• MARIN

    Tak se mi rozpadl stary a nevim co poridit. Poradite nejaky dobre odvetrany s moznosti upnuti prilby, vlozeni rezervoaru, objem cca25 litru, odepinaci brisni a hrudni popruhy (bude to i na civilni noseni a to je nemam rad :), plastenka (na batoh)soucasti batohu, misto na lahev na bocich, poutko na blikacku a nejaky ten reflexni pruh.

    0 0
    • MARIN  

      … jo a aby toho nebylo malo tak cena kolem 1000,– :)

      0 0
      • Lister  

        Zkus se rozhlédnout tady: http://www.bartsport.cz/shop/li/183, já mám tehle:http://www.boll.cz/…/batoh05.htm, ale je pravda, že rozhodně nestojí 1000 a pláštěnku nemá( je tam ale dvojté dno kam se dá strčit a lze ji jednoduše dokoupit). Nevím jestli za ty prachy něco seženeš. Možná Doldy nebo jiná česká značka, ale fakt nevím.

        0 0
        • MARIN  

          Na kolik ten tvuj Boll prisel nejak jsem nenasel cenu a v Hudy.cz je nenabizi.

          0 0
          • blue  

            radsi si do hudy zavolej, urcite ho maji, to jen na tom webovym eshopu nic nemaj

            0 0
        • MARIN  

          jak ten Boll vypada kdyz do nej strcim 2 litrovy rezervoar od Camelu. Netlaci a nekrouti se nejak na zadech ?

          0 0
      • MARIN  

        nejak jsem to s tou cenou prehnal tudis upresnuji do 2000,–

        0 0
        • Lister  

          V tom případě ti doporučím ty batohy Boll. Mají jich kolem téhle váhy více, můžeš si vybrat. Navíc každý batoh má spoustu barevných variací. Pláštěnku dokoupíš za 200 stovky a do ceny se vlezeš. Teda pokud jsem správně pochopil, že rezervoár co chceš vkládat máš už doma. Já ten svůj používam v běžném životě, pak na kolo když potřebuju malý stěhovák a pak taky na pěší turistiku a v zimě na lyže. Mám ho skoro tři roky a je jak novej. Tyhle ba?ohy jsou konstrukčně dobře vyřešený, všude spousta kapes, prostě máš přehled. Do toho svojeho v pohodě zbalím věci na několik dnů.

          0 0
        • kovar  

          v tom případě bys mohl zauvažovat i o Camelbak Ventoux – vypadá, že má také dobře odvětrané záda

          0 0
          • Lister  

            Nebo to už přímo Transalp, ten se mi moooc líbí, ale ta cena. Ale přijde mi, že šli s celanama na příští rok trochu dolů.

            0 0
            • MARIN  

              tak to uz je zase preeeedrazeny a navic tyhle batohy od Camelu se mi nejak nelibi na rozdil od tech mensich cyklo, ktery taky vlastnim.

              0 0
        • JohnLee  

          Tak do tehle ceny se vejde Deuter Bike L,v Hudy za cca 1700,– a ma vse co chces.

          http://hudy.cz/…/CH70006.jpg

          PS: Sam ho mam a jsem spokojenej

          0 0
          • JohnLee  

            Az na ty popruhy,ty odepinaci nejsou…co si ja pamatuju tak to mel kdysi muj Scott,ale to je uz skoro 10 let…

            0 0
          • Lister  

            Ten vypadá moc pěkně. Nešli náhodou s cenama dost dolů, protože když jsem kupoval já ten svůj tak nejlevnější jejich cykloby?oh začínal až nad dvěma tisícema. Kam se tam strká ta helma??

            0 0
            • blue  

              helma se nikam nestrka, helma je na hlave :-)))

              0 0
              • Lister  

                Pořád?? Pokud jedeš tak určitě, ale jsou i situace kdy ji tam bouchnu( dojedu někam na kole a dál jdu pěšky). Mně to fakt zajímá jak to funguje. Pokud se nepletu tak jeden batoh Deuter mněl celo krytou přihrádku, ale tady to vypadá, že se od někud vysunou nějaké popruhy a tím se to zajistí.

                0 0
                • sraldo lattrinny  

                  Má tam sí?ku do který strčíš nejenom škopek ale v podstatě téměř cokoliv (zámek,bundu).

                  0 0
            • JohnLee  

              Ten popruh na uchycenio helmy je ukryty v kapsicce na zip…stejne tak i plastenka…je to dost vychytanej batoh…

              0 0
          • MARIN  

            Tak se skocim v blizke dobe mrknout do Hudy a zkouknu Bike I a Superbike L a S

            0 0
        • Glum  

          Po uprave ceny jednoznacne Deuter Superbike L. Jediny co nesplnuje, ze nema odepinaci popruhy. Mam ho ctyri roky, vozim ho prakticky denne a je perfektni.

