• BoB

    Nesmějte se mi, ale povedlo se mi strhnout závit u kliky (klasika čtyřhran) na synkově kole Ten hliník je fakt máslo). Nevíte někdo jak tu kliku stáhnout, když stahovák nestahuje? Třeba jinej stahovák? nebo jsem kdysi čet že se to dá nahřát? Díky

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Vysroubovat sroub a chvilku jezdit bez nej. Poskakat atd. Prostriknout WD40. A kdyz to nepomuze (ale ono to pomuze! :), tak gumovou palickou sklepnout.

      0 0
    • BoB  

      Děkuji všem, odpoledne vyzkouším. Jenom doufam, že až natom jeho kole pojezdim a poskáču, nechrupne pode mnou něco jinýho :-))

      0 0
    • biker007  

      me se taky strhnul zavit na klice deore (strana u prevodniku). sundalli sem to pomoci majzliku a palicky. proste pat „tuknuti“ z leve strany k mistu kde je 4hran zapusten do kliky. slo to prekvapive lehce.

      0 0
    • Mamut  

      Ked na nej budes jazdit bez sruby, tak kluku znicis (staci par silnych sliapnuti, najma ked je to „maslo“) a bude sa ti uz stale povolovat.

      A dat ju dole a vyhodit sa da aj rozpilenim.

      pokial nemas zapuzdreny stred, tak da vytiahnut kluka aj s osou (ak nemas venceky ale samostatne gulicky v strede).

      Inak fakt len nejak setrne sklepat, cim utrpi na vzhlade ale mozno nie na funkcii

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.