• Matts.

    Dnes ráno 7:00 –1 stupeň, naplno som využil zimné doplnky. Teplejšie už asi veľmi nebude. Ešte že máme materiály, v ktorých sa dá v pohode jazdi? aj pri takýchto teplotách.

    0 0
    • sraldo lattrinny  

      Vysočina ráno –3 plná zimní výbava.

      0 0
      • Jogador  

        Nevim jestli to dobře fungovalo, ale v Praze na spořilově na D1 na tom ukazateli v 8 ráno to ukazovalo –1

        0 0
        • jakub  

          buuu asi sem dojezdil, zadny zimni dooplnky totiz nemam a je treba taky trosku vylepsit lyze…, ale este se to da, letosni podzim je zatim nadhernej, ve skalach se slunickem a zloutnoucim listim, ja a muj RBisek – nadhera fakt sem letos nadsenej

          0 0
    • mosquito  

      odpoledne 7 stupnu, byl jsem nabalenej ale kosa jako das :o/ musime si hold zvykat ze uz neni leto :))

      0 0
    • Daf  

      No jo vcera jsem take vyrazil v zimnim. Uplne jsem zapomnel o kolik ty hadry cloveka zpomalej :(

      0 0
    • MARIN  

      Taky jsem vcera v 15:00–8stC vyrazil v zimnim a byl jsem za to pri navratu v 18:00 a 3stC hooodne rad. Dneska uz si ale pod prilbu misto satku vemu cepici at mam schovany i plachtaky :)

      0 0
      • cert  

        Brrr dnes ráno v ostravě pod nulou, zítra beru pořádnou ušanku a rukavice.

        0 0
        • aku  

          Jo jo bylo to huste, jedina vec co mi chybi jsou navleky na tretry a bylo to rano poznat :(

          0 0
    • peg  

      To v Jihlavě ma Hosáku je teploměr a tam dneska bylo 113 nad nulou. Ale podle toho se nedá řídit ten už 5 let ukazuje podobné hodnoty. V létě tam bylo i –32. Rekordní teploty tam byly –54 a +142.

      0 0
    • Matts.  

      Dnes ráno B.Bystrica –4, výšlap 4 km dlhé stúpanie, zjazd dolu ako v mrazničke. Zajtra ráno to asi lepšie nebude, ale je super čistý vzduch, nádherné výhľady.

      0 0
    • TinkTink  

      Dnes u Zlina –4…do skoly jsem si poprvy musel pustit topeni…hnus…ale to je jedno…na bajka se diky skole stejne ted budu dostavat tak 2× tydne max…

      0 0
      • McBlacky  

        mě to teda 2× týdně v téhle a větší kose úplně stačí… víc fakt nemusím

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.