          0 0
    • kovar  

      jako příznivec batohů, které se minimálně dotýkají zad a jsou tudíž výborně odvětrané, jsem si chtěl koupit Doldy Zion v Hudy Sportu, ale prý vyrobce nebyl schopen dodat to barevné provedení, co jsem chtěl, tak jsem opět šel do VAPE 21 litrů, má to vše, co požaduješ, cena nějak kolem 800,– Většinou verze tohoto batohu jsou ale bez pláštěnky, já jsem sehnal verzi s pláštěnkou (ve venkovní kapse dole na dně) a přitom cena stejná.

      0 0
      • MARIN  

        ted jsem koukal na ten VAPE 21 – je u nej moznost vlozeni rezervoaru (ma vyvohy na hadicku), odepinaci popruhy,poutko na blikacku a uchyt na prilbu mi z obrazku taky neni moc jasny.

        0 0
        • kovar  

          aha, tak oboje odepínací popruhy to nemá, jsou tam natrvalo. JAkýsi úchyt na přilbu to má, ale netestoval jsem. Jsou verze bez i s kapsou na pytel a dirou na hadičku. POutko na blikačku tam je. JAk říkám, viděl jsem několik verzí tohoto batohu (VAPE 21), na jejich webu mají nedostatečné informace.

          0 0
          • MARIN  

            Skoda ze nemaji vic info. To neodpinani popruhu by mi dost vadilo. Tak se holt poohlidnu po jinem.

            0 0
            • Lišák  

              Prsák se dá protáhnout tam a z5 pod popruhem přišitým k výstelce a bederák ohnout dozadu, protáhnout nějakým úchytem a sepnout. Nevim jak na tomto batohu-sem se na to nedival, ale myslim, že to jde na všech. Sam to tak dělám na 3 báglech, který používám. Nijak to při běžným nošení nepřekáží.

              0 0
              • MARIN  

                Jo jo to ze jdou popruhy takhle ruzne poschovavat vim lae kdyz uz vybiram neco noveho tak si proste VYBIRAM abych byl spokojenej za 2000,– snad na to proboha mam pravo :)

                0 0
    • sraldo lattrinny  

      Dávám hlas pro Doldy Zion 23.

      0 0
      • Jester  

        Mám Zion, ale už bych do něho nešel. Resp. nešel bych do žádného batohu, který má vzadu sí?ku. Proč?

        1. stejně se pod ním potíš. Nemáš sice celý záda mokrý, ale o to víc místa, kde se batoh dotýká zad.
        2. menší prostor – batohy jsou prohnuté a málo se do nich vleze. Na kolo mi to až tak nevadí, ale na civil je to málo.
        3. hůř sedí na zádech

        Ale vše je subjektivní.

        0 0
    • JT  

      co se třeba podívat po ňákým pořádným batohu jako třeba Karrimor Hydro 20…mám s ním jenom tu nejlepší zkušenost jak na kole tak třeba na běžky a.....

      0 0
      • pos3k  

        Hele nekrajchnul uz Karrimor? K puv. otazce: jezdim batoh deuter (nejlepsi batohy podle me) a kejmla Source

        0 0
        • MaPa  

          Kterýho Source – Vector nebo něco většího?

          0 0
          • max_brod  

            vozim source vectora a zda se mi pomerne podarenej – 10l, vnitrni prostor clenenej – spousta kapes, takze zadnej chaos v tom, co tam clovek da, odnimatelna prezka na klice, dve vnejsi kapsy sitovy na bocich, dve maly na viku, soucasti je plastenka v kapse pod vikem, 3l camel v cene, uchyty na hadicku na popruzich + nejakej dokovaci na naustek, pevny zada – je tam nejaka tvrda vlozka, takze se nevybouli, kdyz je plnej, smerem do zad, odnimatelnej bederni pas, stejne tak hrudni pasek, prilbu das zepredu pod gumu, reflexni obdelnicky a poutko na blikacku to ma taky – cena aktualne 1890 v hudy (6%sleva studentici), vaha pravda vetsi, nicmene se mi libi a slouzi dobre… http://www.hudy.cz/det.asp?… http://www.hudy.cz/det.asp?…

            0 0
            • MaPa  

              Cena možná, ale už ho tam dva měsíce nemaj (po celý Praze) a poslední dobou se tvářej že celou zimu mít nebudou…

              0 0
          • pos3k  

            ten vetsi na 3l vak

            0 0
            • pos3k  

              a to je samo Vector :-) jinak ten batoh bych podruhy nekoupil.ten zadovej system se mi nece zvyknout ne a ne.Zlatej deuter transalpine 30L, o nem skoro nevim.

