

                      … co se týká poškození laku, je citlivý mnohem víc, než lesk. Počítám s tím, že vydrží tak max. 2 roky a pokud bude rám ještě v pořádku, dostane pak zkrátka nový lak … každá sranda něco stojí …

                      0 0
                    • Twisp  

                      jojo matna barva prd vydrzi. Mel sem to jednou jeste na starym autorovy (spirit) a uz bych to nechtel.

                      0 0
            • Cejlon  

              Asi odhadem 9 týdnů,ale když ho chceš,tak si počkáš rád:-))))

              0 0
          • vlk  

            když chceš bytelný kolo ,tak se s tou vahou musíš smířit.Zase ti déle vydrží.

            0 0
    • Smazaný účet  

      presne tak, na sportlife predstavia nastupcu xcr, mozno aj nastupcu za speedstera, ale to by sem asi vela naraz chceli :))) Udajne nastupca speedstera nebude jednocep… :)) Uvidime, co to bude, inak som rozhodnuty pre CRX!!!

      0 0
      • Twisp  

        to ja taky, az budou love. Ale to asi muj 11 kilovej bajk pujde s vahou krapet nahoru

        0 0
    • honzarb  

      doufam, že udelaj neco s vahou, ta je celkem silena…

      0 0
      • Alesh  

        A kolik vam to vazi, ze jste vsichni z ty vahy tak hotovy?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jel jsi nekdy na ukrajine? Tak asi tak :)

          0 0
          • Alesh  

            Dopr*ele :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Si delam srandu. Si taky myslim, ze je nesmysl snizovat vahu na ukor ostatnich vlastnosti.

              0 0
              • Alesh  

                To je jasny, ale dwoukilovej pevnej ram…?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To uz je vrazda. A co teprve kilovej! Ja sem letos vozil 3kg (mozna vic:) a ted mam 2,5kg. Jen abys vedel s kym se bavis :)

                  0 0
                  • Alesh  

                    Tak to ten primer k ukrajine byl zcela na miste :-)))

                    0 0
        • enjoy  

          me vazi CRX 1960g.nevim co se muzou ostatni tak po*rat.svoje kolo zvednu na malicku,tak nevim proc bych mel blbnout s tim ze je tezky.

          0 0
          • vlk  

            přesně to samé jsem taky dříve tvrdil, ale pak jsem se projel na Kořínkově kole.A to byl teda rozdíl.Ale prostě u některých komponent vzhledem k životnosti a pevnosti nemíním ustupovat.

            0 0
            • enjoy  

              presne tak.a proto jsem na dvanacti kilech:-)

              0 0
              • vlk  

                No to kořínkovo bylo pod 10 určitě.

                0 0
                • enjoy  

                  no to je jasny:-).jako svezl bych se na tom asi rad,ikdyz by mi to kolo asi vubec nesedelo a sotva bych na nem dokazel jet:-).az budu priste stavet bike,tak uz bude lehci,ale porad stejne funkcni,doufam:-)

                  0 0
              • vlk  

                jinak já na svém vyměním rohy řidítka a přední pláš? a budu taky okolo 12.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.