• Seppy

    zdar nevíte nekdo jestli se prodávají nějaký stahovaky na zápěstí? strasne me to štípe kdyz chci dat treba bunnyhop atd.. je to fakt dost velka bolest a ve swisshopu, kde by o tom uz neco meli vedet, mi rekli ze nic takovyho se na bajk nevyrabi, ze jen na sk8 atd.. tak by me zajimalo jestli ma nekdo podobny problemy a jak to resi, nebo jestli to nekde prodavaj… diky…btw obinadlo neradte, chci neco co nasadim a muzu jet

    0 0
    • blue  

      no rozhodne doporucuju nechat to v klidu a vykaslat se na skakani… ta bolest neni asi jen tak pro nic za nic, telo si tim rika, ze neco neni v poradku…

      0 0
      • Seppy  

        ja vim, jenze uz je to podruhy co se mi to stalo, tak si rikam ze tomu chce nak pomoct aby se mi to nepodelavalo furt…

        0 0
        • blue  

          nechat zklidnit a pak posilovat?

          0 0
        • Otto  

          Prodávají se rukavice do posilovny s utahovacím elast. pásem, docela bytelné dělá Harbinger. Nicméně, po chvilce používání (posilovna) jsem to zahodil, protože ti pak nezesílí úchop a stabilizátory polohy dlaně. Je to taková berlička na chvilku.

          0 0
    • vorvan  

      Existuji specialni ortezy z neoprenu a podobnych materialu. Zkus se podivat ve specialkach, kde se prodavaji zdravotnicke a proteticke pomucky. Sam pouzivam neoprenovou na snowboard. Jinak stahovaci obvaz taky funguje dobre a stazeni je tazka 5 minut. Jinak uz zaznelo nechat nejakou dobu v klidu a pak posilovat popr. zajit si k doktorovi.

      0 0
    • martt  

      ja mam velmi male rukavniky (take rukavy, co sa daju natiahnut na ruky ked ti je zima a mas kratky dres) a tie ked zrolujem na zapastia tak je to ako obinadlo.

      mna tiez casto bolia zapastia ale suvisi to hlavne so zimou. Jak prechladnu – koniec.

      0 0
    • dave lister  

      ve zdravotnickejch potřebách – mají ortézy (většinou omotávací pásky na sucháč s dírou na palec). a nebo, pokud nemáš moc chlupatý ruce nebo jsi masochista, tak tejpovací pásku a lepit. oboje jsem používal kdysi dávno, pokud jsem si nemohl dát pauzu v sezoně, při judu a docela funguje…

      ale jak píše blue – nejlepší je to nechat odpočinout a doléčit…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.