• Twisp

    Jdete do svyho oblibenyho obchodu jen tak na kukacku a spis pokecat o novych vecech, pac vite ze ten manik za pultem jezdi taky – kolo a jeho bike shop je jeho srdcova zalezitost, stejne tak jako vase. Pak si uvedomite ze vlastne potrebujete lepeni a nakonec tam nechate 1600,– v mem pripade za pumpu od crank brothers a rohy c ergo od pellsu. Uz se tesim az budu v duchodu a svoje „socialni potreby“ budu uskutecnovat levnejsim zpusobem – treba vozenim se cely den v MHD.

    0 0
    • blue  

      nemas nosit u sebe penize a karty :-)

      0 0
    • Thidney  

      Snažím se vyhýbat svým oblíbeným cykloobchodům a knihkupectvím. Obé dokáže značně vychýlit rodinný rozpočet z rovnováhy.

      0 0
      • Mamutt  

        Musíš si stále opakovat, že dokud se nedopracuješ od knihkupectví k autosalonům, tak to nějak půjde ;)

        0 0
        • Thidney  

          zatím jsem u autobazarů ;-))

          0 0
          • Mamutt  

            Tak to je ještě dobrý ;) Já si v září napsal čistě ze zvědavosti o specifikace jednoho rámu a za 14 dní jsem do toho obchodu jel splatit 20000,– zálohy ;) Už aby byl leden ;)

            0 0
            • Thidney  

              co to bude?

              0 0
              • Mamutt  

                MC ZEN, v bílé, jako ty náhledy.

                http://www.mountaincycle.com/…s/index.html

                Ještě splatit druhou půlku :(

                0 0
                • McBlacky  

                  tak to je dobrá pila, váha 2,08kg za M s tlumičem…hmm. Ale 40tkč taky není jen tak. Co na to pověsíš?

                  0 0
                  • Mamutt  

                    Marathon SL 05, ChrisKing hlava, lhThomson představec a sedlovka, U.S.E. carbon riser, ODI Ruffian, X.O řazení, X.9 šaltr, smyk nechám pro dobrou zkušenost LX 03, osa se ještě uvidí, co seženu za krátký čtyřhran → dvoupřevodník Gebhardt XCM, Crankbros. EggBeaterS, Sram 9.0SL náby (také krásně bílé ;), špice DT rev. 2–1.5–2, ráfky DT 4.1 ceramic, SD7 páky, CaneCreek DC5 čelisti (teď mi leží na stole, to je lahůdka ;) … poslední co ještě řeším, je sedlo.. nejlepší by bylo bílé SLR.. ale to bude porod někde splašit za rozumnou cenu (jestli vůbec).. jinak Gobi.. 10 zdvihu vpředu vzadu a mělo by to mít těsně pod 11.5kg

                    0 0
                    • McBlacky  

                      to bude opravdu lahůdka :-) akorát bych ti rozmluvil ty cranky šlehače, dost lídi co je maj si je už nikdy nekoupí, a jen ti nejotrlejší je dojezdí…

                      0 0
                      • Mamutt  

                        Já jsem jeden z posledních zastánců ;) Po roce a půl ježdění bez jediného problému. Hlavně mají takovou viklavou vůli do stran (už od nových), hodně lidí si na to stěžuje, ale mě díky tomu přestaly na biku trpět kolena.

                        0 0
                      • Roman  

                        Rozhodně umím pochopit, že někomu nevyhovují, ale já bych už jiné šlapadla nechtěl…

                        0 0
                      • kankrlicek  

                        Na šlehačích mám najeto okolo 10.000 km, vakl žádný, kufry bez problémů, naprostá spokojenost.

                        0 0
                    • Thidney  

                      to bude krásný kolo

                      0 0
                      • Mamutt  

                        no, bude.. kvůli placení to mám všechno domluvené až na leden tak si ještě chvíli počkám. Ale to těšení se je na tom stejně vždycky nejkrásnější ;)

                        0 0
                        • Jogador  

                          A nebude ošklivé, jak bude bílé? Nechceš si třeba koupit modrou helmu, bíločervený stroj, a modrá houkačka, to budeš jako sanitka:)

                          0 0
                          • Mamutt  

                            no vzhledem k tomu, že stejně jezdím vzadu, můžu bez ostychu obírat raněné pod záminkou ošetřování ;) ale pssssst ;)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              je ti jasný že s takovou pilou to bude win or die! to už bych fakt smíchy padnul, předjet někoho na takovým šperku :-)

                              0 0
                              • Mamutt  

                                eeeeeeeeeeeeeee…

                                já na tom nechci závodit, bych si to moh odřít ;) potřebuji jen novou hračku na machrování ;)

                                BTW kdž se budou smíchy válet všichni, tak dojedu první docela v klidu, no ne??? ;)

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Si ho pověz nad postýlku, a když jdeš spát, tak mu řeknu dobrou noc, a utírej pořádně prach, a pozor abys ho prachovkou neodřel:)

                                  0 0
                            • McBlacky  

                              si dej pozor aby tě někdo na startu neobral o ty CC brzdy, třeba já :-)

                              0 0
                              • Mamutt  

                                Děkuji za upozornění, zavčas je ukryji do kejmlu ;)

                                0 0
                              • Mamutt  

                                Stejně by se ti nelíbily. je na nich děsně velikej nápis CaneCreek a modrá ještěrka, co se ne a ne nechat přetřít fixou ;)

                                0 0
                                • Lister  

                                  Hele Mamutte můžeš mi napsat kde na takový žihadla v devatenácti bereš. V téhle poznámce nehledej nic jiného než tu nejčistší stoprocentní závyst.

