• TinkTink

    Hledal jsem v historii a nic…tak sem :)

    Ma nekdo zkusenosti s timdle rafkem…je pomerne levny…diskovy…

    Nezajimaji me nazory na jiny rigidy…diky :)

    0 0
    • jimmy63  

      mam ho oprenej o zed a koukam ne nej:)..zatim muzu rict jen to,ze je bez samolepek:)

      0 0
    • pavelr  

      Včera jsem si je koupil. Zkušenosti s nimi nemám tudíž žádné.

      0 0
    • vratan  

      jazdil som ho asi dva roky – v podstate spokojnost. dobra cena aj hmotnost. nemal tendenciu sa rozcentrovavat a zrovna som ho nesetril. nevyhodou su makke boky, dost lahko sa prehybali. vzdy sa to vsak ta narovnat a na diskovych rafikoch nejake nerovnosti velmi nevadia. Jeden som zrusil vlastnou vinou a druhy mi po cca 4000 km praskol v zvare. za tie prachy solidny rafik. druhy som vsak uz do neho nesiel. bral som mavic 219.

      0 0
      • TinkTink  

        Hmm…probybaly se v dusledku sutru na ceste nebo podhustenych plastu? (jako jak moc lehce to jde prohnout :)) )

        0 0
    • pit  

      Mam ho na biku od vyroby, zatial cca 1300 km po horach, iba raz som ich docentroval po cca 200 km ked si sadol vyplet a odvtedy o nich neviem…

      0 0
    • TinkTink  

      No…tak uz je mam na bajku, takze se uvidi :o)…

      Akorat uz ted mam prvni zadrhel…do ted jsem mel uz hodne dlouho jenom Mavicy nebo Remerx Jumbo…vsude plaste v pohode, ale sem jsem musel pouzit mydlo, aby plaste nehazely…takze docela blby, ale zas to staci udelat imho jednou, takze pohoda…za ty prachy…

      Takze se uvidi :)

      0 0
      • Cipan  

        pak dej vědět až je trošku otestuješ, taky o nich uvažuju

        0 0
        • TinkTink  

          Zatim neco malo pres 200km a nic jsem zatim neresil…uvidime za rok :)

          0 0
          • marapara  

            Vozím ho něco málo přes 2 roky na zadním kole, špice DT Swiss, nába DT Cerit, kotouče Avid CPS. Najeto nevím, tipnu 18000 km, bez problémů, nešetřím jej.

            Asi 2× jsem jej nechával docentrovávat za 2 roky a to jej nijak nešetřím, spíš naopak.

            Teď o víkendu jsem si všiml, že začíná praskat u některých kalíšků. Takže příští sezonu pudu asi do nového Je to dle mého usouzení celkem slušný ráfek za dobrou cenu.

            0 0
    • vlk  

      no právě také o něm uvažuji napředek.Buď rigida taurus disc či rigida zac 2000 disc.Napište prosím své zkušenosti po vašem delším používání. Co tím myslíte, že jste museli použít mýdlo, vždyď toto nejsou bezdušové ráfky ne?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.