              0 0
              • MaPa  

                Myslel jsem že je tam udělanej takovej odvětrávací tunel? A nesedí ti prázdnej nebo plnej (myslim tim věcí, pití je samozřejmost)? Díky

                0 0
                • pos3k  

                  nesedi mi kdyz je plnej..tlaci me spodek batohu..zrovna ta konstrukce na sitku…zadum se ulevilo az kdyz jsem cucal a cucal…

                  0 0
                  • pos3k  

                    jinak co jsem psal kdysi v jinem threadu ktery zalozila evka:

                    No jestli si z Phy a zasla si jen do jedne prodejny tak neves hlavu. Kecaj.Ja takhle shanel pred tremi mesici tez batozinu (tu vetsi 3l)a prosel jsem vsechny prodejny Hudy v Pze.Ten spinner tam mely casto ten muj nee a kdyz taky tak byl v zelene a ne v sede barve.ptal jsem se jestli ho nemaji nekde zasitej…vubec to je posledni..taky jsem ho chtel a mam taky ten zelenej…na sklade uz nejsou a neprijdou… Byl jsem skoro nalomenej vzit toho vyblityho zelenyho, a pak jsem vyzkousel jeste jednu prodejnu atam byl povesen ten muj vysneny sedivak.Koupil jsem ho a mel chut jit zpatky do predesle prodejny a ironicky rict tomu prodavaci ze je fakt blbej ze si koupil ten zelenej kdyz ho v jine prodejne hudy maji v sede barve.Proste mu rict ze je kreten a at neklame zakazniky.Treba tim ze ma doma kejmla :-))

                    0 0
                    • McBlacky  

                      staff v Hudy je někdy hodně zvláštní, jejich hláška „tohle si kupte to je super, sám to mám a já bych si krám nekoupil“ mě docela vytáčí :-)

                      0 0
                      • enjoy  

                        pockej,ale tohle slysim skoro vsude:-).a nejlepsi je veticka hm,mate dobry vkus,to se pozna.:-).ja vim ze mam,ale takhle mi do zadku list nemusej

                        0 0
                    • enjoy  

                      nezlob se,ale on nebyl blbej,on byl jenom vychcanej obchodnik:-)

                      0 0
                    • MaPa  

                      // Jinak // jsem to napsal: nemaj ho po celý Praze, tzn.: obtelefonoval jsem až na jednu vyjímku celou Phu :-). Bohužel znám Hudy. A taky vím, že na informaci, že bude až na jaře se taky nemůžu spolehnout, protože oni na těch svých pokladno-terminálech vidí jen objednávky na příští měsíc (a tam věřím že to asi není)…

                      0 0
                      • pos3k  

                        a kdyz objednas pres net?

                        0 0
                        • MaPa  

                          Už při zadávání se objeví že ho nemaj. A když jsem jim zkusil napsat (maj tam na to takový pěkný okýnko) tak mi nikdy neodpověděli. Tak radši obvolávám jednotlivý prodejny…

                          0 0
                  • max_brod  

                    tak to je blbe… kdyz si kupuju batoh, tak si ho na miste vycpu necim z obchodu (nejcasteji lana, co tam prodavaji) zatim mi to dovolili vsude… v holanovi, hudym i v alpinovi a nejakou dobu s tim po obchode chodim… ostatne, at si me uzijou, kdyz za to chteji dva litry… ve vysledku chci rict, ze na mych zadech sedi, coz ovsem asi bude individualni zalezitost… :-P

                    0 0
                    • Lister  

                      To je snad samozřejmost. Když jsem kupoval krosnu tak jsem si jinechal naplnit a pak s ní po krámě pobíhal asi dvacet minut.

                      0 0
                      • max_brod  

                        pos3k si stezoval, ze ho tlaci spodek batohu, kdyz je plnej, na coz prave mohl podle me prijit uz v obchode… takze to vypada, ze to neni samozrejmost vzdycky… ledaze by to bylo jinak…

                        0 0
                        • Lister  

                          Jasně já vím na co si stěžoval. Pokud někdo neozkouší a pak mu to nesedí tak už si dá příště velkýho majzla. Já spíš myslel, že by to měla být samozřejmost, že ti to umožní. Pokud by nechtěli tak se otočím a mažu rychle pryč a už mě tam neuvidí.

