• MF

    Zvazujem kupu dlhych poriadnejsich nohavic. Mali by byt zateplene a dajaky ten neprefuk aspon na kolenach by nebol od veci. Mozete mi povedat asi kolko taketo nohavice stoja v Cesku? U nas som zatial narazil na Scott za 2790Sk a Castelli za 2990Sk.

    0 0
    • MARIN  

      AXON cca 1300 (axonsport.cz) Bieme 1800 (axonsport.cz) Kalas 1600 (kalas.cz) zalezi taky jestli chces s nebo bez vlozky

      0 0
    • rock  

      Chvilku jsem hledal, a:

      Dexter / G-Sport – 1200 Kč – www.dexter.g-sport.cz Etape 1790 Kč (b.vl), 1590 Kč(s vl.) – www.viva-sport.cz Castelli 2250 Kč (b.vl.), 1990 Kč (s vl.) – www.viva-sport.cz Scott 3040 Kč – www.scottsport.cz

      Všechny mimo Castelli jsou s nějakou membránou …

      0 0
      • Lister  

        Když ti ceny vidím tak šílím,. Já kupoval včera do pasu bez membrány za 1100, a to bylo to nejlevnější co jsem v našem malém městě našel.

        0 0
        • rock  

          3 týdny vydržím a pak bude SportLife. A to by v tom byl čert, aby tam neměli dalších 10% veletržní slevy …

          0 0
          • Lister  

            Ještě si kopni do mrtvoly: Provokatére. :-). Uvažoval jsem, že taky poprvé zajedu. Já nevěděl, že tam i věci prodávají. Myslel jsem, že jen vystavujou. Asi sednu do káry a zajedu se kouknout.

            0 0
            • rock  

              Všichni neprodávají, někteří (třeba loni Spešl) vystavovali kolekci, co ještě nebyla na prodej. Ale loni i předloni jsem si vždycky něco koupil …

              0 0
      • rock  

        Koukám, že jsem prohodil ceny kousků bez vložky a s vložkou :-) …

        0 0
    • muff  

      Koukni na //cycloschein.ais-wd.cz – žádná velká frajeřina,ale funkčně dobrý

      0 0
      • smirek  

        Reltex= neprofuk na kolena, „guma“ pod chodidlo, do pasu- 885 Kc. Maji www.

        0 0
    • Palo TT  

      Mna celkom zaujali niektore modely NYNA. napr. http://www.nyna.sk/index.php?… Cena okolo 2000Sk

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.