                                  0 0
                                  • Mamutt  

                                    ZávIst tě připravuje o vztah k rodnému jazyku ;)

                                    Nekouřím, nepiju, téměř se neoblékám a žiju z 50% z ovesné kaše. Vážně. Takže životní náklady 0.0prd. No a nejdůležitější jsou úžasní rodiče, to přiznávám. S ohledem na to, že kromě školy a kola jiné zájmy doopravdy nemám, sejde se to nakonec (postupně a opravdu zvoooolna) i na tohle krásné žihadlo.

                                    0 0
                                    • Jogador  

                                      Hm, já Ti něco řeknu, na obědy nechodim, Ty peníze si nechávám, jediné co si kupuju je tramvajenka, chodim na brigády, ale stejně víc jak 7 za rok nemám, nepůjčil bys mi někdy Tvé rodiče?:)

                                      0 0
                                    • Lister  

                                      To není žádná změkčilá závist, tady závydím natvrdo.:-) No tak já bych jako student na něco takového šetřil asi dest let(spíš patnáct). Rodiče se do toho snažím netahat. Těm jsem vděčný, žy mi platí školu a víc od nich nechci.

                                      0 0
                                • McBlacky  

                                  ale líbily a moc. CC je jedna z mála firem od nichž bych bral vše co mají v nabídce na XC kola, jak jsem se tady už vyjádřil, ty jejich kola si stejně jednou koupím :)

                                  0 0
                                  • Mamutt  

                                    Zonos? Hmm.. v posledním ceníku, který si pamatuji (asi 2 roky zpět) byly s titanovým výpletem bratru téměř za 40000!!!!!

                                    PS: kdybys o to stál, vyměním za brzdy ;)

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      já vím že je nerozdávaj :-( jsem realista, takže spíš ty Aeroheat…

                                      0 0
            • McBlacky  

              20000 zálohy? buď je to šílenej bikeshop, nebo šílenej rámeček…

              0 0
            • Daum  

              :) aspon si nemusis kupovat gripy ;) www.bicy.cz/ byl vylosovanej z jednoho prispevku, tak klobouk dolu..

              0 0
    • libca  

      Vezmi sebou manželku a neutratíš ani korunu.

      0 0
      • Volf  

        To teda kecáš. My jsme si vyrazili koupit předminulý týden zateplený ponožky a protože jim tam moje žena probrala hadříky na zimu odešli jsme se dvěma bundama, rukavicema a čepicema no a ty ponožky jsme nakonec zapoměli koupit. Tak je to u nás.

        0 0
    • vlk  

      anine to já než něco koupím tak zjiš?uji co je nejlepší nebo alespoň poměrově cena /výkon dobré a až to zjistím, tak to nikde nemají.To pak chodím po obchodech jen na čumendu a jsem opravdu rád, když někde mají to co sháním.Nejlepší je když jdu do obchodu, kde už se s prodavačem léta známe 2 hod kecáme o vidlicích rámech atd.Ve vzduchu létají částky 10 tisíce a nakonec si koupím akorát lepení.Někdy to na těch prodavačích jde docela vidět jak jsou naštvaní.Jeden kamoš co spotřebuje za tok snat 1000 lepení a 100 duší-ne to přeháním, ten když vejde do obchodu, tak už prodavač vytahuje lepení dopředu.

      0 0
      • Lister  

        Asi mám schízu. Nepsal jsem tohle já?? :-). Taky si něco vysním a pak přesně vím co chci. Lítám po obchodech jak blbec a stejně to nenajdu.

        0 0
    • Lister  

      Zrovna dneska jsem šel do obchodu s jasným přesvědčením, že potřebuju pouze čepičku pod přilbu. Samozřejmě ale žádnou vhodnou neměli a dopadlo to tak, že jsem odešel s novýma Windstopperovýmá rukavicema, které navíc vlastně vůbec nepotřebuju. Nevím jak se to stalo, ale už je mám doma. Asi jsem byl momentálně nepříčetný.

      0 0
    • pavelr  

      Tak tohle se mi na malým městě nemůže stát. O fajnových věcičkách v krámě si můžu nechat jenom zdát. Samozřejmě že by mi to, co chci, objednali, ale to si můžu koupit na internetu za lepší peníze. Protože v krámě trávím týdně tak jedno odpoledne, tak se velice dobře známe. Pak musím řešit dilema, jestli můžu jet na společnou vyjížďku s novou vidlí koupenou na netu, protože až to zjistí v krámě, tak mi neprodají ani to lepení. Samozřejmě trochu přeháním, ale ne zas tak moc. Určitě tyhle pocity taky znáte.

      0 0
    • Lance  

      ne

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.