                          0 0
                          • pos3k  

                            No ja ho naplnil vecma s civilniho baglu a bylo to v pohode, ale vak se mi tam nejak nepodarilo naplnit vodou :-( Ono nacepovat 3 litry do neceho co kupuju neni zrovna idealni pro prodejce.A co je nemozny, tak si vzit batoh a projet se s nim.Batoh sedi jinak ve stoje (dobre), v testovacim predklonu (dobre)a na kole (plnej hur) :-( je pravda ze mam vespodu batohu pumpu a svitilnu, takze to muze mit na svedomi..zkusim to nejak prestelovat..ale az nekde v lete kdy vyjedu s plnou polni :-)

                            0 0
                            • pos3k  

                              tak doplnim: radeji vozim deutera transalpine, do nej vak + spostu zbytecnosti (a bagl je poloprazdnej), jen snad ze je trosku od soli :-)

                              0 0
    • notakale  

      Zajimalo by me, jestli ty cyklisticke batohy jsou delane tak ze z nich ani po dlouhe dobe neboli zada? Ja kdyz jedu s obycejnym batohem bez nejakych vyztuh, takze vsechna vaha se nazklada smerem na dno, tak pri vaze batohu 4kg je to uz pri 3 hodinove jizde utrpeni..

      0 0
    • MARIN  

      Po vyberu jsem napsal jeziskovi o Deuter Superbike S za 2150,– http://www.deuter.com/…_content.php?…

      0 0
      • kuprt  

        Ach jo batoh, ach jo boty, ach jo nerozhodnej člověk. Heeléé jakej takovejhle batoh v tomto roce??? Přemýšlím na tomhle www.sambarsport.cz/…ldy-zion-23/ nebo tomhle ehudy.cz/Good­sDetail_LS.as­p?nDepartmentID=199&nGo­odsID=676&nLan­guageID=1 ale ten nevim jak se moc hodí na kolo. Předtim jsem ještě viděl batoh podobný tomuhle s cenou do 1500 ehudy.cz/Go­odsDetail_LS.as­p?nDepartmentID=206&nGo­odsID=651&nLan­guageID=1 ale bohužel než jsem se rozhopal tak je fuč. potřebuju batoh na cykloturistiku a ještě abych snim mohl dochodit školu pak už jen na kolo do 1500kč. nějakej dobrej poradit si nechám vždy ale musí nějak vypadat.

        0 0
        • pos3k  

          batohy pro cyklistiku jsou od deuteru zde (pripadne si navol jazyk a produkty -bike) www.deuter.com/…_content.php?… vsechny jsou i do civilu pouzitelne. S baglem od deuteru jsem nejvic spokojen (doldy, vape atd mi brzo odesly, transapline pres 2 roky bez poskozeni slouzi denne pres 2 roky). nevim odkud jsi, zda jsi v dosahu hudy atd. neni nad to vyzkouset jednotlive systemy (jak pise jinde, me se nejvice osvedcil airstripes system, mozna horsi odvod potu nez u sitky, ale lip drzi na zadech, u aircomfortu jsem se stejne zpotil), jestli nemas limit tak ber z rady transalpine (25,30 litru) nebo SuperBike (S,L)

          0 0
    • Venda  

      Nejlepší je od Doldy. Konkrétně model Hike. Vybereš si velikost a ten nejmenší (myslím, že 20l) stojí kolem 900 Kč.

      0 0
      • kuprt  

        Neni nějak až moc vysoký. tohodle jsem se bál právě u deuter speed line 20, že je vysoký a užší a mohl by se vrklad na zádech při šlapání.

        0 0
        • Venda  

          Má kvalitní popruh kolem pasu, takže se dá pěkně stáhnout. To musíš vyzkoušet v prodejně. Já mám 37l a když ho nemám úplně plnej, tak se mně s ním jezdí dobře. Pokud je plnej, tak nemůžu s helmou pořádně zaklonit hlavu. Ale mám ho přeci jenom skoro 2× větší než chceš ty. Vyzkušej a uvidíš, maj ho všude.

          0 0
    • enjoy  

      ani to nevis,ale mluvis o VAPE.ten s plastovou vyjimatelnou kostrou. muzu vrele doporucit.ma nejlepsi odvetrani co jsem videl a to se cenni.zadna parodie s wind tunelala a podobnyma nesmyslama.

      0 0
      • pos3k  

        ted si zmatnul, ma tam spesl otvor pro rezervoar? bych rekl ze nee

        0 0
        • enjoy  

          treba novej model uz ma:-)).no ja ho tam teda nemam,ale stejne vozim flasku + druhou petku na doplneni v batohu.je to stejne pohodlny.

