Koupit Scott-Elite Racing za 29.000?

6 nepřečtených
  • never

    Mám možnost koupit Scotta za cenu o 7tis nižší.mám 110Kg, zvládne to ten rám, nebo mi doporučíte něco jiného?Dietu nedoporučujte.

    0 0
    • pit  

      Kupoval som ho v 11/2003 (model 2004), pomenil som na predajni niektore komponenty (vid recenzia) a som zatial velmi spokojny. Ale na 110 kg ?…to teda neviem, ja mam 75 :-)

      0 0
    • Jenda  

      uprimne receno si myslim ze ten ram pod tebou nevydrzi:-( ale jde o to jak moc na tom budes dovadet, spis bych volil neco urcenyho jako pevnej freeride nebo tak nejak. Ale se scottem nemam osobni zkusenost takze je mozny ze praskat nebude. Kadopadne me ramy pri mejch 85 praskaj pomerne caasto:-(

      0 0
      • Volf  

        No každej rám by měl být dimenzovám min. na násobek přetížení / za normální váhu se považuje cca 75 kg /. Jediný omezení jsem se o kterém jsem četl bylo u silničních časovkářských kol, kde psaly, že jsou opravdu na 70 kg.

        0 0
        • Jenda  

          to asi jo jenze zavisi hlavne na zpusobu jizdy! Dalsi vec je ze i profici najezdi v terenu v podstate stejne kilometru jako aktivnejsi hobik a profici maj kazdou sezonu ten ram novej (jasne ze kvuli sponzorum ale preci jenom jak dlouho by jim vydrzel?:-)

          0 0
          • Thorn  

            KONA robi seriu „Clydesdale“ (napr. model Hoss), co je decentne pomenovanie pre ludi nad tych 110 kg. Je to XC bike, ale viditelne pevnejsi a robustnejsi, co sa vsetkych komponentov tyka. Nad tym si neuvazoval? Hoss Dee-Lux vyjde na 32000 Kc.

            Napr tu: http://www.kona.cz/2k5_kolo.php

            Tam to sice vyzera ako freeride bike, ale v USA su to biky vyslovene pre tazsich XC jazdcov (aj tabulka urcenia tomu zodpoveda).

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.