MTB tretry priblizne za 3.500,- Kc ???

11 nepřečtených
  • shamaan

    Ahoj vsem.. Moje tretry pomalu dosluhuji, chtel bych si koupit nove. Jezdim pedaly Time Alium. Mate nekdo konkretni tip na nejake? Cena max. 3.500,–

    Dival jsem se na SiDI Bullet a Gaerne Saturn, vypadaji docela dobre.

    0 0
    • enjoy  

      a co specialized?letos jsou o 500,– levnejsi,stojej 3000,–

      0 0
    • RomanH  

      Ja jezdim pedaly TIME ATAC a tretry mam Diadora Chili. Jsou dobre, zkousel jsem pred tim SIDI a ty mi vubec nesedly – jednak mam vyssi nart a pak se mi kuze zdala moc tenka a jen tak nalepena na podrazce, ktera vypadala jako tenky plisek. I kdyby mi ty SIDI sedly, nekoupil bych si je, i kdyz vsichni tvrdi, jak jsou uzasne.

      0 0
      • rasto  

        neboj nic. kuze vydrzi hooodne moc. (vlastnim starsi mtb sidi asi uz 6–7 let, kazdy rok jim davam min 4kkm). a o odlepovani z podrazky nemuze byt vubec rec ;-) jedine, co bych jim zazlival, je mala ochrana spicky. jinak je pravda, ze na ne nedam dopustit ;-)

        0 0
    • djano  

      Ak by si mal cestu na Slovensko, mozes kupit kvalitnejsie Sidi, cena v SKK je ako v CZK, kurzovy rozdiel cez 20% a ak sa odpocita DPH, dalsich 19%.

      0 0
    • rodriguez  

      jednoznačně SIDI MTB 4 Eagle..daj se na webu sehnat v čr za 3,9

      0 0
    • shamaan  

      Tak sem se nakonec nechal ukecat a koupil sem SiDI Bullet. Myslite ze sem udelal dobre?? Mate s nima nekdo zkusenosti??

      0 0
      • Staenly  

        No myslim ze i kdayby ti ted nekdo napsal, ze sou to shity nejvetsi, tak ti to bude na nic:) Jinak ja s nima zkusenost nemam…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.