          0 0
          • pos3k  

            me se neosvedcil (cca 3–4 roky zpetne) a sel o dum dal, pac jsem ho potreboval i do civilu (skoly). A potreboval jsem tahat dost a4 sesitu, folii a svacu (to vybouleni mi tam delalo s vecma bordel.

            0 0
            • enjoy  

              ja ho prave pouzivam na vsechno a to celkem hodne.kostra jde vyndat:-) vetsinou jsem takovej,ze si nic nekoupim 2×,ale tenhle batoh je snad nenahraditelnej­.ikdyz je strasne jednoduchej a neni nijak zvlast vychytanej.

              0 0
              • enrico  

                :-))))))))))))) CIAO hoši najlepší batoh je žiadny batoh! ps:zajtra to ide:-) expres

                0 0
                • enjoy  

                  KECAS?!!:-).parada! a brzy ho uvidis v bile s modrymi napisy v temer autentickem provedeni:-)

                  0 0
    • kuprt  

      Se mnou je to hrozný ani ženská by semnou nevydržela vybírat : )) Mě se od toho Deuter vzhledově páčí snad jen ten speed lite 20 a pak funkčně a vzhledově cross air ten my už ale nesedí cenou. Potom ještě co si my dal tu adresu tak jsem se zasek u Hydro EXP 12 toby mohla být zajímavá volba ale zase jsem ho nenašel v hudy : // V hudy jsem byl v Bolce a to asi 1min než jsem se podíval kolem sebe na tu spoustu batohů a hned jsem vzal zpátečku. A je to dilema ten kross air se my líbý a ten držák na přilbu se my taky dost šikne teda spíš na bundu ale to se počítá. Pak ten hydro EXP 12 my připadá šikovnej a taky pěknej. no a speed lite 20 vidim v hudy nejlepší cenou a vzhledem k ceně. A pak je tu teda Doldy značka která sice nikoho nenadchne, barvy taky nic moc ale cena tu bych pusinkoval : )) Tady je zas ten, který jsem měl vybrán původně zion 23 a pak ten hide 20 u něho mi připadá že fotka je stejná jako u hide 30. Za ty barvy bych je kop ten zion 23 jsem měl už skoro objednaný, když tu náhle zkřový vyskočil paragán teda ehm ta černo šedá se ve výběru projevila jako tmavě modrá a černá. A moje první rozhodnutí bylo Wasabi S21. Ach bože tak překrásný batoh si stvořil funčně též dokonalý, cenový jak by smet. Co si my to jen provet jakto že já ušmudlaný kluk z malého městečka ho nikde nemůžu v ČR sehnat. Satanáš ať zatuto krutou ránu usmaží v pekle!!! Tak co kterej byste braly vy??? Škoda že už nemůžu přidat hlasování : //

      0 0
      • kuprt  

        Satanáš ať zatuto krutou ránu tě usmaží v pekle!!! A sorry za chybějící čárky : )) Taky promiňte, že je to zbytečně dlouhý.

        0 0
      • pos3k  

        zajed do mesta :-)

        0 0
      • MARIN  

        Mam pres rok Deuter SuperbikeS byl tenkrat ve sleve. Batoh jsem byl v praglu vybirat s polovickou a ta z toho byla na infarkt. Pouzivam ho temer kazdodenne: do prace na svacu,papiry atd.; bezky, tury, kolo, mensi nakupy a zatim nenese zadne znamky pouzivani narozdil od predeslych Doldy(zacala se parat tkanina okolo zipu a ta pak prekazela zipu) a Northland (odparany popruh-uspesne vyreklamovano ale behem mesice opakovani, pak uz jsem to sam poradne prisil), ktere se zacaly parat uz po pul roce.

        0 0
    • kuprt  

      Tak jinak rozhodl jsem se pro deuter ale teť nevim jestli Cross bike a nebo Hydro EXP 12 u něho by mě ale zajímalo jak se tam přidělává ta helma??? je tam v popisku možnost přichycení helmy ale nějak nevim jak to jako fachá

      0 0
      • MARIN  

        Cyklo batohy Deuter u kterych neni videt uchyt na prilbu ho maji schovany v male kapsicce pod zipem. Je to sitovy´kus se dvema karabinkama ktere se prichyti za poutka v horni casti batohu a pod to se da prolba pripadne neco jineho.

        0 0
    • scret  

      Jedine Deuter Transalpine 25L!!! 30litrova verze je jeden z nejlepsich baglu ktery se vubec delaj!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.