• RUMcajs

    Tenhel měsíc kupuju Hayes HFX9 a příští chci nějaké kvalitní ráfky. 1Ks na FR – hlavně a? vydrží 1Ks na lehké XC – hlavně a? moc neváží

    • odpovídající dráty

    Jo, a mělo by to stát tak asi do 2000Kč/ks

    Co doporučíte?

    0 0
    • Tomcat  

      FR AlexRims Sunrims Vuelta

      XC Alexrims Ritchey Vuelta

      Model si už vyber sám, třeba podle vzhledu nebo barvy, špatnej model nedělaj a do 2000/1ks (jeden ráfek se vejdeš).

      0 0
    • Smazaný účet  

      Do 2000,– Kč se vejdeš i do Mavicu nebo DT.

      měj se.

      0 0
      • Tomcat  

        Zaponěl si dodat, že ten Mavic myslíš na XC, protože u FR, ujel jaksi firmě Mavic vlak. Nebo si myslíš, že bezdušáky, 28 špejlí a 26mm širokej ráfek, co furt se snažej tlačit je na FR? Mavic při porovnání cena/výkon na FR nic moc( není to na FR) nebo moc drahej. Teda spíš nic. Ale to DT je super pro všechny a? žiletkáře nebo J.Bendery a podobný.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nerek bych, ze jim ujel vlak. Jen plnej pozadavky zavodniku na lehky vypleteny kola. Jenze tady se bavime o samotnych rafcich a u tech maj problem snad jen s cenama :(

          0 0
        • Smazaný účet  

          Pravda, myslel jsem XC. Jinak by mě zajímalo jestli má někdo zkušenost s ráfkem DT.

          Měj se.

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Sem si nechaval delat draty na miru a vysel me jeden pres deset korun. To sem si myslel jak je to drahy. A koukam, ze ty mas horni hranici 2000Kc za drat. To jsem zabar. Uz chapu co je na tech kolech tak drahyho. Vyplety :)

      No nic:)

      Jestli chces na FR dobrej pomer cena/vykon tak DM24. Nebo pak Sunrims Doubletrack…atd.

      0 0
      • carmine  

        Davam hlas pro Alex DM-24. Vydrzej a moc nestojej(necelych 500/ks).

        0 0
        •  

          hele taky o nich uvažuju, ale docela mi hlava nebere jak se tam vlezou brzdový špalky, jelikož teď mam rafky dm18 (vnější rozměr 24 a něco) a dm 24 maj myslim 32 mm, vejdou se tam špalky na véčka?

          0 0
          • Pavlos  

            Tak kupis kotouce:)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja myslel, ze se spalky montujou na brzdovy celisti ? Kam jako vlezou? Brzdna plocha tam je jestli ti jde o tohle. Nebo jestli myslis, ze by jsi mel moc roztazeny Vecka, tak si prohodis podlozky pod spalkama. Vysvetli mi prosim. Dik.

            0 0
            •  

              no právě o to mi jde, maj obráběný plochy pro špalky, no a jde o to, jestli se vejdou do čelistí špalky, takže jak si už řekl prohodit podložky, no mě to sice napadlo ale říkla sme si jestli to bude fungovat

              0 0
      • TinkTink  

        Hele…a co takhle MAMMOTH ci jak se ta krava pise…fakt vypada huste :)..

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No ja je vozim, ale ty stary. Prej ty novy nejsou co bejvaly nebo lidi jezdej hustejc :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.