• mosquito

    to snad neni pravda, vcera 6tej defekt za necelej mesic … to je fakt zoufala situace (4× na skladacce ve meste + 2× bike lesni cesty – celkem asi 800km) ALE POKAZDE KUA STREP .. proc ti lidi museji rozbijet sklinky tam kde jezdi cyklisti ?! to fakt nechapu

    0 0
    • Katka  

      Proč je vůbec musí rozbíjet?????????­???????

      0 0
    • Quake 9.0  

      Z ověřených zdrojů vím, že střepy sypou na cesty majitelé pozemků schválně…

      0 0
      • jimmy63  

        kam se na me hrabes:)!!ja pri Tour de Brdy na 40 km pichnul celkem 4×!!takhle moralne na dne sem jeste snad nebyl!!

        0 0
        • biker007  

          tos dokonce prekonal muj „rekord“ z lonsky Plzensky 50-ky:). tam sem mel 3 defekty na 45km.. ale povolenej zamek sedlovky k tomu, takze si me vlastne jen dorovnal.. musis se vic snazit, nerikej ze ten patej defekt nebyl v tvejch silach:))!

          0 0
          • jimmy63  

            no,tak te hold trumfnu-po pravde sem 4× lepil a pak mi dosly flastry a zadni kolo do poslednich 2km nejak meky ale tak vydrzelo i prez noc..takze nevim jestli to byl defekt nebo ne!?tak schvalne-jedes dneska cyklokross??kdo pichne vickrat:)!?

            0 0
            • biker007  

              na cykolokros se jedu podivat jako divak.. mam zalepenou tu ranu pod okem, blbe se to hoji.. mam tam celkem diru.. a na biku sem nesedel poradne 14 dni.. takze zavod na 40 minut by byl moje smrt:) ted resim jestli ject kolmo nebo sockou.. nejak sem se prejedl livancu a nemuzu se hejbat:))

              0 0
              • jimmy63  

                nakonec si to zvladnul:)!!di­ru??co ti s tim ty tyrani provadeli!?

                0 0
            • Rolei  

              To jsem zažil taky jen mi to nevydrželo a musel jsem se vracet vlakem. Jestli jsem píchnul popáté nebo jen něco předtím špatně zalepil jsem tedy radši nezkoumal protože bych akorát rozkopal kolo..nejhorší zážitek na kole :-(

              0 0
        • bikemanx  

          ja na pražské 50 si nezapíchal ani jednou

          0 0
      • vlk  

        včera nás jeden takový hnal z lesa, že prý je to soukromý pozemek, tak jsem ho usadil, že v naší zemi si po lesních cestách mohu jezdit kde chci a jestli je takový drsňák, že a? si tam dá ceduli zákaz vstupu, že budu rád přehlížet jak bude platit pokutu.Naštěstí ztichl.Kdyby dělal problémy tak na něj klidně zavolám policajty a? ho obžalují za omezování osobní svobody.Moje rodina má taky lesy a vždy jsem nadával spíše na to jak se k majitelům chová stát.Vyvlastnění pozemků, zákonné zvětšování pásem pod vedením vysokého napětí atd.Ale někteří majitelé jsou fakt pozemků jsou fakt dost extrémní, to jsem prostě ještě nezažil.

        0 0
        • rock  

          Pozemky jsou kapitola sama pro sebe … na jaře jsem byl na výletě v okolí Náměšti nad Oslavou … v jedné chvíli jedu po báječné stezce lesem po břehu řeky (po tur. značce) a v dalším okamžiku jsem byl uprostřed jakési chatové osady … vlevo chatky, vpravo řeka a mezi tím skalky s tulipány, anglické trávníky a plotky mezi pozemky … naštěstí byl začátek sezóny a nikdo tam nebyl, jinak by mně chataři asi roztrhali na kousky …

          0 0
          • RomanH  

            Neroztrhali, jezdim tama kazdy rok minimalne 1× a pokud se chovas slusne, pozdravis, tak jsou v pohode. Je nutne si uvedomit, ze ty znacky tam byly drive naz chaty a oni mohou byt radi, ze tam vubec tu chatu maji povolenu.

            0 0
          • Milenius  

            :) Tak tohle se mi stalo taky, jedu kolem řeky po cestě, najednou cesta končí a je tráva, tak jedu dál a najednou plot až k řece, tak si řikám, kterej debil to sem postavil a nejednou z chatky vyběhnul chlap se ženskou, co tam prej dělám, že je to soukromej pozemek, tak sem jim to vysvětlil, omluvil se a vykráčel jsem jejich brankou a oni ještě měli plnou hubu keců, přitom tam nic neměli jen starou chatrč a louku

            0 0
          • Meesha  

            jj, tohle je na Nežárce na žluty TZ mezi Lásenicí a Stráží taky. Vyjedes tam tem lidem mezi chatkama. Ale je tam normalne turisticka znacka. Vzdy jedu krokem, pozdravim a zatim nebyl problem. Oploceny to neni a je tam ta TZ, takze bych soudil, ze ty pozemky asi ani nebudou jejich nebo to maj k tomu jako vecny bremeno.

