• TinkTink

    Nevite jestli je zadni stavba u LRS 04 uz sirsi v miste pruchodu plaste nez u LRS 03? :)…Ja to ted nemam kde zmerit…

    0 0
    • Otto  

      Nechceš to rozvést :o) ; ve slevě jsem viděl LRS za docela pěkné ceny…tak teď nevím.

      0 0
    • kovar  

      nevím, ale 2,3 pláš? (MAxxis Ignitor) mi tam sice vlezl (stavba LRS 04) – z každé strany pár mm mezera, ale na nerovnostech škrkaly boční špunty o vzpěry nahoře. TAkže 2,3 je na tu stavbu 04 také moc.

      0 0
      • McBlacky  

        se pak nedivte když vám to křupe a ohýbá se to, si dokážu představit proč a na jaký brutály tam dáváte tak široký pláště :-)

        0 0
        • blue  

          sirokej plast nema s brutalama nic spolecnyho… si ho zkus nekdy dat napevnaka, jestli se ti vejde do zadni stavby a uvidis ten rozdil :-)

          0 0
    • Andrzej  

      a kde ti to prasklo? ja mam lrs 04 asi mesic, a uz mam pridrenou zadni stavbu(nahore od boku plaste), asi do hloubky 2mm steny trubky, tak to tam je celkem zeslabene, doufam ze to nemas praskle nekde pobliz plast Mofo DH 2,35´´ p.s. jak dlouho myslis, ze budou reklamovat tlumic?(asi vis, o jaky problem jde..)

      0 0
      • jakub  

        COZE ?????? 2 mm to snad nee

        0 0
      • TinkTink  

        Tak to bych chtel videt…2mm jsou asi sila steny trubky, takze bud to mas probrouseny durch nebo nevim…

        Prasklo mi to tam, kde ti to plast neprebrousi…

        Mofo v Meride…hmmm…DH…h­mmm…

        Tlumic – zalezi na prodejci… :)

        0 0
        • Andrzej  

          ta hloubka toho dulku jde dost blbe odhadnout,ale myslim, ze dovnitr trubky uz to fakt asi nebude uz moc daleko :( nejezdim zadne DH, ten plast proste super zabiral,dobre brzdil, bocni zuby tam taky nebyly na skodu(az do tedka) a byl sem na neho zvykly ze stareho kola, necekal jsem, ze bude sirsi nez ten Dynomite co tam davaji original…

          0 0
      • jakub  

        jeste bok plase ti to prodrel… nechapu

        0 0
        • jakub  

          mas asi docela silny nohy – si musel brzdit i do kopce jak svina

          0 0
        • Andrzej  

          no, blbe sem se vyjadril, ne bok plaste, ale bocni zuby vzorku plaste, uz jsem je ostrihal…

          0 0
    • TinkTink  

      Tak panove…co je todle za zadni stavbu – ja to vydedukoval na 03… :o))

      http://tink.wz.cz/…7/index.html

      Muzete mi to potvrdit ci vyvratit? :)…fotky jsou nic moc, ale pomalu jsem tu usnul, tak jsem rad, ze jsem to zvladl aspon takhle :)

      0 0
      • fousac  

        ze by 2003SE??? (second edition) ta dira u ktery to praska je o neco mensi… (bez zaruky… okoukano z Otakova kola)

        0 0
        • TinkTink  

          Hmm…uvidi se … dam tam pevnostni srouby a melo by to teoreticky vydrzet aspon 3500km…teoretic­ky :)

          0 0
      • JanSolar  

        2003. Prdne znova.

        0 0
        • jakub  

          vycerpavajici ((((-:

          0 0
        • TinkTink  

          To neni tak jisty…mame teorii, ze kdyz tam dam pevnostni srouby do ty zadni stavby misto tech shitu co tam jsou normalne, tak by to melo udrzet…minimalne o chvili dyl…no…uvidi se :)

          0 0
          • enjoy  

            no pockej a tam jako nejsou?:-)) i na blbym skejtu jsem mel od vyroby pevnostni srouby:-)

            0 0
            • TinkTink  

              No samozrejme ze nejsou..nikde tam nejsou…ty u hlavniho cepu jsou standartni M5×30…akorat nerez…coz je to hlavni – ja to vymenim v pondeli nebo v utery…dneska se mi to nechtelo jet kupovat :)

              No a jeste bych mel vymenit jedno lozisko…to nebylo soucasti zadni stavby, tak jsem jim ho ani neposilal…ale zas tak drahy to imho nebude…(snad…musim najit kde tu prodavaj ZKL…SKF bude asi fakt drazsi :-D)

              0 0
              • enjoy  

                asi fakt bude:-) ja mam zrovna jednu takovou prodejnu na dohled:-)

                0 0
                • TinkTink  

                  Hmm…asi si zalozim novej thread…pac fakt nevim kde u Zlina je prodejna ZKL…o nejblizsi vim v Brne…a to uz si muzu rovnou koupit SKF :-D

                  0 0
                  • Otto  

                    V Prstném u sýpky(naproti Sparu) je prodejna ložisek, měli by tam mít snad vše.Aspoň když něco tam sháním, nabízí mi ZKL i SKF

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Hmm…nekdy tam musim skocit…potrebuju lozisko do ty zadni stavby…

                      0 0
      • lubos  

        2003

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.