• Jenca

    mam lx presmik a pruzina je desne tuha ze pri desi hodne tereni jizde kdy jsou ruce uz hodne unavene mam problemy radit vysi kvalty.

    pri zkoumani jsem prisel na takovej sroubek u pruziny ale nechci s nim moc kroutit pac je tam jen takova plastova krytka a nerad bych to skurvil

    tak me jen zajima zda nejaka takova fuknce zeslabeni pruziny na presmyku je a zda to je treba tahle

    dik

    0 0
    • zirecek  

      dle mne tam žádná taková funkce není… Máš klasiku nebo Top Swing?

      0 0
      • Jenca  

        klasiku no

        je tam takovej sroubecek kterej ma na jedne strane sipcicku ktera ukazuje proti pevne sipce na tele presmyku

        0 0
        • JJ  

          Jen poznamka,podle mejch zkusenosti, jde klasika o dost vic ztuha nez topswing

          0 0
          • McBlacky  

            a nemá náhodou topswing silnější pružinu?

            0 0
            • JJ  

              To nevim, ale snad i v reklamach shimana pisou o 30% lehci chod. Mozna je to umistenim cepu?

              0 0
              • McBlacky  

                možný to je, já nevím, mám expu akorát s alivio s LX top a LX down. Všechny jsem nakonec přemluvil ke spolupráci :-)

                To Jenca – a nemáš jenom ******** bovdeny? to se ted na podzim stane snadno a je to pak peklo…

                0 0
                • Jenca  

                  nn to ne ja zimaka uz odstrojil nikdy jsem to moc neresil akorat pote co jsem sundaval presmyk a rukou s nim nemohl ani hnout abych ho rozevrel tak jsem koukal zda se neda ubrat na sile pruziny a nasel jsem tam ten sroubek

                  jinak mam LX down swing, top pull

                  0 0
                  • McBlacky  

                    je tam takový kolečko s vyfréznutými drahami na šroubovák, hodně jemnými, tak tím se to dá nastavit, myslím… až takhle jsem to neřešil, ale vím že něco takovýho tam je, je to velký cca 5–6mm průměr

                    0 0
                    • B52  

                      Ja mám klasiku LX prešmik s horným ?ahom ktorý mi vďaka silnej pružine zlomil v radení SRAM ATACK ten vnútorný prstenec v ktorom je ukotvené lanko. Potom ma to nasralo a tú malú kravinu na prešmiku ktorou sa da eš?e viac pružina predpnú? buď šrobovákom alebo imbusom č.4, som aj s polovicou toho plastu odpálil pájkovačkou lebo inakšie to naozaj nešlo. Pružina nádherne poľavila a radí bez problému aj na malý pastorok. To? vsio.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        to bylo už vyběhaný ne to řazení? jinak dobrej custom tuning :-)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.