            0 0
    • jihra  

      S tím sklem je to fakt děs – a? už v terénu nebo na cestě. Hlavně na silničce už podvědomě pořád sleduju, jestli se na cestě neválí nějaké sklo. No a na horách po turistických značkách je to někdy také „o hubu“.

      0 0
    • cabbage  

      strepy vetsinou prejizdim bez povsimnuti ale spadnout do nich to bych fuckt nechtel:-/

      0 0
    • rock  

      Střepy u nás nejsou, heč (holt venkov v turisticky neatraktivní oblasti). Ale zato cca 20 defektů od šípků, ostružin a podobného plevele za letošní rok …

      0 0
      • mosquito  

        to mi pripomnelo Chorvatsko … v zivote uz tam nechci kolo – tam je vsude takovych zasr… susenych kytek a bodlaku ze to nema obdoby :o/

        0 0
        • Jenda  

          ale ma:-) v recku jeden borec po prujezdu nejakym bodlakem prestal trny v plasti po dvacatym pocitat:-)

          0 0
        • Volf  

          Mě tam spíš vadil ten ostrej vápenec na hřebenech. Dokonce jsem prořízl pláš?.

          0 0
          • Thidney  

            a to teprv, když se na tom struhadle vyválíš

            0 0
            • mosquito  

              ja na nem spadl a sypal se skoro kolmo podel skaly asi 15m … nechtejte vedet jak sem vypadal – sutry z kolena mi tahaly jeste po pul roce :o/

              ale jinak je tam pekne :))

              0 0
        • o.ndra3  

          Tohle jsem píchnul v Arizoně. Plášť 2,4", Thornproof duše. Ten trn tam byl skoro celej, povytáhnul jsem to, aby bylo vidět, jak je velkej.

          0 0
    • zirafon  

      s defektami som mal velky problem, ked som kupil novy bajk – za mesiac ich bolo asi sest. potom sa ukazalo, ze vsetky boli z vnutornej strany duse. nasledovalo dlhe natahovanie sa s predajcom – lebo defekty neprestavali ani po podlepeni rafiku. uz to vyzeralo, ze som prehral, predajca ma s nadavkami a krikom vyhodil z obchodu s tym, ze som si to cele vymyslel. napokon som ho vystrasil sudnym natahovanim, duse poslali na expertizu a zistilo sa, ze boli dlho skladovane a defekty vznikali unavou materialu. mimochodom, duse boli tusim znacky kenda, a ten neochotny predajca je mr. privara, ktory ma bikeshop v bratislave na vysokej ulici.

      0 0
      • Volf  

        V nejvyšší nouzi jsem nasadil Kendu / asi 5 minut po zavírací době mi ji prodal moc ochotnej prodavač / a nic horšího a těžšího jsem v kole neměl. Nejvíc radosti mi udělala, když jsem ji s velikou úlevou mrsknul do popelnice.

        0 0
      • Pekáček  

        To já měl zas problém se zelenýma Michelinama Sprint se světlým bokem. Plášť prostě postupně prořezával každou duši, 50km a začlo to zvolna ucházet. Byly v něm jaksi zkrácené vlákna co pár centimetrů a ty to dělaly. Reklamaci mi uznali.

        0 0
    • Meesha  

      no, ja sem měl největší problem s Mosquitama. Sundal sem bezproblemové Ralphy, hodil tam na trenink mosquita a během čtyř vyjížděk 3 defekty. Z toho ten posledni v největší bource. Samozřejmě už sem neměl novou duši, takže sem lepil pred zavřenou hospodou na Točný. To uz sem byl tak nasranej, ze sem je tam na mistě chtěl pověsit, rozřezat a upálit! Dojel sem na nich domu a šly…

      0 0
      • cabbage  

        na to si pamatuju;) dobrej sms dialog: cabbage: sem na tocny a je tu sucho. Meesha(o hodinu pozdeji): Ted sem na Tocny mam defekt a silene chcije!

        0 0
    • Kol.ista  

      Tak ja sem si nalil do kazde duse jakysi bordel, kterej kdyz pichnu zaceli tu diru. Fakt super, funguje.

      0 0
      • mdk  

        muzes napsat co konretne si do tych dusi napchal a cito si dal do plna abo jak to …teras to prvy krat pocujem tak vysvetli jak nato

        0 0
        • Kol.ista  

          No je to takova zeleno-modra husta kapalina (ted nevim nazev, mam to v garazi a nechce se mi tam). Vypustis uplne dusi, vysroubujes ventilek a nalijes 100 ml. Pak uz to jenom nafouknes na norm. tlak a jezdis. V pripade defektu jenom klesne tlak a dira se zaceli :-) Parada Akorat to sou gramy navic. Tak necelyho pul kila na obe kola bych rek.

