• Zdyn

    Nazdar. Neda mi to,ale musim mu udelat reklamu. Dneska jsem si tam kupoval plast WTB Moto Raptor 2,4.Cena 360 kc,coz je dobre,ale jeste mi k tomu dali novej Peloton.To mi prijde celkem fajn. Jinak je to teda jen takovej malej krcalek,ale veci tam maj pekny.

    0 0
    • Steel  

      Taky se musim pridat. Sem si tam nechal skladat bika a sem s nima spokojen. Ferovy osobni pristup, poradi, proste nemuzu si stezovat. Toz tak :) Biku zdar.

      0 0
    • MartinXC  

      A kde ze to je ?

      0 0
      • Steel  

        purkynova, u technickeho muzea nizky dkouhy barak…

        0 0
        • MartinXC  

          Aha – tam jsem jeste nebyl – taky je omrknu. Díky !

          0 0
          • Zdyn  

            Jo a nenech se mylit,ze tam na tom baraku nejni zadna cedule.Je tam nekolik spolecnosti.Vlezes do chodby a kazdy dvere vedou jinam. Jo a maj ted otevreno vetsinou od 13h,pokud nezmenili.

            0 0
    • Honza321  

      Funguje ještě Bikezone? co si mám o tomto myslet ?

      0 0
      • lodyh  

        to že to napíšou hned pod kontakt na trinnity je fakt úsměvný:)

        0 0
      • madcat  

        Já předpokládám, že furt fungujou, jsou ale už nějakej ten pátek přestěhovaní na Cejl 74. Věci mají na krámě pěkný, a při jednom z posledních Sport Lifů pořádali výstavu retro Kleinů – to jsem se panečku namlsal :)

        http://www.bikezone.cz/

        0 0
        • madcat  

          Aha, měl jsem se napřed podívat na ten link, že… :) Omlouvám se… o nějakých jejich finančních nebo jiných problémech nevím samozřejmě nic…

          0 0
          • Smazaný účet  

            já loni objednával přes jejich e-shop, byl jsem zboží 2× osobně na Cejlu urgovat, přesto jsem se objednávky nedočkal…

            0 0
      • siafu  

        nemá se to týkat spíš trinnity.cz?

        0 0
        • Kynio  

          ježíši proč trinity?? Dyť je to napsaný u bikezone!

          BIKEZONE s.r.o.

          Žádáme zákazníky firmy BIKEZONE s.r.o., aby kontaktovali přímo dovozce. Prodejce dlouhodobě neplní své finanční závazky.

          Cejl 74

          602 00 BRNO

          tel: 733 531 717, mail: eshop@bikezone.cz

          web: www.bikezone.cz

          0 0
      • lucifr  

        Teď jsem se od nich vrátil a spokojenost. Vstřícná obsluha, výběr i výklad prodavače. Obchod sice na Cejlu, ale v pěkném domě a reprezentativní obchod se spoustou kol a věcí. Nevypadalo to, že by se chystali končit.

        0 0
        • rim  

          já tam teda nebyl, ale telefonoval, a až na to, že po nich už neco chci dva měsíce a stále to nemám, tak fungujou.

          Myslím, že to z nich dostanu a radost bude na obou stranách.

          0 0
    • kudlanka32  

      Cau, je tu někdo z Brna, mužete mi říct jestli ta firma vůbec funguje?

      http://bikezone.cz/kontakty

      0 0
      • Patar  

        Křídlovická uliice.Od hokejového RONDA směrem k železniční trati. po pravé straně. Blbě se to hledá.

        0 0
        • kudlanka32  

          Super dík. A fungují normálně? Myslím tím, že otvírají krám a prodávaji kola :)

          0 0
          • Patar  

            Doporučuji jednat s Michalem Rouskem: zelefon 733531718

            email,......michal@bi­kezone.cz

            0 0
          • Rakosnik  

            Jo, fungují. Jen bacha na otvírací dobu, ale jinak v pohodě.

            0 0
            • kudlanka32  

              v pohode bych to nenazval, spis tak nejak po cesku, nicmene dik za kontakty a info ;)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.