          0 0
          • Misfit  

            a oje podla mna hrozne vela pol kila na obidve kolesa tj 250 gramov koleso to uz si tam mozem dat pancierove vyztuhy

            0 0
            • borda  

              neboj se toho, je toho 120 – 180 ml, podle výrobce. používám v bezdušácích a výborný, fakt to funguje

              0 0
              • quassar  

                Mate nakej napad jak dostat tyhle sr… do dusi s galuskovejma ventilkama?

                0 0
                • lubos  

                  Nektere galuskove ventilky lze odsroubovat, pak neni problem. Nektere ale nemaji tuhle moznost a tam bych to videl jako problem.

                  0 0
                • JSt  

                  borci to delaji tak, ze do duse udelaji diru, nalijou tam ten sajrajt a diru zalepi…

                  0 0
          • MartinXC  

            100ml a 100ml dá dohromady 0,5kg ? To by muselo být olověné … nebo zlaté ;-)

            0 0
            • Kol.ista  

              Skoro pul kila je pro me tak 300 g. Prehanim, to vis. Bankeri, 15 je pro ne 14,5 :-) Kdyby to byla voda, tak je to 200 g na obe, tkze to bude vic kdyz je to hustsi.

              0 0
    • CZiko  

      no já zatím nic… a to jsem po střepech několikrát jezdil:-) byly tam dobré spoty, tak jsem to risknul:-)

      0 0
    • quassar  

      Ja ted pichnul trikrat za dva dny :(((

      0 0
    • Páník  

      ano i taci jsou mezi nami – zrovna jsem pred chvili zazil pozoruhodnou prihodu ve vlaku…si takhle sedim,jeste s par lidma a tu se do vlaku prihrnuli nasi tmavsi spoluobcane.po vypiti zhruba 10 lahvacu otevreli okno a trefovali se prazdnyma flaskama do sloupu kolem trati,dale se bavili plivanim po vagonu a vyluzovanim nejruznejsich zvuku z nejruznejsich telnich otvoru…podotykam,ze nejsem rasista,ale toto bylo skutecne moc:/

      0 0
      • enjoy  

        je to verbes no.vubec se to nestydim rict. ale to mas jeste dobry..,podivej se co se deje u nas na zizkove!clovek aby se bal vyjit na ulici:-D

        0 0
        • jaski  

          typickej zastupce spoluobcanu-nausnicka v uchu a hadry ala 50th cent.no dal radsi uz nic nepisu nebo bych musel pouzit horsi vyrazy.sou to stejne vsechno zm***. kdyz uz sme u toho tak sem neska byl na svihu a zajel sem si takhle v jednom stoupaku ke kraji podivat se na krajinu a najednou slysim rachot.tak kouknu a vidim skodovku bez dveri, oken, haupny, zadniho cela se 4 tmavsima spoluobcanama jak jedou jak prasata nahoru.no potkat je ve sjezdu v zatacce tak sem asi mrtvej.fakt hrozny co delaj.

          0 0
          • rarášek1  

            To byli asi tihle…

            0 0
            • jaski  

              to uz sem taky videl :-D no na ty skodovce byla apson 1/3 karoserie ale myslim ze obsahove vevnitr bylo stejny slozeni…

              0 0
      • Páník  

        jo a jeste pred tim nez jsme vyjeli z hlavaku – z posledniho nastupiste …tam je vedle koleji uz jen takovej chodnicek…na nem sedeli dva borci a slehali si do zil – samo,ze tam ty strikacky nechali.Vy jste na to z Prahy mozna zvykli,ale ja z malomesta na to cumel jak husa do flasky (stejne jako zbytek vlaku)…ja jsem v jejich letech chodil na ryby,bajkoval,cho­dil se psem do lesa…asi jsem divnej:/

        0 0
        • rock  

          Vidíš, o co jsi přišel …

          0 0
          • Páník  

            nikdy neni pozde na to, zacit…az me omrzi skautskej zivot…:)

            0 0
            • Raydowe  

              je to fakt smutne, ja som o rok mladsi ako ty a mam rovnake zaziky z detstva ako ty. Dneska uz su ihriska takmer prazdne, bud to sedi u kompu (ten lepsi pripad), alebo si to dava do seba nejake svinstvo…, ale tesi ma, ze mladych frtanov na biku je celkom dost.:-)

              0 0
        • Smazaný účet  

          Třeba to byli cukrovkáři. ;o)

          0 0
    • JJ  

      Tak dneska sem to po roce taky zvladnul:( Nechapu jak, normalne hustim plaste na 2,5 a ted sme mel na 4 a procvak sem to po doskoku na takovej kaminek. Ze by sjety Tiogy Extreme?

      0 0
    • lubos  

      Uz podruhy v nedeli defekt. Nejprve rozrizlej a znicenej plast a duse, ted mi hrebik prepichnul latexovou dusi.

      0 0
    • madcat  

      my sme dneska jeli na vyjížďku tři a všici tři sme postupně píchli :-))) asi budeme muset ty trny z lesa vysbírat, ale rači ne našima gumama :)) já jedinej sem teda i s tím defektem dojel až dom i se zastávkou ve dvou hospodách – zjistil sem to až v té poslední a to už byl dom jenom cca kilometr :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.